Bosanke postaju druge ili treće supruge Arapima

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderator: O'zone

mirzaaa33

#26 Re: Bosanke postaju druge ili treće supruge Arapima

Post by mirzaaa33 » 06/06/2016 14:47

commendatore wrote:Tacno smo sampioni debilnih disciplina kao sto je trac mahalanje supljiranje i sl.

Kad bosnjo guzi 3 4 5 i ina ih par za promijenit svi mu zavide svima se fali kako je zguzio tovar picaka, a kad zena pristane da bude zena po serijatu ovako i onako zbog ovog ili onog onda je kurva sponza i sljam.

E da sampioni smo ljigavog licemjerja. Fuj
Gdje je Bošnjo u ovoj priči? Mene lično interesuje zašto i kako jer mi nezamislivo, ne mogu se staviti u tu poziciju nikako. Ne razumijem nijedne a ni druge.

animals

#27 Re: Bosanke postaju druge ili treće supruge Arapima

Post by animals » 06/06/2016 14:47

insomnia78 wrote:
animals wrote:Tebi smijesno, ali nemas pojma sta e desava po Bosanskim selima, sa
zenama koje nemaju primanja..
'ajde, a ti znas? Pricala ti forumasica?
Znas, bila je ovdje forumasica koja je "ukrala" zivot od nekakve random trebe. Bila je toliko vjesta u tome (potvrdjivala je svoju pricu sa vise musko zenskih profila sa kojih je upravljala) da su se mnogi "sprijateljili"
Takodje za par forumasa mogu 100% garantovati da se ambulantno, povremeno i bolnicki, lijece od raznih psihoza
Svasta ima na forumu
Sam gore navodis finansijska sigurnost, zbog cega Bosanke postaju trece zene Arapima, a
cudis se za pokrivanje iz isti razloga..i to sto ja navodim javna tajna,koju zna svatko..

Banksy

#28 Re: Bosanke postaju druge ili treće supruge Arapima

Post by Banksy » 06/06/2016 14:52

mirzaaa33 wrote:
kaže Sarajka

ne želi da otkrijemo u kojem bh. gradu živi

imam kojem ne želi otkriti identitet

Ona tvrdi da poznaje još dvadesetak žena

Znam da ih ima i u drugim gradovima
...

insomnia78

#29 Re: Bosanke postaju druge ili treće supruge Arapima

Post by insomnia78 » 06/06/2016 15:00

animals wrote:
insomnia78 wrote:
animals wrote:Tebi smijesno, ali nemas pojma sta e desava po Bosanskim selima, sa
zenama koje nemaju primanja..
'ajde, a ti znas? Pricala ti forumasica?
Znas, bila je ovdje forumasica koja je "ukrala" zivot od nekakve random trebe. Bila je toliko vjesta u tome (potvrdjivala je svoju pricu sa vise musko zenskih profila sa kojih je upravljala) da su se mnogi "sprijateljili"
Takodje za par forumasa mogu 100% garantovati da se ambulantno, povremeno i bolnicki, lijece od raznih psihoza
Svasta ima na forumu
Sam gore navodis finansijska sigurnost, zbog cega Bosanke postaju trece zene Arapima, a
cudis se za pokrivanje iz isti razloga..i to sto ja navodim javna tajna,koju zna svatko..
Pa sigurno da ima i toga nego glupo djeluje
"pricala mi forumasica". Tacno znam i koja, ona thea, tea tako nesto :D
PS: znam i ja dosta ljudi koji su iako "muslimani" u rati iznenada osjetili strast prema katolicsnstvu pa pohrlili na mise, crkvene horove i propovjedi. Doduse, ne bih se mogao zakleti da u svemu tome nisu odigrali ulogu caritasovi paketi i pomoc :D

DaysleepeR

#30 Re: Bosanke postaju druge ili treće supruge Arapima

Post by DaysleepeR » 06/06/2016 15:01

te žene dok muževa nema sjede u kući, jer ne mogu izlaziti vani bez da su u pratnji muža

pa sad vi zamislite taj život, koliko god da je para u pitanju

insomnia78

#31 Re: Bosanke postaju druge ili treće supruge Arapima

Post by insomnia78 » 06/06/2016 15:06

DaysleepeR wrote:te žene dok muževa nema sjede u kući, jer ne mogu izlaziti vani bez da su u pratnji muža

Sumnjam da ti je do izlaska ako nemas para i nemas od cega hraniti djecu :D

DaysleepeR

#32 Re: Bosanke postaju druge ili treće supruge Arapima

Post by DaysleepeR » 06/06/2016 15:10

insomnia78 wrote:
DaysleepeR wrote:te žene dok muževa nema sjede u kući, jer ne mogu izlaziti vani bez da su u pratnji muža

hajd ba drži se Pariza, što ne ideš živjet u Saudiju matere ti

Salonski Kriticar

#33 Re: Bosanke postaju druge ili treće supruge Arapima

Post by Salonski Kriticar » 06/06/2016 15:13

kritichar wrote:one što je prejahalo pola grada su "iskusne", moderne, samostalne, moralne ......
a ove što legalizuju zajednicu, pred cijelim svijetom, one su za vas kurve
Ne znam kako ilegalno vjencanje potpada pod "legalizovanje zajednice pred cijelim svijetom". :)

Vidis da ih vjencava "nepoznat neko" i da se u nijednom registru ne vode kao bracni par.

[Offtopic: Mogu li se zvati bracnim parom, ako ih je u braku vise od dvoje? :)]

Euridika
Globalna šefica

#34 Re: Bosanke postaju druge ili treće supruge Arapima

Post by Euridika » 06/06/2016 15:13

kritichar wrote:...a ove što legalizuju zajednicu, pred cijelim svijetom...
Sorry, ali iz uvodnog posta i stava Islamske vjerske zajednice je jasno da ovi brakovi nisu legalni. Šerijatski brak ima uzuse pod kojim se sklapa, mora biti javan i zakonski priznat, a kako kod nas nije na snazi šerijatski zakon, već zapadni pravni sistem, to ni ovaj brak (bez sklopljenog civilnog) nije legalan.
Znam da je kod nas zastupljena praksa da neki hodža vjenča muškarca i ženu šerijatski, bez papira, ali to se uvijek odvija u polu-ilegali i nema javni karakter.

insomnia78

#35 Re: Bosanke postaju druge ili treće supruge Arapima

Post by insomnia78 » 06/06/2016 15:14

DaysleepeR wrote:
insomnia78 wrote:

hajd ba drži se Pariza, što ne ideš živjet u Saudiju matere ti
A sto bi ja iso zivjeti u saudiji matere ti
Lajes na pogresno drvo nisam musliman
Gospodje su, nadam se punoljetne i svojevoljno ucestvuju u tome pa ko sam ja da im sudim

vjesticanametli

#36 Re: Bosanke postaju druge ili treće supruge Arapima

Post by vjesticanametli » 06/06/2016 15:18

ja bi takvima i neku vreČU od Čohe tutnula na glavu dok sjede u kuci :D da ne cuju i ne vide :lol: samo nek se naguze kad arap doĐŽe

DaysleepeR

#37 Re: Bosanke postaju druge ili treće supruge Arapima

Post by DaysleepeR » 06/06/2016 15:19

insomnia78 wrote:A sto bi ja iso zivjeti u saudiji matere ti
Gospodje su, nadam se punoljetne i svojevoljno ucestvuju u tome pa ko sam ja da im sudim
ovdje se često barata floskulom "nemaju šta jesti" a ja nešto ne vidim da ovdje iko umire od gladi. oni koji su zaista gladni imaju javne kuhinje. a prevaranata je na svakom koraku. sumnjam da je iko u situaciji da se zbog gladi udaje za arapa.

SanskiBiser

#38 Re: Bosanke postaju druge ili treće supruge Arapima

Post by SanskiBiser » 06/06/2016 15:22

Euridika wrote:
Sorry, ali iz uvodnog posta i stava Islamske vjerske zajednice je jasno da ovi brakovi nisu legalni. Šerijatski brak ima uzuse pod kojim se sklapa, mora biti javan i zakonski priznat, a kako kod nas nije na snazi šerijatski zakon, već zapadni pravni sistem, to ni ovaj brak (bez sklopljenog civilnog) nije legalan.
Znam da je kod nas zastupljena praksa da neki hodža vjenča muškarca i ženu šerijatski, bez papira, ali to se uvijek odvija u polu-ilegali i nema javni karakter.

ima parova kod nas zive u zajednici a nisu vjencani i imaju djecu pa imaju ista prava takvi partneri kao da su vjencani a i djeca isto, dovoljno je koliko znam samo da zajednica traje duze od dvije godine.... :?

DaysleepeR

#39 Re: Bosanke postaju druge ili treće supruge Arapima

Post by DaysleepeR » 06/06/2016 15:23

SanskiBiser wrote:
Euridika wrote:

ima parova kod nas zive u zajednici a nisu vjencani i imaju djecu pa imaju ista prava takvi partneri kao da su vjencani a i djeca isto, dovoljno je koliko znam samo da zajednica traje duze od dvije godine.... :?
jest al kad su BH državljani

Euridika
Globalna šefica

#40 Re: Bosanke postaju druge ili treće supruge Arapima

Post by Euridika » 06/06/2016 15:25

SanskiBiser wrote:
Euridika wrote:

Da, ali to su vanbračne zajednice. Imaju neka prava pred sudom, ali ne baš identična kao bračni drugovi. U svakom slučaju, nemaju legalitet braka.

dječak sa šibicama

#41 Re: Bosanke postaju druge ili treće supruge Arapima

Post by dječak sa šibicama » 06/06/2016 15:27

Kurvanjska posla.

Manekenkice i ostale balkanske droljice u zadnje vrijeme sve cesce jurcaju u Dubai i ostale bliskoistocne gradove, u potrazi za bogatim Arapima.

insomnia78

#42 Re: Bosanke postaju druge ili treće supruge Arapima

Post by insomnia78 » 06/06/2016 15:28

DaysleepeR wrote:
insomnia78 wrote:A sto bi ja iso zivjeti u saudiji matere ti
ovdje se često barata floskulom "nemaju šta jesti" a ja nešto ne vidim da ovdje iko umire od gladi. oni koji su zaista gladni imaju javne kuhinje. a prevaranata je na svakom koraku. sumnjam da je iko u situaciji da se zbog gladi udaje za arapa.
A sta tebe briga za koga se ko udaje?

DaysleepeR

#43 Re: Bosanke postaju druge ili treće supruge Arapima

Post by DaysleepeR » 06/06/2016 15:31

insomnia78 wrote: A sta tebe briga za koga se ko udaje?
očigledno je i tebe briga čim si na ovoj temi

druga stvar, apsolutno me boli neka stvar, ja sam samo iznio očigledno, dok nema muža, žena sjedi kući i bavi se djecom, pa kad on dođe onda šetaju i lijepo im je

to je ropstvo i zatvor i kao čovjek koji živi u 2016 godini, apsoluto se i sa punim pravom gnušam takvog života i svjetonazora

spreca

#44 Re: Bosanke postaju druge ili treće supruge Arapima

Post by spreca » 06/06/2016 15:35

sta sve nece izmisliti ovi mudohani arabski da bi jeftino guzili a i ove sto se udaju nebi nicim mrdnule osim guzovima da sta zarade da ne gladuju :lol:

trazim jednu za drugu zenu...samo ozbiljne poruke na PP.....uslov da je prije braka napravim malo probnih voznji :lol:

dale cooper

#45 Re: Bosanke postaju druge ili treće supruge Arapima

Post by dale cooper » 06/06/2016 15:36

Ovo je zabrinjavajuće i sa jednog drugog aspekta. Pa zar smo mi Bosanci toliko loši da nam žene
radije pristaju da u Arapskim zemljama budu druge ili treće (ili četvrte) supruge nego li nama
prve i jedine. :| :mrgreen: Crnjak. :mrgreen: :run:

spreca

#46 Re: Bosanke postaju druge ili treće supruge Arapima

Post by spreca » 06/06/2016 15:37

DaysleepeR wrote:
insomnia78 wrote: A sta tebe briga za koga se ko udaje?
očigledno je i tebe briga čim si na ovoj temi

druga stvar, apsolutno me boli neka stvar, ja sam samo iznio očigledno, dok nema muža, žena sjedi kući i bavi se djecom, pa kad on dođe onda šetaju i lijepo im je

to je ropstvo i zatvor i kao čovjek koji živi u 2016 godini, apsoluto se i sa punim pravom gnušam takvog života i svjetonazora
pa nema dole kilometar sat da mjeri prijedjene kilometre....nek hoda okolo :mrgreen:

spreca

#47 Re: Bosanke postaju druge ili treće supruge Arapima

Post by spreca » 06/06/2016 15:39

dale cooper wrote:Ovo je zabrinjavajuće i sa jednog drugog aspekta. Pa zar smo mi Bosanci toliko loši da nam žene
radije pristaju da u Arapskim zemljama budu druge ili treće (ili četvrte) supruge nego li nama
ma to ti je isto kao u sportu...sjedi na klupi i ceka kad ce trener dati sansu da uleti malo :lol: :lol: :lol:

dječak sa šibicama

#48 Re: Bosanke postaju druge ili treće supruge Arapima

Post by dječak sa šibicama » 06/06/2016 15:40

Bice njima veselo kad muzic puzic Arap dodje ljut sa puta, i glavom joj istema stok od vrata male sobe, kod njih je to dopusteno kod nas istina nije ali dok nju prodje pocetni sok, dok ona do telefona, proso voz.

dale cooper

#49 Re: Bosanke postaju druge ili treće supruge Arapima

Post by dale cooper » 06/06/2016 15:43

spreca wrote:
dale cooper wrote:Ovo je zabrinjavajuće i sa jednog drugog aspekta. Pa zar smo mi Bosanci toliko loši da nam žene
ma to ti je isto kao u sportu...sjedi na klupi i ceka kad ce trener dati sansu da uleti malo :lol: :lol: :lol:
Da se i ja poslužim fudbalskom analogijom. Haman smo mi (Bosanci) Stoke City, a Arapi Chelsea. :mrgreen:
A haman je bolje biti drugi kod Chelsea nego prvi kod Stokea. :| :mrgreen:
Nikada mi nećemo biti kod naših žena u vrhu Premijera. :mrgreen:

commendatore

#50 Re: Bosanke postaju druge ili treće supruge Arapima

Post by commendatore » 06/06/2016 15:58

Pa tema je zivi dokaz kakve smo marve prevrcemo tudje zivote a baska je sto uopste nema nikakvih jacih cinjenica o otrachativnim aspektima.

Mislim sta koga boli kurac kako ko zivi

Post Reply