Biciklom na more...

Rukomet, tenis, odbojka, atletika, vaterpolo,...

Moderators: _BataZiv_0809, Tomahawk11, Charuga

Post Reply
SasaBa
Posts: 91
Joined: 07/10/2016 19:06

#1 Biciklom na more...

Post by SasaBa »

Pozipos svima. Imam 17godina vozim biciklo MTB 26'' gume 53cm L ram, moja visina 185, slick gume, shimano deore oprema, bic nije nov kupljen al odrzavam ga dobro. Planiram na more ici sa njim, zivim u Banja Luci, planiram u Neum ili bih u CG, zavisi. Zanima me vase misljenej sta bih ponjeo osnovno, znam dosta toga istrazivao sam, ali slobodno napisite sve jer brinem se da ne dodje do kvara bajka slucajno. Vozio sam bicikl 140km u jednom danu to mi je najduza tura, sledecu planiram 200km i onda bi na more, inace vozim ture cesto 70-100km cim uhvatim vremena.. I moje glavno pitanje je koliko love da ponesem tamo? Sta cu za spavanje, da li kampersku opremu il? I kolik ose krecu stanovi tamo u Neumu npr.. Inace ne bih ovo ljeto jer zavrsavam skolu i planiram se zaposliti, al aBd sledecu, ako ne izgubim volju, a ne vjerujem.. ali opet mozda i ove odem sve zavisi, hvala.. Sto se tice drustva, sam idem a upoznao sam u skorije vrijeme dosta njih koji su avanturisti a tu sm osa godinama, pa mozda, mozda sperim sa njima, ali eto i sam mi nije problem. vuk samotnjak sam u ovome. Hvala
P.S Usput kakav bajk bi preporucili ako bi kupovao mozda kasnije, trekking neki il?
User avatar
holowey
Posts: 8482
Joined: 10/11/2008 10:53
Location: Дишем ти за вратом...

#2 Re: Biciklom na more...

Post by holowey »

SasaBa wrote:Pozipos svima. Imam 17godina vozim biciklo MTB 26'' gume 53cm L ram, moja visina 185, slick gume, shimano deore oprema, bic nije nov kupljen al odrzavam ga dobro. Planiram na more ici sa njim, zivim u Banja Luci, planiram u Neum ili bih u CG, zavisi. Zanima me vase misljenej sta bih ponjeo osnovno, znam dosta toga istrazivao sam, ali slobodno napisite sve jer brinem se da ne dodje do kvara bajka slucajno. Vozio sam bicikl 140km u jednom danu to mi je najduza tura, sledecu planiram 200km i onda bi na more, inace vozim ture cesto 70-100km cim uhvatim vremena.. I moje glavno pitanje je koliko love da ponesem tamo? Sta cu za spavanje, da li kampersku opremu il? I kolik ose krecu stanovi tamo u Neumu npr.. Inace ne bih ovo ljeto jer zavrsavam skolu i planiram se zaposliti, al aBd sledecu, ako ne izgubim volju, a ne vjerujem.. ali opet mozda i ove odem sve zavisi, hvala.. Sto se tice drustva, sam idem a upoznao sam u skorije vrijeme dosta njih koji su avanturisti a tu sm osa godinama, pa mozda, mozda sperim sa njima, ali eto i sam mi nije problem. vuk samotnjak sam u ovome. Hvala
P.S Usput kakav bajk bi preporucili ako bi kupovao mozda kasnije, trekking neki il?
na board indexu idi na BH REGIJE -> Sarajevo -> a tema je sa nazivom "Biciklom kroz Sarajevo"

forumas Wind ide biciklom na duge ture, kontaktiraj ga za konkretne savjete
Post Reply