Ceska - Srbija na RTRS !

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderator: O'zone

Post Reply

Mislite li da ce BiH ikada biti jedinstvena, normalna drzava

Da
3
33%
Ne
5
56%
Ne znam
1
11%

Total votes: 9

Amiir

Ceska - Srbija na RTRS !

Post by Amiir » 18/08/2006 17:41

Vlada manjeg entiteta pokrovitelj prijenosa utakmice Ceska-Srbija !

Avaz 18.08. str 46 :

Dodikova vlada izdvojila je novac za prijenos iz Ceske dok istovremeno reprezentacija BiH igra sa viceprvacima svijeta. to je jedan od najbizarniji nacina potrosnje novca u historiji svih vlada. Da se bar novac u budzet rs-a sliva iz srbije a ne iz BiH, sve bi mozda i imalo neki smisao....

Ovo je vijest u Avazu stavljena u rubriku sport. a ja smatram da je ovo daleko van granica sporta. Ovo je politika. ovo je besmisleno.

S kim mi to zivimo ??? sa kakvim ljudima mi pokusavamo izgraditi bolju drzavu ? Pa zar se toliko mrzimo, pobogu ljudi ? ovo je toliko jadno do boli. ne znam... jednostavno ne mogu vjerovati da se ovakve stvari desavaju... i to konstantno.
Sjecate se price o odlasku DODIKA i ostalih privatnim avionom na utakmicu SP SCG-Holandija ako se ne varam . I to je placeno iz budzeta RS-a. i jos onda Dodik kaze : sta vas iz federacije briga kako mi trosimo nas novac !........ Boze pomozi nam !
I mi se onda pitamo kako nema posla i kako su male penzije?pa nema para kad vlada bh entiteta mora ici gledati i prenositi utakmice druge drzave... :x

mIRCerka
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

Post by mIRCerka » 18/08/2006 18:12

Ti ko da si s marsa pao...tako uvijek biva...kad god BiH igra, na PTPC nesto lijevo bude...

lampard

Post by lampard » 21/08/2006 19:40

meni je to odlicno ,koji ku*ac da na tri kanala gledam jednu te istu utakmicu,jebo nacionalizam i sve ostalo,ovdje treba ukljuciti zdrav razum,i okaniti se teorija zavjere od kojih ovdje mnogi boluju :D :D :D

ding-dong

Post by ding-dong » 21/08/2006 19:42

Super da mozemo na jednom od domacih kanala gledati tekmu :)

Post Reply