Balkanac izdominirao Amerikanca

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderator: O'zone

pedeset

Balkanac izdominirao Amerikanca

Post by pedeset » 04/06/2015 21:28

https://www.youtube.com/watch?t=158&v=IPhYl81--fY

Poznato je da pojedinci na Balkan gledaju kao na neku džunglu u kojoj nikakvi zakoni ne važe i gdje za sitne pare mogu raditi šta požele.
Danas sam bio jako ponosan kad sam vidio kako je policajac iz Srbije izdominirao nadobudnog momka iz Amerike. Neki ljudi su spremni na sve zarad popularnosti na "youtube", a ovaj je to donekle i uspio ali sigurno ne u onakvom svjetlu kakvom se nadao. Ispao je što bi mi rekli totalni glupson a pritom je naišao na osude cijelog Balkana i što me posebno veseli i osude iz Amerike. Da nisu svi isti pokazuju ovi komentari:

Ipak, pojavio se jedan krajnje uvrednjiv komentar jednog Amerikanca koji je iziritiran ponašanjem svog sugrađana, i prenosimo ga u celosti:

“Srbijo, molim te,

Nemoj suditi svima nama na osnovu ponašanja ovog velikog se*onje. U ime SAD, iskreno se izvinjavam za ovo glupo ponašanje, i izvinjavam se u ime svih pravih novinara odavde.

On je očigledno preživeo abortus, i ima mnogo sreće što ovo nije uradio u Americi.

Da je to uradio, bio bi pretučen i on i njegovi prijatelji Nemci.”

Još jednom moram istaći da sam ponosan na našeg Balkanca, i šta mislite o ovakvim snobovim kao što je ovaj AMERIČKI?

Drvosjeca iz Dejcica

Re: Balkanac izdominirao Amerikanca

Post by Drvosjeca iz Dejcica » 04/06/2015 21:51

Ček, post, platiti pa zurück. :lol: :lol: Glupi Amerikanac još gluplji policajac.

hAZNADAR

Post by hAZNADAR » 04/06/2015 22:04

Dobra tematika, video samo moze potaknuti temu o americkoj nadmenosti,... ali naslov je glup i navodi na drugi tok diskusije.

dobar osjecaj

Medjunarodno smece

Post by dobar osjecaj » 04/06/2015 22:14

Ma s ovim se susrecemo svakodnevno. Ovakve seronje su preplavile cijeli prostor Balkana. Dolaze ovdje zivjeti egzotiku za sitan novac a pri tome cesto bivaju masno placeni iz brojnih seratorskih fondova koji se u javnosti na sav glas promovisu kao programi za borbu protiv korupcije i razne druge ublehe.

Gubitak vremena gledati ovakvo smece.

uglavnomja

Post by uglavnomja » 04/06/2015 22:16

cuj

“Srbijo, molim te,

Nemoj suditi svima nama ...."

:lol: :lol: :lol: :lol:

boli amere qrac za istcnoeuropskim vukojebinama. kakva srbija (ili bosna ili hrvatska ...) ne znaju ih naci na krati. i fol neko izvinjavanje u ime americkih novinara :izet:

ili, sto bi znacilo, da je pisac ovog uratka sam balkanac kojem je srbija ono nesto vece od amerike :D

mislim, halo, izvinjavati se zbog jednog kretena, zemlji koju su bombardovali prije 15-ak godina, zemlji koja ih mrzi, generalna polituka, blablabla ...

ono ko pismo onog mrtvog lika sto se vuklo po medijima

McMoy

Post by McMoy » 04/06/2015 22:21

uglavnomja wrote:cuj

“Srbijo, molim te,

Nemoj suditi svima nama ...."

:lol: :lol: :lol: :lol:

boli amere qrac za istcnoeuropskim vukojebinama. kakva srbija (ili bosna ili hrvatska ...) ne znaju ih naci na krati. i fol neko izvinjavanje u ime americkih novinara :izet:

ili, sto bi znacilo, da je pisac ovog uratka sam balkanac kojem je srbija ono nesto vece od amerike :D

mislim, halo, izvinjavati se zbog jednog kretena, zemlji koju su bombardovali prije 15-ak godina, zemlji koja ih mrzi, generalna polituka, blablabla ...

ono ko pismo onog mrtvog lika sto se vuklo po medijima

Boje se Ameri odmazde. :mrgreen:

dobojlija81

Post by dobojlija81 » 04/06/2015 22:39

sto ti je žeMsko,jedna usta hiljadu jezika
a onaj,adres,adres,curik :D

alibegoa

Post by alibegoa » 04/06/2015 22:42

Jel se mora gledati pola sata il ima negdje transkript?

astala_vistala

Post by astala_vistala » 04/06/2015 22:44

Meni je ipak veci debilizam ono formiranje kampova ispred prodavnica za kupovinu novog ajfona,generalno su debilna nacija sa debilnim sistemom vrijednosti koji je kod nas uvezen u velikom postotku.

piupiu

Post by piupiu » 04/06/2015 23:02

Drvosjeca iz Dejcica wrote:Ček, post, platiti pa zurück. :lol: :lol: Glupi Amerikanac još gluplji policajac.

Mislis da kineski policajci pricaju engleski? :D

A ovo deriste ... :-)

irac300

Post by irac300 » 04/06/2015 23:08

Drvosjeca iz Dejcica wrote:Ček, post, platiti pa zurück. :lol: :lol: Glupi Amerikanac još gluplji policajac.

Zašto bi policajac morao poznavati engleski jezik? Baš me zanima da li bi mu Francuz ili Nijemac progovorio na engleskom, bi k....!

insomnia78

Post by insomnia78 » 04/06/2015 23:10

Naravno da bi

Šveđanin

Post by Šveđanin » 04/06/2015 23:16

Treba prvo razjasniti ovaj video. Predugo traje, neda mi se gledati. Ono sto sam procitao u komentarima je da policajac nije nista kriv, ne zna engleski i govorio mu je kako treba platiti kaznu od 2500 dinara. Amerikanac je to pogresno razumio i mislio da je mito.

Stefanović o bahatom Amerikancu: Vozio je 150 na sat, policajac je dobro postupio
http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/564969 ... o-postupio

Policajcu dati orden, jer ovakvi kao on odavno su izumrli u Srbiji.

Ne razumem zasto nije priveden kod sudije ,normalno se to radi kada stranac nece ili nema novca da plati kaznu.Da ne pricam o tome sto se oglusio da izadje iz auta nekoliko puta i sto je pokusao da podmiti policiju. Mislim da je imao srece sto je zaustavljen u vojvodini .

u americi bi za ovo bio naliven biber sprejom, zveknut tejzerom par puta i verovatno upucan na kraju. žalosno je samo što nisu imali nekoga ko priča dobro engleski da im lepo objasni prava i obaveze i da ućutka prepotenka. trebalo je da ga privedu za pokušaj podmićivanja

Policija nije znala da ovaj snima. Čovek je bahat. Zamisli da tebi u SAD-u napišu kaznu i da nećeš da potpišeš. Jeste da policajac ne zna engleski (ali i ne mora da zna nije na granici) ali ovaj moron je odbio da potpiše, dao policajcu novac koji pokušava da prebroji da li ima dovoljno dinara da plati kaznu, čovek pokušava da mu pomogne, a on ga optužuje za uzimanje mita. Onda kada je došla devojka kaže kako je policajcu dao novac a prećutkuje da mu je novac vraćen, ponaša se kao da je policajac primio mito.. Ne zna jezik a nije se raspitao za zakone zemlje u koju je došao i ponaša se bahato prema policiji. Sa sigurnošću tvrdi da je čovek tražio mito iako mu je dao papir gde piše kazna, i stalno ponavlja mito iako ne razume ni reči srpskog. Na osnovu čega je zaključio da policajac traži mito? Što ne zna engleski? Policajca je pokušao da mu objasni ali onog momenta kada je odbio da potpiše trebao je da zove kolege i da izvuku budalu iz kola pa da mu devojka objasni da treba da pootpiše. Na osnovu toga što je policajac pokušao da mu pomogne uzimajući da prebroji novac on je optužio policiju za mito.

Rockefeller

Post by Rockefeller » 04/06/2015 23:21

Ma debilni amer.

insomnia78

Post by insomnia78 » 04/06/2015 23:35

Najjace su ove generalizacije
"Debilni Amer" "balkanac izdominir'o Amerikanca"
A vise od pola dominantnih balkanaca bi sad bukvalno dali guzice da se mogu docepati te debilne Amerike

Edin H.

Post by Edin H. » 04/06/2015 23:39

Zasto Policija u Vojvodini nema masine za ocitavanje kreditnih kartica, te da mozes kaznu platiti karticom? :zzzz:

artime

Post by artime » 04/06/2015 23:42

Svi smo mi policajac :D
Ocigledan primjer nepostovanja prije svega osobe. A sve fol žurnalisti, NVO, fondovi, eu, mirovne misije i sranja.

Radio Sarajevo

Post by Radio Sarajevo » 04/06/2015 23:55

insomnia78 wrote:Najjace su ove generalizacije
"Debilni Amer" "balkanac izdominir'o Amerikanca"
A vise od pola dominantnih balkanaca bi sad bukvalno dali guzice da se mogu docepati te debilne Amerike

Zašto bi Balkanci išli u zemlju u kojoj živi 30% siromašnih, kad to već imaju kod kuće, plus što barem imaju besplatno obrazovanje i zdravstvo...

evianvoda

Post by evianvoda » 04/06/2015 23:58

Дајте болан маните се дебилних питања па само дајете овом Французу простора да се размаше. Наравно да је Америка велика земља, пуна разноразних могућности, супер, има свега, све одлично.

Али то је небитно. Шта је битно?

Американац се курчио, није хтио да изађе из аута, није хтио да плати РЕГУЛАРНУ казну за брзу вожњу од 50 марака... па шта би се у обрнутом случају десило да Србин заглави у Америци? Свака част храбром српском полицајцу на досљедности, стрпљењу и толеранцији.

Па да НВО, људска права, толеранција и сличне будалаштине, тим су поводом дошли? Ништа друго нисам ни очекивао, олош.

Ajatolah_

Post by Ajatolah_ » 05/06/2015 01:30

Ja kako sam skontao, u Srbiji ima zakon da ako ne platiš odmah plaćaš duplo, policajac mu je to dočarao tako što mu je na papir pisao različite cifre, Amer to protumačio kao da ovaj prvo traži jednu pa drugu sumu.

Uglavnom ja fakat ne vidim šta je toliko vrijedno pažnje ovdje... Lako se dođe do pogrešnih zaključaka kad se sporazumijevaš išaretom. :)

Fudo387

Post by Fudo387 » 05/06/2015 02:06

Vjerovatno je nesporazum u pitanju posto momak ne zna za "balkansko" pravilo da na licu mjesta mozes izvaliti gutu i rijesiti problem. :D
U njegovoj drzavi mora na sud pa platiti kaznu, ili poslati postom. Ima i opciju da se ne slaze sa kaznom unajmi advokata i ide na sud, ne mora uzeti ticket. Iz auta ne izlazi jer je naucio sa svojima da ne mrda, drzi ruke na volanu i ne pravi nikakve nepromisljene pokrete, inace ima sasvim dobru sansu da bude upucan. Od jedne besmislene stvari kao sto je razlika u kulturi pravi se opet materijal za gusle i epove.
Srpska posla. :mrgreen:
A sto se tice qrcenja, jebi ga, moze mu se. Amerikanac u banana drzavi.

Troll_Happens

Post by Troll_Happens » 05/06/2015 05:38

Tipicna stoka ona americka. On se nesto poziva na ambasadu nek je platio kaznu jeb mu grob m... Nasao se k.. Konta frajer sve moze zajeb. Da je srece da su ga upucali ko kera. U toj istoj americi frajera bi iznjeli na nosilima i zakopali u pustinji kad bi se oglusio o zakon i da ne izadje vani kad mu policajac kaze izadji. Sem toga imali su trebu u ekipi koja je znala eng tako da nije bitno i pod moranjem da svi znaju jezik. Frajer je samo smjesan sto je malo na njemackom malo na nasem pricao ali mu je momacki spustio. Plati pa klati bagro...

kosava

Post by kosava » 05/06/2015 07:24

Ovaj kreten je Kanadjanin iz Otave drzava Ontario , plus se nisu razumjeli a onda ima jedna razlika u Americi i Kanadi dobijes papir na kojem pise iznos kazne i zasto se kazna izrice i rok za placanje ako neces da platis onda je naveden i datum sudske rasprave, nema tkz. mandantih kazni koje se izricu i naplacuju na licu mjesta, bilo je nasih sto su imali isti nesporazum jer zandar im napise kaznu a oni za novcanike pa pocnu covjeku gurati pare a americki zandar prvo pomisli da ga pokusavaju podmitit pa onda sudija se pisa od smjeha kada pokazu video a branjenik pocne da prica :"Kod nas u Bosni platis odmah i gotova stvar."

https://www.youtube.com/watch?v=LbFN_rpV1gE

Drvosjeca iz Dejcica

Post by Drvosjeca iz Dejcica » 05/06/2015 08:16

irac300 wrote:

Zašto bi policajac morao poznavati engleski jezik? Baš me zanima da li bi mu Francuz ili Nijemac progovorio na engleskom, bi k....!

Kontam da osoblje policije koje radi na kontroli brzine na autocesti ili na dijelu gdje prolazi dosta stranaca po nekoj logici bi trebalo poznavati neke osnove engleskog. Ali logika i Balkan je daleko. :roll: Ovaj Kanađanin, Amerikanac, šta god da je, je tipičan hipster, umislio da je pokupio svu pamet ovog svijeta ako je pustio bradu. Ima takvih primjera još...neki su vrlo uspješni u tome.

Bodkin

Post by Bodkin » 05/06/2015 08:44

insomnia78 wrote:Naravno da bi

Francuzi jedva na aerodromu engleski govore. Menibu parizu na francuskom odgovarali. Odvratni su

Post Reply