Cijena TikTok racuna sa vecim brojem followera

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
User avatar
arnes_king
Posts: 7655
Joined: 01/03/2011 00:43
Location: Bosna

#1 Cijena TikTok racuna sa vecim brojem followera

Post by arnes_king »

Drug mi ima tiktok racun na kojem se sabralo podosta followera, ne znam tacan broj ali ima preko 10k. Znam da se bilo koji social media racun sa dovoljno followera moze prodati jer se moze iskoristiti za neke stvari. On racun ne koristi a vec mu se javljau osobe i pitaju da proda pa me zamolio da provjerim koliko bi bila neka realna cijena po 1k followera otprilike.

Ako neko zna i ima iskustva neka napise misljenje :)
User avatar
Staylezz
Posts: 194
Joined: 25/09/2020 13:49

#2 Re: Cijena TikTok racuna sa vecim brojem followera

Post by Staylezz »

arnes_king wrote: 26/10/2022 09:47 Drug mi ima tiktok racun na kojem se sabralo podosta followera, ne znam tacan broj ali ima preko 10k. Znam da se bilo koji social media racun sa dovoljno followera moze prodati jer se moze iskoristiti za neke stvari. On racun ne koristi a vec mu se javljau osobe i pitaju da proda pa me zamolio da provjerim koliko bi bila neka realna cijena po 1k followera otprilike.

Ako neko zna i ima iskustva neka napise misljenje :)
Sve zavisi od publike koja prati taj account. Jako je vazno da li su pratioci aktivni (da li ima lajkova, komentara na videima i sl). Također, bitni su i demografski podaci pratioca. Uglavnom, cijena može da varira od nekoliko eura po 1k pratioca do par desetina eura.
Post Reply