Bil Klintona za predsjednika BiH sljedecih 8 godina!

Post Reply
User avatar
Mx
Posts: 1073
Joined: 17/07/2003 00:00

#1 Bil Klintona za predsjednika BiH sljedecih 8 godina!

Post by Mx »

:) Bil Klintona za predsjednika BiH sljedecih 8 godina, on bi vjerovatno napravio autoput i rjesio druge probleme u rekordnom vremenu. Samo mu dati jednu "putericu" u toku rada i sve Ok! :shock:

A sta vi mislite o tom prijedlogu :shock: ? Hvala :D!
Conjuror
Posts: 154
Joined: 09/12/2004 17:38

#2

Post by Conjuror »

Odlican prijedlog! Evo ja predlazem tebe za "putericu". :D :D
Zadig
Posts: 5755
Joined: 25/02/2005 19:39
Location: British Columbia

#3

Post by Zadig »

problem nije u klintonu, vec u manjkanju puterica, s obzirom da je edu to vec uveliko odputeriso
:D

jedino nevinosti sto je ostalo je u trazenju G tacke
:D
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#4

Post by mIRCerka »

mozete vi pricati sta hocete, ali USA je napredovala uz Klintona....
to sto statistike pokazuju da je BUSH zaposlio gomilu ljudi, treba skontat GDJE oni rade...po Iraku, Afganistanu i gdje god je invazija....
najlakse je zakuhat, poslat vojsku i reci JA ZAPOSLIO NAROD....
User avatar
Mx
Posts: 1073
Joined: 17/07/2003 00:00

#5

Post by Mx »

mIRCerka wrote:mozete vi pricati sta hocete, ali USA je napredovala uz Klintona....
to sto statistike pokazuju da je BUSH zaposlio gomilu ljudi, treba skontat GDJE oni rade...po Iraku, Afganistanu i gdje god je invazija....
najlakse je zakuhat, poslat vojsku i reci JA ZAPOSLIO NAROD....
:-D Bravo mIRCerka svaka ti je prava. Ovo sve sto si napisala potpisujem :D ako ti to nesto znaci :-) ?
hananah
Posts: 5482
Joined: 06/01/2004 00:00
Location: Sarajevo

#6

Post by hananah »

Klintona za predsjednika :) i nek povede Moniku, nama ce biti drago sto je "svalercina" a ne kao u Americi, obrukase covjeka samo zbog jednog "izleta", nek kod nas dodje svako ce vece imati drugu, to je pravo popularno medju nasim politicarima, dodusa vecina vise nista ne moze, pa zato se i izivljavaju na narodu. Ja uvijek kazem - impotentnima ne treba dati vlast u ruke, to rusi od jada sve pred sobom :D
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#7

Post by mIRCerka »

Mx wrote:
mIRCerka wrote:mozete vi pricati sta hocete, ali USA je napredovala uz Klintona....
to sto statistike pokazuju da je BUSH zaposlio gomilu ljudi, treba skontat GDJE oni rade...po Iraku, Afganistanu i gdje god je invazija....
najlakse je zakuhat, poslat vojsku i reci JA ZAPOSLIO NAROD....
:-D Bravo mIRCerka svaka ti je prava. Ovo sve sto si napisala potpisujem :D ako ti to nesto znaci :-) ?
znaci ...hvala...
e sada, laku noc...long osam mjeseci je pred nama... :(
No_Comment
Posts: 835
Joined: 17/06/2005 22:43

#8 Re: Bil Klintona za predsjednika BiH sljedecih 8 godina!

Post by No_Comment »

Mx wrote::) Bil Klintona za predsjednika BiH sljedecih 8 godina, on bi vjerovatno napravio autoput i rjesio druge probleme u rekordnom vremenu. Samo mu dati jednu "putericu" u toku rada i sve Ok! :shock:

A sta vi mislite o tom prijedlogu :shock: ? Hvala :D!
Ne bi nama ni pet Klintona pomoglo pa makar svaki od njih imao uza se po jednu Hilary i Moniku...pushiona bi bila opet...

! :P
eHost
Posts: 321
Joined: 08/05/2005 02:14
Location: Bihac / USK / BiH
Contact:

#9

Post by eHost »

mIRCerka wrote:mozete vi pricati sta hocete, ali USA je napredovala uz Klintona....
to sto statistike pokazuju da je BUSH zaposlio gomilu ljudi, treba skontat GDJE oni rade...po Iraku, Afganistanu i gdje god je invazija....
najlakse je zakuhat, poslat vojsku i reci JA ZAPOSLIO NAROD....
i to je nacin da se americka ekonomija pokrene.. ako malo bolje analiziras historiju americke ekonomije vidjet ces da su se uvijek cupali ratovima.. ali naravno - ne a svome teritoriju.. Boze sacuvaj i zakloni.. ionako imaju dosta gangstera... to sto oni sad ginu kao sto je ginuo nas narod u za vrijeme rata - ce mozda probuditi americku "naciju" da skontaju sta zapravo rade... i naravno da ce amerika uvijek biti najjaca sila na svijetu kad sve druge unisti prije nego sto uspiju napraviti tenkove.. zamislite kako bi Amerika izgledala da se NY ili LA poruse kao sto je sarajevo bilo poruseno ( ili neki drugi gradovi u BiH ) ....

Bill je bio dobar, ali nije ni on najbolji i najcasniji ! :D

Pozdrav

E.S.
eHost
User avatar
Mx
Posts: 1073
Joined: 17/07/2003 00:00

#10

Post by Mx »

hananah wrote:Klintona za predsjednika :) i nek povede Moniku, nama ce biti drago sto je "svalercina" a ne kao u Americi, obrukase covjeka samo zbog jednog "izleta", nek kod nas dodje svako ce vece imati drugu, to je pravo popularno medju nasim politicarima, dodusa vecina vise nista ne moze, pa zato se i izivljavaju na narodu. Ja uvijek kazem - impotentnima ne treba dati vlast u ruke, to rusi od jada sve pred sobom :D
:D Hanice zaista niko ljepse od tebe nemoze srociti ovako lijep prilog :-) Da samo Klinton zna da je BH Eldorado za izlaske, support, provode i ostalo dosao bi odmah :) ali uslov mu je da izgradi autoput i jos ponesto :shock:
Krivokapic
Posts: 338
Joined: 23/06/2005 13:14

#11

Post by Krivokapic »

hananah wrote:Klintona za predsjednika :) i nek povede Moniku, nama ce biti drago sto je "svalercina" a ne kao u Americi, obrukase covjeka samo zbog jednog "izleta", nek kod nas dodje svako ce vece imati drugu, to je pravo popularno medju nasim politicarima, dodusa vecina vise nista ne moze, pa zato se i izivljavaju na narodu. Ja uvijek kazem - impotentnima ne treba dati vlast u ruke, to rusi od jada sve pred sobom :D
ma bjezi covjeka odveli na sud radi malo jebavanja sa strane, po tome bi nase politicare sve trebalo odvesti u hag i da im se sudi zbog jebavanja citavog naroda u zdrav mozak.

PS: Glasam za Klintona :)
hananah
Posts: 5482
Joined: 06/01/2004 00:00
Location: Sarajevo

#12

Post by hananah »

Cuj hebavanja pa covjeku zenska samo malo ono po ustima promeljala, da je jos hebao na Kip slobode bi ga objesili :D
Kako nas politicari hebaju u mozak svaki dan (vise nam ni mozak nije zdrav od kolicine hebavanja) pa nikom nista, nigdje ih ne vjesamo samo pred izbore njihove plakate i obecanja pusta :D do novih izbora :D
kojsino
Posts: 489
Joined: 24/11/2004 07:41

#13

Post by kojsino »

A sta ce raditi MONIKA....,
kao i do sada, ili nesto drugo ?
Krivokapic
Posts: 338
Joined: 23/06/2005 13:14

#14

Post by Krivokapic »

kojsino wrote:A sta ce raditi MONIKA....,
kao i do sada, ili nesto drugo ?
Prva dama nek bude :lol: :lol:
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#15

Post by mIRCerka »

eHost wrote:
i to je nacin da se americka ekonomija pokrene.. ako malo bolje analiziras historiju americke ekonomije vidjet ces da su se uvijek cupali ratovima.. ali naravno - ne a svome teritoriju.. Boze sacuvaj i zakloni.. ionako imaju dosta gangstera... to sto oni sad ginu kao sto je ginuo nas narod u za vrijeme rata - ce mozda probuditi americku "naciju" da skontaju sta zapravo rade... i naravno da ce amerika uvijek biti najjaca sila na svijetu kad sve druge unisti prije nego sto uspiju napraviti tenkove.. zamislite kako bi Amerika izgledala da se NY ili LA poruse kao sto je sarajevo bilo poruseno ( ili neki drugi gradovi u BiH ) ....

Bill je bio dobar, ali nije ni on najbolji i najcasniji ! :D

Pozdrav

E.S.
eHost
sve to stoji, ali mislim da se kreiranjem vanjskog duga i igranja RISK igrice sa pravim ljudima ne treba dizati ekonomija....

ono cega me je strah jeste nasa glupa teznja da UDJEMO u EU...
onog momenta kad udjemo, dajem nam rok 3 godine da syebemo sve prirodne resure koje imamo, a kojih je EU zeljna....

nama bi mozda vise pomogao Sadam ili neko drugi koji bi nas odveo u lijepu izoalciju, gdje bismo se posvetili onim stvarima od kojih bi imali profita (poljoprivreda npr.).

a Billy je meni drugi Tito....

:oops:
:D
User avatar
Poglavica
Posts: 222
Joined: 04/05/2005 13:04
Location: Glavesina

#16

Post by Poglavica »

mozete vi pricati sta hocete, ali USA je napredovala uz Klintona....
to sto statistike pokazuju da je BUSH zaposlio gomilu ljudi, treba skontat GDJE oni rade...po Iraku, Afganistanu i gdje god je invazija....
najlakse je zakuhat, poslat vojsku i reci JA ZAPOSLIO NAROD....
Ako ima bica koja ne razumiju ni dvije sastavljene prosirene recenice o ljudskim pravima, a dguza se ucmarila od sjedenja u foteljqama kojih nema ni Predsjednik najmocnije nacije svijeta, a iz svake izjave ispada hrakotina i zlostavljanje gladnog naroda, da li bi ti bila protiv toga da im "malo" vojske posaljes

da im potpale cmarove?
Dezze
Posts: 1286
Joined: 16/06/2005 19:59

#17

Post by Dezze »

mIRCerka wrote:mozete vi pricati sta hocete, ali USA je napredovala uz Klintona....
to sto statistike pokazuju da je BUSH zaposlio gomilu ljudi, treba skontat GDJE oni rade...po Iraku, Afganistanu i gdje god je invazija....
najlakse je zakuhat, poslat vojsku i reci JA ZAPOSLIO NAROD....
Nesto ne znam da statistika to pokazuje..... :?
Dezze
Posts: 1286
Joined: 16/06/2005 19:59

#18

Post by Dezze »

eHost wrote:
mIRCerka wrote:mozete vi pricati sta hocete, ali USA je napredovala uz Klintona....
to sto statistike pokazuju da je BUSH zaposlio gomilu ljudi, treba skontat GDJE oni rade...po Iraku, Afganistanu i gdje god je invazija....
najlakse je zakuhat, poslat vojsku i reci JA ZAPOSLIO NAROD....
i to je nacin da se americka ekonomija pokrene.. ako malo bolje analiziras historiju americke ekonomije vidjet ces da su se uvijek cupali ratovima.. ali naravno - ne a svome teritoriju.. Boze sacuvaj i zakloni.. ionako imaju dosta gangstera... to sto oni sad ginu kao sto je ginuo nas narod u za vrijeme rata - ce mozda probuditi americku "naciju" da skontaju sta zapravo rade... i naravno da ce amerika uvijek biti najjaca sila na svijetu kad sve druge unisti prije nego sto uspiju napraviti tenkove.. zamislite kako bi Amerika izgledala da se NY ili LA poruse kao sto je sarajevo bilo poruseno ( ili neki drugi gradovi u BiH ) ....

Bill je bio dobar, ali nije ni on najbolji i najcasniji ! :D

Pozdrav

E.S.
eHost
Nije rat nacin da se ekonomija pokrene. To je samo prividno tako. To je kratkorocan efekat. nakon vrlo kratkog vremena dodje do otrijeznjenja, kad te stigne inflacija, recesija.....da vidimmo onda bushica kako ce se iscupati. Doduse, to nece on raditi. To ce biti neki jadnik koji dodje poslije njega.... :(
Dezze
Posts: 1286
Joined: 16/06/2005 19:59

#19

Post by Dezze »

A ja sam za Billija! Sta fali sto mu je ona malo posrkala tjelesne sokice???? Nasi politicari kupuju sexy ves svalerkama....Billy je barem konkretan.

A on bi nase glavonje postrojio..... :D :D Hihi, vec ih zamisljam, onako sa blago telecim facama pred njim....ne razumiju stranca, a on se slomi pricajuci...a oni samo vicu YES YES YES....Hi hi hi
Krivokapic
Posts: 338
Joined: 23/06/2005 13:14

#20

Post by Krivokapic »

Evo sad ga gledam na NTV Hayat, kada je bio na komemoraciji Srebrenickim zrtvama 20. septembra 2003. godine.

Ono je ljudina od čovjeka, rijetko se rodi onakav čovjek.
mr2
Posts: 815
Joined: 27/06/2005 20:03
Location: amsterdam

#21

Post by mr2 »

odma bi poslo pare za kampanju....bog covjek :P :P
User avatar
Mx
Posts: 1073
Joined: 17/07/2003 00:00

#22

Post by Mx »

Krivokapic wrote:Evo sad ga gledam na NTV Hayat, kada je bio na komemoraciji Srebrenickim zrtvama 20. septembra 2003. godine.

Ono je ljudina od čovjeka, rijetko se rodi onakav čovjek.
Ma Bil Klinton je prava Ljudina :D
User avatar
Poglavica
Posts: 222
Joined: 04/05/2005 13:04
Location: Glavesina

#23

Post by Poglavica »

Ono je ljudina od čovjeka, rijetko se rodi onakav čovjek.
Post Reply