cudna vremena

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

neka tamo
Posts: 26
Joined: 28/09/2005 11:00

#1 cudna vremena

Post by neka tamo »

Prvo da pozdravim sve, koji ce nekad nesto napisati na ovu temu.

Zanima me da li sam ja jedina ili vas ima jos koji primjecujete kako su danas svi totalno nezainteresovani za sklapanje bilo kakavih poznanstava.
Mozda ja izlazim na pogresna mjesta, ali tamo gdje izlazim niko ni sa kim ne prica. Svi nesto stoje u svojim coskovima , gledaju okolo i cooliraju. Totalna otudjenost. Sve je vise grupa samo zena ili samo muskaraca. Covjek skroz izgubi volju i da izadje negdje.
shin
Posts: 7092
Joined: 19/09/2005 10:52

#2

Post by shin »

Jesi li probala sa utakmicama? 6000 insana valda ces pozborit koju. :D
neka tamo
Posts: 26
Joined: 28/09/2005 11:00

#3 cudna vremena

Post by neka tamo »

Pa mislim da nema razloga za ironiju.

Samo sam htjela razmjeniti misljenje. Imam ja sa kim pricati. Samo konstatujem da su se vremena promijenila. nema kao nekad druzenja
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#4

Post by anais_nin »

neka tema, nisam sigurna da se slazem s tobom....jesu nam zivoti postali dinamicniji i ludji, ali mislim da su ljudi jos uvijek jednako zeljni kontakta...mozda je ipak do mjesta na kojima izlazis...ili tih coporativnih izlazaka...ne bih ni ja prisla stadu zena koje stoje na jednom mjestu....iskreno meni rijetko kada prodje dan da ne upoznam ili popricam s nekim novim, bilo to na busu, u prodavnici, u kaficu, u kasna doba u nekom zabacenom grillu :D :D :D
Zadig
Posts: 5755
Joined: 25/02/2005 19:39
Location: British Columbia

#5

Post by Zadig »

coek je ba zon politikon, cim izadje u kafanu popije par, pricace i sa baba serom ako treba...

mozda izlazis na pogresna mijesta, dje se ljudi krecu u grupama samo pa nece da upoznaju nikoga ko je van te grupe
:D

jebiga, otidji u neku "friendly" country u bar, dje su ljudi komunikativni (recimo kanada, nije sto je skoro pa moja, ali eto), popij malo i upoznaces nekog (osim ako nedaj boze nisi nakaradna ili namcor)
:D
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#6

Post by manijak1 »

Zanima me da li sam ja jedina ili vas ima jos koji primjecujete kako su danas svi totalno nezainteresovani za sklapanje bilo kakavih poznanstava.
Slika ? :D :D :D :D :D :D
Zadig
Posts: 5755
Joined: 25/02/2005 19:39
Location: British Columbia

#7

Post by Zadig »

manijak1 wrote:
Zanima me da li sam ja jedina ili vas ima jos koji primjecujete kako su danas svi totalno nezainteresovani za sklapanje bilo kakavih poznanstava.
Slika ? :D :D :D :D :D :D
jpeg
:oops:
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#8

Post by manijak1 »

:oops: Može i gif. :D :D
neka tamo
Posts: 26
Joined: 28/09/2005 11:00

#9 cudna vremena

Post by neka tamo »

Moguce da izlazim na pogresna mjesta i da sam mozda malo nemastovita sto se toga tice. Ne govorim ja o upoznavanju nekoga za vezu ili nesto slicno tome :-D . Vise o nekom neobaveznom druzenju i upoznavanju. Cisto da bude zanimljivije, a ne da provedes noc samo sa onim sa kim si izasao. Cinjenica jeste da je brzi tempo zivljenja i da se ima vise obaveza. Zato mislim i da nam fali te neke opustenosti i spontanosti u slobodno vrijeme.
Vidim da vi imate drugacija iskustva i iskreno drago mi je zbog toga. Znaci da ipak nije takva kriza kako sam ja mislila.
Eto mene onda u canadu :)
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#10

Post by manijak1 »

Vise o nekom neobaveznom druzenju i upoznavanju
Mi isto mislimo :oops: :oops: onda :D :D
User avatar
Lace
Posts: 8206
Joined: 11/04/2002 00:00
Location: Sarajevo

#11

Post by Lace »

a meni su uglavnom peglativna ta neka upoznavanja...povremeno ok...ali svako malo jok :D
User avatar
horns&drums
Posts: 15667
Joined: 16/03/2004 16:24
Location: Quaff a cup to the dead already and hooray for the next to die

#12

Post by horns&drums »

Divi ove Lace, hocemo li je pozvati u subotu van da vidi sta je zivot 1200 na sat? :D:D
tigris
Posts: 3670
Joined: 25/01/2005 14:21
Location: sarajevo

#13

Post by tigris »

horns ti je inace sef raje........ :D :-)
neocekivana_sila
Posts: 558
Joined: 22/09/2005 13:48

#14

Post by neocekivana_sila »

horns&drums wrote:Divi ove Lace, hocemo li je pozvati u subotu van da vidi sta je zivot 1200 na sat? :D:D

ee može,a onda ću je ja pozvati da me upozna s tobom :)
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#15

Post by manijak1 »

tigris wrote:horns ti je inace sef raje........ :D :-)
On je moj Brazzo :oops: :D
neka tamo
Posts: 26
Joined: 28/09/2005 11:00

#16 cudna vremena

Post by neka tamo »

E bas ste zlatni. Trebala sam ja prvo doci na forum, pa se onda raskukati.
E cekam vas onda na ceki sa oslobodjenjem pod rukom i idemo u zivot
Sarafcina
Posts: 2258
Joined: 19/09/2005 00:59

#17 Re: cudna vremena

Post by Sarafcina »

neka tamo wrote:Prvo da pozdravim sve, koji ce nekad nesto napisati na ovu temu.

Zanima me da li sam ja jedina ili vas ima jos koji primjecujete kako su danas svi totalno nezainteresovani za sklapanje bilo kakavih poznanstava.
Mozda ja izlazim na pogresna mjesta, ali tamo gdje izlazim niko ni sa kim ne prica. Svi nesto stoje u svojim coskovima , gledaju okolo i cooliraju. Totalna otudjenost. Sve je vise grupa samo zena ili samo muskaraca. Covjek skroz izgubi volju i da izadje negdje.


Sta ja mogu kad svaka ceka Bred Pitta :D

a ako covjeku fali koja dlaka daska zub ... necete ni da ga/me uvrstite ni na listu cekanja :)

Da su zene malo lakse kod upoznavanja ;)

Naslo bi se kandidata ;)
neka tamo
Posts: 26
Joined: 28/09/2005 11:00

#18 cudna vremena

Post by neka tamo »

Donekle se slazem sa tobom. Ima dosta i do zena. Prije par dana sam upoznala svoju kolegicu sa jednim mojim poznanikom. Super momak, ali je napravio katastrofalnu gresku. Obukao je tamno-plavi dzemper iz jednog dijela. Zaboga ona voli na rajsferslus. Tu mu se i zavrsi karijera iako je stvarno super super. Otada sam potpuno zaboravila na karijeru provodadzike.
A valjda i godine donesu svoje, pa postajemo sitnicavi.
tigris
Posts: 3670
Joined: 25/01/2005 14:21
Location: sarajevo

#19

Post by tigris »

voli na slic :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

kolegica ti je............mrak :D
Apos
Posts: 383
Joined: 13/12/2004 10:29

#20 Re: cudna vremena

Post by Apos »

neka tamo wrote:Donekle se slazem sa tobom. Ima dosta i do zena. Prije par dana sam upoznala svoju kolegicu sa jednim mojim poznanikom. Super momak, ali je napravio katastrofalnu gresku. Obukao je tamno-plavi dzemper iz jednog dijela. Zaboga ona voli na rajsferslus. Tu mu se i zavrsi karijera iako je stvarno super super. Otada sam potpuno zaboravila na karijeru provodadzike.
A valjda i godine donesu svoje, pa postajemo sitnicavi.
Itekako donesu. Što se tiće svijeta ionako sve polako tone ka "naprednom Zapadu"
tigris
Posts: 3670
Joined: 25/01/2005 14:21
Location: sarajevo

#21

Post by tigris »

manijak1 wrote:
tigris wrote:horns ti je inace sef raje........ :D :-)
On je moj Brazzo :oops: :D

boli me briga i moj :oops: :D
User avatar
horns&drums
Posts: 15667
Joined: 16/03/2004 16:24
Location: Quaff a cup to the dead already and hooray for the next to die

#22

Post by horns&drums »

Nasi smo :D:D

Margareta, sta cu se upoznavati s tobom kad se znamo :D:D nekad preko buketa, nekad preko nisana :D:D
neka tamo
Posts: 26
Joined: 28/09/2005 11:00

#23

Post by neka tamo »

i jos kazu da Bosna nece zadugo u Evropu. Ma nisu ni svjesni kako se mi brzo uklapamo sa tim "naprednim Zapadom".
Apos
Posts: 383
Joined: 13/12/2004 10:29

#24

Post by Apos »

neka tamo wrote:i jos kazu da Bosna nece zadugo u Evropu. Ma nisu ni svjesni kako se mi brzo uklapamo sa tim "naprednim Zapadom".
Nek nam je bog na pomoći.
kaktus
Posts: 20
Joined: 27/09/2005 11:17

#25 Re: cudna vremena

Post by kaktus »

Apos wrote:
neka tamo wrote:Donekle se slazem sa tobom. Ima dosta i do zena. Prije par dana sam upoznala svoju kolegicu sa jednim mojim poznanikom. Super momak, ali je napravio katastrofalnu gresku. Obukao je tamno-plavi dzemper iz jednog dijela. Zaboga ona voli na rajsferslus. Tu mu se i zavrsi karijera iako je stvarno super super. Otada sam potpuno zaboravila na karijeru provodadzike.
A valjda i godine donesu svoje, pa postajemo sitnicavi.
Itekako donesu. Što se tiće svijeta ionako sve polako tone ka "naprednom Zapadu"
Vala bas! ... jos se i ovi nasi bas pravo uzivili u zapadnjacku atmosferu ... ma sve je pfuj! ... Osmijeh je postao dogadjaj! A kamoli da s kime popricas ili zezas. Gledaju te kao vanzemaljca.
Post Reply