Belaj na Fukodromu

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#1 Belaj na Fukodromu

Post by mIRCerka »

i tako, 5 do 10, idem kuci, kontam moram se kupat, valja se naspavat, ujutro na posao, kad sa fukodroma (parkinga iza moje zgrade) izlijecu dva auta, jednom napuknuta sajba, drugom razbijeno leptir staklo na zadnjim vratima...kontam kojim zakonom fizike su se ovi sudarili ovako, kad stize policija i sva se auta skupljaju ispred auto skole...i lik kojem je sjebana sajba prvo provjerava djevojku koja je bila sa njim (svaka cast momcino! :D) i onda se obraca policajcima...ja laganini prilazim haustoru, a ushi mi ostadose kraj njih...bila su SEDMORICA LIKOVA koja su napala asiklije...

i pobjegli preko mosta na Grbavicu....

ne znam ko su likovi, niko u autima nije ozlijedjen....

i dok policija uzima izjave raje koja je napadnuta, auta i dalje idu na fukodrom...
Majstorinho
Posts: 1307
Joined: 12/04/2007 00:37
Location: Sarajevo, republika BiH

#2

Post by Majstorinho »

Mogla si me pozdravit :D
dimu
Posts: 970
Joined: 22/06/2007 16:21
Location: Rajvosa

#3

Post by dimu »

koji je to parking :?
User avatar
dadoka84
Posts: 3476
Joined: 04/08/2006 00:30

#4

Post by dadoka84 »

Jel to opet s. policija marsira vilsonovim ;D
User avatar
stripiii
Posts: 2216
Joined: 15/10/2006 21:44
Location: Zadnje sjediste auta

#5 Re: Belaj na Fukodromu

Post by stripiii »

mIRCerka wrote:niko u autima nije ozlijedjen....
Ozljedjena je jedna djevojka al nista strasno.I naravno cestitke i od mene za MOMCINU :D
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#6 Re: Belaj na Fukodromu

Post by mIRCerka »

stripiii wrote:
mIRCerka wrote:niko u autima nije ozlijedjen....
Ozljedjena je jedna djevojka al nista strasno.I naravno cestitke i od mene za MOMCINU :D
stripi jarane, nije valjda da si s majstorinjom bila tamo lele majko :D:D:D

ma nisam skontala jesu li pocali na njih ili su palice radile, znam samo da mi pogled s balkona izgleda ko pogled u Tiffani ranju koliko stakla ima....
_BosanaC
Posts: 8428
Joined: 16/08/2005 14:02
Location: Sarajevo
Contact:

#7

Post by _BosanaC »

A znal' se, da prostite, ko je koga? :oops: Pucao? :D

Mislim, koji su nashi a koji njihovi?

Ja se s iftara prije sahat vracao i nisam nista vidio :sad:
User avatar
stripiii
Posts: 2216
Joined: 15/10/2006 21:44
Location: Zadnje sjediste auta

#8 Re: Belaj na Fukodromu

Post by stripiii »

mIRCerka wrote:
stripiii wrote:
mIRCerka wrote:niko u autima nije ozlijedjen....
Ozljedjena je jedna djevojka al nista strasno.I naravno cestitke i od mene za MOMCINU :D
stripi jarane, nije valjda da si s majstorinjom bila tamo lele majko :D:D:D

ma nisam skontala jesu li pocali na njih ili su palice radile, znam samo da mi pogled s balkona izgleda ko pogled u Tiffani ranju koliko stakla ima....
Ma 7-8 balavaca gadjali kamenjem i flasama na MOMCINU i raju mu :D Valjda im pao mrak na oci od gledanja pa nisu znali sta bi drugo... :D :D
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#9

Post by mIRCerka »

dabogda balavci dobili sifilis i materi svojoj nek bacaju onoliko staklo pod prozor, ako mi se ijedna maceda posijece, pasce mrtva glava, evo obecavam javno dragi moji FMUPovci online!

PS Koliko si sigurna da su balavci?

Mislim, koliko su Momcina i ostali mogli upratiti ko je vani?

btw, ako vec znas momcinu, reci mu nek guzi tamo dalje, ne meni pod pendzerom..... :-) i jel on onaj sto propohuje Dizne dragoj?

ko ima IC kameru, dajem besplatan smjestaj do daljnjeg :D da vas vise rasceram pod svojim balkonom :D:D:D

Majstorinjo, ne moras se hvaliti da si duzio, bilo je i vrijeme konacno :D
User avatar
Topla voda
Posts: 8148
Joined: 06/11/2006 23:59
Location: Auberge

#10

Post by Topla voda »

Majstorinho wrote:Mogla si me pozdravit :D
sta si to radio djecace?
lako ti je tako ,ti s dragom,jel, ,a njih 7 sami :lol:
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#11

Post by mIRCerka »

Eh ovako, ja sad odo spavat, valja mi sutra ranije ustati da ono staklo NAMETEM taman u liniju s pocetkom kanala, tako da znate da cete ostat bez guma...:D jer ako nazovem KJKP RAD oni ce reci da je to posao PARKa, a PARK mi kaze da to treba da radi vlasnik zemljista, a Centrotrans mi kaze PA MI CEKAMO DA BRITANSKA AMBASADA PLATI ONO STO PLANIRA UZETI a do tad, ko ziv ko mrtav...

:x
User avatar
Koshpa
Posts: 4908
Joined: 20/05/2007 19:59
Location: Sarajevo

#12

Post by Koshpa »

ev citam na naslovnoj opet se juce popucali tj upucali u sred bijela dana u sred centra grada :-?
anamo 'vamo
Posts: 190
Joined: 10/09/2007 22:20
Location: anamo 'tamo

#13 Re: Belaj na Fukodromu

Post by anamo 'vamo »

mIRCerka wrote:i tako, 5 do 10, idem kuci, kontam moram se kupat, valja se naspavat, ujutro na posao, kad sa fukodroma (parkinga iza moje zgrade) izlijecu dva auta, jednom napuknuta sajba, drugom razbijeno leptir staklo na zadnjim vratima...kontam kojim zakonom fizike su se ovi sudarili ovako, kad stize policija i sva se auta skupljaju ispred auto skole...i lik kojem je sjebana sajba prvo provjerava djevojku koja je bila sa njim (svaka cast momcino! :D) i onda se obraca policajcima...ja laganini prilazim haustoru, a ushi mi ostadose kraj njih...bila su SEDMORICA LIKOVA koja su napala asiklije...

i pobjegli preko mosta na Grbavicu....

ne znam ko su likovi, niko u autima nije ozlijedjen....

i dok policija uzima izjave raje koja je napadnuta, auta i dalje idu na fukodrom...
jesu l' to mundosi opet u prenosu?
ifbbpro
Posts: 490
Joined: 19/05/2006 00:13

#14

Post by ifbbpro »

sjooo ove mircerke.. prava mahalusha
nije ni cudo sto je nabila haman 20 milja postova :oops: :D
basta sljezove boje
Posts: 3623
Joined: 16/03/2007 14:54

#15

Post by basta sljezove boje »

ifbbpro wrote:sjooo ove mircerke.. prava mahalusha
nije ni cudo sto je nabila haman 20 milja postova :oops: :D
cura je pojam civilne kuraze. Imamo i mi jedan problem u komsiluku, ali nam je frka prijavit ga ... fali nam jedna mirci
User avatar
Truba
Posts: 81669
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#16

Post by Truba »

mirci ti je ko onaj supermen s postera što spašava djecu od nagaznih mina :D:D
Celicna_saka
Posts: 902
Joined: 15/07/2005 21:47

#17

Post by Celicna_saka »

Relevantna tema za grad Sarajevo, odavno ne naletih na losiji topik.
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#18

Post by Neelix »

komi wrote:mirci ti je ko onaj supermen s postera što spašava djecu od nagaznih mina :D:D
jest

pa dijete uzme minu u ruke namjerno nebil superman naletio :D
basta sljezove boje
Posts: 3623
Joined: 16/03/2007 14:54

#19

Post by basta sljezove boje »

Neelix wrote:
komi wrote:mirci ti je ko onaj supermen s postera što spašava djecu od nagaznih mina :D:D
jest

pa dijete uzme minu u ruke namjerno nebil superman naletio :D
:lol:
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#20

Post by mIRCerka »

Celicna_saka wrote:Relevantna tema za grad Sarajevo, odavno ne naletih na losiji topik.
Jebe se meni za grad Sarajevo kad se takvi napadi desavaju bukvalno pod mojim prozorom u 10 navece, pa ja sa 28 godina u guzici razmisljam da samoj sebi uvedem policijski sat - mrsh kuci cim se upali ulicna rasvjeta...
User avatar
Fiore
Posts: 1154
Joined: 28/03/2007 15:18
Location: IRRIDUCIBILI

#21 we

Post by Fiore »

dosla grupa po kusur.. Mirci maldje generacijue su ludje 10 puta od tvoje.. prije par mjeseci kod masinske skole tip priliazi (srednjodskolska dob) sa pistoljom jednom paru i otjera ovog momka sto je bio sa djevojkom.,a djevojka ostade uplakana.. I sta reci.. zakon jaceg vlada., :roll:

nego ako budes primjetila kako se fixaju u onom parku znas koga ces zvati.. :D
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#22 Re: we

Post by mIRCerka »

Fiore wrote:dosla grupa po kusur.. Mirci maldje generacijue su ludje 10 puta od tvoje.. prije par mjeseci kod masinske skole tip priliazi (srednjodskolska dob) sa pistoljom jednom paru i otjera ovog momka sto je bio sa djevojkom.,a djevojka ostade uplakana.. I sta reci.. zakon jaceg vlada., :roll:

nego ako budes primjetila kako se fixaju u onom parku znas koga ces zvati.. :D
ako budem primjetila?
pa dobijem odgovor - guzva je, dok stignemo oni ce zavrsiti, a onda ih nemamo za sta teretiti...a njih dvojica nose lektiru za osmi razred...u ybunju pored moje baste...
anamo 'vamo
Posts: 190
Joined: 10/09/2007 22:20
Location: anamo 'tamo

#23

Post by anamo 'vamo »

mIRCerka wrote:
Celicna_saka wrote:Relevantna tema za grad Sarajevo, odavno ne naletih na losiji topik.
Jebe se meni za grad Sarajevo kad se takvi napadi desavaju bukvalno pod mojim prozorom u 10 navece, pa ja sa 28 godina u guzici razmisljam da samoj sebi uvedem policijski sat - mrsh kuci cim se upali ulicna rasvjeta...
stari se, stari... :D
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#24

Post by mIRCerka »

anamo 'vamo wrote:
mIRCerka wrote:
Celicna_saka wrote:Relevantna tema za grad Sarajevo, odavno ne naletih na losiji topik.
Jebe se meni za grad Sarajevo kad se takvi napadi desavaju bukvalno pod mojim prozorom u 10 navece, pa ja sa 28 godina u guzici razmisljam da samoj sebi uvedem policijski sat - mrsh kuci cim se upali ulicna rasvjeta...
stari se, stari... :D
sto starija to pametnija...
trazim dobrovoljce sa IC kamerama da ovjekovjecimo parking :D
User avatar
karabaja-x
Posts: 2051
Joined: 02/02/2007 04:54
Location: mangala mangala (ako ste a big fish in a small pond, morate adoptirat a low key profile)

#25

Post by karabaja-x »

nemere cojk od ovih levata vise na miru ni guzit....
Post Reply