Dodik na RTRS - SMS poruke

Stranke, političari... Recite i Vi svoje mišljenje!
giga

Dodik na RTRS - SMS poruke

Post by giga » 10/07/2007 21:05

Gledajte SMS poruke koje stizu na RTRS dok Milorad Dodik gostuje u emisiji "Nekad bilo"...

Uzas!

giga

Post by giga » 10/07/2007 21:06

"Pozdrav Miloradu Dodiku, kao i Radovanu Karadzicu i Ratku Mladicu"

"Samo tako Milo! Ako treba ginut ginucemo za sprstvo!"
Last edited by giga on 10/07/2007 21:08, edited 1 time in total.

giga

Post by giga » 10/07/2007 21:07

aman aman

Prpa.ba
Has thanked: 1 time
Been thanked: 9 times

Post by Prpa.ba » 10/07/2007 21:20

Srbuju li srbuju :-) :zzzz:

giga

Post by giga » 10/07/2007 21:23

sad cenzurisu izgleda

zavrzlama

Post by zavrzlama » 10/07/2007 21:27

zoom66 wrote:shta kaze micko za migrenu?...:? :D:oops:

veli samo mu pancir moze glavu spasiti :D ....jer pencilin iz Beograda kazu djeluje lose po migrenu...

branimir_s

Post by branimir_s » 10/07/2007 21:31

zoom66 wrote:shta kaze micko za migrenu?...:? :D:oops:

Kolika mu je glava Aspirin mora biti velik ko medenjak.

Prpa.ba
Has thanked: 1 time
Been thanked: 9 times

Post by Prpa.ba » 10/07/2007 21:37

branimir_s wrote:Kolika mu je glava Aspirin mora biti velik ko medenjak.

:lol: :lol: :lol:

Neelix

Post by Neelix » 10/07/2007 21:38

nisu svi takvi komentari, evo vidim i par onih kritickih :-)

Edin H.
Has thanked: 11 times
Been thanked: 1 time

Post by Edin H. » 10/07/2007 21:51

Ima li koja poruka u (s)vezi Igoke-e :D

Neelix

Post by Neelix » 10/07/2007 22:01

"Pozdrav za cara Molorada iz Stanova. Zivo R'n'R"

:lol: :lol:

mala-i

Post by mala-i » 10/07/2007 22:05

"hoces li izvrsiti reviziju ludih penzija?"

meni ovo nije smiješno....

ibro dirka

Post by ibro dirka » 10/07/2007 22:08

kakve su to peMzije?

stardust3003

Post by stardust3003 » 10/07/2007 22:11

laktashi u ligu prvaka dogodine :lol: :lol: :lol:

giga

Post by giga » 10/07/2007 22:22

moju poruku nisu objavili

"Dosta podjela i nacionalizma!"

cenzura

Mahalac

Post by Mahalac » 11/07/2007 10:59

Samo politickim analfabetama dosada nije jasno da je Dodik politicki sljedbenik Karadzica samo mnogo opasniji i retoricki dotjeraniji.
Zalosno je da je bas nas bog dragi kaznio da moramo djeliti drzavu sa tim narodom. Mozda ce neko reci da je to pretjerana ocjena ali svakodnevnica to potvrdjuje.
Najtragicnije je sto mnogi bos. politicari, zvanicnici, novinari...misle da se s njim moze i treba, da treba ali na njemu svojstven nacin.
Stoga se mora jako ozbiljno shvatiti sve receno i kako krme rece stvari predvidjati a ne ustanovljavati ocigledno.
To nas je vec jednom skupo kostalo.

Post by location » 11/07/2007 23:54

RTRS je li to Radio Televzija Republike Srbije ili Republike Srpske?

suncokret13

Post by suncokret13 » 12/07/2007 00:21

Mahalac wrote:Samo politickim analfabetama dosada nije jasno da je Dodik politicki sljedbenik Karadzica samo mnogo opasniji i retoricki dotjeraniji.
Zalosno je da je bas nas bog dragi kaznio da moramo djeliti drzavu sa tim narodom. Mozda ce neko reci da je to pretjerana ocjena ali svakodnevnica to potvrdjuje.
Najtragicnije je sto mnogi bos. politicari, zvanicnici, novinari...misle da se s njim moze i treba, da treba ali na njemu svojstven nacin.
Stoga se mora jako ozbiljno shvatiti sve receno i kako krme rece stvari predvidjati a ne ustanovljavati ocigledno.
To nas je vec jednom skupo kostalo.

e sad,

Zalosno je da je bas nas bog dragi kaznio da moramo djeliti drzavu sa tim narodom.

dio tog naroda zivi i u federaciji,to i za njih vazi ?

zalosno je i glupo je na osnovu mana i nedostataka dodika i drugih slicnih njemu piostovjecivati i optuzivati kompletne narode.
tako ce se sutra-prekosutra pojaviti slicne konstatacije i za pojedine lidere iz hrvatskog reda i onda ce biti po starom.........

ma,jasta
svi su srbi chetnici
a
svi su hrvati ustase

i hajdemo onda podjeliti Bosnu i Hercegovinu,

pa ce srbi/chetnici imati dio Bosne i Hercegovine ( mozda bi se zvala chetnicka Bosna i Hercegovina ),
pa bi hrvati/ustase imale dio Bosne i Hercegovine ( mozda bi se zvala ustaska Bosna i Hercegovina ),
pa bi muslimani imale dio Bosne i Hercegovine ( mozda bi se zvala muslimanska Bosna i Hercegovina )

kada vec nije uspjelo

ni aliji,

ni franji,

ni slobodanu.

do sada su se samo srbi javno eksponirali i trazili podjelu ( odnosno onaj dio u rs )
hrvati tu i tamo kada im se ukaze prilika i oni su to trazili,
a muslimani su se STALNO zalagali za jedinstvenu BiH ,sad mi nije jasno odakle i ideje za podjelu i s muslimanske strane ???

zar alija nije stalno proklamirao JEDINSTVENA Bosna i Hercegovina ?
zar za tu i takvu ideju nije mnogo ljudi u aprilu 1992 godine uzelo puske u ruke i otisli u rat ?

zar nije mnogo ljudi izginulo zbog toga ?
zar nije mnogo ljudi ranjeno,protjerano...zbog toga ?
zar nije mnogo ljudi zbog te ideje izgubilo mnogo toga ?

da li je ta ideja bila ispravna.

- ja licno vjerujem da jeste !

ta ideja je bila sve do Zenice i Novembra 1993 godine,kada je Armija Bosne i Hercegovine islamizirana !!!!

i tada su mnogi bili prevareni !

Hakala

Post by Hakala » 12/07/2007 03:28

'ajde dete ne provaljuj se

inache,micko je srpski lukashenko :D

ima li tamo ijedan opozicioni medij,stvor,ameba?

nedavno mica smjenjuje SDS-ov kadar ,kako bi naravski postavio svoje ljude,a kod nas neupuceni svrsavaju vicuci :shock: *mica se bori protiv krimala* :lol:

al' u kurcu

mozda je vrijeme da braca ameri razmisle o akciji*donosenja demokracije*Image

Šandor

Post by Šandor » 12/07/2007 03:32

Hakala wrote:'ajd dete ne provaljuj se

inache,micko je srpski lukashenko :D

ima li tamo ijedan opozicioni medij,stvor,ameba?

nedavno mica smjenjuje SDS-ov kadar ,kako bi naravski postavio svoje ljude,a kod nas neupuceni svrsavaju vicuci*mica se bori protiv krimala*:lol:

al' u kurcu

mozda je vrijeme da braca ameri razmisle o akciji*donosenja demokracije*Image

Upravo. Krugman u tome prednjači. Koji idiot. :cry:

BiloNekad

Post by BiloNekad » 12/07/2007 04:01

dio tog naroda zivi i u federaciji,to i za njih vazi ?

0.05% :D

Zar jos ima chetnika, pardon Srba u fbih, samo u prjestolnici ih je >100 000 isparilo. :zzzz:

Krugman

Post by Krugman » 12/07/2007 04:28

Kada vecina stanovnistva u FBiH, ukljucujuci i rezimski Avaz, otvoreno priznaju da Federaciji nedostaje politicar sa sposobnostima i harizmom Milorada Dodika, onda ti je jasno koliko je sati. Hadzipasic je sam priznao jos ove godine da "cemo im gledati u ledja" ako Mile ovako nastavi, a Brankovic se nedavno nije ni usudio odgovoriti kada je upitan da li je RS uspjesnija u borbi sa kriminalom i ekonomskim reformama od Federacije.

Eh sada, suprotstavljeni Dodiku koji ih vrlo jasnom politickom i ekonomskom strategijom vec duze vrijeme stavlja u potpunu sjenu, Silajdzic i kriminalci iz njegove Zagrabih partije sa svojim partnerima iz SDA moraju plasirati neku suplju kako bi se barem pokusali oprati od svih govana u koja su ovu zemlju i narod uvalili. Tu stupa na scenu prica o tome kako je Dodik kabadahija (sto jeste), kako su ovi napretci i obracunavanja sa kriminalom u RS-u fiktivni, kako je Dodik ustvari krimi-boss itd. itd. Naivni likovi koji padaju na te glupe price naci ce se, vjerovatno vrlo uskoro, probudjeni iz svog sna kada ce se morati suociti sa stvarnoscu (odnosno nocnom morom) koju su nam njihovi idoli Silajdzic i Co. svojom nesposobnoscu, neradom, i nemoralnoscu stvorili.

Zao mi je, ja bih bio veoma sretan da to nije tako, ali nazalost cinjenice ne idu mojoj zudnji u prilog.

finta

Post by finta » 12/07/2007 04:36

Krugman wrote:Kada vecina stanovnistva u FBiH, ukljucujuci i rezimski Avaz, otvoreno priznaju da Federaciji nedostaje politicar sa sposobnostima i harizmom Milorada Dodika, onda ti je jasno koliko je sati. Hadzipasic je sam priznao jos ove godine da "cemo im gledati u ledja" ako Mile ovako nastavi, a Brankovic se nedavno nije ni usudio odgovoriti kada je upitan da li je RS uspjesnija u borbi sa kriminalom i ekonomskim reformama od Federacije.

Eh sada, suprotstavljeni Dodiku koji ih vrlo jasnom politickom i ekonomskom strategijom vec duze vrijeme stavlja u potpunu sjenu, Silajdzic i kriminalci iz njegove Zagrabih partije sa svojim partnerima iz SDA moraju plasirati neku suplju kako bi se barem pokusali oprati od svih govana u koja su ovu zemlju i narod uvalili. Tu stupa na scenu prica o tome kako je Dodik kabadahija (sto jeste), kako su ovi napretci i obracunavanja sa kriminalom u RS-u fiktivni, kako je Dodik ustvari krimi-boss itd. itd. Naivni likovi koji padaju na te glupe price naci ce se, vjerovatno vrlo uskoro, probudjeni iz svog sna kada ce se morati suociti sa stvarnoscu (odnosno nocnom morom) koju su nam njihovi idoli Silajdzic i Co. svojom nesposobnoscu, neradom, i nemoralnoscu stvorili.

Zao mi je, ja bih bio veoma sretan da to nije tako, ali nazalost cinjenice ne idu mojoj zudnji u prilog.

Bas mi nedostaje Dodik .Jedva cekam da ga strpam u KPD Zenica . 800 godina teske samice za tog cetnika .

Krugman

Post by Krugman » 12/07/2007 04:58

finta wrote:
Krugman wrote:Kada vecina stanovnistva u FBiH, ukljucujuci i rezimski Avaz, otvoreno priznaju da Federaciji nedostaje politicar sa sposobnostima i harizmom Milorada Dodika, onda ti je jasno koliko je sati. Hadzipasic je sam priznao jos ove godine da "cemo im gledati u ledja" ako Mile ovako nastavi, a Brankovic se nedavno nije ni usudio odgovoriti kada je upitan da li je RS uspjesnija u borbi sa kriminalom i ekonomskim reformama od Federacije.

Bas mi nedostaje Dodik .Jedva cekam da ga strpam u KPD Zenica . 800 godina teske samice za tog cetnika .

Vidi! je li Dodik nacionalista odvratnog ponasanja i manira? Jeste, to je neosporivo. Ali frajer je takodjer populista koji ima jasnu viziju i koji ide na to da je pored njega i njegovom narodu bolje. On je shvatio da se RS mora srediti ako zeli da prezivi - i ocigledno je da to upravo i radi.

Za razliku od ovih nasih kriminalaca tipa Silajdzic i ostali koji nikada nisu mogli, niti zeljeli da shvate da je najbolji mehanizam odbrane i oporavka zemlje - rad, postenje, gradjanstvo, zrtvovanje, investiranje. Takve vrijednosti u njihovom sistemu na zalost ne postoje - kod njih samo postoji samopromidzba, kradja, malogradjanstvo, suplja prica, kukanje kako smo mi zrtve itd. itd.

finta

Post by finta » 12/07/2007 05:06

Krugman wrote:
finta wrote:

Vidi! je li Dodik nacionalista odvratnog ponasanja i manira? Jeste, to je neosporivo. Ali frajer je takodjer populista koji ima jasnu viziju i koji ide na to da je pored njega i njegovom narodu bolje. On je shvatio da se RS mora srediti ako zeli da prezivi - i ocigledno je da to upravo i radi.

Za razliku od ovih nasih kriminalaca tipa Silajdzic i ostali koji nikada nisu mogli, niti zeljeli da shvate da je najbolji mehanizam odbrane i oporavka zemlje - rad, postenje, gradjanstvo, zrtvovanje, investiranje. Takve vrijednosti u njihovom sistemu na zalost ne postoje - kod njih samo postoji samopromidzba, kradja, malogradjanstvo, suplja prica, kukanje kako smo mi zrtve itd. itd.

Slazem se .Tako ispada .Nazalost . :sad: :sad:

Post Reply