Brazil-Hrvatska

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

BECHO
Posts: 2446
Joined: 03/02/2003 00:00
Location: Zürich, CH

#126

Post by BECHO »

neutralac wrote:
ppulsar wrote:Steta sto im brazil ne uvali pet komada, uostalom igrao brazil koliko mu je trebalo, samo me baho iznervira sa svojim navijenjem za ustase nabijem i njega i njih, nije normalan frajer hrvati dobri hrvati vaki naki nosi ih kuci ako su ti dobri, neznam kako nakon svega neko moze imat toliku zelju da se njima divi kao da su tvoji,FUJ!!!
Lojavi, odjebi u pizdu materinu. Tko si ti da cijeli narod nazivas ustasama?
Svoju drskost prosipaj svojoj islamistickoj mamici koja te je otelila.
Jel se i tebi zuri u Banovice? :D
hogshead
Posts: 67
Joined: 14/01/2003 00:00

#127 ...

Post by hogshead »

Hej neutralac, nemoj svrstavati u isti koš ova nacionalistička govna sa, smijem se usuditi reći, većinom. Mene žešće plaši da ostanem da živim u jednonacionalnoj zajednici. To je horor od monotonije. To bi nas uništilo kao ljude, to bi nas sjebalo kao ličnosti, postali bi kao jebeni Šveđani, savršeni i dosadni ko' slonovi :) :)
zzzzz
Posts: 2053
Joined: 27/05/2004 22:30

#128

Post by zzzzz »

mostarac wrote:meni ne smeta sto je Baho navijao za Hrvatsku koliko mi smeta to da je navijao za Srbiju da bi mu ovde svi jebali majku, a ovako niko nista i ono spika tipa halo stao je rat i te fore.
Ne znam za vas, ali to je meni licemjerno :roll:
Upravo tako, moram priznati nisam navijao za Brazil kao za Holandiju, ali zbog Mostara i Mostaraca (mogu to biti i Ahmici, Mostar je samo simbol) nisam mogao navijati ni za Hrvatsku...i ne vjerujem da cu ikad moci.

Istina je da je kod istocnih komsija drugacije, oni se ne razlikuju ni za dlaku od ovih radovanovih sljedbenika dok se za Hrvatsku ne moze to reci, ipak Hrvatska nije Z. Hercegovina
Santos
Posts: 1552
Joined: 24/10/2004 22:29

#129

Post by Santos »

Odlicna igra Hrvata a posebno dobro navijanje.
User avatar
Qler
Posts: 23599
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#130

Post by Qler »

dobro igrali hrvati... dobro navijali pogotovo oni hercegovci :P:x


a i onaj legenda uletio na teren :D:D:D
User avatar
pape
Posts: 6833
Joined: 21/08/2003 00:00
Location: Od jedne zene te boli jedna glava, ... od dvije zene, dvije glave.

#131

Post by pape »

neutralac wrote:
ppulsar wrote:Steta sto im brazil ne uvali pet komada, uostalom igrao brazil koliko mu je trebalo, samo me baho iznervira sa svojim navijenjem za ustase nabijem i njega i njih, nije normalan frajer hrvati dobri hrvati vaki naki nosi ih kuci ako su ti dobri, neznam kako nakon svega neko moze imat toliku zelju da se njima divi kao da su tvoji,FUJ!!!
Lojavi, odjebi u pizdu materinu. Tko si ti da cijeli narod nazivas ustasama?
Svoju drskost prosipaj svojoj islamistickoj mamici koja te je otelila.
Gospodo, ... zbog ovakog nacina diskusije na sportskim temama, ubuduce ce biti bez pogovora brisane. Po ne znam koji put vas molim da se suzdrzite diskusija ispod svakog nivoa.
Izvolite na politiku i tamo mozete nastaviti.
Tema ce sutra bit preciscena, ..... do tada je zatvorena.
Last edited by pape on 13/06/2006 23:57, edited 1 time in total.
Locked