Bihac za Prvi maj

Zanimljivosti, dešavanja i kulturno-politički život u Bihaću, Buzimu, Cazinu, V. Kladuši, Bos. Petrovcu, Sanskom Mostu, Bos. Krupi...

Moderator: Chloe

Post Reply
cnermina
Posts: 380
Joined: 29/11/2006 09:32

#1 Bihac za Prvi maj

Post by cnermina »

Odoh u Bihac za Prvi maj (na cetiri dana) Imate li kakvih savjeta?? Preporuka??

sta se moze fino vidjeti okolo, a da nije daleko (necu ici autom- idem s autobusom).

Gdje otici, sta raditi, sta jesti??

ima nesto da se tradicionalno desava?

Rezervisali smo Pansion Edo. ima li neko kakva iskustva s tim? ili neku drugu preporuku...

unaprijed hvala :)
BISCANIN2
Posts: 1144
Joined: 22/09/2004 12:30
Location: Bihać

#2 Re: Bihac za Prvi maj

Post by BISCANIN2 »

Obavezno posjetiti Zamak OSTROŽAC,on se nalazi između Bihaća i Cazina nekih 15 km od Bihaća .
Hrana je solidna svuda a jutarnju kafu treba popit u ALHAMBRI,poslijepodnevnu u Bondenu ili BLUE ili Flesh to je barem moj ritual , a poslije podne pivu TOČU U INTIMI pogotovo ako bude lijepo vrijeme .
Ćevape možete pojesti u GURMANU a ni River nije los a za nocne izlaske tu sam TANAK zena ME ustrojila :-) .
Doći u Bihać a ne probati rafting je kao piti pivo bez alkohola ,mirisati cvijet kroz vojnu zastitnu masku :thumbup: .DOBRODOŠLI ,LIJEP I UGODAN PROVOD ŽELIM
cnermina
Posts: 380
Joined: 29/11/2006 09:32

#3 Re: Bihac za Prvi maj

Post by cnermina »

hvala puuuno na preporukama :)

bilo nam je FANTASTICNO!!!!

Istovremeno smo se super proveli a i odmorili... Ima nesto u tom zraku... A i u Uni :)

Definitivno jedan od najljepsih gradova u BiH :)
BISCANIN2
Posts: 1144
Joined: 22/09/2004 12:30
Location: Bihać

#4 Re: Bihac za Prvi maj

Post by BISCANIN2 »

Drago mi je da ste se ugodno proveli,nadam se da nisam previse zakasnio sa preporukama .
Post Reply