Dobar limar mi treba

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
adisk
Posts: 75
Joined: 09/06/2008 11:47

#1 Dobar limar mi treba

Post by adisk »

Ljudi trebao bih na Fiat Bravu malo popeglat neke sitne udare, spala je i boja. Parking cesanja i udubljenja neka...
Dvije povrsine velicine 20x20cm, peglanje i boja.
Zanima me ko to dobro radi, i valja li to sta poslije, zbog ujednacavanja boja itd.
User avatar
respo
Posts: 12675
Joined: 15/08/2009 05:26
Location: ->oʞɐdoɐu ǝʌs ǝuǝɯ poʞ<-

#2 Re: Dobar limar mi treba

Post by respo »

cuo sam da ima dobar limar kad se ide u bare jukicevom preko puta bosnalijeka u onom nizu garaza je bukvalno uz ulicu
svi koji su bili tu pricali su mi da su zadovoljni
ja nisam nikad bio tako da ti iz prve ruke ne mogu reci
pa pokusaj
adisk
Posts: 75
Joined: 09/06/2008 11:47

#3 Re: Dobar limar mi treba

Post by adisk »

respo wrote:cuo sam da ima dobar limar kad se ide u bare jukicevom preko puta bosnalijeka u onom nizu garaza je bukvalno uz ulicu
svi koji su bili tu pricali su mi da su zadovoljni
ja nisam nikad bio tako da ti iz prve ruke ne mogu reci
pa pokusaj
Hvala stari ;-)
sLLayer
Posts: 567
Joined: 31/03/2009 21:39

#4 Re: Dobar limar mi treba

Post by sLLayer »

dobar limar i ima na Dobrinji, u onim nizovima kucica preko puta adazala radnja se zove Nerko ima li sve znaci sve mehanika limarija, farbanje ugl sve sto ti treba :-D
Post Reply