Dijaspora: Zene iz Tajlanda

Vijesti sa cijele zemaljske kugle o dešavanjima u bh. dijaspori, zanimljivosti o drugim državama i slično.

Moderator: Bloo

Post Reply
zemo_online

Dijaspora: Zene iz Tajlanda

Post by zemo_online » 04/03/2009 15:09

Za sve koji zive na "zapadu" : "Jeste li primjetili koliko je Tajlandjanki tu,hocu da kazem koje su se udale ili zive sa momkom/muzem iz svoje zemlje.
Imali ko od vas iskustva sa Tajlandjankama,jer ja sam cuo da su vjerne zene,nece muza prevariti,poucavane su od malena da vole svoga muskarca itd. ,za razliku od domacih zena sa "zapada" ,koje sve to nisu.
I na kraju,kako su te sve zene iz Tajlanda dosle ovde,jesu li dovedene ili preko neke agencije ili.....?

melb26sa

Re: Dijaspora: Zene iz Tajlanda

Post by melb26sa » 04/03/2009 15:59

Ima Tajlandjanki ali puno vise ima Filipinki. Ako odes na visajourney.com/forums vidjeces da ih je na stotine ako ne i hiljade.
Ne znam za tajlandjanke ali za filipinke (sve je to otprilike isto) - dodje USC tamo, izabere si mladu zarucnicu, islikaju se par puta, spreme dokumentaciju i salji za vjerenicku vizu. Dosta puta sam citala da kad zena dodje, nakon brzog vjencanja, dobivanja privremene zelene karte pocne prica da je muz zlostavlja, ona mu je sluzavka, ovo ono i vec salje da dize uslove sa zelene karte na osnovu VAWA zakona o zastiti zlostavljanih supruznika.
Inace ima i lista zemalja sa najvecim stepenom prevara: ne znam jesu li prvi Nigerijci pa onda Filipinci ali tu su negdje. Proguglaj malo.

BTW, sve sto sam rekla ne znaci da ne postoje istinski bracni parovi koji su u braku zbog braka a ne zelene karte. Ima i takvih ali nazalost ima i previse brakova na brzinu zarad' zelene karte.

melb26sa

Post by melb26sa » 04/03/2009 16:50

Najnoviji primjer, pitanje kako poslati za zelenu kartu na osnovu toga sto je bila zlostavljana VAWA petition :run: :

Petition. Help!!

butterfly1 Today, 05:09 AM Post #1

Newbie

Group: Members

Filed for: N/A
N/A
Local Office: buenapark
Country: Philippines

do you have any idea what are the chances for my case(self-petition case of abusive us citizen)... does my police reports matter to the INS.? how about jobs( that i can able to support myself... do anyone know who has an idea that will help to support my case? or any documents i will submit>?? since my ex-husband cancel his petition.. can i continue it on my own?? or i have to start all over again?? what are my options. please help. i need some advice. if anyone who knws same case like mine. i highly appreciated if u gve me some tips.

zemo_online

Post by zemo_online » 20/08/2011 22:16

ajmo. frend mi otiso u tajland i nakaro se pravo. kaze lude za bjelcima. bez kondoma.
imal ko jos iskustva?

vedomedo

Post by vedomedo » 21/08/2011 01:47

Letio sam jedne godine poslom za Singapur preko Tajlanda. Jedno 30 % putnika koji su izasli u Bagkoku su Njemci, Holandjani, Skandinavci od nekih 50-60 godina. Samo sto su usli u avion pocelo je alkoholiziranje i nije prestajalo
dok nisu izasli. Ne znam koja je svrha putovanja muskaraca samih u tim godinama ali meni su licili na tipicne sex-turiste. Veselo drustvo.

karanana
Has thanked: 1 time
Been thanked: 5 times

Post by karanana » 21/08/2011 01:59

samo dooooobro pogledajte sta karate. tajland i taj dio azije tamo je najpoznatiji po fenomenalnim operacijama promjene spola. gotovo je nemoguce primjetiti da je dole nekad visila chundara (ne govorim iz prve ruke. iz druge.)
toliko su usavrsili to da je jos jedini nacin na koji se moze primjetiti karate li musko ili zensko taj da provjerite adamovu jabucicu u grlu. to jos nisu skontali kako da srede, ali vjerovatno ce se i to moci odraditi uskoro.

Chmoljo
Forum administrator
Has thanked: 13 times
Been thanked: 62 times

Post by Chmoljo » 21/08/2011 02:00

karanana wrote:samo dooooobro pogledajte sta karate. tajland i taj dio azije tamo je najpoznatiji po fenomenalnim operacijama promjene spola. gotovo je nemoguce primjetiti da je dole nekad visila chundara (ne govorim iz prve ruke. iz druge.)
toliko su usavrsili to da je jos jedini nacin na koji se moze primjetiti karate li musko ili zensko taj da provjerite adamovu jabucicu u grlu. to jos nisu skontali kako da srede, ali vjerovatno ce se i to moci odraditi uskoro.

pa svakako imaš dvije ruke :oops: :mrgreen:

karanana
Has thanked: 1 time
Been thanked: 5 times

Post by karanana » 21/08/2011 02:09

Chmoljo wrote:
karanana wrote:samo dooooobro pogledajte sta karate. tajland i taj dio azije tamo je najpoznatiji po fenomenalnim operacijama promjene spola. gotovo je nemoguce primjetiti da je dole nekad visila chundara (ne govorim iz prve ruke. iz druge.)

pa svakako imaš dvije ruke :oops: :mrgreen:

vadim se. kasno bilo za izbrisat savjet. a naletio na jabuku.

Ko to smat

Post by Ko to smat » 24/08/2011 19:36

Imas ih jarane po Holandiji kolko hoces.Vecinom sa starkeljama a ima ih i sa mladzim.Filipini folovi.E sad kako slusaju neznam.

detroit-mercy

Post by detroit-mercy » 23/09/2011 21:35

vedomedo wrote:Letio sam jedne godine poslom za Singapur preko Tajlanda. Jedno 30 % putnika koji su izasli u Bagkoku su Njemci, Holandjani, Skandinavci od nekih 50-60 godina. Samo sto su usli u avion pocelo je alkoholiziranje i nije prestajalo
dok nisu izasli. Ne znam koja je svrha putovanja muskaraca samih u tim godinama ali meni su licili na tipicne sex-turiste. Veselo drustvo.

Naravno, i to uglavnom te starkelje guze maloljetnice ili misle da guze maloljetnice :mrgreen: , posto im je ionako tesko odrediti koliko su godina :mrgreen: .

detroit-mercy

Post by detroit-mercy » 23/09/2011 21:36

Ma sta te briga, bitno je da se mece :mrgreen: :dance:

Post Reply