Dr. Denis Bećirović

Sve o općim izborima, strankama, kandidatima...
Locked
User avatar
vatrogasac
Posts: 10044
Joined: 24/04/2006 21:33

#301 Re: Dr. Denis Bećirović

Post by vatrogasac »

Ludzak wrote:Nama treba samo diktatura i to Staljinova diktatura. Demokratija za nas nije.
Rusija je imala jednog Staljina, a mi imamo na hiljade. Jel' se uvalilo u foteljicu odmah gleda kako da teroriše.
User avatar
Smrcak15
Posts: 11137
Joined: 13/12/2015 13:23

#302 Re: Dr. Denis Bećirović

Post by Smrcak15 »

ljudi , sto prije shvatite ko treba da pobijedi od ovih nasih kandidata to bolje za Bosnu, a nek vam ovo bude smjernica

trenutna lista
Image

kakvi becirovici, dzaferovici i guzice pasije.....samo je jedan dostojan predsjednicke stolice , gospodin Hadzikadic, koji ce vec sad da pomete sve redom kandidate jer mu nisu do koljena.
User avatar
Pandakonda
Posts: 4418
Joined: 22/10/2013 23:41
Location: Dragonstone

#303 Re: Dr. Denis Bećirović

Post by Pandakonda »

pravo SDA glasačko tijelo nema pristupa toj tehnologiji za glasanje tako da ti ta tabela i nije neko mjerilo :-D
User avatar
Ja_Ja
Posts: 2652
Joined: 07/03/2006 06:59
Location: tamo daleko...

#304 Re: Dr. Denis Bećirović

Post by Ja_Ja »

Hadzikadic je gigant za ostale kandidate, samo sto je njegov problem sto pokusava probuditi "urbani", "intelektualni", "akademski", "gradjanski" stalez, a da nije ni svjestan da je sve nabrojano endemske prirode u nasoj zemlji. Nista dok se na sela ne baci i kese pocne dijeliti.
putokaz1
Posts: 12555
Joined: 31/05/2014 23:56

#305 Re: Dr. Denis Bećirović

Post by putokaz1 »

Bravo Sela i manje Gradovi-Općine te miješani kantoni su na strani SDA
Bećiroviću pobjedu mogu donijeti:6 općina iz krajne,5 saTK,3/4 ZDK,3/4 KS i Goražde(ali smao Centar)...MOGU a nemoraju
Kad pogledamo rezultate u svim,bar većini, Urbanim sredinama 2014 pobjedili su uglavnom Suljagić i Radončić a po selima Izetbegović i Radončić
Gdje Narod samostalno glasa obično okrene kontra SDA,a gdje pristanu na ucjene,neznaju se potpisati,prodaju se za 20 KM i naravno okruže SDA.
Bećirević će dobiti mnogo više od SDP.
Upitna mu je pobjeda u Sarajevu jer je ljevica tu podijeljena na 4(Denis,Željko,Boriša,Mirsad),pa se može ponoviti da ih u Centru i ovaj put nadmudri SDA i Džaferović relativno pobjedi u Centru
last mohicans
Posts: 12245
Joined: 09/08/2012 23:19

#306 Re: Dr. Denis Bećirović

Post by last mohicans »

Nešto plaho ne vjerujem ni ovoj Senadovoj anketi. Friško je došao s američke turneje koju je neko platio. Radnike izrabljuje za šaku maraka, nema novca da plati uređenje studija, pa to kompenzuje reklamama. Ovaj Hadzikadic jeste osvjezenje, a da je toliko, ne vjerujem.
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#307 Re: Dr. Denis Bećirović

Post by Hafis »

https://www.klix.ba/vijesti/bih/bivsi-s ... /180604005

Pun pogodak SDP-a.
Ovo je znak da će Bećirević privući i hrvatske glasače koji su do sad glasali za Komšića.
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#308 Re: Dr. Denis Bećirović

Post by Banksy »


Bivši savjetnik Željka Komšića u Predsjedništvu BiH i ugledni bh. diplomata Nerkez Arifhodžić uputio je pismo podrške kandidatu SDP-a BiH za člana Predsjedništva BiH iz reda bošnjačkog naroda Denisu Bećiroviću.
Poslije A-SDA i Tokića, nastavlja se niz uglednika, politički crème de la crème...


Arifhodžić na prvo ročište nije došao jer je još uvijek na veleposlaničkoj dužnosti u Rimu, a jako je zanimljivo da se sada tijekom policijske istrage izjasnio nacionalno kao Bosanac iako je zadnjih osam godina uposlen u Rimu kao Hrvat, a prije toga obnašao je veleposlaničko mjesto u Turskoj kao Bošnjak.

User avatar
vatrogasac
Posts: 10044
Joined: 24/04/2006 21:33

#309 Re: Dr. Denis Bećirović

Post by vatrogasac »

Prevelika euforija toliko mjeseci prije izbora oko Bećirovića, a kandidata je i dalje mnogo. Ko je ovo započeo mora i održavati do oktobra.
Novak20
Posts: 14026
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#310 Re: Dr. Denis Bećirović

Post by Novak20 »

Banksy wrote:

Bivši savjetnik Željka Komšića u Predsjedništvu BiH i ugledni bh. diplomata Nerkez Arifhodžić uputio je pismo podrške kandidatu SDP-a BiH za člana Predsjedništva BiH iz reda bošnjačkog naroda Denisu Bećiroviću.
Poslije A-SDA i Tokića, nastavlja se niz uglednika, politički crème de la crème...


Arifhodžić na prvo ročište nije došao jer je još uvijek na veleposlaničkoj dužnosti u Rimu, a jako je zanimljivo da se sada tijekom policijske istrage izjasnio nacionalno kao Bosanac iako je zadnjih osam godina uposlen u Rimu kao Hrvat, a prije toga obnašao je veleposlaničko mjesto u Turskoj kao Bošnjak.


Zar ambasadorska služba dozvoljava ovakav vid javne podrške kandidatu za člana Predsjedništva ???
User avatar
agent_zero
Posts: 10478
Joined: 27/01/2010 23:58
Location: tamni vilajet SDA zlotvora!

#311 Re: Dr. Denis Bećirović

Post by agent_zero »

Denis preksinoć IZDOMINIRAO i rasturio ona dva kriminalca u studiju (Šefika i Šćepu). :thumbup:
neon-x
Posts: 611
Joined: 18/07/2012 19:13

#312 Re: Dr. Denis Bećirović

Post by neon-x »

Ne znam sta ste vi gledali i o kakvoj dominaciji pricate. Nazalost po nas jedan Bakirov potrcko je izgledao puno samouvjerenije od vjerovatno naseg buduceg Predjsednika Denisa.
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18581
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#313 Re: Dr. Denis Bećirović

Post by GandalfSivi »

neon-x wrote:Ne znam sta ste vi gledali i o kakvoj dominaciji pricate. Nazalost po nas jedan Bakirov potrcko je izgledao puno samouvjerenije od vjerovatno naseg buduceg Predjsednika Denisa.
To si ti garant neku drugu emisiju gledao...
User avatar
kokakolas
Posts: 1446
Joined: 15/03/2008 21:35

#314 Re: Dr. Denis Bećirović

Post by kokakolas »

neon-x wrote:Ne znam sta ste vi gledali i o kakvoj dominaciji pricate. Nazalost po nas jedan Bakirov potrcko je izgledao puno samouvjerenije od vjerovatno naseg buduceg Predjsednika Denisa.
Realno - nije da je Šefko bio mrak ali slažem se s tobom da je Denis izgledao dosta blijedo i mlitavo. Toliko se je mučio sa izbjegavanjem pitanja o boravištu da se je sav pogubio.

Denis mi je bio uvijek prvi "pick" ali sad sam 100% u svoju odluku za biranje Komšića :bih:
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#315 Re: Dr. Denis Bećirović

Post by Hafis »

Šteta što emisija nije konceptualno zamišljena kao jedna velika poruka na kraju.
Rumenko ih je ubio u samom finišu meča...jednostavno nisu imali šanse na tom terenu s njim, jer mu je cjelokupna priča u tom fonu.....državni interes BiH..bla bla ja vjerujem u takvu Bih bla bla bla--- mislim da tako govori i kad je kući s obitelji...
A tek ono naglašavanje... :) nema šta, car je u tim vrstama šupljačenja

želim vrlo JASNO na kraju reći
u ovoj kampanji sam vrlo JASNO rekao
reći ću to i večeras vrlo precizno i JASNO….
STRAŠNO je važno
okupljanje BH snaga na KAPITALNIM državnim pitanjima
vidim MASOVNU podršku
moram reći da sam APSOLUTNO uvjeren
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#316 Re: Dr. Denis Bećirović

Post by Kikibombona »

Hafis wrote:Šteta što emisija nije konceptualno zamišljena kao jedna velika poruka na kraju.
Rumenko ih je ubio u samom finišu meča...jednostavno nisu imali šanse na tom terenu s njim, jer mu je cjelokupna priča u tom fonu.....državni interes BiH..bla bla ja vjerujem u takvu Bih bla bla bla--- mislim da tako govori i kad je kući s obitelji...
A tek ono naglašavanje... :) nema šta, car je u tim vrstama šupljačenja

želim vrlo JASNO na kraju reći
u ovoj kampanji sam vrlo JASNO rekao
reći ću to i večeras vrlo precizno i JASNO….
STRAŠNO je važno
okupljanje BH snaga na KAPITALNIM državnim pitanjima
vidim MASOVNU podršku
moram reći da sam APSOLUTNO uvjeren
:lol: :lol: :lol: :thumbup: :thumbup:

Mozes misliti koliko puta je ponovio pred dr. Zlatkom Lagumdzijom dok nije ispekao zanat. Ponovo mali, nije dobro. :lol:

SDP tvornica profesionalnih politicara, operisanih od individualnosti i karizme. Svi su isti. Masic, Magazinovic, Suljagic, Becirevic itd.

Forumas Leverage je tipican primjer mladog SDP-eovca. Svi su isti, robotizirani, ponavljaju jedne te iste floskule do iznemoglosti. Prazne, bezizrazajne face, bez ikakve karizme.

Pazi maestra :lol: :lol: :lol: :lol:

https://www.klix.ba/vijesti/bih/becirov ... /180920112

Dr. Zaltko :bih: :bih: :bih: :bih:

Locked