Botovi političkih partija - prodane duše

User avatar
Hank Paldum
Posts: 2071
Joined: 22/11/2019 14:14

#26 Re: Botovi političkih partija - prodane duše

Post by Hank Paldum »

tramvajtrojka wrote: 09/06/2022 12:53 a doslo sa ovog foruma kao zajenbancija na hankovo i lingino botovanje :mrgreen: :mrgreen:


Image

ovaj bot alert treba uci u anale foruma kao vrhunska zajenbancija :mrgreen: i da se kao Raid na ovom forumu koristi protiv najezde sda botova hahahahhaha
Vi nas zajebajete na forumu, mi vas zajebajemo na dan izbora.
Vi nas mjesecima a mi vas decenijama.
Nama pod tim terorom jedino preostaje da se odjavimo a vama da se odselite.
Mislim da je pošteno jer je na kraju 3:3

Ali kako je njemu drago zbog te slike i misli da je time ostavljeno nešto za budućnost i čovječanstvo. Raduje se kao dijete što je kreirao neki GIF na internetu dok se u predizbornoj odrađuju velike stvari kojih nismo ni svjesni.
User avatar
tramvajtrojka
Posts: 11025
Joined: 27/04/2021 22:52

#27 Re: Botovi političkih partija - prodane duše

Post by tramvajtrojka »

Hank Paldum wrote: 16/07/2022 07:54
tramvajtrojka wrote: 09/06/2022 12:53 a doslo sa ovog foruma kao zajenbancija na hankovo i lingino botovanje :mrgreen: :mrgreen:


Image

ovaj bot alert treba uci u anale foruma kao vrhunska zajenbancija :mrgreen: i da se kao Raid na ovom forumu koristi protiv najezde sda botova hahahahhaha
Vi nas zajebajete na forumu, mi vas zajebajemo na dan izbora.
Vi nas mjesecima a mi vas decenijama.
Nama pod tim terorom jedino preostaje da se odjavimo a vama da se odselite.
Mislim da je pošteno jer je na kraju 3:3

Ali kako je njemu drago zbog te slike i misli da je time ostavljeno nešto za budućnost i čovječanstvo. Raduje se kao dijete što je kreirao neki GIF na internetu dok se u predizbornoj odrađuju velike stvari kojih nismo ni svjesni.
odrađuju velike stvari slazem se da ce federacija izgubiti 200 miliona na bloku 7 :oops: :oops: , pa tridesetak miliona na vranduku, pa hranjen ce nam uzeti 300 miliona od planiranih 80 slazem se bas velike stvari idu, i da nam gori šuma svake godine jer je SDA nesposobna osam godina da nabavi bar jedan air tractor :run:

a sto se tice prvog dijela posta jadno i nadasve tuzno je to da pise osoba koju je ista ta SDA otjerala u njemacku da radi u skladištu od vlastite zemlje , vlastitog imetka , gdje te je ta ista SDA odvojila od porodice i prijatelja, zapitas li se ikada kako je tvojoj majci u tamnim nocima kad joj je potrebna tvoja paznja a tebe nema jer si morao otici jer je SDA svojom politikom natjerala da ti porodicu razdvoji .

i ti ih onda podrzavas :run: :run: :cry:
User avatar
Hank Paldum
Posts: 2071
Joined: 22/11/2019 14:14

#28 Re: Botovi političkih partija - prodane duše

Post by Hank Paldum »

tramvajtrojka wrote: 16/07/2022 09:54
Hank Paldum wrote: 16/07/2022 07:54
Vi nas zajebajete na forumu, mi vas zajebajemo na dan izbora.
Vi nas mjesecima a mi vas decenijama.
Nama pod tim terorom jedino preostaje da se odjavimo a vama da se odselite.
Mislim da je pošteno jer je na kraju 3:3

Ali kako je njemu drago zbog te slike i misli da je time ostavljeno nešto za budućnost i čovječanstvo. Raduje se kao dijete što je kreirao neki GIF na internetu dok se u predizbornoj odrađuju velike stvari kojih nismo ni svjesni.
odrađuju velike stvari slazem se da ce federacija izgubiti 200 miliona na bloku 7 :oops: :oops: , pa tridesetak miliona na vranduku, pa hranjen ce nam uzeti 300 miliona od planiranih 80 slazem se bas velike stvari idu, i da nam gori šuma svake godine jer je SDA nesposobna osam godina da nabavi bar jedan air tractor :run:

a sto se tice prvog dijela posta jadno i nadasve tuzno je to da pise osoba koju je ista ta SDA otjerala u njemacku da radi u skladištu od vlastite zemlje , vlastitog imetka , gdje te je ta ista SDA odvojila od porodice i prijatelja, zapitas li se ikada kako je tvojoj majci u tamnim nocima kad joj je potrebna tvoja paznja a tebe nema jer si morao otici jer je SDA svojom politikom natjerala da ti porodicu razdvoji .

i ti ih onda podrzavas :run: :run: :cry:
Nije mene niko otjerao.
To je ista naivna priča da je Dragan Čović otjerao Hrvate iz BiH ili HDZova da su Hrvati napustili BiH zbog majorizacije i Željka Komšića a ustvari su otišli jer sa putovnicom mogu raditi bilo gdje.
Tako i ja, otišao jer Balkanski zakon omogućava da mogu radnici lakše iz BiH raditi u Njemačkoj i iskoristio sam.

Njemačka puna stranaca, migranata iz EU zemalja, Afrike, Azije, a tako je i u Francuskoj, Austriji, Švedskoj, zašto ne bi bilo onda radnika iz male Bosne i Hercegovine? To što je vama ostao mentalitet iz Titinog vremena pa i dalje mislite sa 50 biti bliži mami to je do vas, milioni širom svijeta svih nacija i boje koža u tuđim zemljama imaju isto majke, samo vi kukate.

Ne negiram da je mnogima u nekim oblastima SDA otežala stanje ali ni narod nije pokazao 1% otpor.

Ako se 1000x okupi više naroda kada dolazi ili želi doći Zvezde Granda, Dubioza, Sting, Whitesnake, Halid, Seka Aleksić, Balašević ili Aca Lukas, tom narodu ili je dobro ili ga ne treba žaliti.
Ti si veoma dobar primjer, umjesto da se ponosiš što si jedan od forumaša sto je protestovao ili pokrenuo peticiju, ti se raduješ zbog neke fotografije kvaliteta Microsoft Painta iz 2002. godine koje neće uopšte popraviti stanje.

Ybmu miša, da je meni tako SDA kriva za sve ili bi bar 3x u životu izašao na proteste ili bi se odselio ili bi se prilagodio. Čemu vodi to ovo vaše po forumima? SDA ovo, SDAono, botovi, Zahiragić i tako 20 godina u krug?
User avatar
JohnnyS
Posts: 13979
Joined: 05/05/2007 12:03
Location: Brijuni

#29 Re: Botovi političkih partija - prodane duše

Post by JohnnyS »

Ako netko od uposlenika bilo koje stranke prati, nudim se za mogućeg bota, pošaljite pp pa se možda dogovorimo. Opravdavanje pedofilije i ratnih zločina ne dolaze u obzir, privredni kriminal i ratno profiterstvo nisu problem. Poznajem osnove svih važnijih religija u Bosni i Hercegovini.
Hakiz
Posts: 40963
Joined: 30/07/2015 20:01

#30 Re: Botovi političkih partija - prodane duše

Post by Hakiz »

Dolazi oktobar. Ali ne spominjem ga zbog izbora nego zbog cijene grijanja (Toplane, Sarajevo).

Botovaću za sve i protiv svih, ko bolje plati. Ma, botovaću i za SDA i za trojku, u isto vrijeme, u kvark ću se pretvoriti.
Post Reply