BiH - Grcka

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Locked
Mahalac

BiH - Grcka

Post by Mahalac » 09/10/2006 09:42

U razmisljanju na ovu utakmicu i mom vidjenju iste bih poceo sa time da se u taktiku ne razumijem niti u strategije ali moram reci da
kod nas to i ne postoji.

Dalje, nikad ali jos nijednom nisam vidio da pocnemo utakmicu sa istim igracima koji igraju na istom iliti njihovom prirodnom mjestu.
Je li moguce da se daje nekim anonimusima Damjanovic, Damjanovic i opet Damjanovic te , Kerkez, Silic, Vidic sansa
u kvalifikacijskim utakmicama. To su ljudi pored toga sto ne znaju igrati "neprijateljski diverzanti", oni demoliraju igru i stetno djeluju
na tim , pa Silic je bukvalno poklonio loptu Moldavcu za gol.
Zasto igraci poput Skore, Mackica, Vladavic tako tesko skoro nikako ne igraju, Skoro pogotovo?
Ovaj put je i Sergeju svega dosta pa je namjerno napravio drugi zuti da se ne maltretira dalje ovdje u nasoj repki
jer je shvatio da definitivno nema svrhe ucestvovati.

I sad malo o temi...
Kao vatreni navijac i patriota iskreno zelim pobjedu Grcke na Bilinom Polju kako bi se valjda ova agonija vise okoncala
i mozda krenuli sa nule ali jednom bar krenuli. :(

Grom iz vedra neba

Post by Grom iz vedra neba » 09/10/2006 09:43

Koji dan igramo?

Dino007

Post by Dino007 » 09/10/2006 10:16

Daj Boze da nas nakantaju 0 -7 da onaj kreten od selektora napokon shvati da treba da odstupi sa funkcije kojoj nije dorastao i da prestane vise ovaj cirkus u i oko reprezentacije!!!
Izbor igraca i taktika su valjda samo njemu jasni, svi mi ostali smo budale sto to ne razumijemo!!!
Ne mogu da vjerujem koliko se taj covjek poigrava sa nasim zivcima!!!

manijak1
Has thanked: 6 times
Been thanked: 5 times

Post by manijak1 » 09/10/2006 10:18

pa Silic je bukvalno poklonio loptu Moldavcu za gol.
Najprije ćemo do Vuleta ......koji nije pratio Papca ......ne vidim gdje je Šilić u toj priči .
Sve ostalo je stvar selektora i ljudi koji mogu biti potencijalni selektori :oops: .
Jedino sam vidio da nedostaju Musić i Bešlija :oops: valjda zbog nekakvog pravila ako ne igraju u klubovima onda ih nema ni u reprezentaciji .....pa Grlić otkako je ušao imali smo 25 minuta da potpuno preokrenemo rezultat ali nismo iskoristili šanse i poslije sam vidio da je Trivunović ispao minimalno sedam do osam puta ali kako je on igrač FCS nema govora da je on to namjerno uradio već iz neznanja i nedovoljne fizičke pripremljenosti za meč.
Bartolović se mogao proslaviti , Hrgović , Misimović......imali su i Moldavci svoje šanse koje nisu znali kao i mi realizirati.
Da je Sergeju dosta .....onda ne vidim zašto nije zaradio i crveni karton kao što je činio redovito "patriota i ljubitelj SVOJE DOMOVINE" Salihamidžić ......Misimović i Barbarez su igrali povrijeđeni .
I ima već tema ..... :D Hellas ......gdje se Murat Šabanović isto pita .....dokle nekom pita a nekom kita :oops: :DNe sam Safete :D :D
Utakmica se igra u srijedu sa početkom u 20 sati :oops: destinacija Zenica :D Bilino Polje :D .....

horns&drums
Location: Quaff a cup to the dead already and hooray for the next to die

Post by horns&drums » 09/10/2006 10:22

Brazzo :D:D

Kakav brifing :D:D

Ponosan sam na nasu familiju :D

zmijaIzmaj

Post by zmijaIzmaj » 09/10/2006 10:26

:D bjace

mane, znas vec.. :D :D

manijak1

Post by manijak1 » 09/10/2006 10:31

:oops: Ja sam ponosan na Kenana Hasagića :oops: :D .
Pored svih otežavajućih okolnosti :D 2 :0 za plavožutu lokomotivu :D :D .
Ljubavi .....1000 posto ću pogoditi rezultat :D :D i znak i ..... :D sedam boba iz 4 tekme ...... :D :D .
Brazzo :oops: iako to nije tema Baotić redovno dobro brani na Grbavici a nadam se da će biti takav i sutra na Koševu :oops: :D .
Još ako Vule ostane u formi ......pašće petarda :D :D jer mi nismo Moldavci :D :D
I da ......ko ono napravi penal ? :D :D Šilić , Papac , .......ili Vule :D :D :? :D Biće da je ovaj zadnji ......mislio da je saobraćajac :oops: :D

horns&drums
Location: Quaff a cup to the dead already and hooray for the next to die

Post by horns&drums » 09/10/2006 10:33

Brazzo :D:D sanjao sam Jamaka, tri puta bacao dres u publiku :D

manijak1

Post by manijak1 » 09/10/2006 10:38

:oops: Obzirom na Vuleta :D Jahić i Štilić .....bi mogli upotpuniti debakl :D :D pampiona :D s Koševa ...... :D :D

radeljas

Post by radeljas » 09/10/2006 11:32

manijak1 wrote:
pa Silic je bukvalno poklonio loptu Moldavcu za gol.
Najprije ćemo do Vuleta ......koji nije pratio Papca ......ne vidim gdje je Šilić u toj priči .

najveca rupa je vule trivunovic. prebacen za prvi go, a onda napravio onako glup penal. cijelim tokom utakmice ispadao iz igre i preskakali su ga kako su htjeli. cudim se da takav igrac igra uopste i u fk sarajevo. ma kako nasa liga bila bijedna. tu se stvar vraca na pricu o tome da igraju igraci koji su blizu ili treba da se prodaju. pretpostavljam igraci od onoga managera albanca (zaboravio sam ime) koji je nonstop uz repku i pashalica i baku koji imaju sigurno tal od toga. ali na stranu to. znaci imamo promahu u odbrani, ali sve u svemu i nemamo neku repku. cast izuzecima. plus farsa oko bake i pasahlica. postigli su jedno, niko sad i ne spominje i nece ni spomenuti ostavku, ma kako igrali sa grckom. bitno je da se proda silic, event. trivunovic, bartolovic. iako je bartolovic dobar i treba igrati. damjanovic nije los i jedan je od najboljih igraca u hajduku. po meni on ima mjesta i treba igrati. sad je stvar samo pozicije na kojoj igra. znam samo da je za kladionicare u srijedu 2 na grcku skoro zicer .

Mahalac

Post by Mahalac » 09/10/2006 14:39

DUPLA TEMA, MOLIM ADM. DA UTRNE OVU.THX :oops:

Locked