Borci/Vlast/Egipat-Tunis

Stranke, političari... Recite i Vi svoje mišljenje!
Stator91

#1 Borci/Vlast/Egipat-Tunis

Post by Stator91 » 23/02/2011 10:14

Poštovani! Puna podrška svakog pojedinca gospodinu Purdi, samim tim podrška i ''Koordinacionom odboru BO'' !!!!!!!!!
ALI ???
Borci, žalosna Vam majka ako Vas predstavljaju ljudi poput Kadrije Škrijelja!!!
Borci, ne nasjedaj te na huškanje jednog od podrumaša...
Borci, boračka udruženja/udruge su vanstranačka, ili bi trebalo da budu, a ovo što se prikazuje je režija do jućerašnjeg As-a ''SDA'', a danas u režiji '' A-SDA'', SAMO, kada je upitanju Kadrija Škrijelj.. Licemjer.

Vitez Koja

#2 Re: Borci/Vlast/Egipat-Tunis

Post by Vitez Koja » 23/02/2011 10:37

Licno ga upoznao na sjednicama Koordinacionog odbora borackih organizacija KS. Na jednoj, od tih sjednica, lik je poceo pricati kako su svi Hrvati i Srbi, bez izuzetaka, neprijatelji BiH, odnosno, kako su svi oni ustase i cetnici. Koji kreten!!!!! Dan prije toga, upoznao sam majku i oca (Srbijanca,penzionisan kao podoficir bivse JNA) koji su u nasim OS izgubili sina jedinca. Tada sam ja reagovao, i vecina ostalih me u tome podrzala, poprilicno ljutito i revoltirano. Nakon mog napada i napada drugih prisutnih toj sjednici, covijek poce kao "ja sam izgubio dva sina". Meni bi malo krivo,radi toga, sto sam ga poprilicno drsko napao. Na iducoj sjednici, ja mu i pored njegovih izjava, radi njegovih "sinova", pridjem i izvinem mu se radi mog reagovanja i onako uz put pitam gdje su mu sinovi poginuli. Hej, koji je to kreten!!!! Kaze on meni" ma, nisu moji sinovi poginuli, nego od mog brata je poginuo sin, a moj rodjeni sin je tesko ranjen". Mislim, tu sam se vec iznervirao i nisam ga dalje nista pitao. Mada, nisam siguran, sta uopste istina od onoga sta je rekao. Doduse, nisam se dalje ni raspitivao. Naknadno, saznam, da su prostorije PL, u njegovoj kuci za koju redovno uzima kiriju i da je njegova sekretarica, njegova vlastita zena, koja naravno, prima uredno platu za to!!!!! Boze sacuvaj, nisam ni znao da postoje takvi likovi, a medju drugim borackim organizacijama, ima likova, kao sto je on npr. u demobilisanim borcima, ciji je predsjednik lik koji se demobilisao, pazite sad ovo 1993 i od tada je predsjednik te organizacije!!!!! Takodje,u tim borackim organizacijama, moram napomenuti, da medju njima ima i postenih ljudi koji zaista se trude i rade da ucine nesto za borce, porodice poginulih i porodice sehida, demobilisane itd.

Stator91

#3 Re: Borci/Vlast/Egipat-Tunis

Post by Stator91 » 23/02/2011 11:45

Viteže! Hvala!
Zaista je sve to tako, ali i puno, puno gore, naravno kada je ovaj lik u pitanju. Nevjerovatno je sve to na šta je spreman i kako se sve ne predstaviti... Na žalost, u tome jako dobro uspijeva, prolaze mu mnoge stvari, veliki broj ljudi je uspio dezavuisati, ima određen broj pristalica i ''ljudi'' koji mu daju pdršku, a u stvari je KRETEN, kakvog nisam u životu upoznao. Zbog njega i njemu slični, ovi ćestiti ljudi nisu u stanju doći i pomoći populaciji boraca, a on sam i samim svojim prisustvom ćini neviđeno zlo, već dovoljno napaćenoj populaciji i nije ga stid. Lažac i prevarant kakvog jednostavno NEMA. Okoristio se o ovu Državu i nije mu dosta, vazda mu malo bilo i o svome se jadu zabavio, akobogda.

No, on i nije toliko niti bitan u ovoj priči.. Bitno je to ko mu daje podršku, ko ga je primio, kako je došao i koga on to predstavlja u Koordinacionom odboru Boračkih organizacija. Smijenjen je sa zadnje funkcije koju obavlja više od dvije godine, a o kriminalu i njegovim manifetlucima unutar Časne i poštene organizacije ''PL''-a KS, bit će još riječi i pisanja.
Još jednom hvala i dajte ljudi da ovakve, koji penziju mimo svih propisa primaju, pometemo za sva vremena!!!
LP.

Vitez Koja

#4 Re: Borci/Vlast/Egipat-Tunis

Post by Vitez Koja » 23/02/2011 12:41

Stator91 wrote:Viteže! Hvala!
Zaista je sve to tako, ali i puno, puno gore, naravno kada je ovaj lik u pitanju. Nevjerovatno je sve to na šta je spreman i kako se sve ne predstaviti... Na žalost, u tome jako dobro uspijeva, prolaze mu mnoge stvari, veliki broj ljudi je uspio dezavuisati, ima određen broj pristalica i ''ljudi'' koji mu daju pdršku, a u stvari je KRETEN, kakvog nisam u životu upoznao. Zbog njega i njemu slični, ovi ćestiti ljudi nisu u stanju doći i pomoći populaciji boraca, a on sam i samim svojim prisustvom ćini neviđeno zlo, već dovoljno napaćenoj populaciji i nije ga stid. Lažac i prevarant kakvog jednostavno NEMA. Okoristio se o ovu Državu i nije mu dosta, vazda mu malo bilo i o svome se jadu zabavio, akobogda.

No, on i nije toliko niti bitan u ovoj priči.. Bitno je to ko mu daje podršku, ko ga je primio, kako je došao i koga on to predstavlja u Koordinacionom odboru Boračkih organizacija. Smijenjen je sa zadnje funkcije koju obavlja više od dvije godine, a o kriminalu i njegovim manifetlucima unutar Časne i poštene organizacije ''PL''-a KS, bit će još riječi i pisanja.
Još jednom hvala i dajte ljudi da ovakve, koji penziju mimo svih propisa primaju, pometemo za sva vremena!!!
LP.

Daju mu podrski isti oni koji su dozvolili da se formira ovoliko borackih udruzenja. Zalosno, da uopste, na celu tih udruzenja su mogli ili su jos uvijek likovi kao sto Kadro boy ili Haposman....Likovi se fol bore za borce, a javna tajna da ako platis Kulosmanu par hiljada, da si mogao doboti od KS bespovratna sredstva za rjesavanje stambenog pitanja ( u vrijeme kada je bio u komisji, ispred borackih udruzenja, za dodjelu tih sredstava). I oni su kao fol neki koji nastupaju ispred boraca. Po pravilu, da se u ovoj zemlji sprovode zakoni, oni bi odavno bili u zatvoru, gdje im je i mjesto. Vidim, kao oni bune narod da se konacno formira vlast, odnosno, da se izvrsi pritisak na politicara, koji radi fotelja ne zele formirati vlast!!!!! Hej,likovi koji bi ubili rodjenu mater da zasjednu u neku fotelju!!!!!! Na proteste pozivaju likovi, koji su predsjedni organizacija koje se nalaze u KS u kojem je formirana vlast!!!! Samo me interesuje, ko im je poslao ovaj haber!!?

Vogošćanin

#5 Re: Borci/Vlast/Egipat-Tunis

Post by Vogošćanin » 23/02/2011 14:08

Da se pridružim ugodnom časkanju !

Pozdrav patriotama i čestitke za temu.

Mislim da "Vitez-Koja" dobro piše, ali samo da mu pomognem u odgonetanju upita "ko im je poslao haber".

Iskreno mislim (obzirom da je u političkim govnima do nosa) taj "haber" uputio tzv.predsjednik Saveza Patriotske lige BiH !

Vitez Koja

#6 Re: Borci/Vlast/Egipat-Tunis

Post by Vitez Koja » 23/02/2011 14:26

Vogošćanin wrote:Da se pridružim ugodnom časkanju !

Pozdrav patriotama i čestitke za temu.

Mislim da "Vitez-Koja" dobro piše, ali samo da mu pomognem u odgonetanju upita "ko im je poslao haber".

Iskreno mislim (obzirom da je u političkim govnima do nosa) taj "haber" uputio tzv.predsjednik Saveza Patriotske lige BiH !

Nisam odavno u tim "borackim" vodama. Ne znam koje taj predsjednik!?

Komrad

#7 Re: Borci/Vlast/Egipat-Tunis

Post by Komrad » 23/02/2011 15:16

Ovo su igraci Fahrudina Radoncica bas kao i Zlatni ljiljani nazalost

Vitez Koja

#8 Re: Borci/Vlast/Egipat-Tunis

Post by Vitez Koja » 23/02/2011 15:27

Komrad wrote:Ovo su igraci Fahrudina Radoncica bas kao i Zlatni ljiljani nazalost

To sam shvatio da je ovo maslo naseg dragog Fahre :evil:

kobac63

#9 Re: Borci/Vlast/Egipat-Tunis

Post by kobac63 » 23/02/2011 23:50

Pozdrav svim borcima..konačno da netko progovori o liku i djelu Doktora vojnih nauka Kadrije Škrijelja kako on voli sam sebe da nazove,za informaciju borcima a i koordinacionom odboru boračkih udruženja KS Kadrija Škrijelj nije predsjednik upravnog odbora PL KS a ni predsjednik opštinske organizacije PL Centar. On je jedan najveći falsifikator kojem nije sveto ni rođeno zdravlje..Nabavio je nalaze iz bolnioce Koševo da boluje od raka i na osnovu tih nalaza je tražio od ministarstava za boračka pitanja KS novac za liječenje i dobio je oko 3000 KM kada su ga pitali šta je sa bolesti i karcinomom odgovaro bi da je pio gas i da je tako se izliječio ,to svi zaposleni u kantonu znaju i kao takvog ga i doživljavaju i izbjegavaju jer je prosto nemoguće živjeti od takvog prevaranta.A možete misliti da je i Hanki Paldum dao potvrdu da je bila pripadnik Patriotske Lige i najvjerovatnije da ju je i naplatio jer je on izdavao potvrde u udruženju i iste naplačivao a novac djelio sa izvjesnom Belmom..Iako je dobio prostorije od ministarstva odbrane za rad udruženja on ih ne koristi nego koristi jednu garsonjeru koja se nalazi u Titivoj na prvom spratu a u istu se moraš najavljivati da uđeš..druge prostorije koje je dobio nalaze se na Koševskom brdu i u njma je otvorio kafanu.. O ovom stanu načelnik općine bi trebao zapitati svoje po kom osnuvi isti koristi te prostorije jer su one najvjerovatnije pomoću raznih administrativnih mahinacija sakrivene od službe za stambene poslove,te iste pomenuti koristi kao alternativu za stan koji je bio dobio i morao da iseli iz istog .General i doktoir vojnih nauka kako sebe naziva je uzeo kravu od čovjeka da mu zaposli kćerku i možete zamisliti šta je od svega toga bilo...ni krave ni posla..Ako ga slučajno poznajete odmah bježite na drugu stranu ulice i učite sve dove koje znate ili se molite bogu da vas zaštiti od nekog lošeg događaja koji će vam se desiti tog dana..toliko je to baksuz i hrsuz čovjek..neznam zašto samo ćute ove njegove komšije sa Breku koje zavio u crno..Dragi borci ako nas on predstavlja onda smo i zaslužili da sa nama ovako postupaju da nas šutaju i da kroz profil tipova poput Kadrije Škrijelja sve nas svrstavaju u siti koš.. MIslim da još ima nade za nas..Pozdrav svima koji su branili Bosnu..

kobac63

#10 Re: Borci/Vlast/Egipat-Tunis

Post by kobac63 » 23/02/2011 23:55

Zaboravio sam ..Puna podrška gospodinu Purdi zna se ko je pravio zločine ..ali nažalost i u Hrvatskoj je kao i kod nas još malo pa nečemo smjeti reči da smo uopšte bili pripadnici Armije ili MUP-a..Zato glavu gore g-dine Purda ti si branio svoj grad i svoj narod a to nemože niklako biti zločin...

Vitez Koja

#11 Re: Borci/Vlast/Egipat-Tunis

Post by Vitez Koja » 24/02/2011 08:20

kobac63 wrote:Zaboravio sam ..Puna podrška gospodinu Purdi zna se ko je pravio zločine ..ali nažalost i u Hrvatskoj je kao i kod nas još malo pa nečemo smjeti reči da smo uopšte bili pripadnici Armije ili MUP-a..Zato glavu gore g-dine Purda ti si branio svoj grad i svoj narod a to nemože niklako biti zločin...
Nevjerovatno, da takav lik uopste kao slobodan covijek hoda ovim gradom!!!!!

Stator91

#12 Re: Borci/Vlast/Egipat-Tunis

Post by Stator91 » 28/02/2011 16:33

Vitez Koja zalutao, ali neka nama vitezova!!! Oni niti progovoriti o svojim lopovima ne smiju! Hrabro???

kobac63

#13 Re: Borci/Vlast/Egipat-Tunis

Post by kobac63 » 28/02/2011 18:10

Vitez Koja zalutao, ali neka nama vitezova!!! Oni niti progovoriti o svojim lopovima ne smiju! Hrabro???

Mislim da Vitez Koja nema prevaranta i lažova ovakvog kalibra..kao što je Predsjednik Kadrija Škrijelj..ali doibro je i kod Koje su poćeli da progovaraju o njihovim Škrijeljima..samo su oni radikalniji oni to odmah pošamaraju...pozzz

Vitez Koja

#14 Re: Borci/Vlast/Egipat-Tunis

Post by Vitez Koja » 28/02/2011 18:42

Vitez Koja wrote:
kobac63 wrote:Zaboravio sam ..Puna podrška gospodinu Purdi zna se ko je pravio zločine ..ali nažalost i u Hrvatskoj je kao i kod nas još malo pa nečemo smjeti reči da smo uopšte bili pripadnici Armije ili MUP-a..Zato glavu gore g-dine Purda ti si branio svoj grad i svoj narod a to nemože niklako biti zločin...
Nevjerovatno, da takav lik uopste kao slobodan covijek hoda ovim gradom!!!!!

Ovdje nisam mislio na Purdu. Malo sam pogresan dio citata izsjekao.

Vitez Koja

#15 Re: Borci/Vlast/Egipat-Tunis

Post by Vitez Koja » 28/02/2011 18:44

kobac63 wrote:Vitez Koja zalutao, ali neka nama vitezova!!! Oni niti progovoriti o svojim lopovima ne smiju! Hrabro???

Mislim da Vitez Koja nema prevaranta i lažova ovakvog kalibra..kao što je Predsjednik Kadrija Škrijelj..ali doibro je i kod Koje su poćeli da progovaraju o njihovim Škrijeljima..samo su oni radikalniji oni to odmah pošamaraju...pozzz

Ne razmumijem bas ovaj dio!? Ko koga samara!?

Stator91

#16 Re: Borci/Vlast/Egipat-Tunis

Post by Stator91 » 09/03/2011 11:27

Poštovani!!!!
Evo i iz ovog svega se pouka da izvući. Čovjek nas uvukao i mi se bavimo Kretenom... Smetljar iz bivše fabrike ''TAS'', špenu prije rata skupljao i hale ćistio, a danas se mi njime bavimo, dok nam naj bolji sinovi pune bjelosvjetske kazamate, samo zbog tog što su branili zemlju ćiji su sinovi i zato što je u najboljem svjetlu žele predstaviti !!!!!

Hvala bogu, Jovan Divjak je izašao iz jednog od tih kazamata, branit će svoju ćast i dostojanstvo upravo onako kako je branio svoju zemlju i svoj grad, grad Sarajevo i zemlju Bosnu i Hercegovinu.... Potrebna mu je podrška i dajmo mu je!!

HVALA TI JOVANE, ZA SVE DO SADA UČINJENO, HVALA TI ZA TVOJE DOSTOJANSTVO I TVOJE LJUDSTVO! TI SI BIO, TI SI DANAS RAJA I LEGENDA SARAJEVA GRADA!!! TI SI SARAJEVO, STAMENO I NE POKORENO !!! SVU SREČU I DOBRO ZDRAVLJE TI OD SRCA ŽELIM!!!

Patriota grada Sarajeva i BiH!!!!

Stator91

#17 Re: Borci/Vlast/Egipat-Tunis

Post by Stator91 » 09/03/2011 11:32

Želim dodati!!

Uz mene su moja djeca, moji unuci, moja familija !
Svi se za tebe i pravdu božiju molimo i svi ti sreču i dobro zdravlje od srca želimo!!!

Volimo te Jovane !!!!

Stator91

#18 Re: Borci/Vlast/Egipat-Tunis

Post by Stator91 » 09/03/2011 11:41

:evil: Kadrija Škrijelj!
Lopov i prevarant!
Pred rat uzeo 11 dugih cijevi, odnio ih na Sedrenik i Panjinu Kulu i prodao svojim komšijama te zaradio pare uduplo, a ni osnovicu nikad platio nije!!! KLASIČAN TIP ŠVERCE SANDŽAČKOG !!!
Od svog naroda, od komšija i rođaka svojih, a u tako odskudno vrijeme, pa zamislite na šta je sve je danas spreman takav LIK . :evil:

Vitez Koja

#19 Re: Borci/Vlast/Egipat-Tunis

Post by Vitez Koja » 09/03/2011 11:49

Stator91 wrote::evil: Kadrija Škrijelj!
Lopov i prevarant!
Pred rat uzeo 11 dugih cijevi, odnio ih na Sedrenik i Panjinu Kulu i prodao svojim komšijama te zaradio pare uduplo, a ni osnovicu nikad platio nije!!! KLASIČAN TIP ŠVERCE SANDŽAČKOG !!!
Od svog naroda, od komšija i rođaka svojih, a u tako odskudno vrijeme, pa zamislite na šta je sve je danas spreman takav LIK . :evil:

Znam, da si malo pod odredjenim pritiskom, ali nisu svi iz Sandzaka bili sverceri.
Uvijek to kazem, da nije bilo rata, danas bi mnogi jos uvijek bili drvosjece, bravari, portiri, vozaci...nekom rat, a nekom brat. Upravo Kadrija potvrdjuje ovu mudru narodnu poslovicu.

Stator91

#20 Re: Borci/Vlast/Egipat-Tunis

Post by Stator91 » 09/03/2011 14:54

Da, zaista i mislim da ima malo opterečenja. U svakom slučaju i ne mislim da su svi ljudi kao Kaćo, naravno to sam i pomenuo, jer nije on prilikom šverca oružjem prevario samo svoje komšije, na žalost tu se nalaze i njegovi rođaci, kao i dobar dio njegovih zemljaka. O tom čovjeku malo ko ima iole dobro mišljenje.. Mnoge je on u crno zavio, a naj bolji pokazatelji su ti; POGLEDAJ TE SAMO KOLIKO JE OSVOJIO GLASOVA NA PREDHODNIM IZBORIMA, gdje je iz stranke ''SDA'' koja ga je odbacila kao poslijednje, da ne kažem šta, otišao u ''A-SDA'', najbolji su pokazatelji. Ima Općina gdje je dobio 7 glasova. I opet ga nije stid, pa taj Lik obraza nema...živi i podkrada gdje god šta stigne. Nisam Sandžaklija, Bošnjak sam musliman, a stid me je i boga i naroda kad znam da se i on tako predstavlja. On niti vjere ima, niti se boga boji, a ja opet kažem..Nije mi on težak, no onaj ko ga takvog podržava.. Ti i takvi, a ima ih, samo kroz njega i slične njemu jebu ovaj napačeni narod, a da je Tito živ tuco bi on kamen na otoku Golom, zajedno sa njegovim dušebriznicima!!! Nisam Komunista i nikada to nisam bio, DA ME NEKO KRIVO NE SHVATI.... :bih: :sax:

Stator91

#21 Re: Borci/Vlast/Egipat-Tunis

Post by Stator91 » 09/03/2011 15:05

Podrška Srbinu iz Vlasenice!

Čovjeku, koji je u svojoj vlastitoj režiji napravio Džambo plakat u svom imanju na izlasku iz Vlasenice ka Zvorniku, a na kojemu lijepo stoji;
''TEŠKO BOGU S NAMA OVAKVIMA KAKVI JESMO''
:thumbup:

doktor237

#22 Re: Borci/Vlast/Egipat-Tunis

Post by doktor237 » 10/03/2011 10:05

Stator91 wrote:Podrška Srbinu iz Vlasenice!

Čovjeku, koji je u svojoj vlastitoj režiji napravio Džambo plakat u svom imanju na izlasku iz Vlasenice ka Zvorniku, a na kojemu lijepo stoji;
''TEŠKO BOGU S NAMA OVAKVIMA KAKVI JESMO''
:thumbup:
Bog je milostiv pa pogledat će i na nas pa će i nama jednom svanuti..eto čuo sam da je Kadrija održavao nekakvu nelegalnu skupštinu a to je njemu svojstveno i kažu da mu je to proglašeno nevažećim pa pokušava da to predstavi kao i da nije nikaklvu skupštinu održao..bog sve ipak vidi i valjda će i ljude zaštititi od likova kakv je taj gore pomenuti ŠKRIJELJ.jad i bijeda od čovjeka...ovo kažem jer ga lično poznajem a i poznajem ljude koje je u crno zavio i izvarao..Čuvaj se takvog čovjek..moj ti je savjet, neće te fizićku napasti ali što hoće ismradati i izmisliti..to nemogu ni BH željeznice povući...

Stator91

#23 Re: Borci/Vlast/Egipat-Tunis

Post by Stator91 » 10/03/2011 10:20

Nemam nikakvih dodirni tačaka sa ovim ljigavcem, po svoj prilici mu je odzvonilo, :evil: je jamu drugima kopao i eto u nju će i upasti, akobogda. A ima boga da je ko makovo zrno, sve vidi i sve zna! Ipak, hvala za sugestiju!

campo

#24 Re: Borci/Vlast/Egipat-Tunis

Post by campo » 16/03/2011 20:07

Stator91 wrote:Nemam nikakvih dodirni tačaka sa ovim ljigavcem, po svoj prilici mu je odzvonilo, :evil: je jamu drugima kopao i eto u nju će i upasti, akobogda. A ima boga da je ko makovo zrno, sve vidi i sve zna! Ipak, hvala za sugestiju!
Pa dobao je da nemaš dodirnih tačaka sa takvim tipom ali samo da znaš kakv je to pokvarenjak i lažov da čovjeka nemože ništa iznenaditi od njega taj bi čovjeku uzeo večeru sa stola..ali kako sam informisan da mu je finansiska inspekcija za petama taj je mislio da toši borački novac kao da je njegov čak je bio u sprezi sa nekom ženom koja radi u finasijama općine centar i obečo joj zaposliti kćerku po imenu R.... a za uzvrat da mu ista žena pomogne oko dobijanja bužeta za PL općine centar i na kraju šta je bilo..otjerao djevojku sa posla a primio ponovo neku naivnu djevojku garant je uzeo novac od iste i cijela prića mu je ja ću se povući iz boračkih organizacija u aprilu..neka je živ i zdrav ali daleko kuća takvim ljudima od moje i mojih prijatelja..

doktor237

#25 Re: Borci/Vlast/Egipat-Tunis

Post by doktor237 » 18/03/2011 23:26

Ma neznam što više pisati o ovome liku koji nema obraza ni vjere ni trunke časti..mislim evo jedna njegova zadnja laž koju je danas izrekao ..reko je knjigovođi kako bi izbjego finansisku kontrolu da je u Tuzli i da je izvršio kateterizaciju..pa ljudi moji neznam dokle sve sežu laži ovog tip..i pored toga što mu je naloženo od strane ministarstva pravde da preda prostorije isti još nije otvorio kancelariju na grbavici lažući da su ključevi kod Mehmeda Đinde njegovog nelegalnog predsjedniuka skupštine...ma pogan od čovjeka da nemože biti veća..

Post Reply