DRŽAVNA TAJNA!!! ???

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

da li mislite da je na pomolu totalno razotkrivanje i senzacija?

da
6
38%
ne
7
44%
možda
3
19%
 
Total votes: 16

User avatar
Kurt_Kombajn
Posts: 686
Joined: 13/08/2004 07:55

#51

Post by Kurt_Kombajn »

khm...'vako:

smatram da, sve dok se ne vidi, odnosno procita sve to...je svaka diskusija trla baba lan...ako je istina ono sto tamo stoji, onda neka leti perje...nemam nista protiv...

...A, samo na osnovu reklame dizati ovoliko graje, to mi vec nije najjasnije. Sorry, ali vec sam oguglao na usklike tipa "senzacionalno", "ekskluzivno" itd, isl...

...Knjiga, u sustini, nece nista bitno promijeniti. Oni koji ne vjeruju, oni nece vjerovati ni nakon objavljivanja, sve da im oni o kojima se radi licno potvrde da je istina...A oni koji vjeruju, oni ce vjerovati i dalje, pa makar od pocetka do kraja bila ocita namjestaljka...prema tome, nejse...steta je sto su doticni novinari, "perjanice", dosada napisali toliko gluposti i imali toliko neprofesionalnih ispada, da ih se tesko moze uzeti za ozbiljno...sto naravno niposto ne znaci da podrzavam one druge...

I povodom toga:
nesha wrote: ...pogledajte poslusajte.mene je reklama uvjerila.
nisam euforican niti potpadam pod tu vrstu pritiska ali autenticno je...
...meni ovo zvuci kao da si je vec citao...

nesha wrote: ...kazem vam ovo mi se cini jako jako dobro

ipak mislim..
paznja!
...i ne samo da si je citao, zvucis kao da si bio licno prisutan kod doticnih razgovora, jer...
nesha wrote: ...nudi nam se jako puno.

ja podrazavam i projekat i emira,i sve ljude koji ovo podrzavaju jer se radi o argumentovanom projektu a takvi nam trebaju.
...kako bi inace znao da se radi o argumentovanom projektu?...

nesha wrote: treba momka podrazti.autora
ovo je otkrivanje totalno
...ma citao je, k'o hljeb :D
nesha wrote: Eto cekat cemo dalju reklamu,dalju pricu i dalji razvoj,
ali opet i opet poavljam da sve ukazuje na orginalni meaterijal.

za sada samo prica oko reklame nam rasplinjuje mastu ..
cekamo dalje..
...bolje mi ne zvuce ni prodavaci na pijaci...nesha, nemoj se ljutiti, ali ovoliko tvoje interesovanje mi je u najmanju ruku cudno...Toliko cudno, da me ne bi zacudilo da se iza tvoga nicka krije autor glavom i, gorepomenutim, mudima...
...ja da sam objavio ovo, upravo bi se ovako reklamirao na forumu (zauhar je par ucitavanja)...bi zivota mi...
nesha
Posts: 55
Joined: 21/10/2005 17:18

#52

Post by nesha »

Prvo Kurt,presmjesan ti je komentar.

vadis citate iz konteksta i onda se sve cini drugacijim.
majstore,ja o autenticnosti pricam jer su na slici ako si divio pecati i potpisi nekih od glavnih sudionika ovih sudbinskih dogadjaja.
a konstatacija da se iza moga nicka krije autor knjige semir halilovic je fakat..neznam jesi to ti ozbiljan. 8)

majstore,reklama na forumu je vise nego jadna,ovdje raspravljaju oni koji nemaju gdje drugo.
nama "smrtnicima" nisu dostupni medjiski prostori.
trebao bi dati komentar na ovo sve?
a i sam si dobro zakljucio da nemamo sta puno blebetati dok knjiga se ne pojavi i ne prokomentarisemo je skupa tj kada je i ako procitamo.

tema mi je interesantna i vuce me,jer imam interesa da saznam kako i zasto su ginuli ljudi ovdje a izmedju ostalih i moj otac koji je bio u Armiji RBiH.
Mislim da ste upali onako vas nekoliko u neku apaticnu fazu kada vam je sve bezveze i trazite samo dlaku u jajetu sto je tipicno za sarajevo i uopste bih.

vazda ovdje neko ima naku visu matematiku sa kojom dezavuise temu i cilj i sve onda ode u neku suplju raspravu.
jeste divim se nekome ko ima muda Kurt!
za razliku od svih nas koji se kao bijednici krijemo iza nickova kao i ja kao i ti!!!
stisni petlju pa reci nesto sto te moze kostati pa da vidimo onda i tebe i svakoga!!!
ja pozivam da se zato odavde upucuju neke peticije,neke finte da se zakuhava da se pojavimo svi sa imenim sa prezimenima.
pusti te se vise suvisne price....
doktor30
Posts: 413
Joined: 21/10/2005 17:04

#53

Post by doktor30 »

divne li rasprave!!!

Državna tajna?
Vidio reklamu.
intrigantno.
vidjet cemo
neznam oko cega se prepucavate kada knjige jos na stolu nemaaaaa!!!
autora neznam,ali ako ima gena svoga oca onda ocekujmo veliku frku oko svega jer...
Post Reply