Cetnik Paravac

Stranke, političari... Recite i Vi svoje mišljenje!
Panasonic

Cetnik Paravac

Post by Panasonic » 17/03/2005 16:40

Ovo je stvarno smijesno (ustvari... zalosno) da PREDSJEDNIK DRZAVE NE VOLI SVOJU DRZAVU !

Ali dobro, sta drugo ocekivati od bolesnog nepismenog Paravca... Idemo dalje,

kako to da tAj Paravac SMIJE OTVORENO pricati kako su cetnici bili dobri ljudi, hvaliti se javno sto mu je otac bio cetnik i sto je KLAO LJUDE (jeste, havli se sto mu je babura klao ljude, a mozda je i Paravac jer je i on cetnik. I onda mi postavimo njega za predsjednika... BOLESNU OSOBU)

A ono sto je najgore je sto mi samo tako predjemo preko toga! Sta bi bilo da Tihic kaze: "Dobar dan narode. Eto, meni je drago sto mi je otac bio tako dobar i sto je klao Srbe. Hocu da kazem, ja se bas ponosim time..."

Mislim da bi ga kroz prozor nogom u guscu sutnuli do Zenice.

Komentari...

Prenj

Post by Prenj » 17/03/2005 16:43

Sta SDA radi u koaliciji sa cetnikom Paravcem i ostalim?

pitt

Post by pitt » 17/03/2005 16:44

Tale se :D:D

manijak1

Post by manijak1 » 17/03/2005 16:46

Prenj wrote:Sta SDA radi u koaliciji sa cetnikom Paravcem i ostalim?

Valjda stvara preduslove :D da se neko zajebe :D u neznanju.

maks

Post by maks » 17/03/2005 16:47

Stvarno je zalosno, da postoji takva drzava, gdje je njen predsjednik ne voli.
Medjutim to me podsjeti na jednog drugog predsjednika, u koga se sada kunu oni koji mrze Paravca.
Taj predsjednik, Stjepan Mesic, je izjavio da je ispunio zadatak i unistio drzavu ciji je bio predsjednik.
Svaka slicnost je namjerna i nije slucajna.
A postavlja se pitanje, da li je problem u predsjednicima ili je problem u drzavama :shock:

hary

Post by hary » 17/03/2005 16:48

Prenj wrote:Sta SDA radi u koaliciji sa cetnikom Paravcem i ostalim?

Ta koalicija je samo nužno zlo za SDA, koja samo tako može očuvati svoj dio kolača u vlasti RS(bez SDS-a taj dio bi bio znatno manji). Njima ta koalicija ne znači ništa.
Drugo.Paravac je četnik i šta sad.Da ga smijene u RS, opet će doć novi Paravac da hapa lovu i da daje još gore izjave.I poslije Kukanjca smo mislili da će doć neko iole tolerantan...pa nam dođe Mladić...i uradi što je uradio.
Pustite vi tog Paravca (Vicka) nek priča te svoje nebuloze...ionako ga u svijetu niko ne j ni 5%.

Prenj

Post by Prenj » 17/03/2005 16:49

maks wrote:Stvarno je zalosno, da postoji takva drzava, gdje je njen predsjednik ne voli.
Medjutim to me podsjeti na jednog drugog predsjednika, u koga se sada kunu oni koji mrze Paravca.
Taj predsjednik, Stjepan Mesic, je izjavio da je ispunio zadatak i unistio drzavu ciji je bio predsjednik.
Svaka slicnost je namjerna i nije slucajna.
A postavlja se pitanje, da li je problem u predsjednicima ili je problem u drzavama :shock:

Razlika izmedju Paravca i Mesica je ogromna i vrlo ju je jednostavno objasniti: Paravac je fasista, Mesic antifasista

Zadig

Post by Zadig » 17/03/2005 16:50

pitt wrote:Tale se :D:D

ma rastaljuju se moj pite, talili su se 90-92.

JBL

Re: Cetnik Paravac

Post by JBL » 17/03/2005 16:50

Panasonic wrote:Ovo je stvarno smijesno (ustvari... zalosno) da PREDSJEDNIK DRZAVE NE VOLI SVOJU DRZAVU !

kako to da tAj Paravac SMIJE OTVORENO pricati kako su cetnici bili dobri ljudi, hvaliti se javno sto mu je otac bio cetnik i sto je KLAO LJUDE (jeste, havli se sto mu je babura klao ljude, a mozda je i Paravac jer je i on cetnik. I onda mi postavimo njega za predsjednika... BOLESNU OSOBU)

A ono sto je najgore je sto mi samo tako predjemo preko toga! Sta bi bilo da Tihic kaze: "Dobar dan narode. Eto, meni je drago sto mi je otac bio tako dobar i sto je klao Srbe. Hocu da kazem, ja se bas ponosim time..."

Komentari...

On predstavlja jedan od tri naroda, ako ti nesto nije jasno zali se tom narodu. Oni su stoku doveli pa nek je i vode.

furlan

Post by furlan » 17/03/2005 16:50

Nas ponos i nasa dika
cetnika za predsjednika.
Boze moj nauci ih da postoji nesto u zivotu sto se zove stid.

CROCOP

Post by CROCOP » 17/03/2005 16:54

Pa moze mu se! Kad je tati Paddyu vaznije hladit jajca na Jablanickom i smjenjivat nacelnike mjesnih zajednica, nego maknut tog retardirano prasca. A sto se tice Stipe Mesica, on je "rasturio" JUGOSLAVIJU onog momenta kad je ona pocela prerastati u SRBOSLAVIJU, i kada Srbi nisu bili u stanju pruziti ruku ostalim republikama i u miru se razici. Vec kao i uvijek sve na sebi svojstven nacin rijesit KAMOM.

maks

Post by maks » 17/03/2005 17:01

Vidim ja, lakse je vama ugurat metar u guzicu, nego milimetar u glavu.
Nema smisla nikakva rasprava. :(

Panasonic

Post by Panasonic » 17/03/2005 17:04

On predstavlja jedan od tri naroda, ako ti nesto nije jasno zali se tom narodu. Oni su stoku doveli pa nek je i vode.

Ma ne bi ga Srbi ni zasta odvukli. Nego je stvar u tome da predsjednik ne smije ovako pricati. Je li narod BiH mora slusati kako im se predsjednik hvali Srebrenicom. Sta je sa onim iz Srebrenice sto su cijelu familiju izgubili. Da li poslije svega moraju da slusaju ovu krmcinu na TV-u kako se hvali tim djelom? A ta krmcina im je predsjednik!?

Prenj

Post by Prenj » 17/03/2005 17:06

Panasonic wrote:

Ma ne bi ga Srbi ni zasta odvukli. Nego je stvar u tome da predsjednik ne smije ovako pricati. Je li narod BiH mora slusati kako im se predsjednik hvali Srebrenicom. Sta je sa onim iz Srebrenice sto su cijelu familiju izgubili. Da li poslije svega moraju da slusaju ovu krmcinu na TV-u kako se hvali tim djelom? A ta krmcina im je predsjednik!?

Nemoj tako, pa ta "krmcina" ti je koalicioni partner :(

Panasonic

Post by Panasonic » 17/03/2005 17:07

maks wrote:Vidim ja, lakse je vama ugurat metar u guzicu, nego milimetar u glavu.
Nema smisla nikakva rasprava. :(

Jedino je tebi tesko ugurat milimetar u glavu

JBL

Post by JBL » 17/03/2005 17:07

Panasonic wrote:

ponavljam.... nije ga SDA postavio tamo........

Panasonic

Post by Panasonic » 17/03/2005 17:12

JBL, pa sta ako ga nije SDA postavio. Je li to znaci da mi mozemo bilo koga postaviti za predsjednika, i taj predsjednik smije da daje ovakve izjave a jedino ga i mi mozemo smjeniti, bez obzira koliko drugim narodima on smetao. Sta bi Srbi, (ili cak Bosnjaci - jer smo mi izgleda jedini pametni ovdje) rekli kad bi Tihic pricao kao Paravac?... bolje nam je da ne znamo

JBL

Post by JBL » 17/03/2005 17:17

Panasonic wrote:JBL, pa sta ako ga nije SDA postavio. Je li to znaci da mi mozemo bilo koga postaviti za predsjednika, i taj predsjednik smije da daje ovakve izjave a jedino ga i mi mozemo smjeniti, bez obzira koliko drugim narodima on smetao. Sta bi Srbi, (ili cak Bosnjaci - jer smo mi izgleda jedini pametni ovdje) rekli kad bi Tihic pricao kao Paravac?... bolje nam je da ne znamo

Da, tacno to znaci. Ti mozes za predsjednika predloziti i Mahira Burekovica zvanog Mudzahedin. :lol: Ali onda bi citava EU skakala kako se u Bosni razvija terorizam dzamahirija bla bla bla bla bla bla bla.

gavrilo

Post by gavrilo » 17/03/2005 17:41

Born in Kostajnica on 18 February 1943, Paravac graduated from the Economic Faculty in Zagreb in 1966

:lol: :lol: :lol:

manijak1

Post by manijak1 » 17/03/2005 20:12

:oops: Titin omladinac :D :D

stickitout

Post by stickitout » 17/03/2005 20:51

Ma zalosno.....ne zna covijek sta bi mu rekao....

.......odavno su ovde biseri pred krmke baceni.....

Sox

Post by Sox » 17/03/2005 20:55

Ma pic*a im materna svima!!!
Prvo paravcu, pa tihicu (mada mi je imenjak, al nabijem ga u usta) pa onda i onom kriminalcu covi!!! Jedan katil drugi zesci moron treci najbezobraznija mafija dunjaluka!!!

E Bosno moja mila draga, sta ti ucinise nevjernici!?!??!

A ja jos uvijek gajima nadu, mada jako malo mogucu, ali postojecu, da cemo jednog dana, mi mladi sve ih sutnut nogom u guzicu i sutau i sutat dok im govno ne prokrvari, pa da cemo rahat zivjeti....nadam se! I da cemo moci govoriti za nasa vremena ko sto meni govore moji za njihova: E, sine, tad se zivilo. Nije se mozda nesto previse imalo,...al se ZIVILO!!!

wels

Post by wels » 17/03/2005 21:09

Hajd´mo pokrenut peticiju da se taj cetnik sutne sa mjesta na kojem se nalazi.
Peticiju u kojoj bi se skupilo bar 100 000 glasova.

KraljTvrtkoII

Re: Cetnik Paravac

Post by KraljTvrtkoII » 20/03/2005 13:05

Panasonic wrote:Ovo je stvarno smijesno (ustvari... zalosno) da PREDSJEDNIK DRZAVE NE VOLI SVOJU DRZAVU !

Komentari...

Nije problem Paravac. cetnika i cetnickih sinova ce uvijek biti. Problem su domaci cetnici, presvuceni u bosnjacku odoru. Bakir Izetbegovic, sin jednog od najvecih izdajnika Bosne u njenoj povjesti izjavljuje da SDA eto motra sa nekim koalirati, aferim. Tom idiotskom umu je vaznija vlast nego sudbina drzave i njenih gradjana, dignitet i osjacaji zrtava genocida. Stravicni zlocini vodjeni u Bosni pod vodjstvom teroristicke organizacije SDS za njega ne znace nista, vlast je draza.

Tu Paravac ispada maciji kasalj, maskota, ikona postavljena od strane najvecih neprijatelja Republike BiH i Bosnjaka, jednog od konstituvnih naroda RBiH. Dok se ta banda "domacih" zlocinaca ne makne sa vlasti, nema spasa ni Bosnjacima ni Bosni, niti bilo kom narodu u Republici BiH.

beharrr

Post by beharrr » 20/03/2005 13:29

CROCOP wrote:Pa moze mu se! Kad je tati Paddyu vaznije hladit jajca na Jablanickom i smjenjivat nacelnike mjesnih zajednica, nego maknut tog retardirano prasca. A sto se tice Stipe Mesica, on je "rasturio" JUGOSLAVIJU onog momenta kad je ona pocela prerastati u SRBOSLAVIJU, i kada Srbi nisu bili u stanju pruziti ruku ostalim republikama i u miru se razici. Vec kao i uvijek sve na sebi svojstven nacin rijesit KAMOM.

1000% Tacno.!!!!

Post Reply