BiH - HELLAS

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
Murat Sabanovic

BiH - HELLAS

Post by Murat Sabanovic » 08/10/2006 12:07

nakon neuspijelog starta u kvalifikacijama ,mozemo li sta uciniti rehhagelovoj
momcadi?mozemo li iscupati barem 1 bod?imamo li kvalitet da u zenici napravimo iznenadjenje i razvalimo "bogove sa olimpa"?ili ste misljenja da cemo se ipak zadovoljiti nerijesenim ishodom?
HAJMO VASI KOMENTARI!!!!!

saim_adka

Post by saim_adka » 08/10/2006 12:36

.
Last edited by saim_adka on 25/01/2017 10:12, edited 1 time in total.

hamusch

Post by hamusch » 08/10/2006 13:21

Ma sigurno da ce biti puno bolje jer tu ce odluciti iskustvo a mi ga imamao. Eto Sliskovic je godinama trener. Pa bujrum!!!!! :x

Beslija

Post by Beslija » 08/10/2006 13:25

Mislim da mozemo dosta dobro odigrati utakmicu i da mozemo minimalno izvuci X.....barbarez ne igra, to je pozitivno jer ce se tim napokon malo ubrzati....ali sve zavisi od toga kako selektor postavi tim...ako stavi 4-5-1 sa samo misimovicem u napadu , izgubicemo. Ako odigra 4-4-1-1 mozda i mozemo nesto uraditi...sve zavisi od formacije i od krilnih igraca.......!

Edin H.
Has thanked: 21 times
Been thanked: 8 times

Post by Edin H. » 08/10/2006 13:36

Za razliku od Beslije mene je strah sto ne igra Sergej, bez obzira na par pogresnih pasova sinoc.
Sergej je veliki borac, pravi motivator i sumnjam da bi se vratili u utakmicu da njega nije bilo na terenu.

Napad, pa i vezni red je solidno odigrao, realizacija malo skripi, sli i to je fudbal (Francuzi nisu mogli dati gol Skotskoj, Englezi Makedoniji)

Ali odbrana nam je suplja kao svajcarski sir. Nema stamenosti i svaki napad protivnika mirise na gol. Fali nam igrac tipa Muhameda Konjica, nosilac odbrane.

Bez obzira gledao sam Grke drugo poluvrijeme protiv Norveske i nisu nista posebno.

Stoga, imamo sanse za cuvenih 1 - 0 u Zenici.

paauk

Post by paauk » 08/10/2006 13:50

Ma sta iako pobijedimo grcku ta nam pobjeda nista ne znaci kad bodove gubimo kuci od madjarske i na strani kod moldavije. Pobjeda bi produzila agoniju koja traje dugo. Ne mislim ja da je kriv sliskovic za sve ali sumnjam u njegov izbor igraca, ne vjerujem u nacionalizam niti da ovo ima veze s nacionalizom koliko ima veze s talovima, a kako drugacije obajsnit igrace poput kerkeza, vidica, silica i slicnih a provjereni sjede na klupi. ne bi volio da izgubimo od grcke pa da se smjeni selektor dovede neki novi klovn pa na nanovo. Mislim da bi navijaci trebali bojkotovat utakakmice repreznetacije sve dok ne dodje do radiklanih promjena u savezu i dok se saralatani ne povuku iz saveza. Na kraju ljudi iz saveza i vode racuna o reprzentacijii, doduse nacina na koji to rade je blago receno sumnjiv, dok je domaca liga zapostavljena i uvijek je na ivici regularnosti pogotovo u drugom dijelu kad se odlucuje ko ce eurpu a ko u drugu ligu. Pa mlada reprezentacija igra na kosevu, ja bi volio dobit logicno objasnjenje za ovo?! e za ovo nije sliskovic kriv...zato je jedino rijesnje kao sto reko vec ignor do daljnjeg dok se ne oslobodi prostor za one koji su vec odavno trebali biti na tim mjestima.

stardust3003

Post by stardust3003 » 08/10/2006 15:33

Pa ako budemo igrali u sličnom sastavu popićemo 3 komada od Grka...sve do sad sam podržavao Sliškovića ali sinoć sam vidio da je čovjek izgubio kompas definitivno...Bartolović 3 x "dodaje" loptu njihovom golmanu očito da čovjek nema snage ali ga ON ostavlja u igri a mijenja igrače koji su imali više snage od njega (Damjanović, Bajramović)...Sad će neko reći da nema ko da igra..e pa ima...ON se nonšalantno odrekao jednog Rahimića koji je najstandardniji igrač CSKA...a ima još dosta igrača koji igraju po Evropi (Topić, Čustović - Belgija, Medunjanin-vjerovatni bi igrao za nas da su u savezu neki drugi ljudi...etc)...izgleda da je ipak u pitanje PRODAJA IGRAČA
i uzimanje odredjenog procenta...(Vidić-pa taj je stvarno zalutao u reprezentaciju)..
Ako izgubimo od Grka, a velike su šanse za to Baka definitivno treba spakovati kofere!!!!

Santos

Post by Santos » 08/10/2006 20:28

Evo sastav pa procjenite.
Hasagic
Vidic
Silic
Papac
Damjanovic
Bajramovic
Bartolovic
Hrgovic
Misimovic
Ja bi jos ubacio Hercega i Vasilja i razvalili bi Grke garant.

mehopuzic

Post by mehopuzic » 08/10/2006 21:22

Milenkovića i Bajića u odbranu od starta i igrati na neriješeno, a ako se mogne koji go utrpati, Misimović i Škoro ce to odraditi

manijak1
Has thanked: 6 times
Been thanked: 7 times

Post by manijak1 » 09/10/2006 10:40

:oops: Santos ..... :D :D
2 :0 ......za nas .....bez problema . :oops:

goofy

Post by goofy » 09/10/2006 11:03

bojim se da ce nas razbiti i da cemo dozivjeti veci debakl ...razlog, nakon posljednje dvije utakmice(madjarsak i moldavija) mislim da nitko od igraca nema vise motiva za igru, jer realno smo prokockali sve sanse za plasman :(

manijak1
Has thanked: 6 times
Been thanked: 7 times

Post by manijak1 » 09/10/2006 11:08

Bojim se da je tako bilo u svim dosadašnjim kvalifikacijama :oops: unazad zadnje tri godine ......pa onda bum pa onda pesimisti neizlječivi optimisti .......pa .....ovo pa ono ....... :oops: :D .
Realno .....treba igrati ......pa šta bude :oops: relano protiv Mađara nas je izjebao sudija a ja ne vidjeh nikakvu žalbu iz Saveza ......vjerovatno ne idu na forum :oops: :D :D :D .
2 :0 ......moj glas BH Fanaticosima ......mnogi će ih nazvati budalama jer razbijaju sve stereotipe da se navija samo kad nešto kao valja .....i da ne kukaju kad ništa ne valja .......bojim se da grcima neće ni sudija pomoći :D :D

bice_bice

Post by bice_bice » 09/10/2006 11:20

biceeeeeeeeeee gustoooooooooo, bice dva-nulaaaaaaaaaa, bice dva-nulaaaaaa, bice dva-nulaaaaaaaa :)

mehopuzic

Post by mehopuzic » 09/10/2006 12:02

goofy wrote:bojim se da ce nas razbiti i da cemo dozivjeti veci debakl ...razlog, nakon posljednje dvije utakmice(madjarsak i moldavija) mislim da nitko od igraca nema vise motiva za igru, jer realno smo prokockali sve sanse za plasman :(

Ma kako smo prokockali sve šanse molim te? Sjeti se onih kvalifikacija sa Dansokm, tu smo startovali sa 2 poraza i remijem, prošle startovali sa 3 remija i porazom pa smo imali šansu da idemo dalje

alphonse kauders

Post by alphonse kauders » 09/10/2006 12:59

* 1 Antonios Nikopolidis
* 2 Giourkas Seitaridis
* 14 Panagiotis Fyssas
* 32 Georgios Anatolakis
* 25 Sotirios Kyrgiakos
* 6 Angelos Basinas
* 21 Konstantinos Katsouranis
* 10 Georgios Karagounis
* 8 Stylianos Giannakopoulos
* 27 Georgios Samaras
* 33 Nikolaos Liberopoulos

substitutes

* 20 Ioannis Amanatidis
* 16 Pantelis Kafes
* 7 Theodoros Zagorakis
* 22 Dimitrios Salpingidis
* 9 Angelos Charisteas
* 12 Konstantinos Chalkias
* 3 Christos Patsatzoglou

Sastav Grčke protiv Norveške. Većina igrača redovno igra Ligu prvaka ili su u jakim evropskim ligama, tako da će nam biti poteško protiv njih. Hajde, za nadati se da možemo korektno odigrati

Sastav:

---------------------------Hasagić---------------------------
Spahić--------Bajić----------------Papac----------Mačkić--
-----------Bajramović----------------Grlić------------------
Bartolović-------------Misimović--------------Hrgović-----
---------------------------Škoro-----------------------------

Mislim da je ovo najbolje što se može skrpiti sa ovakvim kadrom. Rezervnog napadača nemamo;)

Mahalac

Post by Mahalac » 09/10/2006 13:05

De stanite polahko...gdje ste navalili sa ovim igracima...pa kolko jos premijerligaskih "igraca" treba da se proda...a nisu igrali u repki.

Polahko...sabura malo :D

ja sam za bar trojicu iz premijer lige u zadnju liniju :-) ..nasu mislim :shock:

zanzibar

Post by zanzibar » 09/10/2006 15:24

Intezivno pratim fudbal već 20 godina, odlično poznajem tektike raznih trenera...Ovo što Slišković radi je unikat. Takvog ziceraša vjerovatno nema nigdje...Sjeća li se iko kada je započeo sa dva špica... Tri pet dva taktiku igra samo još "pofalićki"... Samo kod Sliškovića u kvalifikacijama(ovim) igraju debitanti... Eto Vidić je bolji od recimo Bešlije, zato što Bešlija ne igra za prvi tim...Pa trening u Škotskoj je ko sedam ligaških utakmica Zrinjskog...
Elem, on poslije Bolića ne smije pozvati špica, jer ih nema kaže: A evo samo neke Medunjanin, Muslimović, Škoro, Muratović, Kučuković, onaj mali iz Belgije prvi strijelac,... U odbrani mu igra Trivunović, bez obzira što je Bajić bolji od njega... Gdje je Rahimić?... Spahić zakasnio sat vremena na pripreme, a Baka ko uvrijeđena tetka neće on meni igrati... Gdje mu je onaj iz Izraela što ga je nedavno zvao, gdje mu je Jakirević,... E moj Baka( svaka čast do sada, ali sada je fakat vrijeme da odeš...) Hrvati su smjenili Ćiru nakon što je osvoji treće mjesto na Svjetskom prvenstvu...
I ne zavarvajmo se, taman u srijedu i da pobijedimo Grčku, BiH neće vidjeti Evropskog prvenstva... Što naš savez nije uzeo Srećka Kataneca( Slovenija bila ekstra tim na svijetskom prvenstvu kad je on bio vođa, a sinoć Katanec s Makedoncima u sred Engleske Englezima uzme bod...)...
MIJENJATI BAKU ODMAH SAD! Vidi se i na igračima da to više nije isto...

zanzibar

Post by zanzibar » 09/10/2006 15:33

Ljut sam :x pa jo š samo malo da dodam:
BiH gubi 2:0 od slabe Moldavije, šta Baka radi? Uvodi Grlića(svaka čast odlično igra) i napada sa sljedećim igračima: Barbarez(ofanzivni vezni) Misimović( vezni-kreaotor), Bartolović( krilo), kao I Hrgović, pomaže im Grlić (zadnji vezni)... I ulazi treba pogoditi ko Grujić( vezni)... Zamisli preokrenuti rezultat a da u timu nemaš niti jednog klasičnog napadača...To samo može Baka :-x

radeljas

Post by radeljas » 09/10/2006 15:46

zanzibar wrote: Samo kod Sliškovića u kvalifikacijama(ovim) igraju debitanti... Eto Vidić je bolji od recimo Bešlije, zato što Bešlija ne igra za prvi tim...Pa trening u Škotskoj je ko sedam ligaških utakmica Zrinjskog...

slazem se za besliju. covjek je uvijek ginuo za repku i odlican je igrac. smjesno je da on nema mjesta, pa bio i rezerva rezerve. zar je ranije vazio taj princip. nego ocito je da ti, zanzibar, ne pratis nogomet dovoljno. da imalo vise pratis situaciju kod nas znao bi da igraju oni koje treba nekako, nekome prodati. zato igraju vidic i rupa trivunovic, pa i bartolovic,. iako njemu svaka cast. a ne igraju oni koju su davno prodati. dok nisu i oni su dobijali priliku. elem repku sastavlja pashalic i sliskovic u kombinaciji sa managerima. pa se na kraju svi rastale. ne mogu da se sjetim vise onoga albanca sto je kod nas nerazdvojan od reprezentacije. tu su jos i bekim pashalic i dr. a i neki novinari. zao mi samo fanatikosa i svih navijaca koji slijepo vjeruju u bolje i ovu reprezentaciju i drzavu.

bice_bice

Post by bice_bice » 09/10/2006 15:56

ja zalim samo za izdvojenim sredstvima, setajuci po evropskim gradovima bodreci nase igrace.. na kraju krajeva sam samo napunio kasu prdonjama da bi mogli sebi financirati jeftine kurave.. hebem ih sviju u sve rupe

Mahalac

Post by Mahalac » 09/10/2006 15:57

Pobjeda Grka u srijedu bi bio pravi doprinos nasem boljem sutra 8)

zanzibar

Post by zanzibar » 09/10/2006 15:58

"nego ocito je da ti, zanzibar, ne pratis nogomet dovoljno. da imalo vise pratis situaciju kod nas znao bi da igraju oni koje treba nekako, nekome prodati. zato igraju vidic i rupa trivunovic, pa i bartolovic,. iako njemu svaka cast."

Znam ja to radeljaš, ali hoću da podsjetim na Sliškovićevo licemjerstvo, tipa: Ko? ja se kockam? Ko? Ja Prodajem igrače? e kad novinari počnu to da pitaju onda on okrene priči i kaže meni su uzvikivali Ustašo, ustašo... To je šuplja... Kod nas se svaka nesposobnost prebacuje na nacionalizam... Ja ne kažem da nema budala koje dobacuju, ali to se ignoriše... Selektor je prije svega sposoban stručnjak i o njemu govore samo rezultati... Baka ih nema! (istina napravio je nešto do sada, ali on jednostavno više ne može)

Marchegianni

Post by Marchegianni » 09/10/2006 16:05

radeljas wrote:ne mogu da se sjetim vise onoga albanca sto je kod nas nerazdvojan od reprezentacije.

Nusret Jašari

Murat Sabanovic

Post by Murat Sabanovic » 09/10/2006 16:05

1 Norway 6 3 2 0 1 6 2 4
2 Turkey 6 2 2 0 0 3 0 3
3 Greece 6 2 2 0 0 2 0 2
4 Bosnia 4 3 1 1 1 8 7 1
5 Hungary 3 3 1 0 2 4 6 -2
6 Moldova 1 3 0 1 2 2 5 -3
7 Malta 0 2 0 0 2 2 7 -5

Sezam

Post by Sezam » 09/10/2006 16:08

Dajte raja, smirite se malo...proanalizirajte situaciju...mi se ochigledno nalazimo u grupi gdje svako svakoga mozhe pobijedit...Madjari ce se josh nauzimati bodova, Moldova isto tako...nema vishe pacera, shvatite. Uostalom, bolje je jednom tuci Madjare, a jednom izgubiti, nego dvaput igrati nerijesheno...nashi su drugo poluvrijeme protiv Moldavije odigrali odlichno. Pa, najvishe smo golova postigli od svih timova u grupi...;)... Siguran sam da ce Grci popushiti u Zenici... 8-)...

HAAAAAAAAAAAAAAAjmOOOOOOOOOOOO BOSNO BOSNO BOSNO HaaajmOOO HERCEGOVINO!!!
Last edited by Sezam on 09/10/2006 16:10, edited 1 time in total.

Post Reply