Avaz i Robot grade novi objekat u Tuzli!

Tuzla, Bijeljina, Brčko, Gradačac, Živinice, Srebrenik, Lukavac, sve do Gračanice kod Doboja, Kladnja i Zvornika...
sarajevsko_pivo

#1 Avaz i Robot grade novi objekat u Tuzli!

Post by sarajevsko_pivo » 22/01/2010 11:33

Image

Taman pred izbore :mrgreen: :bih:
Last edited by sarajevsko_pivo on 12/04/2010 16:27, edited 1 time in total.

sarajevsko_pivo

#2 Re: Avaz gradi novi objekat u Tuzli!

Post by sarajevsko_pivo » 22/01/2010 11:35

Pored ovog objekta napravljen je ovaj:

Image

Preko puta se nalazi Mercator:

Image

Tuzla, sve bolje izgleda :bih: :thumbup:

Drvosjeca iz Dejcica

#3 Re: Avaz gradi novi objekat u Tuzli!

Post by Drvosjeca iz Dejcica » 22/01/2010 14:11

Nek' se gradi, i treba da se gradi. :thumbup:

EUROBIH

#5 Re: Avaz gradi novi objekat u Tuzli!

Post by EUROBIH » 24/01/2010 10:38

kad oni nemaju na tom mjestu kino, onda će moći da gledaju svjetski hit

predizborna 2009
ako ne može kao u njujorku,nećemo nikako!!!!!!!!!(đasmin o novoj godini u tuzli)

izborna 2010
ako može holivud može i tuzla !!!!!!!(..čekamo njegovo očitanje)
A V A Z T A R

intrigrantni balkanski spektakl sa primjesama bošnjačkog kriminala,korupcije, prožeta stihovima legende slovenačke književnosti đasminom imamovićem

zelenashica

#6 Re: Avaz gradi novi objekat u Tuzli!

Post by zelenashica » 24/01/2010 15:55

Lijepo je što se Tuzla izgrađuje....i meni je drago...samo bi mi draže bilo da se gradi po nekom normalnom urbanističkom planu a ne po principu gdje ko i šta hoće.....ja baš ne znam da su ljudi ranije(prije rata)bili "kreteni"do te mjere pa namjerno ostavljaju sva mjesta između zgrada i objekata eto tek onako....danas kad vidim nove zgrade koje "bulje"proz u prozor,koje nemaju parkove ispred smuči mi se.....haman se krenulo gdje god vidiš zelenilo a ti zgradu metni :roll: vidjeh gdje se planira avazova građevina ali baš na terenu ne vidjeh da bi to moglo biti ok......nekako mi sve nabijeno,skučeno......nekako sve samo eto nek ima gljiva poslije kiše.Mislim da ako je već do gradnje Tuzle da ju treba proširivati a ne samo natrpavati :-)

studeni76
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

#7 Re: Avaz gradi novi objekat u Tuzli!

Post by studeni76 » 25/01/2010 13:25

Problem Tuzle je sto nema bas puno prostora za sirenje. Ostalo je jedino da unistavaju zelene povrsine.
Ista stvar i u Lukavcu,vise gotov pa se nema gdje. izmedju ova dva grada ostala industrijska zona i Bistarac.

damirpa

#8 Re: Avaz gradi novi objekat u Tuzli!

Post by damirpa » 25/01/2010 14:44

ako treba sta sam pozovte
http://www.defloor.netne.net/

Mahalac

#9 Re: Avaz gradi novi objekat u Tuzli!

Post by Mahalac » 25/01/2010 15:26

Pa dobro treba pogledati sta drugi grade(pa makar to bilo pred izbore) i donijeti sud!

..ne vjerujem da ce biti tesko donijeti odluku 8-)

fantom*

#10 Re: Avaz gradi novi objekat u Tuzli!

Post by fantom* » 26/01/2010 16:41

zelenashica wrote:Lijepo je što se Tuzla izgrađuje....i meni je drago...samo bi mi draže bilo da se gradi po nekom normalnom urbanističkom planu a ne po principu gdje ko i šta hoće.....ja baš ne znam da su ljudi ranije(prije rata)bili "kreteni"do te mjere pa namjerno ostavljaju sva mjesta između zgrada i objekata eto tek onako....danas kad vidim nove zgrade koje "bulje"proz u prozor,koje nemaju parkove ispred smuči mi se.....haman se krenulo gdje god vidiš zelenilo a ti zgradu metni :roll: vidjeh gdje se planira avazova građevina ali baš na terenu ne vidjeh da bi to moglo biti ok......nekako mi sve nabijeno,skučeno......nekako sve samo eto nek ima gljiva poslije kiše.Mislim da ako je već do gradnje Tuzle da ju treba proširivati a ne samo natrpavati :-)
NETAČNO
taj prostor sada zjapi prazan i ruglo je usred centra grada, dolaze luna-parkovi na taj prostor ili služi kao blatnjavo parkiralište
nekad davno bila stara željeznička stanica i otada ništa nije tu pravljeno
tako da će nova građevina taman da popuni tu prazninu !!!

kmirsad
Has thanked: 19 times
Been thanked: 2 times

#11 Re: Avaz gradi novi objekat u Tuzli!

Post by kmirsad » 26/01/2010 17:48

fantom* wrote:
zelenashica wrote:Lijepo je što se Tuzla izgrađuje....i meni je drago...samo bi mi draže bilo da se gradi po nekom normalnom urbanističkom planu a ne po principu gdje ko i šta hoće.....ja baš ne znam da su ljudi ranije(prije rata)bili "kreteni"do te mjere pa namjerno ostavljaju sva mjesta između zgrada i objekata eto tek onako....danas kad vidim nove zgrade koje "bulje"proz u prozor,koje nemaju parkove ispred smuči mi se.....haman se krenulo gdje god vidiš zelenilo a ti zgradu metni :roll: vidjeh gdje se planira avazova građevina ali baš na terenu ne vidjeh da bi to moglo biti ok......nekako mi sve nabijeno,skučeno......nekako sve samo eto nek ima gljiva poslije kiše.Mislim da ako je već do gradnje Tuzle da ju treba proširivati a ne samo natrpavati :-)
NETAČNO
taj prostor sada zjapi prazan i ruglo je usred centra grada, dolaze luna-parkovi na taj prostor ili služi kao blatnjavo parkiralište
:shock: :? :? :? šta je to netačno u zelenashičinom postu... i kakve ima veze ono što si ti napisao, a što je također tačno, sa onim što je ona napisala...da nisi slučajno quotao pogrešan post... ili misliš da zaista, gdje god u centru vidiš prazan komad zemlje, pa makar trenutno bio ruglo, blatnjavi parking, lokacija za luna parkove ( kojima uzgred doZvole za privremeno zauzimanje javnih površina za postavljanje šatora daju službe prostornog uređenja i službe za komunalne poslove, tj. iste službe koje planiru upotrebu prostora izdaju rješenja o urb. saglasnosti i građevinske dozvole... ) treba krknuti zgradurinu, misliš da su parkovi zelene površine, igrališta biciklističke staze i pješačke zone nepotrebne... ili ih treba graditi u Solini, Slavinovičima, Simin Hanu, Drijenči, i drugim vukojebinama, pa ko voli, nek izvoli tamo šetati, jesti svoj sendvić na pauzi, izvesti u šetnju s kolicima svoju bebu ili sjediti na parkovskim klupama... daleko od toga da mislim da su u gradu zgrade nepotrebne, i da opčinskom buđetu ne treba novaca... ali ipak mora postojati plan... inače urbanizam kao arhitektonski smjer nije ni potreban... građevinskom i trgovačkom lobiju pogotovo...

fantom*

#12 Re: Avaz gradi novi objekat u Tuzli!

Post by fantom* » 26/01/2010 17:53

kmirsad wrote: misliš da su parkovi zelene površine, igrališta biciklističke staze i pješačke zone nepotrebne... ili ih treba graditi u Solini, Slavinovičima, Simin Hanu, Drijenči, i drugim vukojebinama, pa ko voli, nek izvoli tamo šetati, jesti svoj sendvić na pauzi, izvesti u šetnju s kolicima svoju bebu ili sjediti na parkovskim klupama... daleko od toga da mislim da su u gradu zgrade nepotrebne, i da opčinskom buđetu ne treba novaca... ali ipak mora postojati plan... inače urbanizam kao arhitektonski smjer nije ni potreban... građevinskom i trgovačkom lobiju pogotovo...
dovoljno ima parkova, konkretno tu imaš niže cipelića
centar grada svakog većeg grada je ispunjen zgradama,
uostalom imaš ILINČICU i PANONSKO JEZERE koje će biti spojeno sa CENTRALNIM PARKOM pa se šetaj do mile volje,
nema TZ toliko prostora da bi na svakom koraku pravila parkove, trgove i fonatane za one "koji vole šetat" zajedno sa gradonačelnikom Džasminom

zelenashica

#13 Re: Avaz gradi novi objekat u Tuzli!

Post by zelenashica » 26/01/2010 18:28

fantom* wrote:
NETAČNO
Čuj netačno....znam ja savršeno da je taj dio trenutno "blatnjav"znam još bolje za luna parkove koji su privremeni....vidiš ovo je bitno privremeni :oops: zgrada je stalna....ja samo kažem da mi je fkt dojadilo gledati Tz,kako se izgrađuje bez dugoročnog plana....kako se gradi gdje kome godi.....i šta godi....čuj ima dovoljno zelenih površina :-) ama svaka zgrada mora imati svoju zelenu površinu o tome ti pričam,a u Tz to odavno gubi smisao.
Ja nisam protiv gradnje ali jesam protiv gradnje kako se kome i gdje digne :roll: zar ne misliš da u tom dijelu ima sasvim dovoljno građevina,cipelići,merkator,"brod"zgrada,...i onaj salon automobila....bar po meni je to sasvim dovoljno...ali ko sama ja građevinski laik i ti da pričamo o tome.Ja samo kažem da ne treba dopustiti da se bez plana radi išta kako je već praksa posljednji niz godina 8-)
Ono što je postala praksa je da zgrada od zgrade nema ama baš nikakvu "razdaljinu".....ranije se pratila visina zgrade,pa razdaljina od zgrade do zgrade...ja vjeruj radila sam na većini novih zgrada i ljudi koji kupuju stanove u prizemlju,prvom spratu...ama ne znaju šta je sunce :roll: zar je to ok....e vala nije ok...

fantom*

#14 Re: Avaz gradi novi objekat u Tuzli!

Post by fantom* » 26/01/2010 18:50

zelenashica wrote:
Ono što je postala praksa je da zgrada od zgrade nema ama baš nikakvu "razdaljinu".....ranije se pratila visina zgrade,pa razdaljina od zgrade do zgrade...ja vjeruj radila sam na većini novih zgrada i ljudi koji kupuju stanove u prizemlju,prvom spratu...ama ne znaju šta je sunce :roll: zar je to ok....e vala nije ok...
nema TZ toliko prostora za takve "akrobacije", a vjerujem ni mnogo veći gradovi, uvjek je centar grada "bio na cijen2 i luxuz je u njemu pravit nekakve zelene površine, ponavljam imaš ODLIČNU Ilinčicu, ispred nosa, kako malo koji grad ima
iako se slažem da se pretjeralo, najbolji primjer one nove zgrad ena Zlokovcu, fakat ljudi jedni drugima sad mogu gledat u sobu i vidjet šta jedu i kako se j.b.
ali, kako bi opČinski džabaljebaroši dobili drugačije lovu od prodaje zamiljišta

kmirsad

#15 Re: Avaz gradi novi objekat u Tuzli!

Post by kmirsad » 26/01/2010 19:21

fantom* wrote:
kmirsad wrote: misliš da su parkovi zelene površine, igrališta biciklističke staze i pješačke zone nepotrebne... ili ih treba graditi u Solini, Slavinovičima, Simin Hanu, Drijenči, i drugim vukojebinama, pa ko voli, nek izvoli tamo šetati, jesti svoj sendvić na pauzi, izvesti u šetnju s kolicima svoju bebu ili sjediti na parkovskim klupama... daleko od toga da mislim da su u gradu zgrade nepotrebne, i da opčinskom buđetu ne treba novaca... ali ipak mora postojati plan... inače urbanizam kao arhitektonski smjer nije ni potreban... građevinskom i trgovačkom lobiju pogotovo...
uostalom imaš ILINČICU i PANONSKO JEZERE koje će biti spojeno sa CENTRALNIM PARKOM pa se šetaj do mile volje,
nema TZ toliko prostora da bi na svakom koraku pravila parkove, trgove i fonatane za one "koji vole šetat" zajedno sa gradonačelnikom Džasminom
...kao prvo nisi mi odgovorio na centralno pitanje mog posta... šta je netačno u zelenašicinom postu, drugo, kakve veze s njim ima tekst tvog posta, treče, nebulozno je očekivati od majke s bebom, penzionera koji jedva hoda... da kroz betonsku poslovnu đunglu, preko nekoliko najprometnijih gradskih ulica i raskrsnica dođe do parkića kod cipelića sa svega 5- 6 klupa...a kamoli do Panonskog ili čak Ilinčice...četvrto centar svakog velikog grada jest ispunjen zgradama, ali isključivo poslovne namjene, od prvog do posljednjeg sprata, a stambeni blokovi se uglavnom grade na periferiji, a ako su u nekim slučajem u centralnim gradskim djelovima onda tu nema poslovne djelatnosti izuzev nužne, i to one koja je isključivo u funkciji potreba stanovnika tog bloka, pored toga tamo stambene zgrade, obavezno moraju imati neki opšti, javni sadržaj, kao što su fiskulturna dvorana, bazen, biblioteka s čitaonicom, atrij, botaničku baštu, salu za stoni tenis... a ispred stambene zgrade je zakonom propisana zelena površina, sa propisanim brojem klupa i propisanom količinom buke, otrovnih plinova... opčinske službe su obavezne da štite zdravlje stanovništva, bez obzira na njihovu želju i mogučnosti da kupuju stanove u strogom centru grada... a graditeljima izlaziti u susret samo onoliko koliko je to u opčem interesu stanovništva tog grada...
nEMAM NIŠTA PROTIV DA SE I TOM CENTRALNOM DIJELU GRADA GRADE ZGRADE JEDNA NA DRUGOJ AKO TREBA, ali onda bez stambenih etaža, nego isključivo poslovne,... A Tuzla ima prostora koliko hočeš, i za stambene zgrade, i za poslovne i za javne prostor ali, budimo pošteni pa priznajmo, malograđanska želja novokomponovanih lovatora da kažu da imaju stan odmah do Merkatora, ogromna tražnja stanova i velika lova i profiti,koja se tu okreče...to nikada neče dozvoliti...
I na kraju da ti kažem, da me ne smeta tvoja ironija u postu-odgovoru, kojom diskusiju, zbog nedostatka kvalitetnih argumenata, prebacujuješ na lični plan kačeći mi naziv "šetača" i nekakvu moju nepostoječu ličnu potrebu za nekakvim šetanjem...uz to mi vješto pakujuči u šetačko društvo druga Đasmina...uhvatio si se parkova...pročitaj moj post, pa ćeš vidjeti da sam pomenuo još mnogo toga...a mogu još... samo mi se čini da kad si ti u pitanju... to ne bi imalo svrhe...

zelenashica

#16 Re: Avaz gradi novi objekat u Tuzli!

Post by zelenashica » 26/01/2010 19:45

kmirsad wrote:
fantom* wrote:
...kao prvo nisi mi odgovorio na centralno pitanje mog posta... šta je netačno u zelenašicinom postu, drugo, kakve veze s njim ima tekst tvog posta, treče, nebulozno je očekivati od majke s bebom, penzionera koji jedva hoda... da kroz betonsku poslovnu đunglu, preko nekoliko najprometnijih gradskih ulica i raskrsnica dođe do parkića kod cipelića sa svega 5- 6 klupa...a kamoli do Panonskog ili čak Ilinčice...četvrto centar svakog velikog grada jest ispunjen zgradama, ali isključivo poslovne namjene, od prvog do posljednjeg sprata, a stambeni blokovi se uglavnom grade na periferiji, a ako su u nekim slučajem u centralnim gradskim djelovima onda tu nema poslovne djelatnosti izuzev nužne, i to one koja je isključivo u funkciji potreba stanovnika tog bloka, pored toga tamo stambene zgrade, obavezno moraju imati neki opšti, javni sadržaj, kao što su fiskulturna dvorana, bazen, biblioteka s čitaonicom, atrij, botaničku baštu, salu za stoni tenis... a ispred stambene zgrade je zakonom propisana zelena površina, sa propisanim brojem klupa i propisanom količinom buke, otrovnih plinova... opčinske službe su obavezne da štite zdravlje stanovništva, bez obzira na njihovu želju i mogučnosti da kupuju stanove u strogom centru grada... a graditeljima izlaziti u susret samo onoliko koliko je to u opčem interesu stanovništva tog grada...
nEMAM NIŠTA PROTIV DA SE I TOM CENTRALNOM DIJELU GRADA GRADE ZGRADE JEDNA NA DRUGOJ AKO TREBA, ali onda bez stambenih etaža, nego isključivo poslovne,... A Tuzla ima prostora koliko hočeš, i za stambene zgrade, i za poslovne i za javne prostor ali, budimo pošteni pa priznajmo, malograđanska želja novokomponovanih lovatora da kažu da imaju stan odmah do Merkatora, ogromna tražnja stanova i velika lova i profiti,koja se tu okreče...to nikada neče dozvoliti...
I na kraju da ti kažem, da me ne smeta tvoja ironija u postu-odgovoru, kojom diskusiju, zbog nedostatka kvalitetnih argumenata, prebacujuješ na lični plan kačeći mi naziv "šetača" i nekakvu moju nepostoječu ličnu potrebu za nekakvim šetanjem...uz to mi vješto pakujuči u šetačko društvo druga Đasmina...uhvatio si se parkova...pročitaj moj post, pa ćeš vidjeti da sam pomenuo još mnogo toga...a mogu još... samo mi se čini da kad si ti u pitanju... to ne bi imalo svrhe...
:thumbup:
Mirso nekim ljudima je "prestiž"udario u glavu.......upravu si ja eto nisam stigla pobrojati klupe u parku cipelića...ali primijetih da ima samo spomenik artiljercima,vala ono je sve samo park nije.... :roll: par klupa i eto ga.....eh da ima ono 100m betonske staze kroz taj zeleniš :D A vala ako će ih održavati vako ko do sad i ne trebaju nam kod nas sve nakaradno :D
Image
:D
Nego da se vratim temi....vidiš ova postojeća zgrada
Image
brat bratu neće biti udaljena od tog novoplaniranog centra Avaza ni za pola njegove visine :roll: a sad ako uzmem u obzim malu ulicu koja prolazi pored interauta Imagea sa druge strane merkator...hm de ti malo zrakni odozgo našta će to da liči....luna prakovi bar nisu stalni problem 8)
Image

Helem,ostaje samo dam alo analizira se način ranije gradnje i ove danas....slažem se da tuzli ne trebaju samo parkovi...ali mislim da svaka stambeno-poslovna zona mora imati bar jedan centralni prostor....ljudi u današnjem vremenu pored obaveza baš nemaju vremena za Ilinčicu...ukradu sat dva da na miru sa djetetom u parku prelistaju novine....a dok dodju do ilinčice i panonike i avaz nako svjež postaje bajata novina :oops:

Uzmi samo recimo sjenjak....dio koji je građen nekako u posljednjoj dekadi pred rat...misliš li da je onako ko slučajno ostavljen ogroman komad zelenila od A do C bloka......e pa nije....ali kako se krenulo i tu će neko da udari temelje.... :roll: i helem samo uz koriti smrdljive nam jale ostaje da čitamo smrdljive vijesti o tomožem napredku na uštrb plana :D
Last edited by zelenashica on 26/01/2010 20:01, edited 1 time in total.

Maraschino
Has thanked: 344 times
Been thanked: 212 times

#17 Re: Avaz gradi novi objekat u Tuzli!

Post by Maraschino » 26/01/2010 19:51

fantom* wrote:
samo ovo crveno a sve drugo se slazem sa @zelenom i @mirsom,

to je najveca greska. ti koji su nabacali mnogo zgrada (betona i kamena) odavno nisu medju zivima a ovi moderniji arhitekti bi to najradije da promijene i pretvore u zelenilo (parkovi, fontane) ali to ide jako tesko...zato, tuzla ne smije dozvoliti nabacivanje zgrada gdje god ima mjesta u uzem dijelu grada a za te zgrade neka se siri prema slavinovicima, s.hanu, pa i barama...jedan dio moze da ide i prema solini, doknju...
uzmi sarajevo. zamisli da neko pocne da gradi zgradu u parkusi (centar grada, blizu sve). sarajevo je i ilidza i vogosca i ...zasto ne bi moglo i tuzla da se siri na periferiju a lako je onda planirati i urediti centar.
definitivno sam protiv natrpavanja betona i asfalta u centar grada.

zelenashica

#18 Re: Avaz gradi novi objekat u Tuzli!

Post by zelenashica » 26/01/2010 20:04

Maraschino wrote:
fantom* wrote:

to je najveca greska. ti koji su nabacali mnogo zgrada (betona i kamena) odavno nisu medju zivima a ovi moderniji arhitekti bi to najradije da promijene i pretvore u zelenilo (parkovi, fontane) ali to ide jako tesko...zato, tuzla ne smije dozvoliti nabacivanje zgrada gdje god ima mjesta u uzem dijelu grada a za te zgrade neka se siri prema slavinovicima, s.hanu, pa i barama...jedan dio moze da ide i prema solini, doknju...
uzmi sarajevo. zamisli da neko pocne da gradi zgradu u parkusi (centar grada, blizu sve). sarajevo je i ilidza i vogosca i ...zasto ne bi moglo i tuzla da se siri na periferiju a lako je onda planirati i urediti centar.
definitivno sam protiv natrpavanja betona i asfalta u centar grada.
vidiš problem je što novopečeni "građani" ne žele da kupuju zgrade u tim dijelovima,za njih je to zabit.... :D mada slažem se s tobom rješenje je u planskom širenju a ne u neplanskom stiskanju ;-)

Na kraju krajeva ako je nekome do centra nek izvale lovu pa odkupe privatne kuće na južnoj magistrali pored merkatora pa nek prave zgradurine....ali hoće vraga to bi ih skupo koštalo...a gradska zemlja se od Jaske dobije za par sitnih usluga i malo novca :oops: .....

kmirsad

#19 Re: Avaz gradi novi objekat u Tuzli!

Post by kmirsad » 26/01/2010 20:39

Maraschino wrote:
fantom* wrote:
...četvrto centar svakog velikog grada jest ispunjen zgradama, ali isključivo poslovne namjene, od prvog do posljednjeg sprata...
nEMAM NIŠTA PROTIV DA SE I TOM CENTRALNOM DIJELU GRADA GRADE ZGRADE JEDNA NA DRUGOJ AKO TREBA, ali onda bez stambenih etaža, nego isključivo poslovne,...
Likeru evo dva citata iz kojih se vidi da se i ja slažem sa gore navedenim , a crvenim boldom označenim... ali samo uslovno...
Možda su ti promakli... :)

Maraschino
Has thanked: 344 times
Been thanked: 212 times

#20 Re: Avaz gradi novi objekat u Tuzli!

Post by Maraschino » 26/01/2010 23:29

kmirsad wrote:
Maraschino wrote:
fantom* wrote:
...četvrto centar svakog velikog grada jest ispunjen zgradama, ali isključivo poslovne namjene, od prvog do posljednjeg sprata...
nEMAM NIŠTA PROTIV DA SE I TOM CENTRALNOM DIJELU GRADA GRADE ZGRADE JEDNA NA DRUGOJ AKO TREBA, ali onda bez stambenih etaža, nego isključivo poslovne,...
Likeru evo dva citata iz kojih se vidi da se i ja slažem sa gore navedenim , a crvenim boldom označenim... ali samo uslovno...
Možda su ti promakli... :)
nista meni nije promaklo... :-)

da me se bukvalno ne shvati...ne moze centar biti prazan i naravno da je namijenjen poslovnom dijelu (razne trgovine, restorani, kafici, slasticarne...) ali i tu treba da bude reda...
kod nas je jos uvijek trend, ako ne vidis centar nisi u gradu a na nekom zapadu ''sto dalje to bolje''...

tuzla se vec pocela ''nabacivati'' koje kakvim zgradurinama (rudarska, centar, becarevac, skojevska...)
nisu bili ludi oni u urbanizmu prije rata (da ih ne nabrajam) kada su planski gradili (rudarska, sjenjak, solina, slavinovici, stupine, zlokovac...) i ako su neka od ovih naselja izgledala kao da su na periferiji ali dodje vrijeme da su u gradu...
nekada se spremale pite za puta kada se islo iz kazan mahale u simin han... :D

sumirprimus
Has thanked: 67 times
Been thanked: 220 times

#22 Re: Avaz i Robot grade novi objekat u Tuzli!

Post by sumirprimus » 20/04/2010 14:18

Dobi radoncic plac u po tuzle, i to pred izbore ...

zelenashica

#23 Re: Avaz gradi novi objekat u Tuzli!

Post by zelenashica » 20/04/2010 17:10

sarajevsko_pivo wrote:Image

Image

Image
Ima li iko tačnu površinu navedenog objekta,njegovi visinu i visinu okolnih zgrada?
Ima li iko tane naredne udaljenosti od okolnih objekata ali ćemo se provlačiti po betonskim stazama koje će vremenom biti bašte kafića :-)

Luisa

#24 Re: Avaz i Robot grade novi objekat u Tuzli!

Post by Luisa » 20/04/2010 17:34

Blago se vama, eto vam Fahre :D :D

Post Reply