Bulevar Ratka Mladica

Stranke, političari... Recite i Vi svoje mišljenje!
neocekivana_sila

Bulevar Ratka Mladica

Post by neocekivana_sila » 23/05/2007 09:11

Žene u crnom energično pozivaju nadležne u Beogradu da odmah skinu plakate "Bulevar Ratka Mladića" kojima su nepoznate osobe u noći između ponedeljka i utorka oblepile zgrade na Bulevaru AVNOJ-a u Novom Beogradu. Od policije zahtevaju da odmah pronađe i kazni one koji su kukavički, pod okriljem mraka oskrnavili jednu od najprometnijih beogradskih ulica i ponovo ponizili i postideli građane/ke Beograda.
Mladić je decenijama haški begunac, optužen između ostalog i za genocid u Srebrenici. Plakati sa njegovim imenom su se pojavili četiri dana nakon što se ministar za državnu upravu i lokalnu samoupravu Milan Marković saglasio da se Bulevar AVNOJ-a preimenuje u Bulevar Zorana Đinđića, mučki ubijenog premijera Srbije, čije su ubice, inspiratori/ke i komandant/kinje takođe deo antihaškog lobija.
Žene u crnom naglašavaju da su prethodni i novi naziv ove ulice isticali da je Beograd grad antifašizma i reformatora, a ne grad ubica bošnjačkih dečaka, koji svojim sakrivanjem od pravde decenijama drži kao taoce sve građane/ke Srbije. Oni/e su taoci zločina i zločinca, ali i ove vlade, koja, kao i prethodna, ništa ne čini da uhapsi komandanta srebreničkog genocida, brojnih ratnih zločina, i još petoricu optuženih koji su na teritoriji Srbije. Nećemo zločince i njihove pomagače među nama, odlučne su Žene u crnom.

U Beogradu, 22. maj 2007. Žene u crnom

zlatan01

Post by zlatan01 » 23/05/2007 11:18

Ovo je ipak glas manjinske Srbije, nazalost.

basta sljezove boje

Post by basta sljezove boje » 23/05/2007 11:40

je li istina da su ovih dana ucestale racije po Beogradu zbog Mladica?

SiSaJuMe

Post by SiSaJuMe » 23/05/2007 11:43

basta sljezove boje wrote:je li istina da su ovih dana ucestale racije po Beogradu zbog Mladica?

Jes, jes samo sto nisu., Racija je ponovo radi piratskih dvd-a.

mIRCerka
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

Post by mIRCerka » 23/05/2007 11:43

basta sljezove boje wrote:je li istina da su ovih dana ucestale racije po Beogradu zbog Mladica?

bila je ko fol kad je bilo formiranje vlade...
ma da hoce, davno bi ga uhvatili...
nego ono EVO MI SE TRUDIMO...how yes no...

basta sljezove boje

Post by basta sljezove boje » 23/05/2007 11:44

SiSaJuMe wrote:

Jes, jes samo sto nisu., Racija je ponovo radi piratskih dvd-a.

ko je sad u pitanju? Severina? Suzana Mancic? Da nije i kakav politicar u igri? :D

kucuk

Post by kucuk » 23/05/2007 20:05

Svsta, ovi sto su lijepili plakate izjavili da su ko bajagi Mladicevim slikama htjeli da zastite staro ime -AVNOJ-, ko on volio to ime pa im zao da se promijeni.

Shoba

Post by Shoba » 26/05/2007 17:49

evo njegove najnovije slike

Image

Unjustice

Post by Unjustice » 26/05/2007 17:58

zlatan01 wrote:Ovo je ipak glas manjinske Srbije, nazalost.
Glas manjinske Srbije? Ma nemoj? Seseljeva cetnicka stranka je najveca stranka u srbijanskom parlamentu i ovo ti je pal glas vecinske Srbije. Dosta je sto nam zapadni mediji prodaju muda po bubrege za "prodemokratskim vladama u Srbiji" kao recimo vladom "prozapadnog" Kostunice, jos nam ti ovdje krenuo prosipati suplju, da je ovo glas "manjinske Srbije"?

Ovo je Srbija i to vecinska i onakva kakva u stvari jeste u zadnjih 200 godina, zlocinacka, primitivna, nazadna i sasvim sigurno sa teznjama ka BiH teritoriji. Ne znam zasto se stidjeti pa ne reci da Kostunica nije nikakav "prozapadnjak" nego Milosevic koji nije imao priliku se iskazati u klanju kao predsjednik vlade, a sasvim sigurno da nije nista manji od cetnik od Seselja ili Milosevica.

taxi_driver

Post by taxi_driver » 26/05/2007 18:08

Unjustice wrote:
Glas manjinske Srbije? Ma nemoj? Seseljeva cetnicka stranka je najveca stranka u srbijanskom parlamentu i ovo ti je pal glas vecinske Srbije. Dosta je sto nam zapadni mediji prodaju muda po bubrege za "prodemokratskim vladama u Srbiji" kao recimo vladom "prozapadnog" Kostunice, jos nam ti ovdje krenuo prosipati suplju, da je ovo glas "manjinske Srbije"?

Ovo je Srbija i to vecinska i onakva kakva u stvari jeste u zadnjih 200 godina, zlocinacka, primitivna, nazadna i sasvim sigurno sa teznjama ka BiH teritoriji. Ne znam zasto se stidjeti pa ne reci da Kostunica nije nikakav "prozapadnjak" nego Milosevic koji nije imao priliku se iskazati u klanju kao predsjednik vlade, a sasvim sigurno da nije nista manji od cetnik od Seselja ili Milosevica.

mislio je na zene u crnom.procitaj ponovo!!!!

prleitihi

Post by prleitihi » 26/05/2007 18:16

a evo i kako to izgleda..

Image

Prozor

Post by Prozor » 26/05/2007 19:26

Shoba wrote:evo njegove najnovije slike

Image

Sto se proljepso :D

hejter

Post by hejter » 26/05/2007 19:30

hmmm pa nadam se. Ali dobise radikali oko 40% podrske glasaca, mescini?

a ti misljase na zene u crnom.... :oops:

pofalicki

Post by pofalicki » 26/05/2007 19:45

taxi_driver wrote:
Unjustice wrote:

mislio je na zene u crnom.procitaj ponovo!!!!

Mislim da bi ti trebao procitati ponovo!!!
Radikali stoje iza toga i vidio sam na TV-u veceras izmedju ostalih Lidiju Vukicevic na trgu... Vrijeme je da klimu TOSHIBA u taxiu svom popravis...

Almir Arnaut-Belli

Post by Almir Arnaut-Belli » 26/05/2007 23:12

Što ti stari živiš u nadi da tamo nema radikalizma,pa nije Beograd Srbija,nego narod,jedna grupa žena je hrabrija od tog naroda,a ti razmisli zlaja o ovom

Almir Arnaut-Belli

Post by Almir Arnaut-Belli » 26/05/2007 23:17

Treba tražiti da se u centru Jerusalema podigne spomenik Adolfu,da neki skontaju o čemu se radi u Srbiji i ako hočete dokaz ko je Tadić ,objasnite mi kako da zakačim fotku[/url]

Tariq_rambo

Post by Tariq_rambo » 26/05/2007 23:39

Almir Arnaut-Belli wrote:

Što ti stari živiš u nadi da tamo nema radikalizma,pa nije Beograd Srbija,nego narod,jedna grupa žena je hrabrija od tog naroda,a ti razmisli zlaja o ovom

Almire nisi razumio covjeka, govori da je nazalost manjina Srbije ta koja razmislja demokratski, i koja osudjuje genocid, zlocine itd.
Steta za Srbiju sto su jedan Cedomir Jovanovic, NEnad Canak, Natasa Kandic ljudi koje Srbija ocajnicki treba a narod to ne prepoznaje.

Almir Arnaut-Belli

Post by Almir Arnaut-Belli » 26/05/2007 23:57

Tariq_rambo wrote:
Almir Arnaut-Belli wrote:

Almire nisi razumio covjeka, govori da je nazalost manjina Srbije ta koja razmislja demokratski, i koja osudjuje genocid, zlocine itd.
Steta za Srbiju sto su jedan Cedomir Jovanovic, NEnad Canak, Natasa Kandic ljudi koje Srbija ocajnicki treba a narod to ne prepoznaje.

isto tako je i kod nas stari moj

fukara_tz

Post by fukara_tz » 27/05/2007 01:53

ccc bolesnici zatucani....nikad pameti doci....fuj

Pasiflora

Post by Pasiflora » 27/05/2007 03:51

Ovo mi lici na ono kad slijepom namigujes. Nije covjek skont'o i gotovo.

Leonid Breznjev

Post by Leonid Breznjev » 27/05/2007 04:04

Flora

Post by Flora » 27/05/2007 04:22

Problem u Srbiji nisu samo radikali, vec i DSS - oni zajedno duvaju u istu frulu. Zapravo imaju apsolutnu vecinu na izborima, ali radikalima je super da budu u opoziciji sve dok je na vlasti neko ko ih nece dirati i hapsiti, niti proganjati zbog kriminala i ratnih zlocina. Steta sto Ceda nema gotovo nikakvu podrsku, i sto Tadic nema muda. Ovako Srbija tone u 90te...

zavrzlama
Been thanked: 1 time

Post by zavrzlama » 27/05/2007 05:27

http://www.b92.net/info/komentari.php?n ... 8428#hrono

Sreca pa ima dosta normalnog svijeta..ove komentari bi trebali procitati mnogi na ovom forumu....ono sa cime se mi u BIH borimo je isto zlo i za Srbiju.....

Srbija nikada nije bila punija mrznje, nesrece i nezadovoljstva. U Srbiji nikada vece razlike nisu bile izmedju staleza, ultra bogatih i tesko siromasnih, obrazovanihi i neobrazovanih, prozapadnih i proistocnih. U Srbiji nikada manje nije bilo sredine, obicnih, svesnih, vrednih i kulturnih ljudi koji bi ove suprotstavljene strane povezali i poveli onu Srbiju sa onom tihom vecinom neopredeljenih ljudi napred u buducnost. Srbija polako tone u poslednji, ovaj put gradjanski rat koji ce kao po kazni zakljuciti sve prethodne ratove koji su vodjeni devedesetih godina. Onaj kome to jos nije jasno prateci zbivana u skupstini, na ulici i u medijima poslednjih meseci, postace to uskoro, onakon konacnog proglasenja nezavisnosti Kosova. Ne postoji ni jedna stvar koju bih zeleo vise, do da nisam u pravu. Bojim se da cu biti, ako vlast i zakon u Srbiji konacno ne preuzmu vodjenje ove premorene i snuzdene zemlej u svetliju buducnost ostavljajuci jednom za uvek, proslost iza sebe.
(Igor, 26. maj 2007 12:38)

Shoba

Post by Shoba » 27/05/2007 05:44

meni je zaista zao normalnog svijeta u Srbiji koji moraju da zive sa monstrumima. Nazalost, ima ih previse.....Nekako mi se cini da bi bolje bilo za Srbiju da su na zadnjim izborima pobijedili radikali da konacno i na svojoj kozi osjete pravi teror sopstvenih fasista. Svaka zast Natasi Kandic, B92 i ostaloj normalnoj manjini. Nije lako zivjeti pored takvih manijaka.....(mi barem znamo s kim imamo posla)

zavrzlama
Been thanked: 1 time

Post by zavrzlama » 27/05/2007 05:57

Shoba wrote:meni je zaista zao normalnog svijeta u Srbiji koji moraju da zive sa monstrumima. Nazalost, ima ih previse.....Nekako mi se cini da bi bolje bilo za Srbiju da su na zadnjim izborima pobijedili radikali da konacno i na svojoj kozi osjete pravi teror sopstvenih fasista. Svaka zast Natasi Kandic, B92 i ostaloj normalnoj manjini. Nije lako zivjeti pored takvih manijaka.....(mi barem znamo s kim imamo posla)

Radikalima ne odgovara pobjeda i vlast u Srbiji...vlast treba Kostunici..a Radikalima Kostunicina zastita da sprovode svoje mracne planove....ono sto trijezan misli i zeli(Kostunica)..to pijan govori i radi (radikali)... a posteni dio Srbije ne smije da pisne jer je Srbija drzava obavjestajnih sluzbi...gdje je glava jeftinija od kape..

Post Reply