Do sudnjega dana Ahmete ?

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

bleka

Do sudnjega dana Ahmete ?

Post by bleka » 11/09/2006 16:48

Nisu prihvaćene ostavke Sliškovića i Pašalića

Izvršni odbor NS/FS BiH na današnjoj sjednici nije prihvatio ostvake selektora Sliškovića i direktora Pašalića, nego je zadužio Pašalića da pregovara sa Sliškovićem o produžetku saradnje.
11.09.2006.
Sport.ba

DONY

Post by DONY » 11/09/2006 16:55

Komedija se nastavlja...Samo jos da Pusinu vrate nazad.. :x :x

bleka

Post by bleka » 11/09/2006 16:58

Prvo treba ovaj savez totalno procistiti i donijeti novi statut da se ovo nikada vise ne ponovi. Dakle za pocetak svima otkaz, pa zvati nazad koga trebamo...

vatana

Post by vatana » 11/09/2006 17:52

Nije prihvacena ostavka?

Sta sad, kako idu te formalnosti dalje?

Sta ako stvarno nece da nastave, ne dodju na poso ujutro, ne pojave se na treningu..., kakve su konsekvence?

Nije da navijam da se vrate, nego me cisto me interesuje ta procedura?

MO

Post by MO » 11/09/2006 17:53

Ja mislim da oni čuvaju guzice.
Hajmo ovako, realno pogledati: I da se nije desila ostavka, da vlada idila, da smo(vjerujte ja bio bio presretan) pobijedili Mađarsku, nama bi u oktobarskom ciklusu sljedile dvije jako teške utakmice.Realno, bod iz Moldavije (možda i tri) te upitni broj bodova sa Grčkom. Nije Grčka nikakva zajebancija, pa da im mi dajemo gomilu golova. Dakle 1(3) + 3?. Međutim i da se to sada ostvari, to je malo. U ovakvoj atmosferi i da se onaj Slišković odluči ostati biće jaaaako teško, u obje utakmice. Molim vas da se prestanemo više uzdati u sreću, sudije i slično. Dakle, onim šupcima iz Predsjedništva Jeliću, Dominkoviću i Čolakoviću, najviše odgovara da se nije ništa desilo. Znate ono : mir mir, niko nije kriv. Oni su samo ovim prolongirali sebi agoniju, jer ih u oktobru(a to je već za 20-tak dana) čeka cunami.Čak im po mom mišljenju malo i odgovara ovakva predizborna kampanja, jer mogu Baka i Jelić da svašta seru na račun nacionalizma.
Da je došao novi trener, on mi mogao izazvati pozitivni šok. To se u fudbalu uvijek dešava u ovakvim situacijama i redovno donese pozitivan rezultat. Možda bi tako mogli ostvariti 3+3 iz dva naredna meča.Ovako, bojim se da su samo prolongirali sebi smrt.
A zar nije licemjerna izjava Milana Jelića da treba početi smjene od administracije Saveza i ljudi oko A tima, a zovnuo Muniba Ušanovića na sastanak da zajedno vijećaju i donesu odluku. Opet nam ljudi prodaju maglu i opet smo najebali.
JEBEM MU SVE, DO KADA ĆE VIŠE BANDA HARATI NAŠIM FUDBALOM. PA POBOGU BRATE MI SMO ZAISTA KRETENI, KAD NAS OVOLIKO BUDALAMA PRAVE !!!!
POZDRAV IZ MOSTARA OD VELEŽOVCA

experiment

Post by experiment » 11/09/2006 18:18

Poljska: Država "čisti" savez
Poljsko ministarstvo sporta saopštilo je da će izvršiti finansijsku reviziju nacionalnog Fudbalskog saveza, koja bi mogla da dovede do suspenzije funkcionera te organizacije i novih izbora.

:shock: e tako i mi trebamo!! 8-) :x :x

spongebob

Re: Do sudnjega dana Ahmete ?

Post by spongebob » 11/09/2006 18:20

bleka wrote:Nisu prihvaćene ostavke Sliškovića i Pašalića

Izvršni odbor NS/FS BiH na današnjoj sjednici nije prihvatio ostvake selektora Sliškovića i direktora Pašalića, nego je zadužio Pašalića da pregovara sa Sliškovićem o produžetku saradnje.
11.09.2006.
Sport.ba

one ostavke su mi ionako izgledale nestvarne...cuj moralni razlozi :-?

taxi_driver

Post by taxi_driver » 11/09/2006 18:23

dajte ba,vi pricate kao da je nasa repka brazil.i sta selektor se promijeni?sta bi dobili?dosao bi hadzibegic ponovo koji nista uspio nije sa mladjom repkom prije par godina.bazdarevic?sta je on i kako vodio?izgubili od madjara kuci pa sta.desava se i boljim reprezentacijama da izgube kuci pa nikom nista.eto italija je s hrvatskom i francuskom igrala slabo pa im selektor ne podnosi ostavku.
ne podrzavam ove u savezu ali ostavke se daju na kraju ciklusa ne na pola.zato nek vode do kraja kvalifikacija pa ako ne odemo onda ostavke i poceti iznova.sta mislite da bi bilo koji selektor sa ovakvim igracima napravio bolje?sumnjam

spongebob

Post by spongebob » 11/09/2006 18:26

taxi_driver wrote:dajte ba,vi pricate kao da je nasa repka brazil.i sta selektor se promijeni?sta bi dobili?dosao bi hadzibegic ponovo koji nista uspio nije sa mladjom repkom prije par godina.bazdarevic?sta je on i kako vodio?izgubili od madjara kuci pa sta.desava se i boljim reprezentacijama da izgube kuci pa nikom nista.eto italija je s hrvatskom i francuskom igrala slabo pa im selektor ne podnosi ostavku.
ne podrzavam ove u savezu ali ostavke se daju na kraju ciklusa ne na pola.zato nek vode do kraja kvalifikacija pa ako ne odemo onda ostavke i poceti iznova.sta mislite da bi bilo koji selektor sa ovakvim igracima napravio bolje?sumnjam

treba rusit cjelokupnu mafijasku strukturu. Dok su god diletanti na pozicijama i dok god se gleda nacionalni paritet oticemo na bilo koje prvenstvo al u kurcu

zzzzz

Post by zzzzz » 11/09/2006 18:34

taxi_driver wrote:dajte ba,vi pricate kao da je nasa repka brazil.i sta selektor se promijeni?sta bi dobili?dosao bi hadzibegic ponovo koji nista uspio nije sa mladjom repkom prije par godina.bazdarevic?sta je on i kako vodio?izgubili od madjara kuci pa sta.desava se i boljim reprezentacijama da izgube kuci pa nikom nista.eto italija je s hrvatskom i francuskom igrala slabo pa im selektor ne podnosi ostavku.

Ovaj selektor je vec davno trebao dati otkaz (jos nakon Danske), bolje kasno nego nikad.

Reprezentacija postoji deset godina a evo sesta godina kako je on selektor. Neka da vise priliku drugima pa da se uvjerimo u tu nasu nesposobnost....ovako, nemas ga s kim porediti.

Frajer je taraba, to zna svako ko imalo prati fudbal. Ne postoji trener na svijetu koji za svaku utakmicu mijenja formaciju u odbrani... Mi smo odigrali otprilike 50% utakmica sa cetvoricom u zadnjoj liniji a 50% sa liberom (i to sa Barbarezom na liberu). Skidam ti kapu ako navedes jos jedan slican primjer u svijetu fudbala

briga

Post by briga » 11/09/2006 22:13

experiment wrote:Poljska: Država "čisti" savez
Poljsko ministarstvo sporta saopštilo je da će izvršiti finansijsku reviziju nacionalnog Fudbalskog saveza, koja bi mogla da dovede do suspenzije funkcionera te organizacije i novih izbora.

:shock: e tako i mi trebamo!! 8-) :x :x

imamo li mi ministarstvo sporta uopste?

eeeeeee

Imali iko da nama pomogne

Post by eeeeeee » 11/09/2006 23:43

ONO OSTAJE U REPREZENTACIJI DA JOJ POMOGNE U DALJEM RADU :lol: :lol: :lol: ,

Nasa liga i reprezentacija su spali na toliko niske grane da mislim nize ne moze, ali koga je briga za to vazno je da se rastale brate boli nekog cosak hajde

HOCEMO LI MI IKADA UGLEDATI SVJETLO IZ OVOG MRAKA???

Herc

Re: Imali iko da nama pomogne

Post by Herc » 11/09/2006 23:46

eeeeeee wrote:ONO OSTAJE U REPREZENTACIJI DA JOJ POMOGNE U DALJEM RADU :lol: :lol: :lol: ,

Nasa liga i reprezentacija su spali na toliko niske grane da mislim nize ne moze, ali koga je briga za to vazno je da se rastale brate boli nekog cosak hajde

HOCEMO LI MI IKADA UGLEDATI SVJETLO IZ OVOG MRAKA???

Nikad oni dobrovoljno otici nece.Svjetlo se ne nazire.

eeeeeee

Re: Imali iko da nama pomogne

Post by eeeeeee » 11/09/2006 23:54

Herc wrote:
Nikad oni dobrovoljno otici nece.Svjetlo se ne nazire.

Znam da nece kad nisu do sad sto bi od sad... Ovo je ne zapamceno, ma nema nama pomoci da sad dodje... dok je Usranovic i kompanija na vlasti...

Zato bratko valja nama preko rijeke :-)

shadow

Post by shadow » 12/09/2006 02:02

Ma oni se s nama igraju kao i prije. Ovdje se sila mora upotrijebiti, nema druge..
Previse smo brate pasivni, svi cekamo jedni na druge a ovi nas iz dana u dan jebu u zdrav mozak. Vec je 12:05, treba nam dobar inicijator da mase pokrene u rusenje ovih poltrona :x

mehopuzic

Post by mehopuzic » 12/09/2006 08:35

Takođe jasno se naglašava da se članovi Skupštine NS/FS BiH, članovi Izvršnog odbora NS/FS BiH, članovi Predsjedništva ne mogu mjenjati u naredne četiri godine vaninstitucionalnim metodama kojima pojedinci to pokušavaju.

nfsbih.ba :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :x

bleka

Post by bleka » 12/09/2006 08:39

Ja ne znam kako mogu ostati i blamirati se i dalje. Svaka nova utakmica novi pritisak.

radeljas

Post by radeljas » 12/09/2006 08:56

koja farsa. koji cirkus. mafija cuva svoje "teskim radom" osvojene stolice. ne bi me cudilo da je sve unaprijed planirano da se ovako odvija. dan poslije navodnih ostavki avaz je krenuo preko svojih nepismenih novinara sa kampanjom da ovi ostanu. kao stvorili su nekakav zajednicki duh. svi u talu, samo neka navijaci pate. ima 2 rjesenja:

1. promjeniti ili disciplinovati navijace da ne vrijedjaju baku, pashu i ushanovica, a ni igrace
2. bojkot od strane navijaca

agonija ce se nastaviti. spucace nas moldavija i grcka i sta onda ...

jazzer
Been thanked: 2 times

Post by jazzer » 12/09/2006 08:56

Pa dokle vise u p.m. :x :x
Hoce li do duboke starosti baka biti selektor a
onaj majmun direktor reprezentacije??? Nevidjena bagra!! :x
I mogao se pretpostaviti ovakav scenarij. Oni bi, ''iz moralnih
razloga'', podnijeli ostavke a ovi im kao ne daju. A svi zajedno
su ustvari u ''istom kolu''. Svi ovise jedan o drugom. U svakoj BiH instituciji vlada lopovluk ali ovi su neprevazidjeni :x :x .

bleka

Post by bleka » 12/09/2006 09:02

JOs veca tragedija ce biti ako vise od dva covjeka budu protiv Grcke. Samo Bojkot, dok se sve kase ne opusu, a kada love nestane pocece medusobne prozivke.

radeljas

Post by radeljas » 12/09/2006 09:27

bleka wrote:JOs veca tragedija ce biti ako vise od dva covjeka budu protiv Grcke. Samo Bojkot, dok se sve kase ne opusu, a kada love nestane pocece medusobne prozivke.

love nestati nece, ali sam mislio da su se vec svi podmirili. mora da je baka izgubio sve na kladionici, a ushanovic na bazenima. iako koliko znam ushanovicece racune iz bazena i bosne placa nas vrli nsbih

bleka

Post by bleka » 12/09/2006 09:34

radeljas wrote:love nestati nece, ali sam mislio da su se vec svi podmirili. mora da je baka izgubio sve na kladionici, a ushanovic na bazenima. iako koliko znam ushanovicece racune iz bazena i bosne placa nas vrli nsbih

POenta nije samo u lovi, siguran sam da dvaput igraju pred praznim stadionom, vecini igraca bi dojadilo...
A nevjerovatan pritisak bi se stvorio .

MO

Post by MO » 12/09/2006 10:07

Ovo je farsa.Oni su u Predsjedništvu sebi sačuvali guzice, a Baka dobio alibi za poraz protiv Mađarske. Jeli on normalan, da se vrati.Sada treba osvojiti svih 6 bodova u oktobarskom ciklusu, da bi sustigao gubtak protiv Mađarske.Budimo realni, to će biti jaaaako teško.Onda će ga pomesti sa klupe.Samo tada mu neće biti predizborne kampanje,pa da može se vaditi na nacionalističke fore,kao sada. Treba njih sviju zatjerati, bez iznimke i Sliškovića i Pašalića i Jelića i Dominkovića i Ušanovića i onog Čolakovića. P.S. : Upustvo za Baku: Možda da oproba Muslimovića na stoperu,visok je igrač pa bi mogao pomoći kod skoka.Osim toga, obzirom da Hasagić zna istrčati dobro, možda da Keno ode na beka, a Musića gurne malo bliže.Možda je Grčka prilika da Sergeja proba na tribinama, tu još nije počeo utakmicu.Uz normalno želju za ponovnim pozivom Boliću i Kerkezu,možda i Joliću i onom Juriću iz Shinika.Neka zajebe Zukanovića i zovne Petra Jelića,tata Milan će ga bogato nagraditi.Nema veze što mali Petar nigdje ne igra,on je kao Ronaldinjo i dobro igra fudbal na play stationu

eeeeeee

Post by eeeeeee » 12/09/2006 10:08

BOJKOT BOJKOT I SAMO BOJKOT

Ja na utakmice repke (nazalost) ne idem vec 4 godine i nikada necu ni otici dok se bagra ne skloni iz saveze i ne budu postavljeni strucnjaci, to je moj mail doprinos, ali kao pojedinac na zalost ne mogu vise doprinijeti ako se organizuje bojkot na vecem nivou mozda sta i bude...

Post Reply