DERMATOLOG AZEM TIRIC

Sve o zdravlju...
Post Reply
zenicablues

DERMATOLOG AZEM TIRIC

Post by zenicablues » 04/09/2015 00:33

Pozdrav raja,

Da li je neko imao iskustva sa ovim doktorom jer sam čuo dosta pozitivnih mišljenja. Naime imam neurodermatitis i većina doktora preporučuje kortikosteroide,koji donose štete koliko i koristi,a bolest je u zadnjih godinu dana eskalirala. Jedan moj drug je prije nekoliko godina išao kod ovog doktora,pa vjerujete li da nisam siguran da li je gospodin još uvijek i ziv?

Pozdrav

starii

Re: DERMATOLOG AZEM TIRIC

Post by starii » 04/09/2015 07:24

moj savjet haj ti u zagreb il ljubljanu potrazi tamo kakvog dermatologa koji ima moderniji stav o lijecenju neurodermatitisa...

dzejkej

Post by dzejkej » 04/09/2015 07:25

zenicablues wrote:Pozdrav raja,

Da li je neko imao iskustva sa ovim doktorom jer sam čuo dosta pozitivnih mišljenja. Naime imam neurodermatitis i većina doktora preporučuje kortikosteroide,koji donose štete koliko i koristi,a bolest je u zadnjih godinu dana eskalirala. Jedan moj drug je prije nekoliko godina išao kod ovog doktora,pa vjerujete li da nisam siguran da li je gospodin još uvijek i ziv?

Pozdrav

Preporuka da odes. Spomenut je na temi dermatolozi u Sa (tako nesto). Pogledaj.

zenicablues

Post by zenicablues » 10/09/2015 22:40

dzejkej wrote:
zenicablues wrote:Pozdrav raja,

Pozdrav

Preporuka da odes. Spomenut je na temi dermatolozi u Sa (tako nesto). Pogledaj.

Dzejkej,zamolio bih te za informaciju koji je kod tebe problem riješio i na koji način?

Hvala!

Pozdrav!

dzejkej

Post by dzejkej » 11/09/2015 09:23

Davno je to bilo. Dijete sam vodila. Pregledao je, dao joj neke lijekove i kremu. Veoma brzo joj se povukao osip. Kad je vidio moje lice kaze mogu li vas pregledati. Dao mi sinoderm (kako su mi rekli na forumu ona se mora koristiti minimalno i ciljano jer sadrzi kortikosteroid) i meni je super za te moje faze kad mi lice bukne. Do tada sam zbog toga bacila tonu para na kreme/kremice i nista mi nije pomagalo.
Ja bih ti svakako preporucila da odes do njega. Nije skup a ti skontaj da li si zadovoljan/a i da li je to terapija koja tebi odgovara. Mislim, sve ovo ako doktor jos uvijek radi. Star je bio i onda kada sam ja isla do njega.
Sretno kako god odlucis.

NbLsU

Post by NbLsU » 22/02/2019 21:19

Radi li jos Azem i ima li ko kontakt broj, trebao bih pregled kose pa jel dobar na tom polju?

jedna tamo

Post by jedna tamo » 05/05/2019 19:00

Zna li neko gdje u Sarajevu privatno ukloniti bradavicu sa lica?

Post Reply