Dan (i) nakon referenduma u RS

bh.tornjak

#126 Re: Dan (i) nakon referenduma u RS

Post by bh.tornjak » 27/09/2016 11:08

Srbija pere ruke od Dodika....
medjutim, zapadnjaci nisu glupi da ne znaju ko sroji iza sveg ovog cirkusa....
tek predstoji vrijeme jaukanja i zavrtanja ruku srbiji.... :wink:

A_A_AKCIJA

#127 Re: Dan (i) nakon referenduma u RS

Post by A_A_AKCIJA » 27/09/2016 11:09

bh.tornjak wrote:samo da priupitam....
otkud onolika najezda hipijevaca na zakljucanoj temi "Referendum(i) u RS-u".....????
jbt.....izlaze odnekle ko kisne gliste.... :D
Ama vidiš da su navijači došli da trolaju. Pitar i manijak se kladili ko će više sjebat temu :)

Večeras je Liga prvaka, odoše oni gledat loptu, imaju pametinja posla. Valja marku mudro rasporediti u kladionici danas, heeej... :D

seldzuk

#128 Re: Dan (i) nakon referenduma u RS

Post by seldzuk » 27/09/2016 11:11

Image
mogli bi mi preć na temu Dodiku odzvonilo
gledajući komentare na srbijanskim portalima, izgleda da ga ni Srbi više ne vole
Last edited by seldzuk on 27/09/2016 11:14, edited 1 time in total.

bh.tornjak

#129 Re: Dan (i) nakon referenduma u RS

Post by bh.tornjak » 27/09/2016 11:12

A_A_AKCIJA wrote:
bh.tornjak wrote:samo da priupitam....
otkud onolika najezda hipijevaca na zakljucanoj temi "Referendum(i) u RS-u".....????
jbt.....izlaze odnekle ko kisne gliste.... :D
Ama vidiš da su navijači došli da trolaju. Pitar i manijak se kladili ko će više sjebat temu :)

Večeras je Liga prvaka, odoše oni gledat loptu, imaju pametinja posla. Valja marku mudro rasporediti u kladionici danas, heeej... :D

koja je kvota...????

da ce Mile uskoro klepit usima.... :D

spreca

#130 Re: Dan (i) nakon referenduma u RS

Post by spreca » 27/09/2016 11:14

kad je sledeci Dodorendum?.....samo da potrosi ovu slavu odmah ide drugi konstutivnosti arapa :lol:

DonieBrasco

#131 Re: Dan (i) nakon referenduma u RS

Post by DonieBrasco » 27/09/2016 11:22

spreca wrote:kad je sledeci Dodorendum?.....samo da potrosi ovu slavu odmah ide drugi konstutivnosti arapa :lol:
Mora se nacionalni kljuc ispostvati, sada pada Dodo, sljedeci Bakir, pa gospodin ugrozeno-majorizirani.

Daj Boze da tuzilstvno ne stane na Dodiku, da se svi dođu do suda.

prog321

#132 Re: Dan (i) nakon referenduma u RS

Post by prog321 » 27/09/2016 11:28

I sta sad ?
Da li zakopavati opet ovo sto je otkopano ili cekati jos par dana >>? :-D

SEYOboy

#133 Re: Dan (i) nakon referenduma u RS

Post by SEYOboy » 27/09/2016 11:28

kad ce sdaovci iz mostara u prdekanu za nepostivanje odluka ustavnog suda :izet:

glockov kolac

#134 Re: Dan (i) nakon referenduma u RS

Post by glockov kolac » 27/09/2016 11:44

mO k3 wrote:
glockov kolac wrote:Q: A ako bude održan referendum na nivou BiH (o ulasku u NATO)?
A: Ako Bošnjaci i Hrvati odluče "da", mi ćemo glasati za "ne". Onda opet nema NATO-a.

Miletova vizija demokratije... Kad seljak od Laktaša umisli da je faktro u međunarodnim odnosima.
Jeli ovo zajebancija ?
Izninjavam se, al u zaru zelje da prenesem sta je nasa demokratska gromada izvallila, zaboravih da kopiram izvor. Al vise se ne sjecam na kojem portalu sam to vidio. Cim nadjem stavljam.

Izvinite jos jednom

tandmand

#135 Re: Dan (i) nakon referenduma u RS

Post by tandmand » 27/09/2016 11:45

SEYOboy wrote:kad ce sdaovci iz mostara u prdekanu za nepostivanje odluka ustavnog suda :izet:
Ustavni sud BiH naložio je parlamentu BiH da izmijeni i dopuni neustavne odredbe Izbornog zakona BiH u roku od šest mjeseci, a Gradskom vijeću grada Mostara da izvijesti Ustavni sud u roku od tri mjeseca od dana objavljivanja izmjena koje parlament izvrši u Izbornom zakonu BiH o koracima koji su preduzeti kako bi se Statut grada Mostara uskladio s Ustavom BiH.
:zzzz:

seln

#136 Re: Dan (i) nakon referenduma u RS

Post by seln » 27/09/2016 11:50

elcaliente wrote:Mi iz federacije se mozemo smijati ali to samo radimo zato sto nemamo drugog objasnjenja.
Ali cinjenica je da je Dodik na vlasti 15 godina i ostati ce sve dok sam nekaze meni dosta. Njegove odluke uticu i na zivot nas u Federaciji ali jednostavno je tako kako on kaze mogu da ga mrze ono sto ga nevole i to je to.
Al svake izbore mu forumasi najave kraj a on ih pukne po usima.
Ti nisi u Federaciji.

Tomahawk11
Globalni moderator

#137 Re: Dan (i) nakon referenduma u RS

Post by Tomahawk11 » 27/09/2016 11:54

SEYOboy wrote:kad ce sdaovci iz mostara u prdekanu za nepostivanje odluka ustavnog suda :izet:
Kad i hadezeovci.

benjen

#138 Re: Dan (i) nakon referenduma u RS

Post by benjen » 27/09/2016 11:56

Image :mrgreen:

Qoom

#139 Re: Dan (i) nakon referenduma u RS

Post by Qoom » 27/09/2016 12:05

Tomahawk11 wrote:
Kad i hadezeovci.
Ko im jebe mater i jednim i drugim. Odluke US-a se moraju poštovati!

Tarzo

#140 Re: Dan (i) nakon referenduma u RS

Post by Tarzo » 27/09/2016 12:07

State Department i Inzko već nekoliko puta ponavljaju, maltene naređuju, da Tužilaštvo BiH i SIPA napokon počnu raditi posao za koji su namijenjeni i plaćeni.
Samim tim daju nedvosmislenu podršku Državi BiH i njenim institucijama.
Samo što još nisu rekli: "pa nećemo vam mi pisati optužnicu i privoditi Dodika!?"

Druga bitna stvar, smatram da SIPA ima kapacitete da uhapsi bilo koga u ovoj državi.
Ukoliko bi se Dodik ipak odlučio na taj očajnički korak da (zlo)upotrijebi policiju RS-a ili neke druge zaštitarske agencije i suprotstavi se SIPA-i, tada bi se morale uključti snage za brze intervencije EUFOR-a kako bi se spriječila eskalacija sukoba.

Potezi jasni i utemeljeni na zakonima BiH. Samo treba raditi mudro i odlučno i poštovati sve zakonske procedure.

prog321

#141 Re: Dan (i) nakon referenduma u RS

Post by prog321 » 27/09/2016 12:13

Doduk: Nisam ja nanemi, Ivanic je sve poceo. :lol:

http://www.nezavisne.com/novosti/bih/Do ... nja/389227

Alfons Kauders

#142 Re: Dan (i) nakon referenduma u RS

Post by Alfons Kauders » 27/09/2016 12:15

Qoom wrote:
Tomahawk11 wrote:
Kad i hadezeovci.
Ko im jebe mater i jednim i drugim. Odluke US-a se moraju poštovati!
Nije ista pravna situacija.

SDA i HDZ u Mostaru nisu rekli "jebe nam se za odluku, ne postujemo Ustavni Sud i necemo implementirati odluku", vec ko fol nesto pregovaraju i pokusavaju odluku sprovesti u djelo.

Sa Dodikom to nije bio slucaj, vec je u startu rekao da ce RS odbiti implementirati presudu, te pokrenuo novu protu-ustavno avanturu nedugo nakon toga.

Dakle, koliko god bi mi bilo drago da neko pohapsi SDA i HDZ glavonje u Mostaru, moram priznati da ih po ovom osnovu jos uvijek niko ne moze hapsiti.

bh.tornjak

#143 Re: Dan (i) nakon referenduma u RS

Post by bh.tornjak » 27/09/2016 12:15

seln wrote:
elcaliente wrote:Mi iz federacije se mozemo smijati ali to samo radimo zato sto nemamo drugog objasnjenja.
Ali cinjenica je da je Dodik na vlasti 15 godina i ostati ce sve dok sam nekaze meni dosta. Njegove odluke uticu i na zivot nas u Federaciji ali jednostavno je tako kako on kaze mogu da ga mrze ono sto ga nevole i to je to.
Al svake izbore mu forumasi najave kraj a on ih pukne po usima.
Ti nisi u Federaciji.
jeste....on je iz federalne zajednice Zapadne i Istocne RS....exlusive Brcko Distrikt :D :D :D

arzuhal

#144 Re: Dan (i) nakon referenduma u RS

Post by arzuhal » 27/09/2016 12:16

Tarzo wrote:State Department i Inzko već nekoliko puta ponavljaju, maltene naređuju, da Tužilaštvo BiH i SIPA napokon počnu raditi posao za koji su namijenjeni i plaćeni.
Samo što još nisu rekli: "pa nećemo vam mi pisati optužnicu i privoditi Dodika!?"

Druga bitna stvar, smatram da SIPA ima kapacitete da uhapsi bilo koga u ovoj državi.
Ukoliko bi se Dodik ipak odlučio na taj očajnički korak da (zlo)upotrijebi policiju RS-a ili neke druge zaštitarske agencije i suprotstavi se SIPA-i, tada bi se morale uključti snage za brze intervencije EUFOR-a kako bi se spriječila eskalacija sukoba.

Potezi jasni i utemeljeni na zakonima BiH. Samo treba raditi mudro i odlučno i poštovati sve zakonske procedure.
Referendumom je RS probila led što se tiče narednih referenduma.
Pričalo se kako nema šanse da Dodonije održi obećano a lola ga izvrnu na sred stola, opa! Gleaj!
I ne bi ništa, nikaki incidenat, niđe vehabija, radikalnih krugova, akcije...

Dodonijem bi SIPA trebala probiti led što se tiče narednih baja.
Pričalo se kako nema šanse da SIPA privede Baju, a sa'š vi't kad ga prićeraju, k'o jajaru.
I neće biti ništa, nikakva odbrana MUP-a RS, prstena ruskih agenata ni Kozaka...

Koga privedu, mrzi Bosnu,
hej, hej, hej!

benjen

#145 Re: Dan (i) nakon referenduma u RS

Post by benjen » 27/09/2016 12:17

Image

bh.tornjak

#146 Re: Dan (i) nakon referenduma u RS

Post by bh.tornjak » 27/09/2016 12:18

Tarzo wrote:State Department i Inzko već nekoliko puta ponavljaju, maltene naređuju, da Tužilaštvo BiH i SIPA napokon počnu raditi posao za koji su namijenjeni i plaćeni.

vec sam objasnio.... :wink:

Re: Dan (i) nakon referenduma u RS
Postby bh.tornjak » 27/09/2016 08:53

Babo ruco.....u prevodu.....imate odrijesene ruke da se secesionistickoj politici nahebete matere...et

State Department: Referendum u RS je nelegalan, podržavamo institucije da traže odgovornost lidera
U saopćenju se navodi da je raspisivanjem referenduma prekršena odluka Ustavnog suda BiH te kako su Sjedinjene Američke Države zabrinute da je ovaj referendum samo testiranje koje bi na kraju moglo dovesti do pokušaja proglašavanja nezavisnosti RS-a od BiH.
"Sjedinjene Američke Države osuđuju ovaj ilegalni referendum i podržat će lokalne institucije dok nastoje da zatraže odgovornost lidera Republike Srpske za podrivanje vladavine prava i opstrukciju implementacije Dejtonskog mirovnog sporazuma", stoji u saopćenju koje potpisuje portparol State Departmenta Mark Toner.

Budjav_lebac

#148 Re: Dan (i) nakon referenduma u RS

Post by Budjav_lebac » 27/09/2016 12:28

arzuhal wrote:

Referendumom je RS probila led što se tiče narednih referenduma.
Pričalo se kako nema šanse da Dodonije održi obećano a lola ga izvrnu na sred stola, opa! Gleaj!
I ne bi ništa, nikaki incidenat, niđe vehabija, radikalnih krugova, akcije...

Dodonijem bi SIPA trebala probiti led što se tiče narednih baja.
Pričalo se kako nema šanse da SIPA privede Baju, a sa'š vi't kad ga prićeraju, k'o jajaru.
I neće biti ništa, nikakva odbrana MUP-a RS, prstena ruskih agenata ni Kozaka...

Koga privedu, mrzi Bosnu,
hej, hej, hej!
Nije to referendum nego anketa kako je i sam Dodick rekao tako da nisu probili led sa referendumima nego sa anketama, ziviJo. :mrgreen:

moa

#149 Re: Dan (i) nakon referenduma u RS

Post by moa » 27/09/2016 12:32

Nije mi jasno zasto oni cekaju, sta ga imaju zvati na razgovore u Tuzilastvo, covjek ocigledno nije postovo odluku US, treba ga na granici sacekat i hapsana, kakve izjave pussy materine. Sve ovo treba pohapsit.

ranger

#150 Re: Dan (i) nakon referenduma u RS

Post by ranger » 27/09/2016 12:35

dabogda šćeri...

Post Reply