Dragi Mostarci...

Zanimljivosti i zbivanja u Mostaru, Čapljini, Ljubuškom, Stocu, Trebinju, Bileći, Gacku i drugim mjestima u regionu.
Post Reply
User avatar
Jara
Posts: 31408
Joined: 27/03/2006 00:36

#1 Dragi Mostarci...

Post by Jara »

...molim vas za odgovore na pitanja:

Gdje se tacno nalazi Bruce Lee, tj. njegov spomenik, kako doći do njega od Starog mosta, bivšeg hotela Ruža , hotela Bristol ili nekog drugog poznatog "orijentira"?
U kakvom je stanju Partizansko groblje, tj. da li je renovirano?

Hvala unaprijed.
rikardoreis
Posts: 1957
Joined: 03/08/2006 00:01
Location: ulica san martin, buenos aires

#2

Post by rikardoreis »

najlakse za objasnit je od Bristola da ides pravo prema spanskom tgu, ka zapadu, jedno 100 metara i tu je park...samo sto spomenik nije tu, postavice ga, opet, za koji mjesec...

partizansko nije renovirano, u jednom dijelu je puno smeca, raja navece sjedi i pije... bezvezni grafiti i tako to
User avatar
Jara
Posts: 31408
Joined: 27/03/2006 00:36

#3

Post by Jara »

rikardoreis, hvala ti na informacijama
Last edited by Jara on 04/05/2007 20:14, edited 1 time in total.
rikardoreis
Posts: 1957
Joined: 03/08/2006 00:01
Location: ulica san martin, buenos aires

#4

Post by rikardoreis »

nema na cemu...i ubuduce slobodno pitaj.
prleitihi
Posts: 4131
Joined: 24/01/2007 16:44
Location: laktaši

#5

Post by prleitihi »

zna ova mahaluša sve.. :D:D:D

boga ti..šta piju ovi sa partizanskog? :D:D
User avatar
Jara
Posts: 31408
Joined: 27/03/2006 00:36

#6

Post by Jara »

prleitihi wrote:zna ova mahaluša sve.. :D:D:D
maaajke ti? :-D
boga ti..šta piju ovi sa partizanskog? :D:D
Kokaaakolu :D
prleitihi
Posts: 4131
Joined: 24/01/2007 16:44
Location: laktaši

#7

Post by prleitihi »

mislio sam na mušku mahalušu.. :P
rikardoreis
Posts: 1957
Joined: 03/08/2006 00:01
Location: ulica san martin, buenos aires

#8

Post by rikardoreis »

prleitihi wrote:zna ova mahaluša sve.. :D:D:D

boga ti..šta piju ovi sa partizanskog? :D:D

jok bona :D da sam mahalusa prozborila bi i o desavajnima u gornjem dijelu groblja :D :D

cuj sta piju...karlovacku...ta nisu iz capljiineee...da trose saraj'vsku :D
prleitihi
Posts: 4131
Joined: 24/01/2007 16:44
Location: laktaši

#9

Post by prleitihi »

samo nek' nisu iz trebinja.. :oops: ..dole su sve guje.. :D:D
rikardoreis
Posts: 1957
Joined: 03/08/2006 00:01
Location: ulica san martin, buenos aires

#10

Post by rikardoreis »

ma zgazicemo guje, ak trebalo :D :)
prleitihi
Posts: 4131
Joined: 24/01/2007 16:44
Location: laktaši

#11

Post by prleitihi »

pa ih poslije pjesmom zvati.. :D:D
rikardoreis
Posts: 1957
Joined: 03/08/2006 00:01
Location: ulica san martin, buenos aires

#12

Post by rikardoreis »

:lol: :lol:

a mojamo majo :) nije nama guja svak... :)
prleitihi
Posts: 4131
Joined: 24/01/2007 16:44
Location: laktaši

#13

Post by prleitihi »

sreća pa nije herka.. :oops::D
Nancy Drew
Posts: 1926
Joined: 06/09/2006 12:43
Location: sarajevo

#14

Post by Nancy Drew »

...
Last edited by Nancy Drew on 09/02/2009 18:05, edited 1 time in total.
prleitihi
Posts: 4131
Joined: 24/01/2007 16:44
Location: laktaši

#15

Post by prleitihi »

ali nije guja..opsss.. :D
wo-man
Posts: 4
Joined: 28/06/2007 10:41

#16 halooo!!!

Post by wo-man »

volio bi da mi se javi raja iz ili sa djikovine panjevine balnovca pothuma ma iz citavee kotline ja sam zivio do jedaneste godine na dzikovini pa preselio cetristo metara idoselio na panjevinu i zivio do svoje sedamneste na njoj otselio ili izasao iz grada dvajes dana prije racije devetog maja sad zivim u svedskoj zovem se igor zvali me gliso bio clan navijacke grupe iglisi eagles orlovi sa panjevine volim regge bio sam na jamajci i africi u stari i ostatak grada idem jednom ili dva puta godisnje vegetarijanac sam ne jedem nikakve zivotinje vec vise od dest godina imam svoj vjeru koja se zove individualni humanizam ne gotivim tehniku za svoje trijes dvi godine sam proveo manje od jednog dana za kompjuterom nezna dobro pisati poznajem poprilicno sta se desava u univerzumu i pisem jednu knjigu vise od deset godina oznojise dok ovo napisah hajde mostarci javite se ma moze bilo ko i nije iz njega samo da nije materijalista i da imas homo sapijensu dobru spiku
User avatar
mema mo
Posts: 379
Joined: 31/08/2007 15:32
Location: spavaca soba

#17

Post by mema mo »

nema ti moj igore vise one raje kao prije, doselilo se tu novih faca. :)
crna guja
Posts: 3
Joined: 24/08/2007 17:35
Location: mostar

#18 Re: halooo!!!

Post by crna guja »

wo-man wrote:volio bi da mi se javi raja iz ili sa djikovine panjevine balnovca pothuma ma iz citavee kotline ja sam zivio do jedaneste godine na dzikovini pa preselio cetristo metara idoselio na panjevinu i zivio do svoje sedamneste na njoj otselio ili izasao iz grada dvajes dana prije racije devetog maja sad zivim u svedskoj zovem se igor zvali me gliso bio clan navijacke grupe iglisi eagles orlovi sa panjevine volim regge bio sam na jamajci i africi u stari i ostatak grada idem jednom ili dva puta godisnje vegetarijanac sam ne jedem nikakve zivotinje vec vise od dest godina imam svoj vjeru koja se zove individualni humanizam ne gotivim tehniku za svoje trijes dvi godine sam proveo manje od jednog dana za kompjuterom nezna dobro pisati poznajem poprilicno sta se desava u univerzumu i pisem jednu knjigu vise od deset godina oznojise dok ovo napisah hajde mostarci javite se ma moze bilo ko i nije iz njega samo da nije materijalista i da imas homo sapijensu dobru spiku
s duznim postovanjem prema tebi i svemu tome, ali iskreno mog'o si negdje stavit tacku ili zarez... a mostaraca ima vise tamo gdje si ti... osim naravno ljeti...
User avatar
mema mo
Posts: 379
Joined: 31/08/2007 15:32
Location: spavaca soba

#19 Re: halooo!!!

Post by mema mo »

crna guja wrote:
wo-man wrote:volio bi da mi se javi raja iz ili sa djikovine panjevine balnovca pothuma ma iz citavee kotline ja sam zivio do jedaneste godine na dzikovini pa preselio cetristo metara idoselio na panjevinu i zivio do svoje sedamneste na njoj otselio ili izasao iz grada dvajes dana prije racije devetog maja sad zivim u svedskoj zovem se igor zvali me gliso bio clan navijacke grupe iglisi eagles orlovi sa panjevine volim regge bio sam na jamajci i africi u stari i ostatak grada idem jednom ili dva puta godisnje vegetarijanac sam ne jedem nikakve zivotinje vec vise od dest godina imam svoj vjeru koja se zove individualni humanizam ne gotivim tehniku za svoje trijes dvi godine sam proveo manje od jednog dana za kompjuterom nezna dobro pisati poznajem poprilicno sta se desava u univerzumu i pisem jednu knjigu vise od deset godina oznojise dok ovo napisah hajde mostarci javite se ma moze bilo ko i nije iz njega samo da nije materijalista i da imas homo sapijensu dobru spiku
s duznim postovanjem prema tebi i svemu tome, ali iskreno mog'o si negdje stavit tacku ili zarez... a mostaraca ima vise tamo gdje si ti... osim naravno ljeti...
:lol: :lol: :lol: u pravu si!
Villa Sara Mostar
Posts: 2
Joined: 09/10/2007 03:24
Location: Mostar
Contact:

#20 ...........................

Post by Villa Sara Mostar »

Gliso ....Gliso..... cuj pises knjigu 10 god.... svaka cast .

Ja sam ti Aladin....zivio u prvom soliteru kad ides od prve osnovne prema medicinskoj. Isao u prvu osnovnu... bio belaj zesci. Eto...pa ako se sjetis, javi se .
Post Reply