Degradacija-uništavanje životnog sistema

Očuvanje čovjekove okoline.

Moderator: anex

Post Reply
Alibasa
Posts: 25
Joined: 03/12/2013 11:05

#1 Degradacija-uništavanje životnog sistema

Post by Alibasa »

Ovo je jedno od važnijih pitanja u ovoj nam lijepoj državici. Svi bi se trebali pozabaviti ovim. Svi u svojim mjestima možemo organizovati sedmično sakupljanje otpadaka(papira, plastike, stakla...), to da se vozi na reciklažu i dobijene pare usmjeriti na nešto korisno na tom lokalitetu?!

Kako zaštiti naše šume, livade, pašnjake....??? :bih:
Hadzi Lojo
Posts: 1538
Joined: 19/10/2010 19:51

#2 Re: Degradacija-uništavanje životnog sistema

Post by Hadzi Lojo »

Treba pokusati, ja sam probao pa ispao budala, ali radim sam za sebe, gdje god mogu ja pokupim i odnesem ili zakopam ako je daleko smetljiste, pogotovo na planinama.
User avatar
petunija
Posts: 3060
Joined: 07/05/2009 09:22
Location: United States of Balcan

#3 Re: Degradacija-uništavanje životnog sistema

Post by petunija »

Hadzi Lojo wrote:Treba pokusati, ja sam probao pa ispao budala, ali radim sam za sebe, gdje god mogu ja pokupim i odnesem ili zakopam ako je daleko smetljiste, pogotovo na planinama.
:thumbup:
Nisi budala, budale su ovi zatucani što zagađuju okolinu :evil: Na žalost takvi kao ti su nevidljivi u ovom našem "sistemu vrijednosti"
Alibasa
Posts: 25
Joined: 03/12/2013 11:05

#4 Re: Degradacija-uništavanje životnog sistema

Post by Alibasa »

Ja sam prije par dana bio na jednom humanitarnom koncertu i iza mene su sjedila četvorica nekulturnih likova. Jeli su košpe. Na stranu to što nisu znali da ih jedu, pa se čulo hrumanje, poražavajuće je bilo da su oni ljusku bacali po podu, a kesa za smeće je bila metar od njih. Mada ne znam ko još normalan jede košpe u BKC-u.
User avatar
zunazu
Posts: 1429
Joined: 02/11/2014 11:20

#5 Re: Degradacija-uništavanje životnog sistema

Post by zunazu »

Post Reply