nema sta. bas duboko. Ima na Balkanu 1000 boljih izvodjaca od ovog.Cream
Get on top
Cream
You will cop
Cream
Don't you stop
Cream
Sh-boogie bop
You're so good
Baby there ain't nobody better (Ain't nobody better)
So you should
Never, ever go by the letter (Never ever)
You're so cool (Cool)
Everything you do is success
Make the rules (Rules)
Then break them all 'cause you are the best
Yes you are
Cream
Get on top
Cream
You will cop
Cream
Don't you stop
Cream
Sh-boogie bop
Look up in the air, it's your guitar
Do your dance
Why should you wait any longer?
Take a chance
It could only make you stronger
It's your time (It's your time)
You got the horn so why don't you blow it (Go on and blow it)
You're so fine (you're so fine)
You're filthy cute and baby you know it (you know it)
Cream
Get on top
Cream
You will cop
Cream
Don't you ever stop
Cream
Sh-boogie bop
Cream
Cream
Cream
Sh-boogie bop
Cream
Cream
Right there
Cream
Don't you stop
Cream
Sh-boogie bop
Sh-boogie
crnci
-
Umalo popisivac
- Posts: 1485
- Joined: 27/09/2013 16:53
#376 Re: crnci
Last edited by Umalo popisivac on 28/12/2014 02:01, edited 1 time in total.
- Saian
- Posts: 16070
- Joined: 08/04/2004 21:50
#377 Re: crnci
Pa mislim da varijabla koja tu nedostaje, a koja chini ovaj odnos tebi tako "ocitim" je novac, tj. moch, dakle uzmes vrlo vazan i priznat nauchnik: da ili ne, i uzmesh crn: da ili ne, ono sto ti i bilo ko, ko pogleda povrshno uochio je da ih u ovoj da/da grupi nema ni na prste jedne ruke, dok ih u ovoj da/ne grupi gro, eh sad uvedes lovu u igru, tj. da docharam uzmesh Avicenu ili Al-Khwarizmi-a (oni teshko mogu pod bijelac) koji su i jedan i drugi bili na dvoru nekog sultana ili cara i ljudi prije Ajzaka Njutna otkrili gro, da ne kazem da je ajzak neke stvari podzonio, ali on je to lijepo izrazio kao stajanje na ramenima divova. Helem, oni su vrlo bitni nauchnici u svoje doba, a i danas, onda uzmes Newtona, isao u King's School, dakle kraljevu shkolu, isti kralj koji se potrudio da kolonijalizirani predjeli nemaju te shkole, nego da imaju deficit kafe, svile, jebi ga, ukratko deficit svega sta valja i od chega se postaje dobar nauchnik, i Newton postane, sta je postao. I prije nego sto kazes dobro to je bilo davno, sto sad nemaju pa ono sto je kolonijalizacija uradila tim drustvima je nepovratno. I zato je odgovor na pitanje do kad ce se kriviti ropstvo za sve to pa zauvijek. Progooglaj malo "health disparites by race", evo da pomognem, (http://www.webmd.com/hypertension-high- ... lacks-most)Umalo popisivac wrote:Zar i ti sine Brute.JohnnyS wrote:Ne bih ja olako zanemario važnost pjevača, bez obzira što osobno ne volim Princa. Ne volim ni Pink Floyd, da ne ispadnem rasist
Tehnološki napredak nije jedini bitan. Slažem se, izmjenična struja je temelj današnje civilizacije, ali kakva bismo civilizacija bili bez umjetnosti. Tesla bi je izmislio i bez Michelangela, ali jebo svijet bez Sikstinske kapele![]()
Pa volim i ja pjevace. Pa kad ja stanem na sank i rasparam svoju kosulju te izbacim dlake sretan sam kao i svako drugi... Ali, ljudi, molim vas, ozbiljnosti malo.
Pa ima more i more pjevaca i inih umjetnika koji nisu Prince niti su crni. Dok je Einstain jedan. Tesla je jedan. Newton je jedan.
Stvari su pomjerene na pocetku, otklon je napravljen, start je bio namjesten tj. bijelci su u prednosti ne jer su pametniji genetski, nego jer su se sjetili prije ugnjetavati, prosiriti, osvajati, uzeti tudje. Zasto su se sjetili prije, eh sad, ja ne znam jel to ima puno veze s mozgom i intelektom. Vishe s tajmingom i pohlepom, al eto. Ono sto zelim reci je, ako im das iste polazne tachke, ambiciju i priliku (u obliku novca ili blizine centru mochi) intelekt nema nikakvu korelaciju s rasom. Na stranu sto postoje razliciti oblici intelekta. Ja se samo molim (uslijed ove poshasti zvane globalno zagrijavanje) da se ne ispostavi da su oni nejtiv ameriknz koji su zvali rijeke sestrama, a vlati trave bracom, bili puno pametniji od onih sto su ih pobili, sve s tim barutom sto izumishe i iskoristise da "dokazu" da su superiorniji.Several deadly diseases strike black Americans harder and more often than they do white Americans.
Fighting back means genetic research.
.
.
.
Why?
Genes definitely play a role.
p.s.
Tesla
http://anengineersaspect.blogspot.com/2 ... hy-he.html
"Woman's determined competition with man in the business world is breaking down some of the best traditions--things which have proved the moving factors in the world's slow but substantial progress.
"Practically all the great achievements of man until now have been inspired by his love and devotion to woman. Man has aspired to great things because some woman believed in him, because he wished to command her admiration and respect. For these reasons he has fought for her and risked his life and his all for her time and time again.
"Perhaps the male in human society is useless. I am frank to admit that I don't know. If women are beginning to feel this way about it--and there is striking evidence at hand that they do--then we are entering upon the cruelest period of the world's history.
"Our civilization will sink to a state like that which is found among the bees, ants and other insects--a state wherein the male is ruthlessly killed off. In this matriarchal empire which will be established the female rules. As the female predominates, the males are at her mercy. The male is considered important only as a factor in the general scheme of the continuity of life.
"The tendency of women to push aside man, supplanting the old spirit of cooperation with him in all the affairs of life, is very disappointing to me.
"Woman's independence and her cleverness in obtaining what she wants in the business world is breaking down man's spirit of independence. The old fire he once experienced at being able to achieve something that would compel and hold a woman's devotion is turning to ashes.
"Women don't seem to want that sort of thing to-day. They appear to want to control and govern. They want man to look up to them, instead of their looking up to him."
- dale cooper
- Posts: 31379
- Joined: 03/04/2007 09:55
- Location: Twin Peaks/Red Room
#378 Re: crnci
Pa umjetnosti obično sudi vrijeme odnosno uticaj koji je imala tokom vremena i trag koji je ostavila, a postoji nešto iUmalo popisivac wrote:A ko ce to reci sta je to umjetnicka forma? Znanosta je egzaktna, muzika kao umjetnost uopce nije, i zato se ne mogu usporedjivati. Umjetnost je nekima i poprskana boja po zidu, danas to zovu modernom umjetnoscu. Meni to recimo nije umjetnost.dale cooper wrote:Tvoj je problem što ne razlikuješ muziku kao umjetničku formu od treša. Kako bi i razlikovao kad ti muzika po sopstvenomUmalo popisivac wrote:Na kraju krajeva, o ukusima se ne raspravlja. Neko lijeci dusu na Daru bubamaru a neko na Cecu. Mislim, pa meni je to usporedjivati s znanoscu i najvecim umovima totalno nerazumno.
priznanju služi kao podloga za oblokavanje.
Po cemu je to Prince umjetnost a Dara Bubama trash? Zato sto ovaj zavija i stenje ne engleskom, a ova to cini na nasem (ili slicnom) zatucanom jeziku?
Sto se oblokavanja (i dlaka) tice to je bilo sarkasticno.
što se zovu kritičari umjetnosti. I recimo na dobrom dijelu listi tih kritičara u zadnjih 20-tak godina dva albuma Princea
su obično u top 100 albuma svih vremena popularne muzike.
- Saian
- Posts: 16070
- Joined: 08/04/2004 21:50
#379 Re: crnci
ne vladaju zakoni,ljudi koji se bave matematikom vladaju, svoditi matematiku na njene zakone je neuko, zakoni su postavljeni, sve ostalo je do covjeka, dakle unutar tih zakona svaka kreativnost je dozvoljena i pozeljna, sama chinjenica da postoje razlichiti dokazi za istu teoremu je dokaz kreativnosti matematichara, sto je i osnovna tajna i pokretachka snaga svakog umjetnika, koliko god mrzio ovaj izraz, ali thinking out of the box je vrlo ucinkovit nachin da se naprave velike stvari, a to je upravo ono i sto dobri matematichari i veliki umjetnici rade, tehnike su im naravno drugacije, ali ja ionako od pocetka govorim o misaonom procesu koji predhodi velikom djelu ili dokazu (novoj teoriji)Umalo popisivac wrote:
U znanosti, kako matematici, tako i fizici vladaju zakoni koji su neosporni i apsolutni. Umjetnost je upravo umjetnost zato sto ih nema. Dakle slicni ne mogu bit.
-
bella_ciao
- Posts: 576
- Joined: 16/10/2014 19:58
#380 Re: crnci
Sve ove stereotipe koje vi s crncima vezete mozemo komotno primjeniti na nas, tako da bezveze vam prica.
Lazemo, petljamo, krademo, glupi smo, lijeni smo... itd itd
Ne radi se o boji koze nego o nekim drugim faktorima, zato mante se corava posla.
Lazemo, petljamo, krademo, glupi smo, lijeni smo... itd itd
Ne radi se o boji koze nego o nekim drugim faktorima, zato mante se corava posla.
-
FreakyStyley
- Posts: 5334
- Joined: 25/03/2008 08:52
- Location: Zenica
#381 Re: crnci
Bravo Sajonac
za postove, uzitak je citati te.
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#382 Re: crnci
Haha... Nije bio Community College, a diploma je daleko od umjetnostikosava wrote:Moj manderu MY TAO ti je produkt americkog javnog obrazovanja a garant mu je diploama sa fakulteta ono Community College u modernoj umjetnosti.madner wrote:
Kazem ti da je to toliko poznata cinjenica da postoji pojam.
Za pregled studija mozes procitati ovo
http://psychology.uwo.ca/faculty/rushtonpdfs/PPPL1.pdf
Smjesno je samo kako malo znas.
Ja Sam protiv rasizma I nacionalizma bio puno prije fakulteta, jos kad su me zbog imena drugi protjerali iz mog grada. Tako da znam iz prve ruke kako je kad te tretiraju kao second class citizen.
Last edited by MyTao on 28/12/2014 03:39, edited 1 time in total.
- walter kurtz
- Posts: 5918
- Joined: 07/11/2014 08:27
- Location: Nung river
#383 Re: crnci
bijelci ne vole crnce samo zbog jedne stvari
ban - 3 mjeseca
ban - 3 mjeseca
-
kosava
- Posts: 1629
- Joined: 10/05/2013 20:36
#384 Re: crnci
De podastri nam ime fakulteta i sta si zavrsio.MyTao wrote:Haha... Nije bio Community College, a diploma je daleko od umjetnostikosava wrote:Moj manderu MY TAO ti je produkt americkog javnog obrazovanja a garant mu je diploama sa fakulteta ono Community College u modernoj umjetnosti.madner wrote:
Kazem ti da je to toliko poznata cinjenica da postoji pojam.
Za pregled studija mozes procitati ovo
http://psychology.uwo.ca/faculty/rushtonpdfs/PPPL1.pdf
Smjesno je samo kako malo znas.ako te zanima slobodno pitaj.
Ja Sam protiv rasizma I nacionalizma bio puno prije fakulteta, jos kad su me zbog imena drugi protjerali iz mog grada. Tako da znam iz prve ruke kako je kad te tretiraju kao second class citizen.
Rasisma tog nije bilo u Bosni mi smo svi bijeli, nacionalizma je divna osobina to je ono kada covjek voli svoj narod, zemlju , ono o cemu ti vjerovatno pricas zove se sovinizam to je kada osoba mrzi ljude koji nisu iste vjere, narodnosti ili zemlje porijekla.
E vidis niko ne tretira crnce kao gradjane drugog reda na kraju krajeva pa crnac je dva puta izbran za predsjednika Amerike.
Znaci zakljucak ostaje nemas blage veze o cemu pricas.
- Zviz
- Posts: 4993
- Joined: 19/08/2012 15:40
- Location: Sarejevo / Gvineja-Bisau / Tokijo / Brisel / Kopenhagen / Guam
#385 Re: crnci

Ima super finih crnkinja. Kad vam jedna poput ove kaze "bejbi hos da si skuham grasine"
-
Nomo
- Posts: 1801
- Joined: 17/06/2014 12:25
#386 Re: crnci
njegovo porijeklo nije iz afrike . on je rodjen u africi .JohnnyS wrote:Naravno, najveći muzičar koji ima porijeklo iz Afrike nije ni Prince ni Michael Jackson ni Louis Armstrong već - Freddie Mercury.
charlize theron nema africko porijeklo . ona je rodjena u africi . njeno porijeklo je iz holandije odnosno engleske . F M je Turcin , pod pravim imenom Faruk koji je rodjen u drzavi Zanzibar . I ti si se mogao roditi u Kairu , ali tvoje porijeklo nije africko
-
Nomo
- Posts: 1801
- Joined: 17/06/2014 12:25
#387 Re: crnci
bosna ima dva nobelovca . andrica i preloga . jedan je iz travnika drugi iz sarajevasinuhe wrote:A realno koja je sansa da ce neko iz BiH biti nagradjen Nobelom
-
Nomo
- Posts: 1801
- Joined: 17/06/2014 12:25
#388 Re: crnci
exliberal ex
potpuno izmisljena prica . cista laz . ovo je plod maste , nista novo od ovog forumasa . slaze dok zine .
[/quote]Slusaj problem crnaca je taj njihov attitude prema drustvu gdje su svi krivi za njihovo siromastvo ali ne oni sami.
Ja sam raspravljao sa par poznanika crnaca prije par godina I oni uvjek pocnu mi smo siromasni, ok ja sma dosao kao odrastao covjek ovdje, engleski sam znao ali ne dobro I skoro bez banke u djepu pa sam otisao u skolu, uzeo kredit , zavrsavam skolu I sad radim da nadjem posao u struci...pa eto nas nevole..jah eto mene vole...znas ljudi nemaju para pa zbog toga se odaju krimanalu, kako ja nisam otisao na tu stranu pored toga ja znam da rukujem sa skoro svakim oruzjem( vi neznate da drzite pistolj kako treba) pa opet ja nisam kupio geveru pa poceo da se kurcim...
jedan se uvrijedio na to pa kaze ako sad ja izvucem pistolj pa ti stavim na cello sta ces ti uradit...rekoh otet cu ti taj pistolj pa gurnut u supak...ali opet necu otic krast I pljackat...pa sta da radimo, ajte samnom da radite na gradjevini ( tad sam radio na gradjevini)...ehh nemozemo mi to...sto nemozete vidite koliki ste...sta ce reci komsiluk...kraj rasprave...![]()
sretnem ih ponekad, jedan iz te grupe je zaglavio zatvora zbog dilanja drogom, ostali su napravili djecu pa sad rade kao delivery ili moving crew...u sustini propadaju...
nekazem da nema vrijednih I pametnih, daleko od toga ali strasno puno ih je u sustini lijeno
potpuno izmisljena prica . cista laz . ovo je plod maste , nista novo od ovog forumasa . slaze dok zine .
-
Nomo
- Posts: 1801
- Joined: 17/06/2014 12:25
#389 Re: crnci
valjda zato sto nisu iskvareni .Cherry-Cherry wrote:A zašto oni nisu bili osvajači, pa porobili druge narode? Imaju prirodna bogatstva, sjajnu klimu i vegetaciju, more... ali ništa nisu iskoristili.Ljudi u Africi se bore da prezive sa jednim obrukom na dan, a ne da razmisljaju o univerzumu. A ako se pitas zasto, pa zato sto su ih Europpljani vjekovima tretirali kao zivotinje, od njih pravili robove koju su radili da bi ovu mogli razmisljati i osvajati Nobelove nagrade.
-
Nomo
- Posts: 1801
- Joined: 17/06/2014 12:25
#390 Re: crnci
otkad ti znas za ove ljude . od jutros , od kada sam ti napisao repliku na 50 cent pa si se malo zamislio , pa si malo guglao i cak foneticki i lingvisticki ispravno napisao . znas li ti kako u tvojim ustima zvuci Miles Davis ? Kao u ustima franje tudjmana , saban bajramovicUmalo popisivac wrote:dale cooper wrote:
Ja tebe ne vrijeđam, čisto iznosim činjenicu, jer onaj koji kompletnu, bogatu muzičku istoriju jedne rasne
skupine ljudi svede na "napusene kurvice kako skakucu u autima" ne može se nazvati ništa drugo
nego ignorantna neznalica. A za razliku od tvojih lupetanja i naklapanja u onom gore postu, ja sam ponudio
konkretan argument vezan za muzičku istoriju crne rase i iza njega čvrsto stojim. Jer volim i pratim muziku
i dobro poznajem ulogu Afrikanaca i Afro-Amerikanaca u njoj.
Ma neee, ti samo iznosis cinjenicu. A cinjenica je ono sto ti odredis. Kakav si ti to argument iznio? Ja ga ne vidim.
Uostalom, post je izvucen iz konteksta. Rijec je bila o tome kako crnci danas dominiraju, pa tako i u muzici. Ja se s tim ne slazem. Danasnja crnacka muzika (i tocnije muzika americkog drustva) je ono sto sam ja naveo. Pitaj na ulici ko zna zaitd., a ko zna za Fiftija.Lee Hookera, Miles Davisa, B.B. King, R. CharlesaIako su imali vrhunske muzicare, opet ne bih mogao reci da dominiraju. A da, danas su na Fifitju.
![]()
I zato cu ti reci da kakis, i to je cinjenica. Ha ja.
-
Nomo
- Posts: 1801
- Joined: 17/06/2014 12:25
#391 Re: crnci
kao npr Ray Chareles ili Arheta Frankilin uz pratnju Miroslava Skore i Mate BulicaUmalo popisivac wrote:Ne znam sta tu ima za shvatiti. Temu relativizirate, i marginalizirate uspjehe velikih ljudi izjednjacavajuci ih.s osrednjim pevaljkama
-
Nomo
- Posts: 1801
- Joined: 17/06/2014 12:25
#392 Re: crnci
animals wrote:
evo jos jednog arijevca koji je izmislio vegetu i stao uz bok mercedesu
Kad pogledamo ko su uspjesni Amerikanci, dolazimo do zakljucka da su to porijeklom,
Nijemci, Englezi..da ne nabrajam jos neke.. da sumiramo pripadnici naroda koji su naselili Ameriku iz Evrope..
ili Australci, ili JuznoAfricka republika.. sve su to Evropljani izgradili..mislim da nije rasizam kad kazemo da pojedini narodi
su jednostavno najbolji u svemu, bez obzira koje krajeve naselili..
-
Nomo
- Posts: 1801
- Joined: 17/06/2014 12:25
#393 Re: crnci
animals wrote:Kad kazes istinu da su NIjemci i Englezi stvorili Ameriku, onda je to rasizam..
a vidimo, kako je sa ostatkom Amerike..
Mexiko, Kolumbija, Venecuela i ostali..
jad i bijeda..crnci su samo dio toga..
-
Nomo
- Posts: 1801
- Joined: 17/06/2014 12:25
#394 Re: crnci
JohnnyS wrote:Sezam wrote:Ta ce Hendrix, Marley, ta ce Pele, ta ce Mandela, Muhamed Ali, Michael jackson, Prince, Thiery Henry, Dider Drogba, Michael Jordan, Michael Jonson, ta ce ba Dzesi Ovens, ta ce Morgan Freeman, Denzel Wasington, Richard Prior, ta ce ba Aretha Franklin, Chuck Berry, Luis Armstrong....to sve lijeno, niskog IQ, smrdi. Treba se ugledati na onog Kisindzera, on je nobelovac, dusa od covjeka.
Jel tako "realisti"?
I tako on nabroji 20 glumaca, športaša i pjevača, a nijednog znanstvenika. Uviđaš li da bi beki zlobnik mogao ovo protumačiti kao potvrdu rasne teorije. Ne brani ih više molim te
glumci , sportasi , muzicari ( to nisu nikakvi pjevaci ( mislim jesu ) ali to su kompozitori prije svega ) su samo dokaz da se radi o talentiranim i vrijednim i nadarenim i sposobnim ljudima . izmedju ostalog . kolonijalizam i robovlasnistvo su razlog zasto ih nema u nauci . jednostavno i kratko receno .mada je to duga i komplikovana prica za tebe . ti ama bas nista ne znas . a plus si otrovan . ubij se bolan .olaksaj si muke .
-
Nomo
- Posts: 1801
- Joined: 17/06/2014 12:25
#395 Re: crnci
nosis li carsaf sa dvije rupe preko glave ili imas male brcice ispod njuhala .Zviz wrote:
Ima super finih crnkinja. Kad vam jedna poput ove kaze "bejbi hos da si skuham grasine"Ma ni ukrainka koja mjenja tocak na auto nemoze ovakoj Nutelli ni do koljena dokusuriti. Ozenis vaku jednu, polvalis je i poslje dvet mjeseci dobijes Eurokrem od djece
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#396 Re: crnci
on je poseban slucajNomo wrote:nosis li carsaf sa dvije rupe preko glave ili imas male brcice ispod njuhala .Zviz wrote:
Ima super finih crnkinja. Kad vam jedna poput ove kaze "bejbi hos da si skuham grasine"Ma ni ukrainka koja mjenja tocak na auto nemoze ovakoj Nutelli ni do koljena dokusuriti. Ozenis vaku jednu, polvalis je i poslje dvet mjeseci dobijes Eurokrem od djece
![]()
kakvi fasisti setaju ovim forumom Tito dragi .
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#397 Re: crnci
Razumijem ja da nije bilo rasizma, ali nacionalizam ili sovinizam kako zelis ide u isto kos sa rasizmom. Sve je to isto sranje. Neki su na ovim prostorima smatrali da su bolji i na "pravom" putu, pa su zbog toga pobili i silovali one drugacije od sebe. Ti smatras da su bijelci bolji i zbog toga ces sutra sigurno biti spreman uraditi isto.kosava wrote:
De podastri nam ime fakulteta i sta si zavrsio.
Rasisma tog nije bilo u Bosni mi smo svi bijeli, nacionalizma je divna osobina to je ono kada covjek voli svoj narod, zemlju , ono o cemu ti vjerovatno pricas zove se sovinizam to je kada osoba mrzi ljude koji nisu iste vjere, narodnosti ili zemlje porijekla.
E vidis niko ne tretira crnce kao gradjane drugog reda na kraju krajeva pa crnac je dva puta izbran za predsjednika Amerike.
Znaci zakljucak ostaje nemas blage veze o cemu pricas.
A ako te bas toliko interesuje, ja sam Mechanical Engineer.
-
kosava
- Posts: 1629
- Joined: 10/05/2013 20:36
#398 Re: crnci
Nije nacionalizam nigdje u svijetu u rangu sa racismom, Nacionalisti su branili Bosnu oni koji je vole ko svoju domovinu svih njenih gradjana, sovinisti su klali i palili sve koji se nisu zvali ko oni. Racisam je prirodan covjeku, jednostavno zato i poslije svog ovog vremena nismo izmjesani jer da nije bilo te genetske uslovljenosti ka istom danas niko nebi bi ni bijel ni zut ni crn vec bi svi bili neka mesavina.MyTao wrote:Razumijem ja da nije bilo rasizma, ali nacionalizam ili sovinizam kako zelis ide u isto kos sa rasizmom. Sve je to isto sranje. Neki su na ovim prostorima smatrali da su bolji i na "pravom" putu, pa su zbog toga pobili i silovali one drugacije od sebe. Ti smatras da su bijelci bolji i zbog toga ces sutra sigurno biti spreman uraditi isto.kosava wrote:
De podastri nam ime fakulteta i sta si zavrsio.
Rasisma tog nije bilo u Bosni mi smo svi bijeli, nacionalizma je divna osobina to je ono kada covjek voli svoj narod, zemlju , ono o cemu ti vjerovatno pricas zove se sovinizam to je kada osoba mrzi ljude koji nisu iste vjere, narodnosti ili zemlje porijekla.
E vidis niko ne tretira crnce kao gradjane drugog reda na kraju krajeva pa crnac je dva puta izbran za predsjednika Amerike.
Znaci zakljucak ostaje nemas blage veze o cemu pricas.
A ako te bas toliko interesuje, ja sam Mechanical Engineer.
Ja nisam nikada reako da su bijelici bolji nego da vecina crnaca je zarobljena u thug life i da ja nemam problema da im je kuca daleko od moje, sad ima ili finih ljudi medju crncima ima ali nije ni jedan kojega ja znam od tih iz geta nego iz normalnih porodica od obrazovanih roditelja.
Good for you
- madner
- Posts: 57524
- Joined: 09/08/2004 16:35
#399 Re: crnci
Fino je imagine ideale, no cinjenjice se ne mogu izmjeniti istima. Genetika igra ulogu kod IQa, kao i kod sportskih sposbnosti ili visine.
Drustvo koje je pravedno ce dobiti takvu raspodjelu. Zasto zuti nisu diskriminirani?
Drustvo koje je pravedno ce dobiti takvu raspodjelu. Zasto zuti nisu diskriminirani?
- JohnnyS
- Posts: 17535
- Joined: 05/05/2007 12:03
- Location: Brijuni
#400 Re: crnci
Nomo wrote: glumci , sportasi , muzicari ( to nisu nikakvi pjevaci ( mislim jesu ) ali to su kompozitori prije svega ) su samo dokaz da se radi o talentiranim i vrijednim i nadarenim i sposobnim ljudima . izmedju ostalog . kolonijalizam i robovlasnistvo su razlog zasto ih nema u nauci . jednostavno i kratko receno .mada je to duga i komplikovana prica za tebe . ti ama bas nista ne znas . a plus si otrovan . ubij se bolan .olaksaj si muke .![]()
Za tebe ni molitva više ne pomaže. Mržnja ti je skroz um pomutila. Nek ti je Bog na pomoći.
