BATHORY VS MAYHEM VS CELTIC FROST VS VENOM

Diskusije o bh. i inostranim izvođačima, razmjena pjesama, CD-ova, muzičke oprema...

Moderator: Bobi

Post Reply
ZAGORS

#1 BATHORY VS MAYHEM VS CELTIC FROST VS VENOM

Post by ZAGORS » 29/05/2012 21:06

Svi bednovi su legendarni i svi su imali veliki utjecaj za razvijanje BLACK METALA mozda Venom i Celtic Frost nisam trebao staviti medju black bendove ali su oni vise neki black / trash metal, mozda vise trash.Ali svejedno od ponudjenih koji vam je najbolji ( zasto ) najbolji album,pjesma.
Moje misljenje : Najbolji i najdrazi mi je Bathory pogotovo albumi Bathory i The Return Of The Darkness And Evil a pjesma Total Destruction jer su predobro uradjeni glas,muzika,tekstovi ma sve jednostavno kult.Od Venom najbolji mi je prvi album Welcome To Hell jest da je on skoro sav tresh ali glas i tekstovi su black , a pjesma In League With Satan.Mayhem.Po mnogima najbolji black bend.A najbolji album mi je De Mysteriis Dom Sathanas jer je to onoj pravi Mayhem koji se nikada vise nece ponoviti a pjesma isto De Mysteriis Dom Sathanas.Eh,Celtic Frost naj naj album Morbid Tales ,A pjesma Visions of Mortality.

Obskurni

#2 Re: BATHORY VS MAYHEM VS CELTIC FROST VS VENOM

Post by Obskurni » 29/05/2012 21:33

Prebaci diskusiju u metal uopcenito, nepotrebno je da otvaraš teme na dnevnoj bazi za nedoumice

Russki
Has thanked: 71 times
Been thanked: 66 times

#3 Re: BATHORY VS MAYHEM VS CELTIC FROST VS VENOM

Post by Russki » 29/05/2012 21:37

Slazem se s prijedlogom koji je Obskurni naveo.

Edit: Bathory i Venom.

Post Reply