Biscani.Net-gestapovci

Zanimljivosti, dešavanja i kulturno-politički život u Bihaću, Buzimu, Cazinu, V. Kladuši, Bos. Petrovcu, Sanskom Mostu, Bos. Krupi...

Moderator: Chloe

Post Reply
SilentWhisper
Posts: 320
Joined: 05/06/2006 17:16
Location: Happy place!!!!

#1 Biscani.Net-gestapovci

Post by SilentWhisper »

Jel ima jos ko od nas vrlih Krajisnika da je registriran na forumu Biscani.net. Ako ima molim vas da mi kazete vase misljenje o administraciji foruma.
Tamo se zakljuca dnevno hrpu tema, dobijes upozorenje kad postash odgovor a da nije u skladu sa temom, a najnoviji je primjer ban od tri dana za covjeka koji je otvorio temu da kupuje svjež zrak :D .... onaj koji je odgovorio na temu dobio je upozorenje...
Moje misljenje: hebo forum ako nemash priliku se zajebavat, izrazavat svoje misljenje, ma koliko se ono razlikovalo od St. Admina itd...
btw. na forum se ne moze uci ako nisi registriran :-?
et toliko
ziggy
Posts: 295
Joined: 21/06/2005 15:03

#2

Post by ziggy »

Ja sam se registrovala samo da mogu citati forum :D
A sto se administarcije tice mislim da imaju takav rezim jer je bilo dosta gluposti i problema tako da im je ovako lakse uredjivati forum bez suvisnih stvari.Ima puno djece od 10-16 godina koji fakat pisu nebuloze.
sulesavic
Posts: 3459
Joined: 22/01/2003 00:00
Location: apatrid

#3

Post by sulesavic »

Gestapovske metode, nazovimo ih tako i ogradimo se od negativnih konotacija, predivne su metode...
User avatar
amalka
Posts: 1649
Joined: 11/04/2006 13:31
Location: U komsiluku

#4

Post by amalka »

:D Nekad sam i ja tamo brisala gluposti :D I ja smatram da su preradikalni :oops: :D
Post Reply