Djevojke iz dijaspore

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: Euridika, _BataZiv_0809

Post Reply
Avic

#1 Djevojke iz dijaspore

Post by Avic » 04/05/2015 13:50

Zivim u dijaspori (Skandinaviji) i primjetio sam da djevojke iz BiH (Bosnjakinje)...sve vise i vise su u vezama sa Skandinavcima i da su im momci i muzevi i provod za jednu noc...pogotovo visoko obrazovane djevojke sa faxa...zive neki ''moderni'' i ''liberalni'' zivot...
ja sam daleko od vjernika al nemogu da shvatim zasto su toliko im atraktivni Skandinavci...ima svakakvih ljudi svugdje da..ali kao da preferiraju njih samo zato sto su Skandinavci i nece nase momke iz nekog principa...da pokazu da su ''uspjele'' u zivotu kao strankinje.

Vase misljenje i iskustva?

razonoda

#2 Re: Djevojke iz dijaspore

Post by razonoda » 04/05/2015 13:55

:zoka: To ce ti najbolje objasniti @Zviz. :ginisovac:

kritichar

#3 Re: Djevojke iz dijaspore

Post by kritichar » 04/05/2015 13:55

neka te ostavila zbog vikinga?

arslanbey

#4 Re: Djevojke iz dijaspore

Post by arslanbey » 04/05/2015 13:57

Nisam primjetio

klixoris

#5 Re: Djevojke iz dijaspore

Post by klixoris » 04/05/2015 14:07

kritichar wrote:neka te ostavila zbog vikinga?
:lol: :lol: :lol:
Satra onaj Ragnar Lothbrok sve ! :izet: :D

Ramzess Veliki

#6 Re: Djevojke iz dijaspore

Post by Ramzess Veliki » 04/05/2015 14:09

Avic wrote:Zivim u dijaspori (Skandinaviji) i primjetio sam da djevojke iz BiH (Bosnjakinje)...sve vise i vise su u vezama sa Skandinavcima i da su im momci i muzevi i provod za jednu noc...pogotovo visoko obrazovane djevojke sa faxa...zive neki ''moderni'' i ''liberalni'' zivot...
ja sam daleko od vjernika al nemogu da shvatim zasto su toliko im atraktivni Skandinavci...ima svakakvih ljudi svugdje da..ali kao da preferiraju njih samo zato sto su Skandinavci i nece nase momke iz nekog principa...da pokazu da su ''uspjele'' u zivotu kao strankinje.

Skandinavac:
Image

Mujo:
Image

Walther

#7 Re: Djevojke iz dijaspore

Post by Walther » 04/05/2015 14:15

Avic wrote:Zivim u dijaspori (Skandinaviji) i primjetio sam da djevojke iz BiH (Bosnjakinje)...sve vise i vise su u vezama sa Skandinavcima i da su im momci i muzevi i provod za jednu noc...pogotovo visoko obrazovane djevojke sa faxa...zive neki ''moderni'' i ''liberalni'' zivot...

Nije to samo za Skandinavce i nije samo za strance. Ako imas pun novcanik nece te niko odbiti. Prednost stranaca (pogotovo Skandinavaca) je sto sve ostaje u tajno. Sve vise ljude je poremecih i ganja "lak zivot". Izleti, provod, "ima se moze se" lifestyle. Nije to ni stvari siromastva, vise kompleksa.

Pohebe pola EU a u komsiluku glumi hodzinicu da bi se na kraju uvalila nekome kao nevinasce. Moje iskustvo, khm. Jednu takvu sam nazalost imao cast upoznati. Hebe sve redom... Nije to sport za svakoga...

Avic

#8 Re: Djevojke iz dijaspore

Post by Avic » 04/05/2015 14:18

Sve je to javno...nije tajno...svako moze na facebooku vidjeti sa kim su u vezi...nije to tajno nista...djevojke se ponose tome...idu sa njima na odmor u BiH itd. itd.

Cak i one ''lahke'' djevojke..svako zna koja je ''lahka''...nista vise nije tajna

dobar osjecaj

#9 Re: Djevojke iz dijaspore

Post by dobar osjecaj » 04/05/2015 14:23

Avic wrote:Sve je to javno...nije tajno...svako moze na facebooku vidjeti sa kim su u vezi...nije to tajno nista...djevojke se ponose tome...idu sa njima na odmor u BiH itd. itd.

Cak i one ''lahke'' djevojke..svako zna koja je ''lahka''...nista vise nije tajna
Imas neku hrpu nepovezanih uzrocno-posljedicnih tvrdnji u svom uvodnom postu. Ne kontam zasto se nekome ne bi iskreno mogao svidjati Skandinavac?

animals

#10 Re: Djevojke iz dijaspore

Post by animals » 04/05/2015 14:24

Pametne cure..sa njima zive.

Walther

#11 Re: Djevojke iz dijaspore

Post by Walther » 04/05/2015 14:24

Avic wrote:Sve je to javno...nije tajno...svako moze na facebooku vidjeti sa kim su u vezi...nije to tajno nista...djevojke se ponose tome...idu sa njima na odmor u BiH itd. itd.

Pa u njihovim glavama i glavama zrtava jeste "tajno". To sto je neko "u vezi" ne znaci da ne hebe jos pola grada. Prijavis se na Badoo pa ces vidjeti kako masa cura "u vezi" ili slobodnih hara....

Ramzess Veliki

#12 Re: Djevojke iz dijaspore

Post by Ramzess Veliki » 04/05/2015 14:27

I mene interesuju skandinavke ... :D
Jooj kad se jedne sjetim, ućerujem ja jednu zvijer od choppera (Klixo ne rise sa komentarima! :twisted: ) ispred Citty Pubb-a, kad ono ona ustaje, one oči goleme plave zaiskrile, a kako je udahnula one petice se raširile, podigle, hoće da ispadnu iz one tanke košuljice ... a usne k'o šljiva kad se raspuči progovoriše "Aaah, I' like it' motorcycle's, catn I' sit on your maschine to make some photo?"
- "A, jes ofkors hajde dont bi šajn, sam' ti sit on, it vil bi maj plešure. :thumbup: "
- "What a perfect bike, I' like it, it is beter then that Klixo rubbisch ..."
- "Ma jes' u njega je litl, moj is bigger. Du ju vona drive vith mi ono ... do Ilidža Sandzak Town pa back?"
- "Really ??? Cant I' ??? I' will love to !!! :D "
- "A daš mi poslije?"
- "What?"
- "Never mind, com on lets drive ..."

I tako smo napravili taj krug, kajem se što je nisam zaprosio ... sad bih u Holandiji gradio nasipe i pecao ribu. :sad:

Ramzess Veliki

#13 Re: Djevojke iz dijaspore

Post by Ramzess Veliki » 04/05/2015 14:28

dobar osjecaj wrote:

Imas neku hrpu nepovezanih uzrocno-posljedicnih tvrdnji u svom uvodnom postu. Ne kontam zasto se nekome ne bi iskreno mogao svidjati Skandinavac?
Kazah ja to u gornjem postu ... :lol:

Ramzess Veliki

#14 Re: Djevojke iz dijaspore

Post by Ramzess Veliki » 04/05/2015 14:29

Walther wrote:

Pa u njihovim glavama i glavama zrtava jeste "tajno". To sto je neko "u vezi" ne znaci da ne hebe jos pola grada. Prijavis se na Badoo pa ces vidjeti kako masa cura "u vezi" ili slobodnih hara....
Bolje javno. Ne valja ništa sakrivati. Pokopajmo zablude ...

Black swan

#15 Re: Djevojke iz dijaspore

Post by Black swan » 04/05/2015 14:29

Ramzess Veliki wrote:I mene interesuju skandinavke ... :D
Jooj kad se jedne sjetim, ućerujem ja jednu zvijer od choppera (Klixo ne rise sa komentarima! :twisted: ) ispred Citty Pubb-a, kad ono ona ustaje, one oči goleme plave zaiskrile, a kako je udahnula one petice se raširile, podigle, hoće da ispadnu iz one tanke košuljice ... a usne k'o šljiva kad se raspuči progovoriše "Aaah, I' like it' motorcycle's, catn I' sit on your maschine to make some photo?"
- "A, jes ofkors hajde dont bi šajn, sam' ti sit on, it vil bi maj plešure. :thumbup: "
- "Ma jes' u njega je litl, moj is bigger. Du ju vona drive vith mi ono ... do Ilidža Sandzak Town pa back?"
- "A daš mi poslije?"
- "What?"

I tako smo napravili taj krug, kajem se što je nisam zaprosio ... sad bih u Holandiji gradio nasipe i pecao ribu. :sad:
da ne čitam ponovo
jesi guzio :D

klixoris

#16 Re: Djevojke iz dijaspore

Post by klixoris » 04/05/2015 14:29

Ramzess Veliki wrote:I mene interesuju skandinavke ... :D
- "A daš mi poslije?"
- "What?"

*ebo te chopper ! :D

I vidis, u toj tvojoj prici, ipak je prvo na Klixinom sjedila pa kako god :D

Sta on smisli.... :lol: :lol: :lol:

Šveđanin

#17 Re: Djevojke iz dijaspore

Post by Šveđanin » 04/05/2015 14:38

A zasto im se nebi svidio Skandinavac pogotovo ako su poprimile taj mentalitet. Manite me bezveznih doskocica vec konkretni razlozi.
Naravno da su ljudi razliciti ali osobine koje krase prosjecnog Skandinavca itekako mogu da odgovaraju Bosanki.

Bosanka + Skandinavac = ide..
Bosanac + Skandinavka = mnogo teze.

Ovo govorim u prosjeku, na osnovu vlastitog kruga ljudi. Kome poznavanje skandinavskog mentaliteta i karaktera seze malo dalje od sisatih Svedjanki koje je vidjao 1987 u Makarskoj on ce ovo lako skontati.

Ramzess Veliki

#18 Re: Djevojke iz dijaspore

Post by Ramzess Veliki » 04/05/2015 14:40

Black swan wrote:
Ramzess Veliki wrote: ... I tako smo napravili taj krug, kajem se što je nisam zaprosio ... sad bih u Holandiji gradio nasipe i pecao ribu. :sad:
da ne čitam ponovo
jesi guzio :D
Ne prisjedaj mi na muku! :twisted:
Bile ih dvije, drug se natovario pa ne šuti ...
- "Joooj jarane vidi ih, evo robe, prazan ti stan, hajmo ih odvesti parti, malo popiju, hopacupa, joj vidi im sisa ..."
- "De ba budalo popusti, cure su ok, ne navaljuj ..."
- "Ne zaj... de pitaj tu hoće li samnom na motor, negdje ću je odvući dok ne da ne puštam ..."
- "Neka konju, popusti, cure su normala, neka im bude fino sa nama, polako ..."
- "Daj pitaj je, ja ne znam engleski, hajde pitaj pa ako hoće da je vodim ..."
:roll: - "My frend ask ju du ju vont to drive vit him on his motorcycle? It is 1100 ccm suppersport 140 Hp, double stronger then Klixo's šporet?"
- "Ne trebala se trudidi ja vrlo dobro govorila vaš jezik, ja radila u UNDP. Hoću se voziti samo sa tebe. :D "

Onaj mi jaran od sramote up'o ispod stola.
Ali nam je sjeb'o i sve buduće planove.
Jesam li rekao da mi je uskoro postao bivši jaran? :oops:

Edin H.

#19 Re: Djevojke iz dijaspore

Post by Edin H. » 04/05/2015 14:42

razonoda wrote::zoka: To ce ti najbolje objasniti @Zviz. :ginisovac:
Jedva cekam :izet:

:D

Ramzess Veliki

#20 Re: Djevojke iz dijaspore

Post by Ramzess Veliki » 04/05/2015 14:43

klixoris wrote: *ebo te chopper ! :D

I vidis, u toj tvojoj prici, ipak je prvo na Klixinom sjedila pa kako god :D

Sta on smisli.... :lol: :lol: :lol:
Nije bio chopper, samo su ga raja tako prepoznavala.
To je bila probna verzija nakeda pred izlazak V-Maxa sa 750 ccm, 90 Hp, R redna sa 5 ventila po klipu i na kardanu.
Znaš da ja ne ljubim choppere ... :D

Black swan

#21 Re: Djevojke iz dijaspore

Post by Black swan » 04/05/2015 14:44

Image

dječak sa šibicama

#22 Re: Djevojke iz dijaspore

Post by dječak sa šibicama » 04/05/2015 14:48

Znaci li to, ako nase djevojke kupe skandinavce, da ima visak zgodnih plavokosih svedjanki i skandinavki, mogu i pirgave???

Dajte meni jednu, ako ima na lageru.

Ridjobrki

#23 Re: Djevojke iz dijaspore

Post by Ridjobrki » 04/05/2015 14:52

Avic wrote:ali kao da preferiraju njih samo zato sto su Skandinavci i nece nase momke iz nekog principa...da pokazu da su ''uspjele'' u zivotu kao strankinje.
Moguće je da si u pravu i da to koriste kao poligon za dokazivanje...

...a možda se jednostavno i jebu, da izvine ovaj Internet.

Ramzess Veliki

#24 Re: Djevojke iz dijaspore

Post by Ramzess Veliki » 04/05/2015 14:55

Ridjobrki wrote:
Avic wrote:ali kao da preferiraju njih samo zato sto su Skandinavci i nece nase momke iz nekog principa...da pokazu da su ''uspjele'' u zivotu kao strankinje.
Moguće je da si u pravu i da to koriste kao poligon za dokazivanje...

...a možda se jednostavno i jebu, da izvine ovaj Internet.
Meni je isto ovo drugo palo na pamet kao neki logičan slijed urođene znatiželje svojstvene svakom ljudskom biću. :lol:

Ridjobrki

#25 Re: Djevojke iz dijaspore

Post by Ridjobrki » 04/05/2015 14:57

Ramzess Veliki wrote: Meni je isto ovo drugo palo na pamet kao neki logičan slijed urođene znatiželje svojstvene svakom ljudskom biću. :lol:
Ne bih ja olako isključio tu mogućost. :-?

Post Reply