BHTelecom All About

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Locked
ing-ecc
Posts: 18618
Joined: 31/03/2013 09:58

#54851 Re: BHTelecom All About

Post by ing-ecc »

ing-ecc wrote:
drugi profil wrote:
drugi profil wrote:Opet došao papirnati račun za mobitel kćerki zemaljskom poštom prije nego meni moj na e-mail.
Jbt, nevjerovatno. :-)
Danas došao i ženin račun u sandučić, na moj email još ništa.
Ko vam je napravio te softwere?
Nisam bas siguran da SW ima (direktne) veze sa ispostavljanjem racuna al je svakako najbitniju ulogu u ovoj brzini odigrala BH Posta. :-)
Svojevremeno dok sam i ja bio na racunima koji su dolazili na adresu znam da su obicno do 13-14 u mj bili u sanducicu iako sam ja znao da su u racunaru bili bar 6-7 dana ranije. :D Svakako 10+ ocjena za BH Postu za ovaj slucaj. Volio bih da josh neko kaze da ima racun u sanducicu do 10. 8-)
drugi profil wrote: PA naravno da SW ima najvise veze- Nije valjda da tamo imate neku tetu koja rucno salje email sa atachmentom svakom pretplatniku koji se odluci za elektronsku dostavu?
više ssam se bazirao na hitrosti dostavljana računa na kućnu adresu nego na slanje mailom :D
zašto kasni dostava na mail i meni je nepoznato jer evo gdje ja pratim račune na mail za tri korisnika sve je uredno stiglo tokom sedmice :)
made_in_sarajevo
Posts: 6963
Joined: 06/05/2013 23:05

#54852 Re: BHTelecom All About

Post by made_in_sarajevo »

evo i meni u firmu dosli racuni postom, a za kucu na mail nema nista :D
User avatar
Radar71
Posts: 7594
Joined: 21/07/2010 15:43

#54853 Re: BHTelecom All About

Post by Radar71 »

Jesu li uhljupčići popravili multiscreen?
User avatar
ala7
Posts: 1384
Joined: 04/03/2011 16:12
Location: 43°52′0″N 18°25′0″E

#54854 Re: BHTelecom All About

Post by ala7 »

Danas odjavio dodatni paket 100 a prijavio dodatni paket 1!

Vidjećemo koliko će im trebati da omoguće uslugu!
User avatar
pepeljara
Posts: 7362
Joined: 22/08/2003 00:00

#54855 Re: BHTelecom All About

Post by pepeljara »

Poslao podrsci mail sa upitom:

Modem Huawei WLAN mobilni, da li se moze kupiti cashom, i da li i kada mogu dobiti kljuc da se otkljuca, u slucaju kada nosim na more, da mogu dole kartice koristiti.

Odgovore expresno da se moze kupiti, i da kljuc mogu dobiti tek nakon godine dana koristenja ?
Posaljem upit, da mi napisu gdje u ugovoru i pravilniku pise da u slucaju placanja kompletnog iznosa, bez obaveznog trajanja ugovora pise da moram cekati godinu dana za kljuc...Da vidim imal potpore, il furaju svoje
.

Evo prodje i 5 bajrama i nema odgovora..
7 dana, dodatno poslao upit, opet nemam odgovora.

Jel fakat tako tesko naci to i napisat, odgovoriti, mislim za sta sluzi podrska, nego da odgovara na pitanja korisnika, te da eventualno rijesi probleme.


znal iko od raje koja radi u telekomu (svaka cast strucnjacima) koji bi znali dati odgovor na moj upit quoted ?
User avatar
drug_profi
Posts: 65436
Joined: 16/07/2012 16:00

#54856 Re: BHTelecom All About

Post by drug_profi »

ing-ecc wrote: više ssam se bazirao na hitrosti dostavljana računa na kućnu adresu nego na slanje mailom :D
zašto kasni dostava na mail i meni je nepoznato jer evo gdje ja pratim račune na mail za tri korisnika sve je uredno stiglo tokom sedmice :)
Da. Jucer mi je stigao moj email racun, a evo maloprije na istu mail adresu stigao od mladje kcerke racun za student paket.
Nejasno mi je da cak i taj server koji to distribuira salje na rate mailove. Razumijem da nece sibnut 50-100 hiljada mailova istovremeno i zacepit internet, ali da npr. svakih 2-3 sekunde posalje 10 mailova, za dan ce poslati 290 hiljada.
User avatar
holowey
Posts: 10856
Joined: 10/11/2008 10:53
Location: Славим нерадну недјељу и повећање минималца

#54857 Re: BHTelecom All About

Post by holowey »

pepeljara wrote:Poslao podrsci mail sa upitom:

Modem Huawei WLAN mobilni, da li se moze kupiti cashom, i da li i kada mogu dobiti kljuc da se otkljuca, u slucaju kada nosim na more, da mogu dole kartice koristiti.

Odgovore expresno da se moze kupiti, i da kljuc mogu dobiti tek nakon godine dana koristenja ?
Posaljem upit, da mi napisu gdje u ugovoru i pravilniku pise da u slucaju placanja kompletnog iznosa, bez obaveznog trajanja ugovora pise da moram cekati godinu dana za kljuc...Da vidim imal potpore, il furaju svoje
.

Evo prodje i 5 bajrama i nema odgovora..
7 dana, dodatno poslao upit, opet nemam odgovora.

Jel fakat tako tesko naci to i napisat, odgovoriti, mislim za sta sluzi podrska, nego da odgovara na pitanja korisnika, te da eventualno rijesi probleme.


znal iko od raje koja radi u telekomu (svaka cast strucnjacima) koji bi znali dati odgovor na moj upit quoted ?
ima slicnih 3g rutera na nasem trzistu

http://www.plus.ba/bs/product/5172/d-li ... ess-router

nece valjda moliti bht da ti nesto prodaju?
User avatar
kokikol
Posts: 508
Joined: 03/04/2016 19:36

#54858 Re: BHTelecom All About

Post by kokikol »

made_in_sarajevo wrote:evo i meni u firmu dosli racuni postom, a za kucu na mail nema nista :D
...tebi u firmu.. :D :D :D :D
made_in_sarajevo
Posts: 6963
Joined: 06/05/2013 23:05

#54859 Re: BHTelecom All About

Post by made_in_sarajevo »

jel nam veceras zabranjeno gledanje rukometnog prvenstva ili ce rtl biti otkljucan?
User avatar
Truba
Posts: 93843
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#54860 Re: BHTelecom All About

Post by Truba »

Black swan wrote:kako ono ide da nakon 24 mjeseca automatski se poveća brzina
ili moraš aplicirati
jesi dobio odgovor? :mrgreen: :mrgreen:
User avatar
Laertes
Posts: 5064
Joined: 08/01/2015 18:25

#54861 Re: BHTelecom All About

Post by Laertes »

made_in_sarajevo wrote:jel nam veceras zabranjeno gledanje rukometnog prvenstva ili ce rtl biti otkljucan?
RTRS
User avatar
Rugafet
Posts: 5472
Joined: 14/12/2015 17:52

#54862 Re: BHTelecom All About

Post by Rugafet »

Ma ljuti me sve to, ako mi pukne film prodaću frezu jal junicu i ko gospodin otić uživo sve gledat.
User avatar
Cossack
Posts: 7315
Joined: 22/12/2002 00:00

#54863 Re: BHTelecom All About

Post by Cossack »

Rugafet wrote:Ma ljuti me sve to, ako mi pukne film prodaću frezu jal junicu i ko gospodin otić uživo sve gledat.
Odlično! :thumbup:
User avatar
Rugafet
Posts: 5472
Joined: 14/12/2015 17:52

#54864 Re: BHTelecom All About

Post by Rugafet »

Normalno. Svaka mi je ka Njegoseva
User avatar
Laertes
Posts: 5064
Joined: 08/01/2015 18:25

#54865 Re: BHTelecom All About

Post by Laertes »

Rugafet wrote:Ma ljuti me sve to, ako mi pukne film prodaću frezu jal junicu i ko gospodin otić uživo sve gledat.
I zato prodaj sve osim blanje, i kreeeeni, drugom stranom, jablane, kreeeeni... :mrgreen:
User avatar
Rugafet
Posts: 5472
Joined: 14/12/2015 17:52

#54866 Re: BHTelecom All About

Post by Rugafet »

Johnny :thumbup:
User avatar
rovac13
Posts: 5763
Joined: 08/12/2013 16:17

#54867 Re: BHTelecom All About

Post by rovac13 »

Od ne tako davno korsitim bht ultra paket opusteno.
Tu imam za 20 Km uracunato 200 minuta razgovora,izmedju ostalog.
Tek skontah da se ne iskoristene minute prenose u sledeci mjesec izgleda.
Provjerih preostale minute za ovaj period kad ono puno preko 200 minuta imam preostalo.
To valjda znaci da su mi se minute od proslog mjeseca sabrale sa minutama koje sam dobio za ovaj mjesec.

Moje pitanje je sledece:

Posto izgleda ne trosim puno tih minuta.
Da li mogu sledeci mjesec da uzmem manju tarifu lagano koja je 10 KM.
Hoce li se ove neiskoristene minute prenijet tamo.
Ili ako promijenim tarifu ide sve nanovo.

Moze li se prebacivat jednostavno sa opusteno na lagano i obrnuto.
To mi nije jasno jer se ova opusteno automatski produzava moram samo imat dovoljno na racunu u trenutku isticanja 30 dana.
User avatar
Rugafet
Posts: 5472
Joined: 14/12/2015 17:52

#54869 Re: BHTelecom All About

Post by Rugafet »

Svaka cast na ovome :thumbup:
User avatar
Radar71
Posts: 7594
Joined: 21/07/2010 15:43

#54870 Re: BHTelecom All About

Post by Radar71 »

Ta akcija traje nekad od početka decembra :lol:
User avatar
Cossack
Posts: 7315
Joined: 22/12/2002 00:00

#54871 Re: BHTelecom All About

Post by Cossack »

Radar71 wrote:Ta akcija traje nekad od početka decembra :lol:
https://www.bhtelecom.ba/vijest+M5ed3d446dfd.html
User avatar
Radar71
Posts: 7594
Joined: 21/07/2010 15:43

#54872 Re: BHTelecom All About

Post by Radar71 »

Cossack wrote:
Radar71 wrote:Ta akcija traje nekad od početka decembra :lol:
https://www.bhtelecom.ba/vijest+M5ed3d446dfd.html
Nešto da napišeš ili samo znaš linkove lijepiti. Ja na ovu akciju uzeo ovaj Acatel za poklona i to 7. decembra.
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#54873 Re: BHTelecom All About

Post by mali_milojica »

Radar71 wrote:
Cossack wrote:
Radar71 wrote:Ta akcija traje nekad od početka decembra :lol:
https://www.bhtelecom.ba/vijest+M5ed3d446dfd.html
Nešto da napišeš ili samo znaš linkove lijepiti. Ja na ovu akciju uzeo ovaj Acatel za poklona i to 7. decembra.
U pravu si bar što se tiče Alcatela :thumbup:
https://www.bhtelecom.ba/vijest+M5d6b4644143.html
User avatar
Cossack
Posts: 7315
Joined: 22/12/2002 00:00

#54874 Re: BHTelecom All About

Post by Cossack »

Radar71 wrote:
Cossack wrote:
Radar71 wrote:Ta akcija traje nekad od početka decembra :lol:
https://www.bhtelecom.ba/vijest+M5ed3d446dfd.html
Nešto da napišeš ili samo znaš linkove lijepiti. Ja na ovu akciju uzeo ovaj Acatel za poklona i to 7. decembra.
Na akciji je 5 telefona i 1 tablet.
Last edited by Cossack on 13/01/2018 16:16, edited 3 times in total.
User avatar
Cossack
Posts: 7315
Joined: 22/12/2002 00:00

#54875 Re: BHTelecom All About

Post by Cossack »

.
Locked