Drži se desne strane, uvijek i svugdje

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

User avatar
FunkyzeitGames
Posts: 461
Joined: 29/09/2021 17:49

#26 Re: Drži se desne strane, uvijek i svugdje

Post by FunkyzeitGames »

Primjetio sam i ja dosta takvih ljudi koji misle da se na njih neke nepisane socijalne norme ne odnose, mahom nargila-pašica u trenerci sa afinitetima da testiraju ljude hoće li im se izmaći, ali i onih vječno uvrijeđenih gospoDŽa koje u izgovoru ne znaju za slova "ć" i "đ" ali imaju patološki poriv da kreiraju lažnu dramu stalnim šokiranjem i božesačuvavanjem oko glupih stvari.

Ja sam jednu bivšu upoznao tako, na Vilsu išla prema meni mojom stranom i blenula u telefon. Naravno, nisam se izmakao i ciljano sam pustio vitko čeljade da se rasijano sudari sa mojim pektoralnim regionom i padne pod njegove čini. :lol:
User avatar
Sara03
Posts: 3298
Joined: 22/02/2017 03:17

#27 Re: Drži se desne strane, uvijek i svugdje

Post by Sara03 »

Joj, nema mi ništa mrže nego kada se tako zalijepe na pokretnim stepenicama, kao drvene Marije. Niti šta reći niti ružno pogledati.

Na ostalim mjestima sam se već navikla na slalom.
User avatar
problemnatravunu
Posts: 15882
Joined: 26/10/2014 07:41
Location: Sarajevo

#28 Re: Drži se desne strane, uvijek i svugdje

Post by problemnatravunu »

Sara03 wrote: 18/11/2021 21:30 Joj, nema mi ništa mrže nego kada se tako zalijepe na pokretnim stepenicama, kao drvene Marije. Niti šta reći niti ružno pogledati.

Na ostalim mjestima sam se već navikla na slalom.
Jeste, mene likovi na pokretnim strašno nerviraju,
ne kontaju da se nekome ipak žuri, da neko nema vremena i volje stajati i čekati da ga stepenice "dovuku" do vrha
User avatar
Sara03
Posts: 3298
Joined: 22/02/2017 03:17

#29 Re: Drži se desne strane, uvijek i svugdje

Post by Sara03 »

Upravo.

Takvima treba neki znak ili uputstvo kako da koriste stepenice:
Image
Post Reply