Centar za poslovnu edukaciju u Sarajevu

Naučna otkrića, edukacija, školstvo, univerziteti, fakulteti...
Post Reply
Cashville

Centar za poslovnu edukaciju u Sarajevu

Post by Cashville » 18/11/2015 20:41

Nesto razmisljam da upisem kurs grafickog dizajna u CPE , ali ne znam koliko se uopste isplati. Koliko sam shvatio kurs traje par mjeseci oko 500 KM i na kraju dobijes neki certifikat da mozes upisati zvanje u radnu knjizicu. E sad da li je neko vec imao iskustva sa ovim i isplati li se?

AmirBaa

Re: Centar za poslovnu edukaciju u Sarajevu

Post by AmirBaa » 18/11/2015 20:48

Cashville wrote:Nesto razmisljam da upisem kurs grafickog dizajna u CPE , ali ne znam koliko se uopste isplati. Koliko sam shvatio kurs traje par mjeseci oko 500 KM i na kraju dobijes neki certifikat da mozes upisati zvanje u radnu knjizicu. E sad da li je neko vec imao iskustva sa ovim i isplati li se?
Brat zavrsio kurs za 3Ds max i nije zadovoljan nimalo, bespotrebno potrosen novac. Bolje uplati na digital tutors ili lyndu i uci o tim stvarima :thumbup:

Cashville

Post by Cashville » 18/11/2015 21:07

AmirBaa wrote:
Cashville wrote:Nesto razmisljam da upisem kurs grafickog dizajna u CPE , ali ne znam koliko se uopste isplati. Koliko sam shvatio kurs traje par mjeseci oko 500 KM i na kraju dobijes neki certifikat da mozes upisati zvanje u radnu knjizicu. E sad da li je neko vec imao iskustva sa ovim i isplati li se?
Brat zavrsio kurs za 3Ds max i nije zadovoljan nimalo, bespotrebno potrosen novac. Bolje uplati na digital tutors ili lyndu i uci o tim stvarima :thumbup:
Znaci bacanje para cc. Ne znam sta raditi , znam ja nesto malo o grafickom dizajnu , al eto ko fazon zbog toga certifikata , ali izgleda nikakve koristi od njega.

cyrus

Post by cyrus » 29/12/2015 11:32

Centar za poslovnu edukaciju nudi besplatno prisustvo na casu, tako da mozes otici vidjeti dali ti odgovara. Takode znam da nude 100% garanciju, u slucaju da nisi zadovoljan usvojenim znanjem mozes ponovo pohadati isti kurs besplatno.

Ja imam sve pohvale za Centar za poslvnu edukaciju.

Post Reply