Dozvola za reklamno mjesto

Ekonomija, biznis, dionice, posao, (ne)zaposlenost...
Post Reply
Azdaja

Dozvola za reklamno mjesto

Post by Azdaja » 20/03/2012 22:53

Pozdrav svima,

Interesuje me jedna stvar koja se ustvari grana u par njih;

1. Kao sto naslov kaze, interesuje me kome se obratiti za dobijanje dozvole za reklamno mjesto, konkretno u pitanju su unutrasnjosti trznih centara i neke javne povrsine. Reklame nebi bile drasticne, niti bi narusavale izgled mjesta, u pitanju su samoljepljive folije.
2. Sto se trznih centara tice, pretpostavljam sa upravom istog medjutim interesuje me dali bi oni uzimali naknadu za to, jer je to konkretno mjesto atipicno za reklamu te oni nista ne ulazu niti gube resurse, samo dobijaju na atrakciji sto je po mom misljenju pozitivna stvar za imidz.

Unaprijed hvala.

little_bit_confused

Re: Dozvola za reklamno mjesto

Post by little_bit_confused » 21/03/2012 10:22

Bilo bi najbolje da nazoves Općinu (odjel drustvene djelatnosti) u cijoj nadleznosti je lokacija na kojoj zelis istaci neku reklamu. Oni ce ti najbolje reci. Znam da za javne povrsine opcine daju saglasnost.. za trzne centre ne znam, ali mozes pitati njih.

*mima*

Post by *mima* » 21/03/2012 10:26

Azdaja wrote:Pozdrav svima,

Interesuje me jedna stvar koja se ustvari grana u par njih;

1. Kao sto naslov kaze, interesuje me kome se obratiti za dobijanje dozvole za reklamno mjesto, konkretno u pitanju su unutrasnjosti trznih centara i neke javne povrsine. Reklame nebi bile drasticne, niti bi narusavale izgled mjesta, u pitanju su samoljepljive folije.
2. Sto se trznih centara tice, pretpostavljam sa upravom istog medjutim interesuje me dali bi oni uzimali naknadu za to, jer je to konkretno mjesto atipicno za reklamu te oni nista ne ulazu niti gube resurse, samo dobijaju na atrakciji sto je po mom misljenju pozitivna stvar za imidz.

Unaprijed hvala.

naravno da uzimaju naknadu........ne mislis valjda tek tako da lijepis naljepnice

iVar

Post by iVar » 21/03/2012 10:29

Sto se tice javnih povrsina obrati se u Opcini, sluzba za oblast prostornog uredjenja i urbanizma :)

Post Reply