Dobar majstor u Vitezu

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderator: Bobi

Post Reply
sulesavic

#1 Dobar majstor u Vitezu

Post by sulesavic » 30/01/2007 20:35

Rukovoðen ovom temom http://www.sarajevo-x.com/forum/viewtopic.php?t=29933, rije¹ih da na ovaj naèin zahvalim majstoru Mutku, autoelektrièaru iz Viteza.

Naime, nakon kupovine motora zadnjeg brisaèa na obli¾njem otpadu, obavije¹ten sam da imam cijela 2 sata garancije na spomenuti proizvod, te sam, dosta udaljen od mjesta prebivali¹ta, bio prisiljen potra¾iti pomoæ od meni nepoznatih ljudi na relativno nepoznatom prostoru.

Nakon ¹to su me prva dvojica odyebala (a u pitanju je bio posao od 15 minuta), zadnji od njih uputio me na Mutka (takav nadimak mi nije nimalo ulijevao povjerenje), koji se malo neækao, ali je na moje blago navaljivanje (istog intenziteta kao i kod prethodne dvojice, koja su, budi spomenuto, imala po jedna kola u radionicama, dok je Mutko imao najmanje desetak), ipak pristao da pogleda o èemu je rijeè. I zaradio cenera. I jo¹ mu se mnogo obradovao.

Dakle. Kupujete na otpadima oko Viteza? Garancija vam je 2 sata. Majstor Mutko, autoelektrièar, svi ga znaju.

dr.iver

Post by dr.iver » 30/01/2007 21:44

Fakat tamo ima fer likova.
Meni su jednom odbrusili jedan dio, onako glup, a obez meni u trenutku jaaako bitan za dzaba.

Post Reply