Cijena polaganja vozackog ispita za auto

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
toure123
Posts: 569
Joined: 23/06/2014 22:20

#1 Cijena polaganja vozackog ispita za auto

Post by toure123 »

Pozdrav raja, zanima me zna li neko koliko se otprilike krecu ukupne cijene (ucenje + polaganje pismenog dijela + sve sto jos treba uz to)... Ima li neki popust da se moze ostvarit recimo ako dvoje istovremeno polaze kod jedne auto kuce ili nesto slicno?

Sve informacije koje smatrate da bi mi bile korisne napisite mi ovdje... :)

Prije sam citao da je sveukupno kostalo nekih cca. 1100 KM za 1 osobu, da li je i sada to slucaj? :)
User avatar
SmoLe
Posts: 4878
Joined: 16/01/2014 13:16

#2 Re: Cijena polaganja vozackog ispita za auto

Post by SmoLe »

Popusta ima sigurno kada dvoje polažu, npr ako ste brat i sestra...
Cijena i zavisi od auta na kojem polažeš, nije isto na Ibizi polagati i Golf 7.
Najbolje da nazoveš neku od autoškola i da ti oni kažu, jer oni najbolje znaju
User avatar
kokuz_sa
Posts: 8487
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#3 Re: Cijena polaganja vozackog ispita za auto

Post by kokuz_sa »

http://forum.klix.ba/polaganje-vozackog ... 30491.html

citaj zadnje stranice tu ti sve pise
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#4 Re: Cijena polaganja vozackog ispita za auto

Post by P308 »

Moj brat je polozio prije pola godine, oko 1100 KM je izaslo sve.
User avatar
sunceKOtepsija
Posts: 6841
Joined: 14/06/2015 14:44

#5 Re: Cijena polaganja vozackog ispita za auto

Post by sunceKOtepsija »

dobro to je tu negdje ko ide na stelu doda jos malo i to je to
User avatar
kokuz_sa
Posts: 8487
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#6 Re: Cijena polaganja vozackog ispita za auto

Post by kokuz_sa »

sunceKOtepsija wrote:dobro to je tu negdje ko ide na stelu doda jos malo i to je to
koju crnu stelu..

od kako je sve preslo na ministarstvo obrazovanja a skinuto sa policije..stela ti ne treba..jedino ako si bas retardiran pa neces poloziti od prve onda polozis iz druge..jer kako su napravili ove rute i kako se polaze na istom mjestu..bas moras biti dibidus antitalent za voznju..

i kome dati pare za stelu?

oni iz komisije se mijenjaju svako malo..vecini je ta komisija jedini izvor prihoda..i ako se neko na njih pozali da su uzeli pare.vise ih nece staviti u komisiju..
a i znam jednog koji je bas ganjao stelu koliko je mogao..i niko mu nije u susret zelio izaci..
User avatar
sunceKOtepsija
Posts: 6841
Joined: 14/06/2015 14:44

#7 Re: Cijena polaganja vozackog ispita za auto

Post by sunceKOtepsija »

kokuz_sa wrote:
sunceKOtepsija wrote:dobro to je tu negdje ko ide na stelu doda jos malo i to je to
koju crnu stelu..

od kako je sve preslo na ministarstvo obrazovanja a skinuto sa policije..stela ti ne treba..jedino ako si bas retardiran pa neces poloziti od prve onda polozis iz druge..jer kako su napravili ove rute i kako se polaze na istom mjestu..bas moras biti dibidus antitalent za voznju..

i kome dati pare za stelu?

oni iz komisije se mijenjaju svako malo..vecini je ta komisija jedini izvor prihoda..i ako se neko na njih pozali da su uzeli pare.vise ih nece staviti u komisiju..
a i znam jednog koji je bas ganjao stelu koliko je mogao..i niko mu nije u susret zelio izaci..
nisam znao za tu promjenu, hvala na infu :thumbup: :bih:
Dr Baltazar
Posts: 2216
Joined: 21/06/2014 00:17

#8 Re: Cijena polaganja vozackog ispita za auto

Post by Dr Baltazar »

kokuz_sa wrote:
sunceKOtepsija wrote:dobro to je tu negdje ko ide na stelu doda jos malo i to je to
koju crnu stelu..

od kako je sve preslo na ministarstvo obrazovanja a skinuto sa policije..stela ti ne treba..jedino ako si bas retardiran pa neces poloziti od prve onda polozis iz druge..jer kako su napravili ove rute i kako se polaze na istom mjestu..bas moras biti dibidus antitalent za voznju..

i kome dati pare za stelu?

oni iz komisije se mijenjaju svako malo..vecini je ta komisija jedini izvor prihoda..i ako se neko na njih pozali da su uzeli pare.vise ih nece staviti u komisiju..
a i znam jednog koji je bas ganjao stelu koliko je mogao..i niko mu nije u susret zelio izaci..
Apsolutno netačno. Sve je isto kao i ranije (ako hoće oborit ćete). Taj koji je baš ganjao očito nije imao prave ljude. To se lahko sređuje. Ako želiš znati više imaš pm, tamo ti mogu i dokazati sve ovo :D
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#9 Re: Cijena polaganja vozackog ispita za auto

Post by vješalica »

ublehašenje i laž
prvo komisija i njihov angažman su u vidu dodatnih prihoda a ne jedinih
a drugo cijene su kao i obično oko 200KM za B kategoriju
i još uvijek otvoreno nude ove kvazi razvikane autoškole takve vrte usluga
tako da gore navedene stvari o "poštenju" i korektnosti nisu i niti će ikad biti tačne
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#10 Re: Cijena polaganja vozackog ispita za auto

Post by vješalica »

SmoLe wrote:Popusta ima sigurno kada dvoje polažu, npr ako ste brat i sestra...
Cijena i zavisi od auta na kojem polažeš, nije isto na Ibizi polagati i Golf 7.
Najbolje da nazoveš neku od autoškola i da ti oni kažu, jer oni najbolje znaju
nije tačno tarifa je ista i zna se kako se formira,nemoj bezveze pričati da nije cijena ista ako je g7 ili neka ibiza kad to nema veze sa markom automobila
po toj logici stvari onaj što ima audija a4 ili koji već gajnc nov onda bi cijena bila preko 2000KM :lol:

a razlika u cijenama može biti u visini ljekarskog ako imaju potpisan ugovor sa klinikom ili u nekim maskiranim stvarima za levate da navuku
na webu je nekad u februaru izašla obavijest o ovjeri cijena dostavljanju cjenovnika gdje se ukida minimalna cijena obuke tako da je to i dalje na snazi guljenje i pljačka a kako se to može onda i tako treba i da bude
nlt
Posts: 2550
Joined: 18/05/2014 18:02

#11 Re: Cijena polaganja vozackog ispita za auto

Post by nlt »

u prosjeku i je 1100, par KM tamo-vamo, ali to je to u suštini.
Post Reply