Autotransport

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
asko_007
Posts: 9
Joined: 09/12/2010 18:10

#1 Autotransport

Post by asko_007 »

Pozdrav svima.

Treba mi pomoc u vezi autotransport firma iz bih, imali ko iz bosne da dovozi auto iz evrope sto radi tu uslugu zvao sam 15 trasport firmi u bih i bas niko da to radi zar je to moguce da niko to neradi iz bosne. Ili neko od vas mozda zna ko radi tu uslugu? :-D



Hvala vam
User avatar
AmADin_gospo
Posts: 2202
Joined: 14/05/2010 11:29

#2 Re: Autotransport

Post by AmADin_gospo »

bilo kojeg špeditera nazovi i eto ti prevoza
Samid
Posts: 70
Joined: 12/09/2007 21:24

#3 Re: Autotransport

Post by Samid »

Najbolje ti je nadji nekoga ko stalno radi taj posao .Meni tip dovezao auto iz Luxemburga u Tuzlu za 500 € i odradio carinu super, :D bez zastoja i problema.Ja samo dao lovu , preuzeo auto i sa cifrom za carinu pravo bio zadovoljan.
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#4 Re: Autotransport

Post by Bakir1 »

061/754-386 Garo nazovi i biti ces i vise nego zadovoljan ;-)
sLLayer
Posts: 567
Joined: 31/03/2009 21:39

#5 Re: Autotransport

Post by sLLayer »

Evo ti sigruno pouzdana firma ''Setas'' + 387 62 22 33 32
asko_007
Posts: 9
Joined: 09/12/2010 18:10

#6 Re: Autotransport

Post by asko_007 »

Zvao sam danas 10 firmi i niko od njig neradi samo palete voze. ali sutra cu probati zvati ove brojeve sto ste mi napisali.:-) hvala vam prijatelji :D
User avatar
shlauf
Posts: 2505
Joined: 27/07/2008 23:34
Location: Made in Sarajevo

#7 Re: Autotransport

Post by shlauf »

SKRŠO MUJO Visoko 061/364-421 dovozi auta u avliju ili ispred zgrade. :)

Aleeeee aleeeeeeeeeeeeeeee :dance:
User avatar
sheikh
Posts: 875
Joined: 17/10/2010 18:21
Location: Tamni vilajet

#8 Re: Autotransport

Post by sheikh »

kako ne rade prijatelju :)
svaka spedicija to radi :)
cijena je 500 eura za vecinu evropskih zemalja :)
User avatar
DadoHacked
Posts: 225
Joined: 09/02/2005 13:23
Location: Sarajevo “We are who we choose to be.”

#9 Re: Autotransport

Post by DadoHacked »

Ja mislim da ti je najsigurnije da nadzes nekog covjeka koji ce sjesti u auto i dovuci ga za pare. Ako ne ovo
Onda samo neka strana firma, npr. imam druga koji je iz Amerike dovukao auto brodom, ustvari ljudi ga brodom poslali, auto doslo u Hrvatsku, covjek otisao po njega i to je to.
User avatar
daxon
Posts: 1590
Joined: 13/12/2010 12:10

#10 Re: Autotransport

Post by daxon »

Brate za 500 E ću ti ga ja dovući odakle hoćeš i još ga operem prije isporuke :D
Btw
Zašto sam ne odeš po njega?
Post Reply