Baksuz sam JA za Ameriku!!!!

Rukomet, tenis, odbojka, atletika, vaterpolo,...

Moderators: _BataZiv_0809, Tomahawk11, Charuga

Post Reply
Drug_Tito
Posts: 718
Joined: 09/03/2004 00:00

#1 Baksuz sam JA za Ameriku!!!!

Post by Drug_Tito »

Prije par mjeseci kada sam davao zakletvu za drzavljanstvo, neki Americki major brbljo kako cu sada imati Americke privilegije zbog kojih sam izasao iz svoje drzave i preplivao preko bare da bi dogura do tih privilegija. Imacu pravo glasati u najvecoj demokratiji, uzivati u slobdi itd, sve on to prica ali meni stoji u glavi kako cu ja napokon na olimpijadi moci navijati za kosarkaski tim koji ce osvojiti zlato.

Puhh, zajebo se ja puno. Amerika izgubi od Argentine. Ja kao novi napucani drzavljanin Amerike ostadoh slomljenog srca sjedeci u fotelji sa americkom zastavom u ruci.

Je li ovo kraj Amerike kao sile u kosarci? Mozda kada bi htjeli da igraju pravi igraci NBA, sadasnji su isto pravi, ali mislim malo veceg kalibra (Shaq, Kobe, Garnett, McGrady), mozda bi prica bila drukcija. Ali jebes budale, kada im je vaznije uzeti NBA prsten nego zlatnu olimpijsku medalju.

Ako je kraj te sile sta ce meni onda drzavljanstvo :? :? Ah ima fudbal, bice nesto valjda od Americke repke, ako nemoze BiH na svjetsko moze Amerika.

USA ALL THE WAY :zzzz:
violentjack
Posts: 3469
Joined: 17/03/2003 00:00

#2

Post by violentjack »

Amerika ne bi usla tako lahko na svjetsko kad bi igrala u Eurozoni

A zar su izgubili od Argentine :lol:
User avatar
NeKi_LiK
Posts: 946
Joined: 05/09/2002 00:00

#3

Post by NeKi_LiK »

Nije Olimpijada jedino veliko takmičenje na kojem su popušili, a trend bi se mogao nastaviti sada kad ih je krenulo 8)
Drug_Tito
Posts: 718
Joined: 09/03/2004 00:00

#4

Post by Drug_Tito »

Nastavice se trend ako budu gradili tim 2 nedelje prije olimpijade ili svjetskog prventsva u kosarci. Nemogu deset mladih momaka (sem Iverson i Duncan) da se kombinuju u jedan tim u tako kratko vrijeme. Ako je ovaj tim pao onda bi ga trebali drzati i dalje pa raditi sa tim timom a ne odma traziti nove mladice koji su tek jucer stigli u NBA iz srednje skole. Nemore to tako.
Stitch__
Posts: 4770
Joined: 09/08/2004 18:39
Location: Hawaii
Contact:

#5

Post by Stitch__ »

nije to do lige nego do igraca...jebiga, sezona je 82 utakmice + playoff i onda dobiju slobodno ljeto...sve se bojim da bi ga ti protracio na JOS kosarke :D

evo upravo citam o tome na hoopsworld.com
It’s obvious that this team was not the NBA’s twelve best players. Most of these players were not with the U.S. team that qualified to make the Olympics. Nope, most of those players declined invitations to play in Athens. Maybe David Stern and company should have tried to been more convincing if they wanted to avoid embarrassment. Tracy McGrady didn’t want to go because of security concerns. Perhaps the league could have sent someone to tell him that he used to play in the city of Disney World, and now plays for a team in the state of the President, and that being concerned about Athens makes him an idiot. Tell that to Ray Allen also. He too was concerned about security, when he plays in a city that has the Space Needle, one of the largest buildings in America. Kevin Garnett and Vince Carter have getting married as one of their excuses for not playing. Wouldn’t it be a really romantic thing to get married in Athens? Perhaps the league could have got Vince Carter to play by having the wedding in Athens, and having Nelly play at his wedding. Couldn’t you picture it now? Nelly singing “it’s getting Greek in here, please pass the souvlaki.”?
:lol:

helem, sto jes jes, da su garnett kobe shaq mcgrady kidd (doduse, nedovoljno oporavljen) carter manje vise, igrali, zar iko sumnja da bi osvojili zlato, bez obzira na samo 4 sedmice priprema?

nemos ti LeBrona Jamesa od 19 godina i godinu starijeg Carmela Anthonya "ispolirat"za tako kratko vrijeme...

ono sto me cudi je shut amerikanada, pa vidi jeffersona, potpisao 70 i kusur miliona dolara ugovor a ne moze pogodit wide-open shot... to nema veze sa trenerom, uigravanjem, godinama....nego sa trudom i sa "i dont give a fuck" stavom...neka....

na svakoj utakmici sam navijao protiv amera, djelimicno zbog idiotskog predsjednika, a djelomicno zbog njihovog ubjedjenja da su najbolji... e pa vishe nisu njanjanjanja :D
ivy2383
Posts: 240
Joined: 23/08/2004 13:38

#6

Post by ivy2383 »

Stitch__ wrote:nije to do lige nego do igraca...jebiga, sezona je 82 utakmice + playoff i onda dobiju slobodno ljeto...sve se bojim da bi ga ti protracio na JOS kosarke :D

evo upravo citam o tome na hoopsworld.com
It’s obvious that this team was not the NBA’s twelve best players. Most of these players were not with the U.S. team that qualified to make the Olympics. Nope, most of those players declined invitations to play in Athens. Maybe David Stern and company should have tried to been more convincing if they wanted to avoid embarrassment. Tracy McGrady didn’t want to go because of security concerns. Perhaps the league could have sent someone to tell him that he used to play in the city of Disney World, and now plays for a team in the state of the President, and that being concerned about Athens makes him an idiot. Tell that to Ray Allen also. He too was concerned about security, when he plays in a city that has the Space Needle, one of the largest buildings in America. Kevin Garnett and Vince Carter have getting married as one of their excuses for not playing. Wouldn’t it be a really romantic thing to get married in Athens? Perhaps the league could have got Vince Carter to play by having the wedding in Athens, and having Nelly play at his wedding. Couldn’t you picture it now? Nelly singing “it’s getting Greek in here, please pass the souvlaki.”?
:lol:

helem, sto jes jes, da su garnett kobe shaq mcgrady kidd (doduse, nedovoljno oporavljen) carter manje vise, igrali, zar iko sumnja da bi osvojili zlato, bez obzira na samo 4 sedmice priprema?

nemos ti LeBrona Jamesa od 19 godina i godinu starijeg Carmela Anthonya "ispolirat"za tako kratko vrijeme...

ono sto me cudi je shut amerikanada, pa vidi jeffersona, potpisao 70 i kusur miliona dolara ugovor a ne moze pogodit wide-open shot... to nema veze sa trenerom, uigravanjem, godinama....nego sa trudom i sa "i dont give a fuck" stavom...neka....

na svakoj utakmici sam navijao protiv amera, djelimicno zbog idiotskog predsjednika, a djelomicno zbog njihovog ubjedjenja da su najbolji... e pa vishe nisu njanjanjanja :D

...samo da te pozdravim... :D
Post Reply