BHTelekom vs Eronet vs Mtel vs ostali mobilni operateri

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply

ko nudi najbolje usluge po najnižim cijenama ?

bhtelecom
137
30%
eronet
57
12%
mtel
84
18%
haloo
183
40%
 
Total votes: 461

User avatar
avaks
Posts: 5657
Joined: 03/03/2013 15:44
Location: Sarajevo-x

#26 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by avaks »

belami1111 wrote: Avaks nije bila numeracija 066 xxx na zelenoj imam i ja cd u kući 100 kema bilo nego je numeracija 061 xxx xxx i ja još uvijek imam taj broj sa zelene ali sad je na bijeloj nano došlo novo doba
Jbg drug, meni je ovo zeleno, ne znam za tebe:
Image
I numeracija 066, tek nekad kasnije je počelo sa 061 ako me pamćenje dobro služi:
Image
Image
A cd sam negdje zijanio, ali ostala jedna dopuna :D
Obratiti pažnju na ovo PTT u desnom donjem uglu :bih:
User avatar
Maharadza
Posts: 16720
Joined: 30/01/2013 15:13

#27 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by Maharadza »

avaks wrote:
belami1111 wrote: Avaks nije bila numeracija 066 xxx na zelenoj imam i ja cd u kući 100 kema bilo nego je numeracija 061 xxx xxx i ja još uvijek imam taj broj sa zelene ali sad je na bijeloj nano došlo novo doba
Jbg drug, meni je ovo zeleno, ne znam za tebe:
Image
I numeracija 066, tek nekad kasnije je počelo sa 061 ako me pamćenje dobro služi:
Image
Image
A cd sam negdje zijanio, ali ostala jedna dopuna :D
Obratiti pažnju na ovo PTT u desnom donjem uglu :bih:
Imao sam tu zelenu karticu koju sada stari koristi, inače sjećam se da su bile dopune od 50 i 100KM! Kasnije uveli 20KM što je bilo WOW! :mrgreen:
g_i_l_i_p_t_e_r
Posts: 94
Joined: 17/06/2015 12:53

#28 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by g_i_l_i_p_t_e_r »

avaks wrote:
Jbg drug, meni je ovo zeleno, ne znam za tebe:

I numeracija 066, tek nekad kasnije je počelo sa 061 ako me pamćenje dobro služi:
naravno da je bilo 066
nema taj pojma samo džaba laprda
User avatar
Del_Boy1
Posts: 2511
Joined: 19/01/2013 14:37
Location: TK

#29 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by Del_Boy1 »

Bilo je jedno vrijeme čini mi se i 091 xxx xxx
User avatar
Danguba
Posts: 12106
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#30 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by Danguba »

BHT zauvijek a ostali dok moraju. :D
belami1111
Posts: 1070
Joined: 13/03/2013 17:09

#31 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by belami1111 »

Ja imam zelenu 061 platio 100 km i sjela u moj prvi ericsson T10.
I ostaće 061 taman svi vlasi pmrli od muke
g_i_l_i_p_t_e_r
Posts: 94
Joined: 17/06/2015 12:53

#32 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by g_i_l_i_p_t_e_r »

pa eto IZI su Slovenci, nisu "vlasi" zadojeni
dok je takih ovaca koje će klepat po ušima, nemaju bhtelekom usranci šta da brinu,
iznadprosječne nezaslužene plate su im zagarantovane
User avatar
Danguba
Posts: 12106
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#33 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by Danguba »

Dok je nas Bosanaca BHT ne treba da brine za svoju sudbinu a i svojih zaposlenih. :bih:
User avatar
Kaligrafija
Posts: 3883
Joined: 24/12/2010 11:37
Location: Lociranje u tijeku...

#34 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by Kaligrafija »

Joj reklame za Izi... Prijatelju da je skuplje tri puta mi cemo biti na BH Telekomu! Zasto? Zato sto se od tih para napravi i neki kilometar puta, zato sto neki sportista dobije stipendiju, donaciju, sponzorstvo...Zato sto neki pjevac, glumac dobije isto to... Zato sto sponzoriraju BH Telecom Premijer ligu! Zato sto sponzoriraju razne manifestacije, kulturne, sportske, umjetnicke itd...Zato sto i neko dijete dobije stipendiju... Zato da ima i neki politicar da mazne na tenderu...I to...Ali nece ga maznut Slovenac i ostaviti kitu ovoj drzavi! Jel ti sad jasno zasto!???
g_i_l_i_p_t_e_r
Posts: 94
Joined: 17/06/2015 12:53

#35 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by g_i_l_i_p_t_e_r »

alal vEra
samo nastavi, rokaj i troši što više da bi sve to bolje finansirao
bujrum, nastavi bit ovca koju će šišat oni obožavaju take
User avatar
Kaligrafija
Posts: 3883
Joined: 24/12/2010 11:37
Location: Lociranje u tijeku...

#36 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by Kaligrafija »

aloja vera i tebi, da namazes dupe da te Slovenac ...
User avatar
fortaleza
Posts: 5586
Joined: 05/03/2012 23:16
Location: https://www.youtube.com/watch?v=Vh4QWmx50qA

#37 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by fortaleza »

belami1111 wrote:fortaleze@
Zar treba biti Gaus da bi sabrao 2 i 2.
Pravoslavni iz Rs i Katolici iz hercegovine na svaki način koče napredak BiH to znaju vrane na grani .
zato što reče drvosječa podržaću sve što ima predznak BiH odnosno Ba.
Ko je shvatio šta sam napisao, shvatio je...
probook
Posts: 4591
Joined: 13/10/2013 22:38

#38 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by probook »

Kaligrafija wrote:Joj reklame za Izi... Prijatelju da je skuplje tri puta mi cemo biti na BH Telekomu! Zasto? Zato sto se od tih para napravi i neki kilometar puta, zato sto neki sportista dobije stipendiju, donaciju, sponzorstvo...Zato sto neki pjevac, glumac dobije isto to... Zato sto sponzoriraju BH Telecom Premijer ligu! Zato sto sponzoriraju razne manifestacije, kulturne, sportske, umjetnicke itd...Zato sto i neko dijete dobije stipendiju... Zato da ima i neki politicar da mazne na tenderu...I to...Ali nece ga maznut Slovenac i ostaviti kitu ovoj drzavi! Jel ti sad jasno zasto!???
Samo se ti tješi :lol: Da hoce dignuti cijene 10x pa da vidis da ce i dalje sve isto biti sto se tice obicnog naroda
probook
Posts: 4591
Joined: 13/10/2013 22:38

#39 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by probook »

g_i_l_i_p_t_e_r wrote:
belami1111 wrote:fortaleze@
Zar treba biti Gaus da bi sabrao 2 i 2.
Pravoslavni iz Rs i Katolici iz hercegovine na svaki način koče napredak BiH to znaju vrane na grani .
zato što reče drvosječa podržaću sve što ima predznak BiH odnosno Ba.
šta li vas koči eto tu u kantonu Sarajevo, pa niste sposobni ni za šta
nema vam ni "katolika ni pravoslvaca" sami ste ostali muslimani sa vehabijama, patriJotama i mudžahedinima
Vjerovatno koce ovi iz BL ili Širokog :lol:
zrakomlat
Posts: 10240
Joined: 23/09/2012 17:22

#40 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by zrakomlat »

g_i_l_i_p_t_e_r wrote:pa eto IZI su Slovenci, nisu "vlasi" zadojeni
dok je takih ovaca koje će klepat po ušima, nemaju bhtelekom usranci šta da brinu,
iznadprosječne nezaslužene plate su im zagarantovane
E strašan razlog, slovenci vlasnici. Najpoganiji narod bivše juge što se tiče poslovanja s BiH.
Stara devizna
Avtocom BH
Tuš
SCT
Primorje
itd

Dođu, prodaju šuplju, jamiju pare, i noga za sloveniju. Stečajne mase nema, dužni ostali svima.
g_i_l_i_p_t_e_r
Posts: 94
Joined: 17/06/2015 12:53

#41 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by g_i_l_i_p_t_e_r »

tako i treba i ja bi glupane odero gdje god mogu
što ne odu u Njemačku i njima prodaju šuplju, jamiju pare i odu za Sloveniju
dakle do koga je ?
ja mislim da je opet do glupih Bosanaca
User avatar
konektovan
Posts: 40519
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#42 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by konektovan »

g_i_l_i_p_t_e_r wrote:tako i treba i ja bi glupane odero gdje god mogu
što ne odu u Njemačku i njima prodaju šuplju, jamiju pare i odu za Sloveniju
dakle do koga je ?
ja mislim da je opet do glupih Bosanaca


Da nije mozda do ( glupih) hercegovaca???? :mrgreen:
neki
Posts: 6684
Joined: 17/02/2005 07:57

#43 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by neki »

g_i_l_i_p_t_e_r wrote:tako i treba i ja bi glupane odero gdje god mogu
što ne odu u Njemačku i njima prodaju šuplju, jamiju pare i odu za Sloveniju
dakle do koga je ?
ja mislim da je opet do glupih Bosanaca
pa sto se onda bunis kad to bht radi? draze ti progutati slovenacko govno? :lol:
User avatar
avaks
Posts: 5657
Joined: 03/03/2013 15:44
Location: Sarajevo-x

#44 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by avaks »

Vala ja se prvi vraćam na BHT čim mi nešto konkretno ponude. Od Savršene trenutno nemam ništa konkretnije.
Šmekam ja i te IZI i Haloo ali nikako da kupim da probam, barem niko od moje ekipe ne koristi, većinom su na 061 i 063 lapo lapo... Možda 5 brojeva imam 064 koje zovem ali Ero daje minute prema svima tako da me to ne brine :thumbup:
User avatar
escobar__
Posts: 8875
Joined: 07/06/2010 22:48
Location: 🇪🇺

#45 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by escobar__ »

Danguba wrote:BHT zauvijek a ostali dok moraju. :D
:mrgreen:
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#46 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

g_i_l_i_p_t_e_r wrote:
belami1111 wrote:fortaleze@
Zar treba biti Gaus da bi sabrao 2 i 2.
Pravoslavni iz Rs i Katolici iz hercegovine na svaki način koče napredak BiH to znaju vrane na grani .
zato što reče drvosječa podržaću sve što ima predznak BiH odnosno Ba.
šta li vas koči eto tu u kantonu Sarajevo, pa niste sposobni ni za šta
nema vam ni "katolika ni pravoslvaca" sami ste ostali muslimani sa vehabijama, patriJotama i mudžahedinima
Imaš pravo, zato valjda svi lete da prodaju i pokrenu biznis tamo gdje nismo sposobni ni za šta. :oops: U sredinama gdje zaista teče med i mlijeko zatvara se McDonalds a lokalno stanovništvo to poprati svečanom manifesacijom ili bebe umiru po klinikama od bakterija. :( Izvini, ostavi nas nesposobne da sami sebi izaberemo, ti isto tako imaš pravo da biraš samo nemoj nam prodavati govno upakovano u celofan i pritom još držati moralne pridike.
g_i_l_i_p_t_e_r
Posts: 94
Joined: 17/06/2015 12:53

#47 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by g_i_l_i_p_t_e_r »

avaks wrote:Vala ja se prvi vraćam na BHT čim mi nešto konkretno ponude. Od Savršene trenutno nemam ništa konkretnije.
Šmekam ja i te IZI i Haloo ali nikako da kupim da probam, barem niko od moje ekipe ne koristi, većinom su na 061 i 063 lapo lapo... Možda 5 brojeva imam 064 koje zovem ali Ero daje minute prema svima tako da me to ne brine :thumbup:
IZI svi me časte http://www.izimobil.ba/Tarife/tarife-1/ ... me-caste-1
je odlična opcija, za svaki minut poziva na tvoj broj sa druge mreže (a reče da ti je većina jarana na 061/063) slovenac ti daje 0,06 bonusa !! tako da je pametni slovenac opet zajebo glupog Bosanca :lol: :lol: :lol: jer u ovom smislu je bolje da niko drugi ne prelazi na IZI jer sa te mreže ako te zove nema bonusa....
tako da mi je drago da ostane što više ovaca na bhtelekomu jer kad mene zovu i ja ih šišam !!! :lol: :lol:
g_i_l_i_p_t_e_r
Posts: 94
Joined: 17/06/2015 12:53

#48 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by g_i_l_i_p_t_e_r »

Drvosjeca iz Dejcica wrote:
g_i_l_i_p_t_e_r wrote:
belami1111 wrote:fortaleze@
Zar treba biti Gaus da bi sabrao 2 i 2.
Pravoslavni iz Rs i Katolici iz hercegovine na svaki način koče napredak BiH to znaju vrane na grani .
zato što reče drvosječa podržaću sve što ima predznak BiH odnosno Ba.
šta li vas koči eto tu u kantonu Sarajevo, pa niste sposobni ni za šta
nema vam ni "katolika ni pravoslvaca" sami ste ostali muslimani sa vehabijama, patriJotama i mudžahedinima
Imaš pravo, zato valjda svi lete da prodaju i pokrenu biznis tamo gdje nismo sposobni ni za šta. :oops:
:lol: :lol: :lol:
joj biznisa i kurca, navedi ijednu značajniju firmu koja nešto proizvodi, koja je iz realnog sektora
da nemate sjedišta državnih kompanija, administracije, ambasade i da ne pljačkate druge kantone zbog kretenskog zakona da u raspodjeli prihoda sarajevski i goraždanski kanton imaju duplu prednost, vi bi prosili, jer ni zašta drugo niste sposobni osim pravit džamije na svakom čošku....i nemoj mislit da ovo piše neki "katolik ili pravoslavac" nego ti piše Bošnjo iz drugog kantona kojem je privilegije i bahatog ponašanja Sarajeva pun kurac
User avatar
febo_acm
Posts: 10234
Joined: 10/02/2009 17:00
Location: SARAJEVO

#49 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by febo_acm »

Napaćeni bošnjo imaš pozdrav iz bahatog Sarajeva... Sakrij se u mišiju rupu i gledaj kako uživamo :D


:lol: :lol: :lol:

:dance:
hipija
Posts: 1621
Joined: 30/12/2010 18:17

#50 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by hipija »

Bojim se da cemo uskoro otvoriti topic:Zasto smo prodali BHT?
Novalic i ekipa su se opasno nameracili da sve rasprodaju.
Post Reply