Doboj-Grad Dobojska Raja

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: _BataZiv_0809, ExNihilo, anex

Post Reply
Kuna

#1 Doboj-Grad Dobojska Raja

Post by Kuna » 17/10/2014 22:52

Otvaram ovu temu iz razloga što nisam primjetio da ima neki forum gdje su dobojlije aktivne.
Pa možda ova tema bude mjesto gdje bi se mogle razmjenjivati informacije vezane za Doboj i užu okolinu.

Stjui

#2 Re: Doboj-Grad Dobojska Raja

Post by Stjui » 17/10/2014 23:05

Kuna wrote:Otvaram ovu temu iz razloga što nisam primjetio da ima neki forum gdje su dobojlije aktivne.
Pa možda ova tema bude mjesto gdje bi se mogle razmjenjivati informacije vezane za Doboj i užu okolinu.
po forumu najviše ima sarajlija,slijede tuzlaci,malo zeničani,krajišnici i to je to.ima i mostaraca i malo još te raje iz južne bosne.ništa,uzmite na sebe da nas redovno izvještavate o svemu interesantnom što se dešava u vašem gradu.

Kuna

#3 Re: Doboj-Grad Dobojska Raja

Post by Kuna » 17/10/2014 23:11

Stjui wrote:
Kuna wrote:Otvaram ovu temu iz razloga što nisam primjetio da ima neki forum gdje su dobojlije aktivne.
po forumu najviše ima sarajlija,slijede tuzlaci,malo zeničani,krajišnici i to je to.ima i mostaraca i malo još te raje iz južne bosne.ništa,uzmite na sebe da nas redovno izvještavate o svemu interesantnom što se dešava u vašem gradu.

Eto ne znadoh da je tvoj forum.

Stjui

#4 Re: Doboj-Grad Dobojska Raja

Post by Stjui » 17/10/2014 23:20

Kuna wrote: Eto ne znadoh da je tvoj forum.
a zašto se sad kofrčite g.kuna?ama baš ničim vas nisam uvrijedio niti izazivao.

Kuna

#5 Re: Doboj-Grad Dobojska Raja

Post by Kuna » 17/10/2014 23:32

Stjui wrote:
Kuna wrote: Eto ne znadoh da je tvoj forum.
a zašto se sad kofrčite g.kuna?ama baš ničim vas nisam uvrijedio niti izazivao.

Halali, povrsno sam procitao sto si napisao. Moja greska i izvinjavam se. Ne zivim u Doboju tako da nemam informacija, ali vjerujem da ima ljudi koji bi voljeli da pisu medjusobno i razmjenjuju informacije.

Stjui

#6 Re: Doboj-Grad Dobojska Raja

Post by Stjui » 17/10/2014 23:39

Kuna wrote: Halali, povrsno sam procitao sto si napisao. Moja greska i izvinjavam se. Ne zivim u Doboju tako da nemam informacija, ali vjerujem da ima ljudi koji bi voljeli da pisu medjusobno i razmjenjuju informacije.
nema problema,svi se zaletimo ponekad.uglavnom,temu pratim.valjda se neko javi.

Kuna

#7 Re: Doboj-Grad Dobojska Raja

Post by Kuna » 17/10/2014 23:49

Stjui wrote:
Kuna wrote: Halali, povrsno sam procitao sto si napisao. Moja greska i izvinjavam se. Ne zivim u Doboju tako da nemam informacija, ali vjerujem da ima ljudi koji bi voljeli da pisu medjusobno i razmjenjuju informacije.
nema problema,svi se zaletimo ponekad.uglavnom,temu pratim.valjda se neko javi.

Na brzinu procitah pa mi je djelovalo kao ono ovdje su sarajlije, tuzlaci i td. Ali sam se zaletio :(
Inace znam da ima dosta dobojlija koji su rasuti po svijetu pa otvorih temu sa namjerom da se ljudi malo informisu(naravno ako bude interesa).
Inace u Doboju je onako specificna atmosfera, grad je odavno mrtav a poplava ga je jos dokusurila.
Pravih dobojlija sve manje kao i u Sarajevu sarajlija.
Omladina bjezi kako zna i umije.

Post Reply