Banke, organizacije i Maje,Tanje...

Stranke, političari... Recite i Vi svoje mišljenje!
Bodkin
Has thanked: 8 times
Been thanked: 47 times

#26 Re: Banke, organizacije i Maje,Tanje...

Post by Bodkin » 13/03/2012 10:54

Ridjobrki wrote:
muha_sa wrote:
Ridjobrki wrote:Mene kad neko strpa u ovaj živalj ja bih ga najradije umrtvio.
što si to danaske neštA ljut--kako si usto samo tersaš :lol: :lol:
Čuj živalj... Jeb'o ih ćaća seljački haj' što nam rat donesoše još nam ove izraze ostaviše.
:lol: :lol: :lol: :D

hadzinicasa
Has thanked: 49 times
Been thanked: 142 times

#27 Re: Banke, organizacije i Maje,Tanje...

Post by hadzinicasa » 13/03/2012 10:55

Ares_Kane wrote:kukuruz_kokicar....dali se mogu medju te REptile Masone i svemirske brodove mogul se tu ubrojati isto tako i oni poznati čaršijski košpicari i šibicari...

jel to isti univerzum teorija zavjera??? ili to više spada pod klasike? hmmm...ako cemo o ovoj temi sr.ati onda hajmo. srati do kraja...ali mislim da je tema dosta ozbiljna i nije bila namjenjena bala.vcu kao ti...nego mogao si malo do kladionice nisi dugo.
jes' tebe pošlo....

kukuruz_kokicar

#28 Re: Banke, organizacije i Maje,Tanje...

Post by kukuruz_kokicar » 13/03/2012 10:59

@Ares

O čemu da pričamo? Da palamudimo zašto se neko zove Tanja ili Maja ili radi u banci? Hoćeš li da pričamo zašto se ti zoveš kako zoveš i zašto baš ti sa takvim imenom radiš gdje radiš? Kontaš!?

Ja sam te prijavio moderaciji, pa ti vidi šta ćeš. Tvoj uvodni post je po meni bio dovoljan da te ukinu na sax-u za sva vremena...

koop

#29 Re: Banke, organizacije i Maje,Tanje...

Post by koop » 13/03/2012 11:06

arzuhal wrote:Ponekad brzo preletim preko naslova, kao sad, pa mi se učini da piše: ''Banke, organizacije, Maje, Tajne...''. Kontam, jarane, sad strpaše i Maje, tajne i proročanstva sa masonima, bankarima, tajnim organizacijama...
:mrgreen: Nisi jedini, Ja takodjeh kliknuh greskom (Banke, Maje Tajne). Kad ono....

mrtva kokoš

#30 Re: Banke, organizacije i Maje,Tanje...

Post by mrtva kokoš » 13/03/2012 11:11

dok rade maje i tanje koje su ovde provele rat i nemam nista protiv ali kada rade maje i tanje iz lukavice i sa pala koje bi te sutra opet gadjale... e to je problem...

neki dan negdje procitah kako u sumskoj od ne znam do kojeg do kojem mjesta radi zaposlen samo jedan bosnjak

i to kao postar, sa zavrsenim kriminalistickim fakultetom :-) a to vjerujte nije za podsmijeha...

ovo je zaista pitanje problem...ali ne u sarajevu ili bilo kojem vecem gradu u federaciji. vec je problem u republici šumskoj i nekim zabitima u federaciji i problem je sto smo to dozvolili...

lahko je u sarajevu dokazivati multietnicnost od koje mi se vise pljuje...

HAVANA
Been thanked: 2 times

#31 Re: Banke, organizacije i Maje,Tanje...

Post by HAVANA » 13/03/2012 11:13

Kod mene u ulazu od 18 stanova pola onijeh anamo,mosh mislit...a iz pouzdanih izvora sam saznao da cerka od jednog radi u banci. :x Ima i jedan moler,cuj on naso molerisat :evil:

HAVANA

#32 Re: Banke, organizacije i Maje,Tanje...

Post by HAVANA » 13/03/2012 11:19

Sjetim im se familije

Image

prilagodjena

#33 Re: Banke, organizacije i Maje,Tanje...

Post by prilagodjena » 13/03/2012 11:20

zovem se tanja i radim u baci...trebam li se plašiti :? :cry:

Skijaš
Been thanked: 14 times

#34 Re: Banke, organizacije i Maje,Tanje...

Post by Skijaš » 13/03/2012 11:21

Privatne firme imaju pravo da zapošljavaju koga žele. Bolje bi ti bilo da analiziraš javnu upravu kantona Sarajevo, tu postoje pravila i tu se pravila krši.

arzuhal
Has thanked: 1 time
Been thanked: 3 times

#35 Re: Banke, organizacije i Maje,Tanje...

Post by arzuhal » 13/03/2012 11:22

HAVANA wrote:Kod mene u ulazu od 18 stanova pola onijeh anamo,mosh mislit...a iz pouzdanih izvora sam saznao da cerka od jednog radi u banci. :x Ima i jedan moler,cuj on naso molerisat :evil:
Haj banke, al moleraj...Ti što se bave molerajem, sobo-slikanjem, treba pripazit...

HAVANA

#36 Re: Banke, organizacije i Maje,Tanje...

Post by HAVANA » 13/03/2012 11:27

prilagodjena wrote:zovem se tanja i radim u baci...trebam li se plašiti :? :cry:

Zdravo tanja.
Haj mi bona zenu zaposli u banci .Nagodno joj ime a nije mi ovo palo na pamet.Da se ne pati kod privatnika kad je vec u prednosti.A ja cu vas branit ako vas ko bude diro. :twisted: Ima i skola svakakvih a fina nako,o sebi pri sebi...

kockica_kockica

#37 Re: Banke, organizacije i Maje,Tanje...

Post by kockica_kockica » 13/03/2012 11:28

Ares_Kane wrote:Vodeci razgovore u SArajevu sa mnogim bankama, nevladinim organizacijama, grupacijama, holdinzima itd itd...dobijem dojam da zaposlenog bošnjačkog življa ima vrlo malo...

ne rijetko tj barem u 70-80% prilika na drugoj strani slušalice imam predstavljenu Maju, Tanju, Draganu, itd da ne nabrajam previše imena...

mislim da se ne razumijemo pogrešno nemam ništa protiv...dabogda mi svi radili...a pogotovo mi je drago jer se uvijek radi o mladim osobama...ali ipak u medijima non stop dobivamo napade kako su neki MAJORIZIRANI PODREDJENI itd...

ali u praksi nije tako...a da ne govorim fizičke posjete mnogim firmama gdje se čovjek uvjeri da je to tako kao na telefonu...naravno u svakom primjeru ovo važi za bolje kompanije-jače...ne za privatne firme tipa gazdinstva itd.

Ja mislim da razne optužbe da je Sarajevo Teheran ili da su neki majorizirani treba potrijepiti statistikama...a isto tako sa naše strane smatram da trebamo konačno stati u svoju odbranu i iznijeti BROJKE STATISTIKE da to baš nije tako kao što se napuhuje u medijima.

Dali ima tko slična iskustva?
Djes' ba ugrozeni nismo te prepoznali.... :smajlikojibriseprasinusatvogramena: :oops:

Ridjobrki
Has thanked: 2 times

#38 Re: Banke, organizacije i Maje,Tanje...

Post by Ridjobrki » 13/03/2012 11:29

Ja jednom im'o snošaj s nekom Majom, kontao da im se osvetim za one stopedesetpetice nad glavom - i ispostavilo se da je naša, jeblamajku... :x

shuma.ispod.pazuha

#39 Re: Banke, organizacije i Maje,Tanje...

Post by shuma.ispod.pazuha » 13/03/2012 11:30

kukuruz_kokicar wrote:@Ares

O čemu da pričamo? Da palamudimo zašto se neko zove Tanja ili Maja ili radi u banci? Hoćeš li da pričamo zašto se ti zoveš kako zoveš i zašto baš ti sa takvim imenom radiš gdje radiš? Kontaš!?

Ja sam te prijavio moderaciji, pa ti vidi šta ćeš. Tvoj uvodni post je po meni bio dovoljan da te ukinu na sax-u za sva vremena...
a što ga prijavi ? zbog istine ? ili ti je rod neko od njih ?

sve što je lik napisao u uvodnom postu je tačno, a to što ni u 22 posto teritorije ne smiješ o ovakvim stvarima ni da misliš a kamoli da progovoriš je faktor straha koji se nameće konstatno, međutim hvala Bogu ima ljudi koji se još uvijek ne boje ničega i nikoga, pa ni toga da slobodno iznose svoje mišljenje.

i naravno sad se okreće na šegu, kao i obično kad se radi o Bošnjacima

amrica

#40 Re: Banke, organizacije i Maje,Tanje...

Post by amrica » 13/03/2012 11:31

HAVANA wrote:

Sjetim im se familije

Image

muskinje i zenskinje :-)

Halcyon
Has thanked: 35 times
Been thanked: 19 times

#41 Re: Banke, organizacije i Maje,Tanje...

Post by Halcyon » 13/03/2012 11:37

shuma.ispod.pazuha wrote:a što ga prijavi ? zbog istine ? ili ti je rod neko od njih ?

sve što je lik napisao u uvodnom postu je tačno, a to što ni u 22 posto teritorije ne smiješ o ovakvim stvarima ni da misliš a kamoli da progovoriš je faktor straha koji se nameće konstatno, međutim hvala Bogu ima ljudi koji se još uvijek ne boje ničega i nikoga, pa ni toga da slobodno iznose svoje mišljenje.

Pričati o ovome je garant atak na multikulturalnost i izazivanje nacionalne netrepeljivosti. Naravno, samo u slučaju kad Bošnjaci pričaju o tome. Ostali mogu slobodno i bezbrižno ne samo pričati, već hegemoniju sprovoditi i na djelu.

shuma.ispod.pazuha

#42 Re: Banke, organizacije i Maje,Tanje...

Post by shuma.ispod.pazuha » 13/03/2012 11:39

Halcyon wrote:
shuma.ispod.pazuha wrote:a što ga prijavi ? zbog istine ? ili ti je rod neko od njih ?

Pričati o ovome je garant atak na multikulturalnost i izazivanje nacionalne netrepeljivosti. Naravno, samo u slučaju kad Bošnjaci pričaju o tome. Ostali mogu slobodno i bezbrižno ne samo pričati, već hegemoniju sprovoditi i na djelu.
potpis :thumbup:

Cholina_Lokica

#43 Re: Banke, organizacije i Maje,Tanje...

Post by Cholina_Lokica » 13/03/2012 11:39

Ma sviHu treba protjerat i samo bosnjake zaposlit, ne znam sta se ceka na to

Ateista

#44 Re: Banke, organizacije i Maje,Tanje...

Post by Ateista » 13/03/2012 11:41

A to kao, sto se neka zove Maja ili Tanja automatski podrazumijeva nacionalnost, vjeroispovijest i slicno... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Sto ne mogu ovih bisera i generalizacija. :-)

amrica

#45 Re: Banke, organizacije i Maje,Tanje...

Post by amrica » 13/03/2012 11:41

Cholina_Lokica wrote:Ma sviHu treba protjerat i samo bosnjake zaposlit, ne znam sta se ceka na to

i to sa ispravniJEm imenom :oops: da ne bidne zabune, pa se neki cistunac nasekira

shuma.ispod.pazuha

#46 Re: Banke, organizacije i Maje,Tanje...

Post by shuma.ispod.pazuha » 13/03/2012 11:42

Cholina_Lokica wrote:Ma sviHu treba protjerat i samo bosnjake zaposlit, ne znam sta se ceka na to
a čemu to "sviHu", jel to neka asocijacija na to "Bošnjaci ne znaju da pričaju" ?

Cholina_Lokica

#47 Re: Banke, organizacije i Maje,Tanje...

Post by Cholina_Lokica » 13/03/2012 11:45

amrica wrote:

i to sa ispravniJEm imenom :oops: da ne bidne zabune, pa se neki cistunac nasekira
Naravno, zar moze ikako drugacije :oops:
shuma.ispod.pazuha wrote:
a čemu to "sviHu", jel to neka asocijacija na to "Bošnjaci ne znaju da pričaju" ?
Jah :-)

miki.ba

#48 Re: Banke, organizacije i Maje,Tanje...

Post by miki.ba » 13/03/2012 11:45

Meni je OK da rade, mi i jesmo multietnički grad al ne mogu da shvatim da im je jedini cilj kupiti garsonjeru u Istočnom Sarajevu.

kukuruz_kokicar

#49 Re: Banke, organizacije i Maje,Tanje...

Post by kukuruz_kokicar » 13/03/2012 11:45

šime.sparina wrote:dok rade maje i tanje koje su ovde provele rat i nemam nista protiv ali kada rade maje i tanje iz lukavice i sa pala koje bi te sutra opet gadjale... e to je problem...
Ti očito znaš nešto što ja ne znam - kako procijeniti ko je potencijalni agresor, a sve to samo na osnovu imena i rodnog lista - pardon prebivališta. :razz:
Evo tebi nova tema za razmišljanje ... zašto je mitska glavna gatara davno prije rata bila "Mara Gatara", pa je prije rata to bila Kleo Patra, a danas Sarajevom razvaljuje Vidovita Džemila?
Da li je to samo slučajnost ili je riječ o jednoj te istoj osobi različitih imena, koja prostorno-vremenski kontinuum savija k'o kašike i lažno se predstavlja kao sama ona.

Ares_Kane

#50 Re: Banke, organizacije i Maje,Tanje...

Post by Ares_Kane » 13/03/2012 11:46

eto istu su klimu u državi napravili kao i u prijašnjoj Yugoslaviji...svi smiju sanjati svoje snove...Hrvati svoju nezavisnu državu...Srbijanci svoju Veliku Srbiju...Slovenci svoju malu nedodirljivu Deželicu...

samo ako mi išta progovorimo vezano za nas Muslimane- Bošnjake- kako god hocete...domah je drvlje i kamenje odmah je ugrožena multikulturalnost...nismo nikad smjeli dici glave...a evo to i danas....znači ja MORAM HTIO NE HTIO svaki dan slušati JAUKANJA O MAJORIZACIJI...moram slušati divljanja ONOG DODIKA iz RS...

ali ne mogu i nesmijem napisati nikakve moje-naše frustracije koje su argumentovane ili možda ne artgumentovane...možda su netačne - možda nemam sve podatke...ali ODMAH SAM PRIJAVLJEN...isto kao u YUGOSLAVIJI...jedan LIK mi je dao do znanja da UDBA/OZNA za Bošnjake i njihova prava UVIJEK POSTOJI... znači i danas ti je pogni glavu i šuti jel tako..i ne piši...a kad vidiš pravi se da ne vidiš...

a ništa odlučio sam...svom djetetu sam našao ime...zvat će se KEVIN :razz: zbog njegova dobra :bih:

Locked