cips

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
edo_m1
Posts: 8
Joined: 28/10/2011 12:35

#1 cips

Post by edo_m1 »

Pozdrav,
Treba da izvadim cips-ov dokument o prebivalistu.Prijavljen sam u Gradaccu pa me zanima jel taj dokument mogu izvaditi u Sarajevu ili moram prvim autobusom za Gradacac.
User avatar
Tercius
Posts: 1572
Joined: 21/01/2011 19:51

#2 Re: cips

Post by Tercius »

U Sarajevu ako ti je prebivaliste u Novom Sarajevu, nedaju da tu prijavu o prebivalistu izvadis u Novom Gradu.Izdaje ti je CIPS koji ti je izdao licnu.
User avatar
Curve
Posts: 1800
Joined: 03/04/2011 01:18
Location: Waterloo, Ontario

#3 Re: cips

Post by Curve »

Tercius wrote:U Sarajevu ako ti je prebivaliste u Novom Sarajevu, nedaju da tu prijavu o prebivalistu izvadis u Novom Gradu.Izdaje ti je CIPS koji ti je izdao licnu.
:-) :-) sta napisa ziv bio, lola spominje gradacac a ti njemu novo sarajevo :roll: :roll:

@edo_m1 cips vadis gdje ti je izvadjena licna/prebivaliste, znaci ako je u gradaccu onda pravac kuci i vadi
PR-player
Posts: 395
Joined: 01/11/2011 17:02

#4 Re: cips

Post by PR-player »

...a ako je to neki gradacac u sandzaku ni ne vracaj se ... :D

sala mala
User avatar
Tercius
Posts: 1572
Joined: 21/01/2011 19:51

#5 Re: cips

Post by Tercius »

Curve wrote:
Tercius wrote:U Sarajevu ako ti je prebivaliste u Novom Sarajevu, nedaju da tu prijavu o prebivalistu izvadis u Novom Gradu.Izdaje ti je CIPS koji ti je izdao licnu.
:-) :-) sta napisa ziv bio, lola spominje gradacac a ti njemu novo sarajevo :roll: :roll:

@edo_m1 cips vadis gdje ti je izvadjena licna/prebivaliste, znaci ako je u gradaccu onda pravac kuci i vadi
To je bio primjer radi laskeg shvatanja procedure vadjenja...ziv ti meni bio.
edo_m1
Posts: 8
Joined: 28/10/2011 12:35

#6 Re: cips

Post by edo_m1 »

Hvala na odgovorima
Post Reply