Kažu najvece pojacanje u historiji PLBIH :thumbup:

Joined: 15/05/2010 00:44

#17478 Re: BH klubovi u Evropi - općenito

Post by Logovan » 01/10/2020 23:51

Tino odigrao jako dobro, onako kako niti jedan vaš igrač ne bi odigrao u PO protiv Celtica.

Nije ovo bila utakmica protiv Mladosti u kupu, niti protiv Maccabija u prvom pretkolu već protiv Celtica u PO.

90minut
Posts: 8721
Joined: 07/04/2019 10:56

#17479 Re: BH klubovi u Evropi - općenito

Post by 90minut » 01/10/2020 23:57

Tino je strašan još kad uleti u formu levati koji igraju kao muhe bez glave u ovoj ligi nece mu moci meda, onih prvih 15 minuta kad je vrtio Celticove sve govore.

User avatar
hrasno38
Posts: 26319
Joined: 21/11/2004 23:42

#17480 Re: BH klubovi u Evropi - općenito

Post by hrasno38 » 02/10/2020 00:00

90minut wrote:
01/10/2020 23:57
Objektivno Tino nikad nije bio tanji ali isto tako mislim da igra ono sto nikada nije igrao jer je uvijek bio puno blize golu.

User avatar
Svicko
Posts: 296
Joined: 19/09/2007 15:30

#17481 Re: BH klubovi u Evropi - općenito

Post by Svicko » 02/10/2020 00:05

realno po meni koliko sam uspio večeras vidjet Tino je jedini igrač koji ima muda nešto uraditi sa loptom.
sve ostalo glavu gubi, ne zna uputiti tačnu loptu ako je distanca preko 20m. što mi je suludo, predriblaš čovjeka i samo kad trebaš još pas uputiti, tu sve propade.

mali afrikanoamerikanac se nije vidio. tatar je mogao puno više i bolje. mersudin ko trklja, ništa od njega, sav mlohav, očekivao sam stabilnijeg igrača od njega. handžić umjesto da uputi pas lijevo, on se okreće desno na teži šut.

golmanova greška za gol. eto ne znam. džaba je. ovi su dali koliko oni mogu, a vidjeli smo koliko mogu, tj nažalost ne mogu.

Post by Grean » 02/10/2020 00:07

Sta bi od onakvog terena u Zenici, grehote. Na oko dobro a lopta skakuce. Mi bi i macolu pokvarili kako smo sposobni.

made_in_sarajevo
Posts: 3258
Joined: 06/05/2013 23:05

#17483 Re: BH klubovi u Evropi - općenito

Post by made_in_sarajevo » 02/10/2020 00:15

Ono kad poraz sampiona drzave u play offu gdje nikad nisi bio slavis kao najveci uspjeh godine. Samo slavite i uzivajte u pobjedama protiv azota, a mi cemo se laktati sa Celticom u play offu.

Post by Nivelacija » 02/10/2020 00:26

Sarajevo poluvrijeme iz snova. Celtic nije prilike stvorio.
Onda dolazi do izražaja nasa ta genetika i spremnost općenito svih klubova u BiH jer nema jakih utakmica barem 5 kao ovih veceras i to bi bilo to. Dok se ima snage bara bara. Ako nista bili su u igri do kraja.

Treba nastaviti osvajati ligu narednih 5-6 godina, i grupe ce doci sigurno <3

Navijaci manjeg sarajevskog kluba veceras slave najveci sportski uspjeh u 2020, pa bih da im cestitam i porucim da uzivaju u rijetkom trenutku srece u za njih jako teskim vremenima
Last edited by alberto_tomba on 02/10/2020 01:10, edited 1 time in total.

User avatar
ultima_palabra
Posts: 49007
Joined: 15/12/2008 16:53

#17487 Re: BH klubovi u Evropi - općenito

Post by ultima_palabra » 02/10/2020 02:02

Nisam gledao, ali ocigledno da se Celtic muci sa realizacijom... i Rigu su pobijedili na slican nacin, a izdominirali su i Ferencvaros pa su izgubili. Takva utakmica kao protiv Ferencvarosa ti ubije samopouzdanje, sa malo vise samopouzdanja sigurno bi malisanima strpali bar tri.

Ali sigurno da ce vecerasnja utakmica zivjeti u mitovima i legendama o divovima... za koju godinu ce pricati da su nadigrali Celtica i da ih je zajebao sudija.

90minut
Posts: 8721

#17488 Re: BH klubovi u Evropi - općenito

Post by 90minut » 02/10/2020 02:06

-Jebiga neko je razocaran ovim rezultatom i kaze da nisu ništa bolji od nas, a neko igra u Banovicima i play off mu je mokri san.

User avatar
luckylaka
Posts: 18488
Joined: 15/01/2010 06:28

#17489 Re: BH klubovi u Evropi - općenito

Post by luckylaka » 02/10/2020 02:14

Navijao sam da Sa prodje ali po meni su odigrali totalno kukavicki.Znali su da nemaju sta traziti nakon 60-70 minuta igre jer su fizicki totalno nepripremljeni.Dakle morali su se potuci sa protivnikom jer i tako su bili autsajderi.Drugo.Vinko vidi da mu pojedini jedva stoje na nogama i ceka na izmjene do 85-e minute.Propustili su veliku sansu