Bog i RS

Stranke, političari... Recite i Vi svoje mišljenje!
Dado dijasporitus

Bog i RS

Post by Dado dijasporitus » 03/07/2006 06:30

PRIJEDOR - Nekoliko stotina građana Potkozarja i brojni zvaničnici juče su na Mrakovici obilježili 64. godišnjicu legendarne bitke na Kozari.

"Bosna je zemlja straha i ne može opstati na stalnom produbljivanju atmosfere straha. Ona mora da živi na ravnoteži i međusobnom uvažavanju i jedinih i drugih i trećih", rekao je Dodik na Mrakovici.

Premijer Dodik je rekao da je RS trajna kategorija, te da želi da postoji u BiH i to na osnovama partnerstva, a ne potčinjenosti.

"Kozara nas je naučila da se borimo za slobodu i da nikada ne pristanemo da budemo potlačeni jer su ovdje u najvećem broju život za slobodu u Drugom svjetskom ratu dali upravo pripadnici srpskog naroda, koji danas ni po koju cijenu neće pristati na kompromise kada je riječ o sudbini RS", kazao je Dodik.

Neznam da li iko primjecuje ali Dodik koristi absolutno svaku priliku da narodu prodaje RS. Porediti bitku na Kozari sa opstankom RS je u najmanju ruku smijesno a po svemu sudeci jako uvrijedljivo.

Cemu ovaj marketing RS-a. Da je RS zaista tako stalna kategorija zasto Dodik konstantno nalazi za potrebno da to naglasava.

Murisno1

Post by Murisno1 » 03/07/2006 07:59

pa nije lijep al je glup ...

BECHO

Post by BECHO » 03/07/2006 08:06

Dodo je inace pravi i istinski Bosanac i Hercegovac. :-) Tako su bar donedavno govorile nase forumske demokrate i simpatizeri SDP-a! :D

Murisno1

Post by Murisno1 » 03/07/2006 08:20

BECHO wrote:Dodo je inace pravi i istinski Bosanac i Hercegovac. :-) Tako su bar donedavno govorile nase forumske demokrate i simpatizeri SDP-a! :D

nemoj tako ...

nisu oni znali ...

prevario ih svojim šarmom ..

Mahalac

Post by Mahalac » 03/07/2006 08:50

a jes sarmer...sto jes jes :shock:

gavrilo

Post by gavrilo » 03/07/2006 10:49

sto su teme postale monotone ...

mIRCerka
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

Post by mIRCerka » 03/07/2006 10:55

gavrilo wrote:sto su teme postale monotone ...

stavis soli , bibera i ljutih papricica i onda dobije malo drugaciji okus...privremeno....

zasto ne napravite dodiku temu ko zlatku i harisu? pa onda fino pletete?

pirmin

Post by pirmin » 03/07/2006 10:56

Jos jedna tema iz serijala "Dijaspora u otkrivanju tople vode". :zzzz:

mIRCerka

Post by mIRCerka » 03/07/2006 10:59

pirmin wrote:Jos jedna tema iz serijala "Dijaspora u otkrivanju tople vode". :zzzz:

pa mozda do njih vijesti kasnije dodju :D
ne budi okrutan :D

Dodik se makar trudi da narodu u RS nesto "proda", a gdje su ovi ostali?
" Birani pretplatnik se trenutno brchka na moru s vasim parama, probajte ponovo krajem 9. mjeseca" ....
PS Ako se ne varam, Dodiku i ostalima je bilo zabranjeno da odu na obiljezavanje ne znam koje bitke nedavno....SUBNOR im rekao NE MOZETE DOCI I DRZATI VASE GOVORANCIJE...

BECHO

Post by BECHO » 03/07/2006 11:44

Ma Dodo je legenda nebeskog naroda! Jos jedan pokusaj atentata i bice on nama k'o cica Draza! :D

mIRCerka

Post by mIRCerka » 03/07/2006 11:50

BECHO wrote:Ma Dodo je legenda nebeskog naroda! Jos jedan pokusaj atentata i bice on nama k'o cica Draza! :D

ti si fakat nepopravljiv...cim se neko ne slaze s tobom on mora biti centik ili ustasa...ili nesto jos gore..SDPovac!!!
smijesan si mi BECHO...
pa gdje su Tihic i IMJovic? sto ne prodaju i oni mooda pod bubrege kao Dodik?
Udruzenje logorasa RS je nakon izricanja presude Naseru Oricu dalo blagoslov Dodiku za referendum. Vidis, oni u njemu vide VODJU, a mi imamo dvojicu koji su se ubili za prodaju priglavki i domace sljivovice...
Bujrum, sad opleti, popljuj, vrijedjaj, ne bi me cudilo, ali kad budes jednog dana razmisljao bez strasti i sirom otvorenih ociju, skontaces da sam bila u pravu.
PS Nemoj zivota ti tumaciti sta sam htjela reci, sve ti je isuvise jasno napisano :D
pozdrav

emir_fr

Post by emir_fr » 03/07/2006 12:05

kome vise ove budale pricaju pogotovo ovaj budalas
pro budala

BECHO

Post by BECHO » 03/07/2006 12:11

ti si fakat nepopravljiv...cim se neko ne slaze s tobom on mora biti centik ili ustasa...ili nesto jos gore..SDPovac!!!
smijesan si mi BECHO...

Jok, Dodo je dobar, fin i cestit Bosanac i Hercegovac, koji se bori za zajednicu svih naroda i narodnosti na prostoru samostalne, odvojene i na medjusobnoj toleranciji stvorene drzave Republike Srpske. :zzzz: I nije da je cetnik, nego je CETNICINA. :D

pa gdje su Tihic i IMJovic? sto ne prodaju i oni mooda pod bubrege kao Dodik?

Neznam zasto bi prodavali muda pod bubrege pored vas dezurnih buntovnika, koji ste s jedne strane sa istima u taboru kada su u pitanju ustavne promjene a koji s druge strane nerijetko galame (medijski, javno) kad Gargi i Mijo ne urade nesto kako treba. 8)

Udruzenje logorasa RS je nakon izricanja presude Naseru Oricu dalo blagoslov Dodiku za referendum. Vidis, oni u njemu vide VODJU, a mi imamo dvojicu koji su se ubili za prodaju priglavki i domace sljivovice...

Udruzenje cijih logorasa? Ako se ne varam, presuda Oricu je bila prekjuce a price o referendumu, govori na Tjentistu i sl. su bili prije par dana. 8-)

Bujrum, sad opleti, popljuj, vrijedjaj, ne bi me cudilo, ali kad budes jednog dana razmisljao bez strasti i sirom otvorenih ociju, skontaces da sam bila u pravu
.

Bujrum ali oplest necu, zar vam nije dosta pletaca priglavki kad vec imate ovakvih uzoritih sarmera sto daju blagoslove. :roll:

PS Nemoj zivota ti tumaciti sta sam htjela reci, sve ti je isuvise jasno napisano :D

Necu, Harisa mi! :D

pozdrav

Pozdrav retour :wink:

mIRCerka

Post by mIRCerka » 03/07/2006 12:16

BECHO... :-) nisi skontao...al nema veze...oborio si me sa stolice zakletvom...ukocih se od smijeha...sad moram ici doktoru...
pozz

BECHO

Post by BECHO » 03/07/2006 13:13

mIRCerka wrote:BECHO... :-) nisi skontao...al nema veze...oborio si me sa stolice zakletvom...ukocih se od smijeha...sad moram ici doktoru...
pozz

Mirci, sretno kod doktora! :)

senada

Post by senada » 03/07/2006 15:26

nepravedno je optuzivati poglavice 'veceg' entiteta da se ne zalazu za manji, tj. za jedinstvenu, cjelovitu, suverenu karadjicevu srpsku .... al' vala ne mere cojek duuusu grijesit, i srpska im vrati kad goc ustreeba! nalozi svoje krrrdo na njihovo, a onda ih ko fooole spopadnu napaadaji demokraaatije i toleraaancije, pa i jeni i drugi pocnu smirivat cetnike&radilale i islamso bosnjacke fundamentaliste.....takoo svakooo malo, poooooosebno pred kakvo veeeeelko dizanje cjeeena i uoci izbora napucaaavaju jene na druge, heheheee... da ne zna, cojek bi namah reko sad ce se poubijat! kad ono prodje vas cjeeela halabuka oko pdv-a, oko cijena i izbooora i sve po staarom, demokratskom aadetu i obicaaju...opeeee se krda od (homogeniziraju) zbiju, stisnu pa podvijena reeepa svakoo se opeeena zabije u svoj tooor... sace oni sad! sace srrrrrrpska pred izbore pocet da se zalaaaaze, da loooozi svoje na federaaaaciju a onda ce federaaacija uzvratit loziooooonom svojiijehh na srrrrrpsku... i e tako to oni vazda! svakeeee godineeeee uzroveeee pa presvlaceeeee cemeeeeentom svoje krrrrrrrrvavom borbom izvojevane tooorove.... rodila hin maaaajka takooo bistroumeee i paametneeeeee.

novel

Post by novel » 03/07/2006 15:38

senada wrote:nepravedno je optuzivati poglavice 'veceg' entiteta da se ne zalazu za manji, tj. za jedinstvenu, cjelovitu, suverenu karadjicevu srpsku .... al' vala ne mere cojek duuusu grijesit, i srpska im vrati kad goc ustreeba! nalozi svoje krrrdo na njihovo, a onda ih ko fooole spopadnu napaadaji demokraaatije i toleraaancije, pa i jeni i drugi pocnu smirivat cetnike&radilale i islamso bosnjacke fundamentaliste.....takoo svakooo malo, poooooosebno pred kakvo veeeeelko dizanje cjeeena i uoci izbora napucaaavaju jene na druge, heheheee... da ne zna, cojek bi namah reko sad ce se poubijat! kad ono prodje vas cjeeela halabuka oko pdv-a, oko cijena i izbooora i sve po staarom, demokratskom aadetu i obicaaju...opeeee se krda od (homogeniziraju) zbiju, stisnu pa podvijena reeepa svakoo se opeeena zabije u svoj tooor... sace oni sad! sace srrrrrrpska pred izbore pocet da se zalaaaaze, da loooozi svoje na federaaaaciju a onda ce federaaacija uzvratit loziooooonom svojiijehh na srrrrrpsku... i e tako to oni vazda! svakeeee godineeeee uzroveeee pa presvlaceeeee cemeeeeentom svoje krrrrrrrrvavom borbom izvojevane tooorove.... rodila hin maaaajka takooo bistroumeee i paametneeeeee.
ama kome treba Bosna bez entiteta nikome, kakva bi to drzava bila, ha ja.....cuj drzava bez entiteta i kantona, posebno kantona.....ti bi da svi ostanu bez posla...bolje je ovako....njima je lijepo ti ili trpi ili pakuj kofere....mlati praznu slamu iz dijaspore...ha ja i onda ce biti "nemoj mi dijasporeeeee, njih nemoj spominjati" :-) :oops:

Jastreb35

Post by Jastreb35 » 03/07/2006 18:34

Da je RS zaista tako stalna kategorija zasto Dodik konstantno nalazi za potrebno da to naglasava.

Zato sto nije. Obiljezja i nazivi entiteta se protive konstitutivnosti naroda, a to je presuda Ustavnog suda. Termin "Srpska", himnu "Boze Pravde" i Nemanjica grb ce se sigurno elminisati iz sluzbene upotrebe. Uostalom i u rezoluciji Savjeta Evrope je receno da je naziv "Srpska" neprihvatljiv.

Otud siledzijsko forsiranje diskriminirajuce ikonografije.

boric

Post by boric » 03/07/2006 19:09

BECHO wrote:Dodo je inace pravi i istinski Bosanac i Hercegovac. :-) Tako su bar donedavno govorile nase forumske demokrate i simpatizeri SDP-a! :D

sad ce oni da kazu;mi se nesjecamo da smo tako nesto izjavljivali

a i ne javljaju se cesto,podvili repine!!!

emir_fr

Post by emir_fr » 03/07/2006 19:23

treba to osunetiti pa mozda dodju pameti

boric

Post by boric » 03/07/2006 19:38

emir_fr wrote:treba to osunetiti pa mozda dodju pameti

u dzamiju s njima!!!!!

a jesu se poceli klesti u Dodu ko u rahmetli Titu,

pa uz Titinu sliku poceli vjesati i Dodikovu,

koja je to boranija u mozgu!!!!!!!!!

senada

Post by senada » 03/07/2006 19:59

novel wrote:
senada wrote:nepravedno je optuzivati poglavice 'veceg' entiteta da se ne zalazu za manji, tj. za jedinstvenu, cjelovitu, suverenu karadjicevu srpsku .... al' vala ne mere cojek duuusu grijesit, i srpska im vrati kad goc ustreeba! nalozi svoje krrrdo na njihovo, a onda ih ko fooole spopadnu napaadaji demokraaatije i toleraaancije, pa i jeni i drugi pocnu smirivat cetnike&radilale i islamso bosnjacke fundamentaliste.....takoo svakooo malo, poooooosebno pred kakvo veeeeelko dizanje cjeeena i uoci izbora napucaaavaju jene na druge, heheheee... da ne zna, cojek bi namah reko sad ce se poubijat! kad ono prodje vas cjeeela halabuka oko pdv-a, oko cijena i izbooora i sve po staarom, demokratskom aadetu i obicaaju...opeeee se krda od (homogeniziraju) zbiju, stisnu pa podvijena reeepa svakoo se opeeena zabije u svoj tooor... sace oni sad! sace srrrrrrpska pred izbore pocet da se zalaaaaze, da loooozi svoje na federaaaaciju a onda ce federaaacija uzvratit loziooooonom svojiijehh na srrrrrpsku... i e tako to oni vazda! svakeeee godineeeee uzroveeee pa presvlaceeeee cemeeeeentom svoje krrrrrrrrvavom borbom izvojevane tooorove.... rodila hin maaaajka takooo bistroumeee i paametneeeeee.

ama kome treba Bosna bez entiteta nikome, kakva bi to drzava bila, ha ja.....cuj drzava bez entiteta i kantona, posebno kantona.....ti bi da svi ostanu bez posla...bolje je ovako....njima je lijepo ti ili trpi ili pakuj kofere....mlati praznu slamu iz dijaspore...ha ja i onda ce biti "nemoj mi dijasporeeeee, njih nemoj spominjati" :-) :oops:

svaka cast majstore! bravo!!

Santos

Post by Santos » 03/07/2006 20:15

Mojne dirat uvazenu Sarajevsku velicinu.Svi koji nisu carsijasi su nesposobni davati komentare pogotovu dijaspora.Nedirajte Sarajevsku elitu.Tatine sminkercice jer samo oni znaju sta je dobro.

boric

Post by boric » 03/07/2006 20:26

Santos wrote:Mojne dirat uvazenu Sarajevsku velicinu.Svi koji nisu carsijasi su nesposobni davati komentare pogotovu dijaspora.Nedirajte Sarajevsku elitu.Tatine sminkercice jer samo oni znaju sta je dobro.

a to su one sto su za rahmetli Titinog vakta isle u Pariz kupovati garderobu....

JahijaJilic

Post by JahijaJilic » 03/07/2006 22:39

Mojne dirat uvazenu Sarajevsku velicinu.Svi koji nisu carsijasi su nesposobni davati komentare pogotovu dijaspora.Nedirajte Sarajevsku elitu.Tatine sminkercice jer samo oni znaju sta je dobro.

Necemo! U dijaspori se pise rastavljeno poslije interpunkcije.

Zar sminkerice nisu "oni" koji su sljegli iz Gorazda, Nevesinja, Kladova i td?

Post Reply