David Hasselhoff fan club

Diskusije o bh. i inostranim izvođačima, razmjena pjesama, CD-ova, muzičke oprema...

Moderator: Bobi

Post Reply
Hakala

David Hasselhoff fan club

Post by Hakala » 09/07/2007 03:58

Ice-T to produce Hasselhoff rap album

Ice-T is to produce David Hasselhoff's first hip-hop album.

The pair are neighbours in Los Angeles and are said to have struck up a close friendship.

Hasselhoff has had some success as a singer, releasing seven albums. He's also said to be very popular in Germany.

Ice-T, who was one of the first real hip-hop stars in the late 1980s, said: "The man is a legend. And we are going to show a whole new side of him."

The rapper is said to be convinced that the 51-year-old for Knight Rider and Baywatch actor can take on the biggest names in rap, reports The Sun.

Ice-T added: "He's gonna come out as Hassle The Hoff - I promise you. The Hoff will surprise people with his rap skills and humour."

Image

ne znam jeste li vjernik,ili ste ateista 1/1 ali jednostavno morate vjerovati da je ovo predznak kijametskog dana

mislim,svaka cast na stotinama treba koje je popularni mića iz bejvoča spasio,usput im meme prepipo,borio se sa ajkulama,razama,gusarima,duhovima,svaka cast na komunikaciji sa autom (knight rider)
ALI...David Hsselhoff -REPA :shock: -STRAHOTA! Nema dalje,ovo je kraj civilizacije...

pogledajte nesto najsmsjesnije sto sam u zivotu gledao

(napomena:ne preporucuje se osobama sa slabijim srcem)

http://www.youtube.com/watch?v=PJQVlVHsFF8

LUDILOOO :mrgreen:

Hakala

Post by Hakala » 09/07/2007 04:24

i da,da li moze neko pristavit njegov album:

David Hasselhoff-very best of 8) 8) 8)

usput,davidu bih pozelio uspjesan rehab od šiše :roll:

zauvjek tvoj,hakala

sto rece jedan kolega:jedini čovjek koji stojeći u vodi do pasa ubija ogromnu živinu sa strujom, a da njemu ne bude ništa :D:D:D:D

pogledajte samo taj zarazni osmjeh

Image

IN HOFF WE TRUST !

debela

Re: David Hasselhoff fan club

Post by debela » 09/07/2007 13:02

Hakala wrote:ne znam jeste li vjernik,ili ste ateista 1/1 ali jednostavno morate vjerovati da je ovo predznak kijametskog dana

mislim,svaka cast na stotinama treba koje je popularni mića iz bejvoča spasio,usput im meme prepipo,borio se sa ajkulama,razama,gusarima,duhovima,svaka cast na komunikaciji sa autom (knight rider)
ALI...David Hsselhoff -REPA :shock: -STRAHOTA! Nema dalje,ovo je kraj civilizacije...

:lol: :lol: uvod ti je genijalan :D :lol:

Tesssa

Post by Tesssa » 09/07/2007 16:14

:lol: :lol: :lol: :lol:

fakat!

:lol: :lol: :lol: :lol:

Post Reply