Badminton u Sarajevu?

Rukomet, tenis, odbojka, atletika, vaterpolo,...

Moderators: _BataZiv_0809, Tomahawk11, Charuga

Post Reply
mlinka
Posts: 18
Joined: 28/08/2011 21:34

#1 Badminton u Sarajevu?

Post by mlinka »

Prijatelj iz inostranstva će u Sarajevu biti 3 mjeseca. Pita me da li može igrati badminton, da ponese reket :)
Da li ima klub ili neko mjesto gdje se igra badminton u Sa?
Hvala
User avatar
druzeljubiva
Posts: 285
Joined: 19/03/2008 13:03
Location: Sarajevo

#2 Re: Badminton u Sarajevu?

Post by druzeljubiva »

User avatar
ba.ba
Posts: 4
Joined: 06/06/2013 14:31

#3 Re: Badminton u Sarajevu?

Post by ba.ba »

Zdravo,

Badminton se u Sarajevu igra u Dobrinjskoj/5. Gimnaziji na Dobrinji... Ona velika skola sa desne strane kada se prodje kruzni tok u pravcu aerodroma (kada ides iz grada). link si vec dobio iznad www.badminton.ba ...

kako igra prijatelj? Jel ima neko iskustvo? Ima za svakoga ponesto... od 5 do 105... :)
mlinka
Posts: 18
Joined: 28/08/2011 21:34

#4 Re: Badminton u Sarajevu?

Post by mlinka »

Momak igra jako dobro. U Engleskoj se takmiči. Da li ima kod nas igrača s kojima može trenirati (njegovog ranga)?
Izvini ako sam dosadan, ali to mu je jedan od uslova za dolazak u Sarajevo. Sportista jbg..
User avatar
ba.ba
Posts: 4
Joined: 06/06/2013 14:31

#5 Re: Badminton u Sarajevu?

Post by ba.ba »

E takvi nam trebaju...:) ima tu jako dobrih igraca i siguran sam da cemo mu naci partnera.

Inace, uvijek se nadje partner... i za djecu, i za pocetnike i za profesionalce...

Imamo i licenciranog trenera pa ako su mu ostali nedorasli moze s njim igrati...

U svakom slucaju... oprema je obezbjedjena, prvi dolazak gratis ...

Usput, dodji i ti sa njim, nacemo ti nekoga da igras sa njim/njom... garantujem da ces se opet vratiti... ;)

Pozz
mlinka
Posts: 18
Joined: 28/08/2011 21:34

#6 Re: Badminton u Sarajevu?

Post by mlinka »

E hvala prijatelju.
Doći ću i ja s njim...pa ću vidjeti mogu li ja to igrati :)... malo sam puniji :)
Post Reply