BHT+FTV - ignorisanje Dzekinih golova

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...
lord blackadder

BHT+FTV - ignorisanje Dzekinih golova

Post by lord blackadder » 28/08/2011 23:31

Ima tona, nema slike. Nije dovoljno ushiceno priopciti 'Edin Dzeko je zabio gol ' i onda...muk.

Kako vas nije stid, bagretino parazitska? Ciji ste vi servis?

Cuo sma i da golovi iz prva dva kola nisu emitovani. U cemu je stos? Jel terba platiti prava? Da, i?
Kako OBN moze a vi ne mozete? OBN, to vam je ona privatna TV.

Sta ce neki platisa sa sela, koji nema ni kablovsku ni internet? Gdje ce vidjeti gol?? Vi ste mu jedina nada, i onda dobije hladan tus.

Bruka i sramota. Najblaze receno. Valjda sutra emituju.

jasko_ba

Re: BHT+FTV - ignorisanje Dzekinih golova

Post by jasko_ba » 28/08/2011 23:38

sacekaj dok modric dadne kakav il recimo cilic osvoji koji turnir - tu su najjaci
sta ce dzeko :x

dječak sa šibicama
Has thanked: 1 time
Been thanked: 9 times

Post by dječak sa šibicama » 29/08/2011 08:34

Ma ja :D

Henry Chinaski
Been thanked: 10 times

Post by Henry Chinaski » 29/08/2011 08:43

To je zato što smo, de facto, kolonija.
Da bi se država oslobodila ropstva, potrebna je ili sila ili pamet koju zna iskoristiti neki karizmatični lik. Mi još nemamo ni jedno, ni drugo, ni treće.

evo mene

Post by evo mene » 29/08/2011 09:30

Katastrofa kolektiva!!!

rajv0sa
Has thanked: 7 times
Been thanked: 2 times

Post by rajv0sa » 29/08/2011 14:24

Vjerovali ili ne ,da bi emitovali snimke golova moraju imat i za to TV prava.Dok to OBN radi prilicno ilegalno, uzima snimke sa nekih drugih kanala.

kojeime

Post by kojeime » 30/08/2011 12:47

A opet, sa druge strane, sta je to toliko veliko sto Dzeko daje golove pa da se svaki njegov gol mora propratiti na TV-u, novinama, portalima, odrzati svecana sjednica predsjednistva, vlade i skupstine (svih koliko ih ima), podijeliti par pocasnih doktorata i tako dalje. Da mu ne treba jos staviti sliku na novcanicu?

Covjek radi svj posao i zaradjuje novac. Kraj.

Richard Wagner

Post by Richard Wagner » 30/08/2011 12:56

Sinoć su obje televizije imale po jedan solidni hvaljenički prilog o Džeki. Popravili se na vrijeme. :mrgreen:

Officer Crabtree

Post by Officer Crabtree » 30/08/2011 12:56

kojeime wrote:A opet, sa druge strane, sta je to toliko veliko sto Dzeko daje golove pa da se svaki njegov gol mora propratiti na TV-u, novinama, portalima, odrzati svecana sjednica predsjednistva, vlade i skupstine (svih koliko ih ima), podijeliti par pocasnih doktorata i tako dalje. Da mu ne treba jos staviti sliku na novcanicu?

Tako je brate neimenovani. Dajte nam bombaških napada i talkingheadsa na TV-u... Samo veseloooo.

sarajevomd

Post by sarajevomd » 30/08/2011 13:02

eto ti

fole13

Post by fole13 » 30/08/2011 13:12

Odavno je poznato da previse nacionalista-fasista radi u BHT-u.Covjece pored dva derbija Sarajevo-Celik Olimpik-Zeljeznicar oni prenose Rudar Prijedor-Sloboda.Nemam nista protiv da se i prenose slabije utakmice ali ako vec ima neki derbi kola onda je red da se to prenosi.Jos sam primjetio da kako je Dzeko potpisao za City da je cini mi se bio samo jedan prenos ako se ne varam u kojem je igrao City.Ali zato Vidica i Ivanovica gledamo redovno.Ne placati vise vanago i to je to.

kojeime

Post by kojeime » 30/08/2011 15:00

Officer Crabtree, Talkingheads su bili veoma dobra grupa u svoje vrijeme, ako ne znas za njih potrazi na youtube.

Nema programa iz kulture, nema naucnog programa, nema obrazovnog programa, ono filmova i serija sto ima su 1001. repriza nekih gluposti, pa ni sporta nema kako treba, ali nedostatak prikazivanja Dzekinih golova je veci problem od svega toga. Nemam ja nista protiv Dzeke, ali nije on sve i sva ni u sportu, a kamoli u TV produkciji, pa da bi nedostatak prikazivanja bas njegovih golova bio razlog za pobunu. Ima vaznijih stvari od njegovih golova koje ne vidimo na TV, pa se niko ne buni. To je bio smisao mog posta.

Ali valjda nam treba samo hljeba i igara, a kako nemamo hljeba onda su i samo igre sasvim dovoljne.

dezurni_ucenik
Been thanked: 1 time

Post by dezurni_ucenik » 30/08/2011 15:36

.
Last edited by dezurni_ucenik on 21/03/2016 22:46, edited 1 time in total.

kojeime

Post by kojeime » 30/08/2011 17:30

Uopste mi ne smeta tih nekoliko minuta sto ce odvojiti da prikazu Dzekine golove.
Ne znam ni koliko ni kada ih je postigao, ne pratim to.
Ono sto mi smeta je jadikovka, dakle, to sto nisu prikazali njegove golove je dignuto haman na nivo nacinalne tragedije. E ako je to sto nismo vidjeli 4 njegova gola koja je postigao za engleski tim protiv engleskog tima i pri tome zaradio engleske funte (ili mozda eure ili dolare, nisam mu citao ugovor), ako je to tragedija i veliki problem, onda je sve cushty.

Doduse, fudbal na TV-u je meni veoma nisko na ljestvici prioriteta, pa mozda ne razumijem ljude kojima fudbal tece kroz vene.

Kada bi TV kuce ono vrijeme koje potrose na fudbal u kojem smo dno potrosile na sportove u kojima imam uspjeha, koliko bi onda se imali cime ponositi.

Ne ide nam fudbal. Pa sta. Ne ide ni Holandjanima kosarka, pa ne placu nad tim, ide im fudbal i to njeguju, kosarka im je nebitna. Nama ne ide fudbal, ne ide kosarka, pa sta, ako nam ide dzudo, hajdemo od toga napraviti nacionalni sport umjesto sto fudbal u kojem smo niko i nista pokusavamo na silu drzati u vrhu interesa.

Onda ce mozda biti lijepo vidjeti da je Dzeko dao 4 gola, ali ako i ne vidimo nece nam faliti nesto posebno u zivotu.

dezurni_ucenik

Post by dezurni_ucenik » 30/08/2011 17:39

.
Last edited by dezurni_ucenik on 21/03/2016 22:46, edited 1 time in total.

neupitan

Post by neupitan » 30/08/2011 17:51

kojeime wrote:Uopste mi ne smeta tih nekoliko minuta sto ce odvojiti da prikazu Dzekine golove.
Ono sto mi smeta je jadikovka, dakle, to sto nisu prikazali njegove golove je dignuto haman na nivo nacinalne tragedije. E ako je to sto nismo vidjeli 4 njegova gola koja je postigao za engleski tim protiv engleskog tima i pri tome zaradio engleske funte (ili mozda eure ili dolare, nisam mu citao ugovor), ako je to tragedija i veliki problem, onda je sve cushty.

Doduse, fudbal na TV-u je meni veoma nisko na ljestvici prioriteta, pa mozda ne razumijem ljude kojima fudbal tece kroz vene.

Kada bi TV kuce ono vrijeme koje potrose na fudbal u kojem smo dno potrosile na sportove u kojima imam uspjeha, koliko bi onda se imali cime ponositi.

Ne ide nam fudbal. Pa sta. Ne ide ni Holandjanima kosarka, pa ne placu nad tim, ide im fudbal i to njeguju, kosarka im je nebitna. Nama ne ide fudbal, ne ide kosarka, pa sta, ako nam ide dzudo, hajdemo od toga napraviti nacionalni sport umjesto sto fudbal u kojem smo niko i nista pokusavamo na silu drzati u vrhu interesa.

Onda ce mozda biti lijepo vidjeti da je Dzeko dao 4 gola, ali ako i ne vidimo nece nam faliti nesto posebno u zivotu.
:thumbup:

Stvarno hajmo se zapitati da li sport opcenito, a pogotovo fudbal zavredjuju ovoliki prostor. Pola dnevnika je sport i to sto je najgore ubace ga prije vremenske prognoze, koja je veoma bitna, ali da bi je culi moramo odslusati sve one silne izvjestaje sa derbija tipa hajnehaj protiv matuzica.
Koliko je samo sportskih novinara poi ovim silnim tv kucama. Sportske redakcije su cinimise vece od informativnih. Ljeziljebovici, maknuli se sa ozbiljnih tema i prave famu od toga kako je nakav kabadahija prekinuo intervju sa nogometasem.

Neka i ovoga, ali ja mislim da bi trebalo smanjiti malo ove dozivljaje i sportu dati onoliko prostora koliko zasluzuje.
Sto se mene tice sasvim bi dovoljno bilo provozati rezultate u dnu ekrana :D , a ko hoce da vidi nesta vise uputiti ga na www ili na posebnu emisiju.

fole13

Post by fole13 » 30/08/2011 20:09

Jbt ,ja opet ne mogu one vremenske prognoze.To je isto kao da ti neki tarot idiot govori sta ce ti se desiti u zivotu.Brate kad ustanes otvoris oci vidis kroz prozor da li pada kisa ili grije sunce.Jedino sto valja na tim prognozama su ljepuskaste voditeljice :D Sport voli bar 60% stanovnistva BiH tako da ono mi smo prioritet jer nas je vise. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Better Man
Been thanked: 2 times

Post by Better Man » 30/08/2011 20:20

fole13 wrote:Odavno je poznato da previse nacionalista-fasista radi u BHT-u.Covjece pored dva derbija Sarajevo-Celik Olimpik-Zeljeznicar oni prenose Rudar Prijedor-Sloboda.Nemam nista protiv da se i prenose slabije utakmice ali ako vec ima neki derbi kola onda je red da se to prenosi.Jos sam primjetio da kako je Dzeko potpisao za City da je cini mi se bio samo jedan prenos ako se ne varam u kojem je igrao City.Ali zato Vidica i Ivanovica gledamo redovno.Ne placati vise vanago i to je to.
BHT ima pravo na samo jednu utakmicu ELP i to subotom u 16:00 h, tako da utakmice Citya mogu prenositi samo ako igraju u tom terminu! Dakle nisu oni krivi za to.

just principe

Post by just principe » 30/08/2011 23:00

neupitan wrote:
Stvarno hajmo se zapitati da li sport opcenito, a pogotovo fudbal zavredjuju ovoliki prostor. Pola dnevnika je sport i to sto je najgore ubace ga prije vremenske prognoze, koja je veoma bitna, ali da bi je culi moramo odslusati sve one silne izvjestaje sa derbija tipa hajnehaj protiv matuzica.
Koliko je samo sportskih novinara poi ovim silnim tv kucama. Sportske redakcije su cinimise vece od informativnih. Ljeziljebovici, maknuli se sa ozbiljnih tema i prave famu od toga kako je nakav kabadahija prekinuo intervju sa nogometasem.

Neka i ovoga, ali ja mislim da bi trebalo smanjiti malo ove dozivljaje i sportu dati onoliko prostora koliko zasluzuje.
Sto se mene tice sasvim bi dovoljno bilo provozati rezultate u dnu ekrana :D , a ko hoce da vidi nesta vise uputiti ga na www ili na posebnu emisiju.

Dnevnik traje pola sata, od toga maximalno je 5 minuta sport, na fudbal se odvoji 1-2 minute...
Vidis, kazes koga interesuje sport nek se uputi na www, pa evo i ja tebi kazem ako zelis ozbiljne teme brate siroko ti polje, cekas vremensku :roll: cisto sumnjam i da se mozes upratiti vremenska kad za vrijeme iste vise od pola ekrana zauzme tzv sinopticarka u kratkoj haljinici, jer ipak je vaznije da u prvi plan se istaknu njene obline, a ne vremenska
ja odlutah, ali tebi i ovome iznad sport i rezultati nase reprezentacije nista ne predstavljaju, dok se tako odnosite

zaista nevjerovatno :roll:

Tvrtko II Kotromanić

Post by Tvrtko II Kotromanić » 30/08/2011 23:07

neupitan wrote:
kojeime wrote:Uopste mi ne smeta tih nekoliko minuta sto ce odvojiti da prikazu Dzekine golove.

:thumbup:

:skoljka: :run:

leo_

Post by leo_ » 30/08/2011 23:08

kojeime wrote:A opet, sa druge strane, sta je to toliko veliko sto Dzeko daje golove pa da se svaki njegov gol mora propratiti na TV-u, novinama, portalima, odrzati svecana sjednica predsjednistva, vlade i skupstine (svih koliko ih ima), podijeliti par pocasnih doktorata i tako dalje. Da mu ne treba jos staviti sliku na novcanicu?

Ja sam za opciju da se kunemo u Dzeku. Peace.

fole13

Post by fole13 » 30/08/2011 23:20

Better Man wrote:
fole13 wrote:Odavno je poznato da previse nacionalista-fasista radi u BHT-u.Covjece pored dva derbija Sarajevo-Celik Olimpik-Zeljeznicar oni prenose Rudar Prijedor-Sloboda.Nemam nista protiv da se i prenose slabije utakmice ali ako vec ima neki derbi kola onda je red da se to prenosi.Jos sam primjetio da kako je Dzeko potpisao za City da je cini mi se bio samo jedan prenos ako se ne varam u kojem je igrao City.Ali zato Vidica i Ivanovica gledamo redovno.Ne placati vise vanago i to je to.
BHT ima pravo na samo jednu utakmicu ELP i to subotom u 16:00 h, tako da utakmice Citya mogu prenositi samo ako igraju u tom terminu! Dakle nisu oni krivi za to.

Ogranicenja,ogranicenja.Pretplatnici nisu krivi za to.Mi bi za nas novac trebali dobiti mnogo vise to jest bar jednu utakmicu nedeljom.Jbt sta se dogodilo sa nasim televizijama.Lige petice skoro da vise nemozes ni pogledati :? :shock:

kojeime

Post by kojeime » 31/08/2011 00:42

just principe wrote:...rezultati nase reprezentacije nista ne predstavljaju, dok se tako odnosite

zaista nevjerovatno :roll:
Koliko ja vidio postavljac teme je ljut zato sto nije vidio golove koje je Dzeko dao u Engleskoj Premijer ligi igrajuci za Engleski tim i zaradjujuci platu u Engleskoj. U ovoj temi nase reprezentacije nema ni u primisli. Tako da pateticno-patriotski uzdasi nemaju sta traziti na ovoj temi :).

kojeime

Post by kojeime » 31/08/2011 00:47

leo_ wrote:

Ja sam za opciju da se kunemo u Dzeku. Peace.
Nemam nista protiv da se kune u Dzeku ko hoce, samo nije se bas dobro proveo iko u koga se ovdje kune. Ko vise igdje i ikada pominje na primjer Salihamidzica, a nije da se nije klelo i u njega dok je igrao za Bayern. Ovdje se lako zaboravlja i kratko je pamcenje nasih ljudi, tako da ni Dzeko ni ostali se nece bas usreciti time sto ce ovdje biti predmet obozavanja. Vec sutra ce zavrsiti u rubrici "Kucamo na vrata zaboravljenih asova". To jeste nece zavrsiti u toj emisiji, ta emisija vise ne postoji, znaci niko ih se nece vise sjecati...

dezurni_ucenik

Post by dezurni_ucenik » 31/08/2011 01:43

.
Last edited by dezurni_ucenik on 21/03/2016 22:44, edited 1 time in total.

Post Reply