Da li je Cedomir Jovanovic prvi srpski Willy Brandt ?

Da li smatrate Cedomira Jovanovica za prvog i iskrenog srpskog politickog Willy Branta

Da
82
42%
Ne
24
12%
Cekamo na Iskrenijeg od njega
3
2%
Jos je rano o tome jer je vecinski srpski narod i dalje na istoj velikosrpskoj ideologiji
72
37%
Srpski narod nema potreba za svojim Willy Brantom jer je nevin
13
7%

Total votes: 194

nosara

#76 Re: Cedomir Jovanovic prvi iskreni srpski Willy Brandt

Post by nosara » 06/06/2011 15:22

guoanbu wrote:
nosara wrote:
guoanbu wrote:Jbga,samo Čedi treba potrefit kad je "urađen" kad nije,kad govori on a kad govori "belo" :D
Ma ko nam to citira seselja... :-) Volis vojkana, jel'da...? :D
Ne citiram nikoga nego samo konstatujem opšte poznate činjenice.A ti ako se ložiš na narkomana i čovjeka koji je izgubio 45 izbora... :-)
U srbiji gube oni koji vrijede... Tamo je nacionalni sport "izaberimo najvece govno", tako da to sto Ceda gubi izbore samo ide njemu u prilog... :D

guoanbu

#77 Re: Cedomir Jovanovic prvi iskreni srpski Willy Brandt

Post by guoanbu » 06/06/2011 15:26

srbiji gube oni koji vrijede... Tamo je nacionalni sport "izaberimo najvece govno", tako da to sto Ceda gubi izbore samo ide njemu u prilog... :D[/quote]Nije stvar u tome Nosara.Što se malo Čedica ne zapita nije li do njega,pondi ostavku ili ne daj bože napusti politiku.Koliko izbora treba da izgubi da bi skonto ? Sve je oko sebe rastjerao i sam vesla.
Ali kao što rekoh odoh ja sa politike,da ne bi popio Banoviće :D

nosara

#78 Re: Cedomir Jovanovic prvi iskreni srpski Willy Brandt

Post by nosara » 06/06/2011 15:34

guoanbu wrote:Nije stvar u tome Nosara.Što se malo Čedica ne zapita nije li do njega,pondi ostavku ili ne daj bože napusti politiku.Koliko izbora treba da izgubi da bi skonto ? Sve je oko sebe rastjerao i sam vesla.
Do njega je sigurno... Nece u cetnike, pa eto...! Tvrdoglav... :D

Chisum

#79 Re: Cedomir Jovanovic prvi iskreni srpski Willy Brandt

Post by Chisum » 06/06/2011 15:49

nosara wrote:
guoanbu wrote:Nije stvar u tome Nosara.Što se malo Čedica ne zapita nije li do njega,pondi ostavku ili ne daj bože napusti politiku.Koliko izbora treba da izgubi da bi skonto ? Sve je oko sebe rastjerao i sam vesla.
Do njega je sigurno... Nece u cetnike, pa eto...! Tvrdoglav... :D
Mojne ga ba, Nosara... :D lanuce nesto sto se inace trudi da mu ne izleti na ovom forumu, pa ce morati da pravi novi akaunt.

plain vanilla
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#80 Re: Cedomir Jovanovic prvi iskreni srpski Willy Brandt

Post by plain vanilla » 01/02/2012 00:30

evo teme o cedi

PipiDugaDevetka
Location: Živim u nadi RBiH, druge adrese nemam. Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#81 Re: Cedomir Jovanovic prvi iskreni srpski Willy Brandt

Post by PipiDugaDevetka » 01/02/2012 00:47

Zapravo, ratovi su vođeni, a podjela RBiH je bio cilj ratovanja. Stavljanje dijela Bosne, t.j. bh. entiteta R.S. u fokus izborne kampanje LDP, Čeda LDP je napravio pravu stvar. Još samo preostaje da ''odradi'' verbalno-intelektualni ''štos-nos-patos'' pred kamerama i mikrofonima u studiju B92.

Naivni i pošteni gledaoci ne da će biti iznenađeni, nego šokirani i zabezeknuti!
:shock:

Nema sumnje da kada Čeda LDP postane predsjednik Srbije treba doći u dvorište Fate Orlović i moliti oproštaj ljubeći je u cipele, a u Beogradu da napravi spomenik Srebreničanima u obliku obeliska visokog 83metra i 72 centimetra.

Nass

#82 Re: Cedomir Jovanovic prvi iskreni srpski Willy Brandt

Post by Nass » 01/02/2012 01:13

plain vanilla wrote:Dobar je Cedo :thumbup:

a i sladak je :mrgreen:

Postao/la plain vanilla dana 03/06/2011 23:51
Hihi, evo kad je nasa peculiar vanilla vec govorila da joj je Cedo sladak :D

plain vanilla

#83 Re: Cedomir Jovanovic prvi iskreni srpski Willy Brandt

Post by plain vanilla » 01/02/2012 01:29

Nass wrote:
plain vanilla wrote:Dobar je Cedo :thumbup:

a i sladak je :mrgreen:

Postao/la plain vanilla dana 03/06/2011 23:51
Hihi, evo kad je nasa peculiar vanilla vec govorila da joj je Cedo sladak :D
uvijek mi je bio sladak :skoljka: :D

Bosnolog

#84 Re: Cedomir Jovanovic prvi iskreni srpski Willy Brandt

Post by Bosnolog » 01/02/2012 01:39

Kompletan video prilog govora Cedomira Jovanovica "VIZIONARA DRUGACIJE SRBIJE" :thumbup:

Govor o Bosni i Hercegovini,.....

-bosanac-

#85 Re: Cedomir Jovanovic prvi iskreni srpski Willy Brandt

Post by -bosanac- » 01/02/2012 06:29

sve je to super, divno i krasno dok je chedo opozicija, i dok nije u kabinetu, al vjerujte da dodje cheda sutra na vlast i osvoji izbore, sto je samo po sebi chista nauchna fantastika, bila bi druga pricha i kod njega vjerujte, cheda je oportunista, pratim lika par godina i fakat ga je uzhitak slushat, elokventan i bistar lik do bola, al je ipak u dushi politichar i oportunista, nisam jednom vidio kako mjenja stavove i priche zavisno na kojem teritoriju daje intervjue, prema tome ovo dizanje u nebesa lika samo zato jer je zbog skupljanja par poenchicha nakih spomenuo bosnu i rekao nesta javno sto mi svi vech znamo, ne vidim nista spektakularno u tome, i iskreno ako chemo, sva ta farsa oko tog duela danas na b92 mi nekako usiljena plaho i suvishe haotichna, sta cheda ima sa dodikom raspravljat o rs ne kontam, al haj neise, vidichemo danas kako che to sve ispast ;)

muha_sa

#86 Re: Cedomir Jovanovic prvi iskreni srpski Willy Brandt

Post by muha_sa » 01/02/2012 07:06

ovo je čovjek kojeg treba stojeći pominjat. pokoj mu duši.
nadam se a i vjerujem da Čeda nastavlja gdje je on stao.

Image

Ima Bosne_Bice Bosne
Location: The field “Location” is too short, a minimum of 2 characters is required.

#87 Re: Cedomir Jovanovic prvi iskreni srpski Willy Brandt

Post by Ima Bosne_Bice Bosne » 01/02/2012 07:13

Odgovor na naslov teme: Moguce da je iskren, ali nije srpski Willy Brandt. Dapace, svjetlosne godine je daleko od toga. ;-)

prljavi Hare
Location: trudite se,radite se,budite pošteni,nemojte varati,nemojte lagati....

#88 Re: Cedomir Jovanovic prvi iskreni srpski Willy Brandt

Post by prljavi Hare » 01/02/2012 08:02

guoanbu wrote:srbiji gube oni koji vrijede... Tamo je nacionalni sport "izaberimo najvece govno", tako da to sto Ceda gubi izbore samo ide njemu u prilog... :D
Nije stvar u tome Nosara.Što se malo Čedica ne zapita nije li do njega,pondi ostavku ili ne daj bože napusti politiku.Koliko izbora treba da izgubi da bi skonto ? Sve je oko sebe rastjerao i sam vesla.
Ali kao što rekoh odoh ja sa politike,da ne bi popio Banoviće :D[/quote]

Potpuno si u pravu!U sistemu vrijednosti kakvi su u Srbiji na snazi (nažalost :sad: ),Čedo zaista nema šta da
traži u politici,priča kako je ovo predizborni fol kako bi prikupio još glasača na svoju stranu je jedinstvena
budalaština!Kojih glasača? :? :shock:
U zemlji u kojoj ministar MUP-a i zamjenik predsjednika Vlade diže hajku,prijeti zatvorom i naposljetku
otpušta upravnika nacionalne biblioteke,deplasirano je pričati o Čedinoj političkoj karijeri,oni koji su glasali
za njega činiće to i dalje a sasvim sam siguran da su to ljudi koji su duboko svjesni istine o onome što se u BiH
desilo i ne trebaju nikakva dodatna pojašnjenja.Vrijednost Jovanovićeve izjave je svejedno velika i u takvoj
zajednici trebalo je imati veliku ljudsku hrabrost pa je i javno izreći. :thumbup:

Da,mislim da je tebi na tenisu mjesto,sa ovim postom sve si nam rekao! :wink:

SprecoM

#89 Re: Da li je Cedomir Jovanovic prvi iskreni srpski Willy Bra

Post by SprecoM » 01/02/2012 08:06

Da li je Cedomir Jovanovic prvi iskreni srpski Willy Brandt
Nije!
Petar Stambolić, Bogdan Bogdanović, Nataša Kandić, ..... (ima ih još!).
U pitanje nisi trebao postaviti dva atributa: "prvi" i "iskreni" (o kojem se izjašnjavamo?! "Mrzim" nepreciznosti!)
Last edited by SprecoM on 01/02/2012 08:13, edited 1 time in total.

JThomas

#90 Re: Da li je Cedomir Jovanovic prvi iskreni srpski Willy Bra

Post by JThomas » 01/02/2012 08:11

jedna krucijalna razlika je što je vili brant bio na vlasti. a čeda je što se tiče mogućeg dolaska na vlast strogi marginalac.

al' jebiga, zato je njemačka tu gdje jeste a balkan gdje jeste.

north

#91 Re: Da li je Cedomir Jovanovic prvi iskreni srpski Willy Bra

Post by north » 01/02/2012 08:13

Danas u 12h duel Čede protiv primitivca Dodika.....Ne sumnjam da će ga Čedo elokvencijom rastaviti na proste faktore, samo ako voditelj ne dozvoli primitivcu da prekida i da se ponaša ko u šumi....

Ako neko može po završetku emisije postaviti klip duela za nas koji nećemo biti u mogućnosti to pratiti...

I da, Čedomir Jovanović je prvi srpski političar koji je je javno priznao da je RS nastao na genocidu i za to mu svaka čast!!!

Penicilin

#92 Re: Da li je Cedomir Jovanovic prvi iskreni srpski Willy Bra

Post by Penicilin » 01/02/2012 08:21

SprecoM wrote:
Da li je Cedomir Jovanovic prvi iskreni srpski Willy Brandt
Nije!
Petar Stambolić, Bogdan Bogdanović, Nataša Kandić, ..... (ima ih još!).
U pitanje nisi trebao postaviti dva atributa: "prvi" i "iskreni" (o kojem se izjašnjavamo?!)
Osim toga Willy Brandt je postao simbol priznanja zločina u svojstvu kancelara odnosno premijera Njemačke. Kolike su šanse da Čedo ikada dođe na vlast u Srbiji? Što se iskrenosti tiče mislim da Čedo samo govori ono čega su mnogi u Srbiji i RSu savršeno svijesni ali nikada ne bi takvo nešto izjavili javno. Čedo se pozicionira kao glas savjesti i razuma Srba iako je sigurno svjestan da iz takve pozicije nikada neće postići značajniji politički uspjeh. Ali njegov glas u svakom slučaju ima svoju snagu kada je u pitanju RS o čemu svjedoče reakcije. Dodik se odmah pokupio za Beograd da javno interveniše, Bosić ga naziva idiotom...
Naprijed Čedo :bih:

JThomas

#93 Re: Da li je Cedomir Jovanovic prvi iskreni srpski Willy Bra

Post by JThomas » 01/02/2012 08:23

ma sve ukupno kad sagledaš, njemačka je i jedina država u istoriji koja je zvanično, na nivou oficijelne politike priznala svoj masovni zločin i posula se pepelom. (a od "velikih" nacija nema koje nije počinila neki holokaust) očekivati od jedne srbije taj nivo svijesti...nije niti realno.

Penicilin

#94 Re: Da li je Cedomir Jovanovic prvi iskreni srpski Willy Bra

Post by Penicilin » 01/02/2012 08:32

Mislim da je politički establišment u RSu prestravljen mogučnošću da u Srbiji postoji politička partija koja se javno politički odriče zločina koji su počinjeni u ime srpstva u Bosni. U RSu ne postoji ni jedna politička snaga čak ni politički glas takvog tipa. Ono što drži RS u životu je zajendnička zavjera šutnje u Srbiji i RSu i zajedničko poricanje o onome što se desilo. Zato je Dodik prestravljen mogućnošću da u Srbiji neko javno govori o tome kako je Srbija treba odreći zločina i samim tim i RSa koji je direktan rezultat tih zločina. Jačanje svijesti u Srbiji o neophodnosti napuštanja zločinačke politike devedesetih direktno potkopava temelje postojanja i opstanka RSa. Zato će Dodik dati sve od sebe da javo iskompromitira Čedu i u današnjoj debati kao i tokom nastavka predizborne kampanje. Međutim što više budu davali publiciteta Čedi i njegovim izjavama to će mu otvarati više medijskog prostora i omogućavati većem broju ljudi da čuju ono što Čeda govori. Konačno da i Dodik jednom upadne u jamu koju sam kopa. :razz:

mO k3

#95 Re: Da li je Cedomir Jovanovic prvi srpski Willy Brandt ?

Post by mO k3 » 01/02/2012 08:46

Ovakav politicar nam je potreban u BiH ... na sve tri strane

JThomas

#96 Re: Da li je Cedomir Jovanovic prvi srpski Willy Brandt ?

Post by JThomas » 01/02/2012 09:16

a izborni prag ne bi prešao ni na jednoj :D

monrou

#97 Re: Da li je Cedomir Jovanovic prvi srpski Willy Brandt ?

Post by monrou » 02/02/2012 09:55

Ja predlazem da Bosna usvoji Cedu :-) hahahhahah

plain vanilla

#99 Re: Da li je Cedomir Jovanovic prvi srpski Willy Brandt ?

Post by plain vanilla » 02/02/2012 10:00

monrou wrote:Ja predlazem da Bosna usvoji Cedu :-) hahahhahah
da nije ozenjen, ja bih ga usvojila :mrgreen:

Sezam

#100 Re: Da li je Cedomir Jovanovic prvi srpski Willy Brandt ?

Post by Sezam » 02/02/2012 10:13

Mos mislit, mlad cojek krajem dvadesetog vijeka probao drogu. Pa dze to ima :-)

Post Reply