Baho legenda

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Majstorinho

Baho legenda

Post by Majstorinho » 03/08/2007 16:59

Hakala

Post by Hakala » 03/08/2007 18:15

Baho (pederu)...vrati pare sto si mazijo s usketom

ckapi

:evil:

vatana

Post by vatana » 03/08/2007 19:50

Glupson pravi.
Kloc :x

Celicna_saka

Post by Celicna_saka » 03/08/2007 20:15

Iako nerado, slazem se sa ovom dvojicom strumfova, baho je picka placenicka.

Fleischfresser

Post by Fleischfresser » 03/08/2007 20:29

''Koja i kolika je razlika izmedju Rascica i npr. Alana Smitha'' :shock: , pa dokle moze ici, ili bolje dokle se moze dopustiti, necija glupost i bezobrazluk? Kako ga nije sramota da se naziva sportskim radnikom, da je neko u bilo kojem drugom poslu toliko neopisivih gluposti kao ovaj konj Baho izjavio ili uradio, taj ne da ne bi mogao vise da nadje posao u svojoj struci nego ne bi mogao nigdje.

-danTe-

Post by -danTe- » 03/08/2007 20:37

Nisam ovo od njega ocekivao
Al je sad pokazo kakav je ustvari
:x :x :x :x :x

pitt

Post by pitt » 03/08/2007 20:39

Ma baho........karikatura od covjeka :D:D ne pomaze mu ni sto je pitar :D:D:D

wizzard

Post by wizzard » 03/08/2007 21:01

dobro je baho reko..mi smo nacija koja voli kritikovati i potcjenjivat..covjek jeste pretjero i namjerno je to uradio..i neka je..tako se hvali..RASCIC BOLJI OD SMITA..SARAJEVO BOLJE OD MANCESTERA..truhnite pederi!

Majstorinho

Post by Majstorinho » 04/08/2007 00:41

Eki ovih ljubomornih strumfova gore.Hahahahahahahahahahaha :D :lol: :lol: :lol: :lol:

Celicna_saka

Post by Celicna_saka » 04/08/2007 01:51

Prowler wrote:
wizzard wrote:dobro je baho reko..mi smo nacija koja voli kritikovati i potcjenjivat..covjek jeste pretjero i namjerno je to uradio..i neka je..tako se hvali..RASCIC BOLJI OD SMITA..SARAJEVO BOLJE OD MANCESTERA..truhnite pederi!

Da !!!

upravo je to poenta njegove izjave, dok god budemo sami sebe potcjenjivali u startu, nikad ništa od nas neće biti... Pa šta fali i ako je pretjerao, meni nimalo ne smeta :thumbup:

a pojedine željovce bih zamolio da pokažu više respekta prema klubu koji predstavlja i njihovu državu u pretkolima LP :wink:

Ma nije poenta u izjavi (sama izjava je ok) ali kada je kazana od jednog notornog placenika nogometnog saveza i cak selje (bio nekad u upravi strumfova, ko ne vjeruje neka ih pita), onda je to cista demagogija.

Elvo

Post by Elvo » 04/08/2007 11:51

BRAVOOOOOO BAHOOOOOOOOO-Husref Musemic psuje,neka psuje,pustite covjeka neka radi svoj posao,koda Ciro Blazevic nepsuje ili pogledajte kako Bogdan Tanjevic vodi ekipi.....ma bravo BAHHHOOOOOOO

P.S. Ova pobjeda u Belgiji pokazuje meni samo,koliko nas nase sudije i nas SAVEZ koci u napredtku,i Sarajevo ce opet jedva bod izcupati na strani kod jednog Jedinstva,Veleza,Orasja itd. :x :x :x

U INAT SVIMA

LSD

Post by LSD » 04/08/2007 20:06

Ma nije poenta u izjavi (sama izjava je ok) ali kada je kazana od jednog notornog placenika nogometnog saveza i cak selje (bio nekad u upravi strumfova, ko ne vjeruje neka ih pita), onda je to cista demagogija.
Baho bio u upravi Zelje??? Jesam li dobro razumio ovo?? :-)

max_power

Post by max_power » 04/08/2007 20:32

Elvo wrote:P.S. Ova pobjeda u Belgiji pokazuje meni samo,koliko nas nase sudije i nas SAVEZ koci u napredtku,i Sarajevo ce opet jedva bod izcupati na strani kod jednog Jedinstva,Veleza,Orasja itd. :x :x :x

U INAT SVIMA

Sabahudinove rijeci su izgleda vec odnijele prvu zrtvu, euforija se siri kao kolera.. :D
Informisi se malo. Taj "jedan" Velez je igrao cetvrtfinale kupa UEFA, sto je vise nego sto su Sarajevo ili Genk napravili u Evropi.

Ljubuncic50

Post by Ljubuncic50 » 04/08/2007 22:06

nobody wrote:
Elvo wrote:P.S. Ova pobjeda u Belgiji pokazuje meni samo,koliko nas nase sudije i nas SAVEZ koci u napredtku,i Sarajevo ce opet jedva bod izcupati na strani kod jednog Jedinstva,Veleza,Orasja itd. :x :x :x

U INAT SVIMA

Sabahudinove rijeci su izgleda vec odnijele prvu zrtvu, euforija se siri kao kolera.. :D
Informisi se malo. Taj "jedan" Velez je igrao cetvrtfinale kupa UEFA, sto je vise nego sto su Sarajevo ili Genk napravili u Evropi.

Upravu si , "igrao", vise ne igra, to je sad klub koji se raspada i koji nema uslovan ni stadion da bi igrao u Pligi, a kamol' u UEFA-inim kupovima. Nazalost stanje je danas takvo, Velez propada.. Upravu je momak, ako FKS nemoze izgurat bod protiv Jedinstva, Veleza, Travnika, Orasja jebi ga onda, .. Ispade jaci navedeni klubovi od Genka =( Smjesno.

max_power

Post by max_power » 04/08/2007 23:04

Ljubuncic50 wrote:
nobody wrote:

U INAT SVIMA

Upravu si , "igrao", vise ne igra, to je sad klub koji se raspada i koji nema uslovan ni stadion da bi igrao u Pligi, a kamol' u UEFA-inim kupovima. Nazalost stanje je danas takvo, Velez propada.. Upravu je momak, ako FKS nemoze izgurat bod protiv Jedinstva, Veleza, Travnika, Orasja jebi ga onda, .. Ispade jaci navedeni klubovi od Genka =( Smjesno.

Velez jest u krizi, ali nema razloga za ovo lesinarenje. Cuj ako nemoze pobjediti veleza, jebiga onda... Pa moze Velez igrati na livadi a igraci da ne prime platu po 3 godine ali tamo vam nikad nece biti lako doci do bodova, to je tako. A zbog svoje istorije i tradicije Velez ce vazda biti za klasu iznad ostalih klubova koje ste nabrojali i stavili u isti kos sa njim.

Elvo

Post by Elvo » 04/08/2007 23:28

nobody wrote:

U INAT SVIMA

Ti opste pojma nemas, sta sam ja zelio da kazem sa svojim postom. Isto tako zelim ti sve najbolje u tvom zivotu, sto ga izgleda zivis u proslosti!!!

max_power

Post by max_power » 05/08/2007 00:10

Elvo wrote:
nobody wrote:

U INAT SVIMA

Ti opste pojma nemas, sta sam ja zelio da kazem sa svojim postom. Isto tako zelim ti sve najbolje u tvom zivotu, sto ga izgleda zivis u proslosti!!!

Znam ja sta si ti htio kazati, i slozio bih se s tobom da nisi pokusao da ga usput malo "suknes" velezovcima. Hvala na lijepim zeljama, i ja tebi takodjer zelim sve najljepse u zivotu :-)

Majstorinho

Post by Majstorinho » 05/08/2007 00:14

...
Last edited by Majstorinho on 05/08/2007 00:17, edited 1 time in total.

Majstorinho

Post by Majstorinho » 05/08/2007 00:16

nobody wrote:
Elvo wrote:
nobody wrote:

U INAT SVIMA

Znam ja sta si ti htio kazati, i slozio bih se s tobom da nisi pokusao da ga usput malo "suknes" velezovcima. Hvala na lijepim zeljama, i ja tebi takodjer zelim sve najljepse u zivotu :-)

Mogli ste razmijeniti brojeve telefona :oops: :D :D :D

Celicna_saka

Post by Celicna_saka » 05/08/2007 11:33

LSD wrote:
Baho bio u upravi Zelje??? Jesam li dobro razumio ovo?? :-)

Jesi.

hatorio_hanzo

Post by hatorio_hanzo » 05/08/2007 12:34

wizzard wrote:dobro je baho reko..mi smo nacija koja voli kritikovati i potcjenjivat..covjek jeste pretjero i namjerno je to uradio..i neka je..tako se hvali..RASCIC BOLJI OD SMITA..SARAJEVO BOLJE OD MANCESTERA..truhnite pederi!

ma samo CELIK

in33sa

Post by in33sa » 05/08/2007 13:00

Fleischfresser wrote:''Koja i kolika je razlika izmedju Rascica i npr. Alana Smitha'' :shock:

Razlika je u tome sto je Alanu Smithu neulazak u Ligu prvaka totalni neuspjeh i propala sezona, a Rascicu ulazak u 3. pretkolo uspjeh karijere.

Tek da odgovorim Bahi...

belay_djecko

Post by belay_djecko » 05/08/2007 13:05

Ja mislim da ste previše kritični prema čovjeku... :roll:

Majstorinho

Post by Majstorinho » 05/08/2007 13:32

in33sa wrote:
Fleischfresser wrote:''Koja i kolika je razlika izmedju Rascica i npr. Alana Smitha'' :shock:

Razlika je u tome sto je Alanu Smithu neulazak u Ligu prvaka totalni neuspjeh i propala sezona, a Rascicu ulazak u 3. pretkolo uspjeh karijere.

Tek da odgovorim Bahi...

Realno,razlika u tome je sto je Smith Englez,i sto igra u Unitedu.Da se kojim slucajem Rascic rodio tamo,on bi bio u rangu Drogbe.

Fleischfresser

Post by Fleischfresser » 05/08/2007 14:25

Majstorinho wrote:
Realno,razlika u tome je sto je Smith Englez,i sto igra u Unitedu.Da se kojim slucajem Rascic rodio tamo,on bi bio u rangu Drogbe.

Sve dok bude ovakvih izjava ovaj ce forum biti u kurcu!

I sve dok mene ili nekog drugog Zeljovca ovdje budu optuzivali da pljujemo po Bahi jer prica dobro o Sarajevu, a ne zbog toga sto konstantno daje retardirane izjave, vristi kad prijenosi utakmice bez razloga, ovaj forum ce biti u kurcu!

Jedino u BiH ljudi imaju tu potrebu za nenormalnim pretjerivanjem i hvaljenjem ''svoga'' iako to na kilometre smrdi!
I pogodite sad, zato i jesmo u kurcu! Tako je.

Post Reply